Jak uzavřít hypotéku z pohodlí domova? Odpovídala Veronika Hegrová

Chat je uzavřený23.04.2020 17:00

Veronika Hegrová.

Jak se dostala k finančnictví? Jak dlouho už se mu věnuje? Kdy se začala věnovat hypotékám? Co jí na nich nejvíce baví? Jak funguje Hyponamiru.cz? Jak lze hypotéku uzavřít online? Jak získat nejvýhodnější úvěrovou sazbu? Jak výhodně refinancovat hypoteční úvěr? Ptejte se Veroniky Hegrové ve čtvrtek 23. dubna od 17.00 hodin.

Veronika Hegrová je ve světě financí již nějaký ten pátek jako ryba ve vodě. Celkem se oboru věnuje přes sedm let. Poslední čtyři roky se zabývala převážně hypotékami v Českomoravské stavební spořitelně. V tom poté pokračovala i v rámci projektu Hyponamiru.cz, který se specializuje na uzavírání hypoték z pohodlí domova bez nutnosti osobních schůzek v bance. Po roce se zde vypracovala na pozici vedoucí obchodu. Ovšem nezanevřela ani na oblíbené uzavírání hypoték, se kterými klientům nadále ráda online pomáhá. Vedle finančnictví je také velkou milovnicí zvířat.

Chat

 • Pavlína Horná

  Dobrý den, Veroniko, poslední dobou uvažuji nad tím, zda by pro mě nebyla vhodnější hypotéka, než stále platit nájem za garsonku. Zároveň se bojím, že jde o trvalý závazek. Co si o tom myslíte?

 • Host chatu

  Dobrý den, Pavlíno, asi nebude překvapivé, když řeknu, že určitě byla 😊 Máte pravdu, že hypotéka je trvalý závazek, ale to je nájemní smlouva rovněž. Nájmy v posledních letech šplhají nahoru, proto v porovnání splátky nájmu versus splátka hypotéky vychází velmi často lépe splátka hypotéky. Když si spočítáte, jakou částku zaplatíte pronajímateli za 10 let, budete se pohybovat ve statisících a zjistíte, že za stejnou dobu už byste měla velkou část hypotéku splacenou. Když z jakéhokoliv důvodu nájem opustíte, nemáte nic. Když se rozhodnete prodat byt, který bude splacený jen z části, zůstane Vám alespoň nějaká finanční hotovost, se kterou můžete začít jinak. Hypotéky se tedy není potřeba bát, platíte za něco, co je Vaše. A jste pánem svých dalších rozhodnutí!

 • Ivan Hosnedl

  Zdravim, zaujalo me, ze hypoteky uzavirate z domova? Neni nutna zadna navsteva banky ani osobni podpis dokumentu zde? Dekuji, Ivan

 • Host chatu

  Hezký den, Ivane, my pracujeme z Brna, Vy s námi komunikujete odkudkoliv z pohodlí svého domova nebo práce a v čas, který vyhovuje právě Vám. Potřebné podpisy dokumentů zajistí náš kurýr, kterého za Vámi vyšleme kamkoliv dle Vašich časových možností, nebo využijeme možnosti podpisu formou SMS. Získáte od nás nabídku, společně vyplníme a podepíšeme žádost do banky, necháme žádost bankou předschválit a rovnou začneme dodávat podklady k finálnímu schválení. Toto vše jsme schopni připravit za jediný den. Banku s námi navštívíte pouze jednou, tam podepíšete schválenou hypotéku. Do té doby není potřeba nikam chodit, vše zvládneme online.

 • Helena

  Hezký den, brzy mi bude končit fixace hypotéky u stávající banky. Ráda bych viděla i možnosti konkurence. Vaši odborníci umí poradit i s tímto?

 • Host chatu

  Hezký den, Heleno, určitě, rádi Vám zpracujeme aktuální nejlepší možnosti mimo Vaši banku. Refinancování máme velmi rádi a ještě radši se popereme o nejlepší podmínky pro Vás. Stačí navštívit www.hyponamiru.cz, zadat Vaši představu refinancování a jeden z našich online hypotečních specialistů se Vám ozve během několika chvil. Pokud nebudete chtít na spojení se specialistou čekat, můžete v našem systému pokračovat sama, ihned se Vám seřadí nejlepší možnosti, které poté se specialistou jen zkonzultujete.

 • Marta z Ostravy

  Můžeš mně vysvětlit, jak se přesně počitá měsíční splátka hypotéky? Já jsem si na to jednou zkusila sednout s karkulačkou, ale stále v tom tápu.

