Když <span>píchne včelička</span>

29. 10. 2009 10:25
Očkování. Ochrana, nebo spiknutí farmaceutických firem?
Očkování. Ochrana, nebo spiknutí farmaceutických firem?

Očkování. Ochrana, nebo spiknutí farmaceutických firem?Snad žádné děti na světě nemusejí strpět tolik očkování jako ty české. Jsme jednou z mála zemí, kde rodiče, kteří injekce svým dětem dopřát nechtějí, čeká trest. A farmaceutické firmy na nás valí další své vynálezy. Máme se radovat, že naše potomky jen tak něco neskolí? Anebo mít obavy, jestli není všelijakých vakcín už příliš? 

Zápisník čtěte zde.

Foto: Profimedia

Další čtení

Xiaomi chce do pěti let investovat do výzkumu a vývoje v přepočtu 613 miliard Kč

Ekonomika
22. 5. 2025
Město Pardubice se vrací k projektu modernizace dvou bytových domů v Husově ulici (na vizualizaci). Po napadení Ukrajiny Ruskem je poskytlo uprchlíkům, byty se ale postupně uvolňují. V plánu je kompletní revitalizace budov, která poskytne 88 městských bytů pro mladé lidi i seniory.

Pardubice modernizují domy v Husově ulici, skončí tam ubytovna pro Ukrajince

Domácí
22. 5. 2025
Výroba křišťálů pro nové varhany katedrály sv. Víta na Pražském hradě ve sklárně Ajeto, 22. května 2025, Lindava, Českolipsko.

Křišťály inspirované Panskou skálou ozdobí varhany svatovítské katedrály

Domácí
22. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