 • Host chatu

  Ahoj Marto, zjednodušeně se splátka skládá z části, která náleží bance jako odměna za to, že Ti peníze půjčila (úrok), a z jistiny, tedy částky, o kterou se každý měsíc snižuje zapůjčená výše hypotéky od banky (úmor). Do výpočtu vstupuje úroková sazba, kterou ti od banky zajistíme, a doba, za kterou chceš mít hypotéku splacenou. Toto vše ovlivní výpočet splátky. Místo kalkulačky doporučím navštívit náš web a spočítat si splátku hypotéky u nás. Je to rychlé, přesné, různé možnosti se ihned přepočítávají, takže získáš okamžitý přehled o variantách řešení 😊

 • Pavel Kozina

  Pěkný den, Veroniko, chtěl bych se zeptat, zdali je možné hypotéku refinancovat dříve, než po období fixace? případně jak to probíhá, když bych se pro něco takového rozhodl?

 • Host chatu

  Hezký den i Vám, Pavle. Hypotéku je možné refinancovat vždy, tedy i mimo fixaci. Je to o sankcích, které si banka za tento krok může účtovat. U hypoték sjednaných do prosince 2016 byly pokuty vysoké, tam se předčasné refinancování vyplatí zřídka. U těch sjednaných od prosince roku 2016 jsou pokuty regulovány zákonem. Velmi se snížily, takže určitě stojí za to se podívat na aktuální nastavení hypotéky a na možnost refinancování i mimo fixační období. Novou strategii řešení Vám rádi zpracujeme.

 • SK

  Je výhodnější uzavřít hypotéku online nebo bez online?

 • Host chatu

  Odpověď je jednoznačná, určitě online 😊 Času nemá v dnešní době nikdo nazbyt, proto se snažíme šetřit jak náš čas, tak klientův. Díky online sjednání můžeme nabídnout naši unikátní službu mnohonásobně většímu počtu klientů, takže ušetřený čas se násobí 😊 S online sjednáním odpadá obcházení bank a zdlouhavé porovnávání několikastránkových nesrozumitelných nabídek. Od Vás stačí zadat jen svoji představu, poté už se můžete naplno věnovat práci a rodině, od porovnání jsme tu my. Vy si jen vyberete tu nejlepší z předschválených možností.

 • SK

  Jste velkou milovnicí zvířat - angažujete se nějak víc v této oblasti?

 • Host chatu

  I když to není vyloženě hypoteční otázka, pro odlehčení na tuto otázku ráda odpovím. Mým smyslem života je pomáhat. Proto jsem se přidala k projektu hyponamiru.cz, kde můžu se špičkovým týmem kolegům pomáhat klientům realizovat jejich sny. To mě baví a naplňuje. Protože se práci věnuji maximálně a naplno, nezbývá mi čas na to mít vlastní projekt na pomoc zvířatům. Proto alespoň podporuji finančně neziskové skupiny, útulky pro opuštěná zvířata, tedy ty, kteří za nás dělají tuto krásnou a obdivuhodnou práci. Angažuji se za to, aby se v 21. století vymýtilo testování na zvířatech a zvířata získala status bytostí s duší, které cítí lásku, ale i bolest. Mým velkým (teď už netajným) snem je mít jednou vlastní útulek. Ale zatím ne online :-), kočičí a psí kamarády si vždy ráda pohladím.

 • DENMARK

  Představte nějak víc projekt Hyponamiru.cz, díky!

 • Host chatu

  Jsme FinTech startup, tedy projekt, který inovativním a jedinečným způsobem spojuje finance a moderní špičkové technologie. Jsme první online sjednávač hypoték na českém trhu. Nejen tedy, že porovnáme možnosti, ale sjednáme tu nejlepší z nich. A to vše online. Naší dlouhodobou vizí je zjednodušit a zrychlit našim klientům získání hypotéky online za co nejvýhodnějších podmínek. Každý den pracujeme na tom, abychom nabídli službu, která zajistí, že klienti už nebudou muset navštěvovat banky nebo poradce a vše vyřeší během jednoho dne z pohodlí domova.

 • DENMARK

  Hypotéky v březnu pokračovaly ve zdražování. Bude tento trend pokračovat i nadále?

 • Host chatu

  V aktuální době, kterou společně prožíváme, je těžké přesněji odhadovat vývoj úrokových sazeb. Česká národní banka podmínky pro banky zlepšila tím, že v březnu snížila repo sazbu na 1 %. Druhou stranou mince je ovšem fakt, že se banky obávají většího nárůstu počtu nesplácených hypoték. V době ekonomického rozvoje byla tato obava prakticky nulová, nyní nabírá na významu. A to je právě to, co může bránit výraznému snižování úrokových sazeb, které mohou paradoxně skutečně vzrůst. Situaci bedlivě sledujeme každý den a našim klientům přinášíme pravidelné zprávy z hypotečního dění.

 • ANTI

  Hypotéku si v březnu vzalo nejméně lidí za poslední rok. Proč?

 • Host chatu

  Současná pandemická situace zasáhla všechny sektory, banky a hypoteční trh nevyjímaje. Už koncem února jsme všichni s obavou sledovali dění na jihu Evropy, u nás se tato obava výrazněji projevila právě v březnu. Je pravdou, že březen byl ve znamení ochlazení zájmu, ovšem podíl hypoték sjednávaných online dlouhodobě roste a poroste ještě více. Dá se tedy s jistotou říci, že hypotéky uzavírané bez osobního kontaktu si v příštích měsících ukousnou z hypotečního koláče daleko více. Pro nás je to tedy velká příležitost, jak naučit náš národ využívat online možností i v oblasti hypoték a bydlení. Současná situace, která nás všechny omezuje, se může v budoucnu opakovat, s námi bude ovšem hypoteční trh připravený fungovat bezpečně.

 • GF

  Podle analytika Czech Fund Lukáše Kovandy průměrná sazba hypoték dolů půjde, otázka je jen kdy a jak rychle. Je to i Váš názor?

 • Host chatu

  Jak jsem již zmiňovala, aktuálně je opravdu velmi těžké předvídat vývoj úrokových sazeb. Dokud se ekonomická situace nezastabilizuje, není pravděpodobné, že by hypotéky výrazně zlevňovaly. Banky jsou nyní zahlcené žádostmi o odklad splátek, proto budou nejdříve vyhodnocovat a sčítat „škody“. Pokud začnou sazby rozvolňovat, bude to pravděpodobně až poté, co se lidé budou moci vrátit do práce. Když historicky Česká národní banka snížila repo sazbu, banky na to často reagovaly s několikaměsíčním zpožděním, protože vždy prvně vyprodávají nakoupené zdroje. Záleží také na přirozené konkurenci mezi bankami, pokud umístí hypotéky na trh stále za 2 % a nikdo nebude mít lepší nabídku, nebude důvod sazby snižovat na historická minima. Pokud se bavíme o průměrné sazbě, pak ano, ta pravděpodobně klesne, a to z důvodu, že dlouhodobý úrokový průměr je vždy vyšší než aktuální nejlepší dostupná úroková sazba. O případném zlevnění či zdražení se naši klienti dozví ihned a online 😊

 • Miroslav

  Dobrý den, za jak dlouho lze přes vás uzavřít hypotéku, když nejsou žádné komplikace?

  Mirek

 • Host chatu

  Hezký den, Miroslave, rekord máme 4 pracovní dny včetně uzavření hypotéky. A chceme být ještě rychlejší. Vezmu-li průměrnou dobu vyřízení hypotéky, pohybuje se mezi 14 dny a 1 měsícem. Doba vyřízení hypotéky závisí i na dalších zúčastněných stranách, kterými jsou realitní kanceláře, advokáti, developeři apod. I s těmito partnery jednáme, abychom byli všichni jako celek rychlejší a klient měl TOP servis. Aktuálně navazujeme i partnerství s bankami, abychom online službu posunuli zase o kus dál.

 • Sylva

  Dobrý den,

  Zajímalo by mě, zda je možné dostat hypotéku na invalidní důchod? Mám ID 3 stupně a mám jej trvale do 65 let. Je mi 30 let. Měsíčně odkládám 8000 Kč což je cca 70% příjmu. Nastavebním spořením mám našetřeno asi 300 000 Kč. Nevadí, že příjem není z práce? Děkuji za odpověď

 • Host chatu

  Hezký den, ano, tento příjem patří mezi ty, které banky uznávají v plné výši. Kdykoliv nás kontaktujte, zpracujeme Vám přesnější možnosti.

 • Lovacoop

  Nepočkat s hypotékou až se světové hospodářství probere?Ani po desítkách let nemáme očkovací sérum na klíšťovou encelafitidu.

 • Host chatu

  Hezký den, záleží, z jakého pohledu se na to podíváme. Nyní bojujeme s koronavirem, za 2 roky může přijít něco jiného. Vhodná doba by se tak odkládala na neurčito. Když vezmu v potaz nejčastější splatnost hypotéky 30 let, ideální doba, kdy začít se splácením je ve věku 25 - 30 let. Pokud byste do doby znovunadechnutí ekonomiky bydlel v nájmu, připravíte se o možnost získat vlastní bydlení a zajištění na stáří v podobě nemovitosti, která bude Vaší finanční jistotou. Mé doporučení je vzít si hypotéku co nejdříve, kdy je člověk mladý, zvládá práci a rodinu zároveň a je ekonomicky nejaktivnější.

 • Lukáš

  Dobrý den, jaké technologie využíváte pro zpracování hypoték online? Děkuji.

 • Host chatu

  Hezký den, Lukáši. Na tuto otázku máme ve firmě jiné odborníky :-) Nicméně krátce vysvětlím, že využíváme vlastní IT nástroje a vlastní systémy, které si vyvíjíme, abychom byli maximálně nezávislí. Systémy pro naše klienty si spravujeme sami, proto můžeme být rychlí ve vyvíjení novinek, rozšiřování dalších služeb, které usnadní klientům cestu k online hypotéce, a jsme tak schopni klientovi systémově uhlídat všechny potřebné termíny. Směrem ke klientovi už nám funguje unikátní hypoteční bankovnictví, které je naší aktuální novinkou. V něm si klient může sám navolit, jak bude jeho hypotéka vypadat, vybere si variantu, která ho nejvíce osloví, dodá na jednom místě potřebné podklady, přičemž se vším mu v průběhu vyřizování radí naši profesionálové, hypoteční specialisté. Určitě vyzkoušejte, takovou službu jinde nenajdete!

 • Lovacoop

  Tomio Okamura prohlásil,že Koněva vrátíme zpět až Rusové vratí Japonsku Kunašir.

 • Host chatu

  Hezký den, k odpovědi na tuto otázku nejsem dostatečně kompetentní :-)

 • Petr

  Mate v planu pouzivat virtualni realitu pro komunikaci s klientem pripadne umelou inteligenci, kdyz jste online? Petr Kysely

 • Host chatu

  Hezký den, Petře. Aktuálně se snažíme využívat všech dostupných technologií k tomu, abychom klientovi nabídli nejvýhodnější hypotéku. Nové trendy, mezi které patří i zmiňovaná umělá inteligence, samozřejmě sledujeme, abychom na ně mohli reagovat a využít jich ve prospěch našich klientů.

 • Nesera Navalto

  Jak je zabezpečeno nakládání s mými citlivými údaji při vyřizování? Vyřízení hypotéky (co jsem zažil já) obsahuje mnoho údajů a hlavně údajů o mě jako žadateli o úvěr samozřejmě. Nemám iluze o tom, že banka si to stejně nahrává do online úložiště a systému, aby na to viděla jak z centrály banky tak z pobočky kdesi u nás v zapadákově, když tam člověk přijde osobně - nějak v tu chvíli to neřeší i když si dělají kopie a zakládají bůhví kde. Ale online - nikoho nevidím, posílám někde na internet - jak se toto řeší? Můžu v dnešním světe v tomto mít důvěru? Řekl bych, že s informacemi na internetu je zacházeno už lépe jak v realitě podle mě, ale chtěl bych vědět jak to řeší někdo kdo se pustil do hypoték online - nikoho jiného totiž neznám.

 • Host chatu

  Všechny osobní údaje pečlivě chráníme, to je pro nás jedna z TOP priorit. Veškerá komunikace mezi klientem a našimi systémy je zabezpečená šifrováním. Poskytnuté osobní údaje slouží čistě pro naši potřebu a pro účel vyřízení hypotéky, striktně dbáme na nařízení dle GDPR. Potřebné dokumenty se nahrávají přes naše online hypoteční bankovnictví, do kterého má klient svůj unikátní přístup. Není se tedy čeho bát, základní princip jakéhokoliv online fungování je bezpečnost nakládání s citlivými daty, proto to je jeden z našich základních stavebních kamenů.

 • Stojan Jakotyč

  Dobrý den Veroniko, jak je možné, že nabízíte tak nízké úroky? Žádný jiný srovnávač mi tak výhodné úroky nenabízí.

 • Host chatu

  Hezký den, naše nejnižší a často bezkonkurenční sazby jsou dány naší velmi úzkou spoluprací s bankami, se kterými si nastavujeme nejlepší možné podmínky. I bankám vyhovuje naše online fungování, protože jsme rychlí a velmi pružní. Dalším důvodem je to, že naše nabídka je ihned nejlepší možná, nikdy nepředkládáme nabídku s tím, že si necháme prostor pro snižování sazeb, takové jednání nepovažujeme za fér. Online a ihned nejlepší nabídka, to je naše zásada.

 • Marie Skácelová

  Dobrý den, jak je to u vás s poplatky, které souvisejí s vyřízením nové hypotéky? Nabízíte nějaké slevy?

 • Host chatu

  Hezký den, ke dnešnímu dni jsme našim klientům rozdali na zvýhodněních a finančních bonusech k jejich hypotékám už více než 1,5 mil. Kč. A rozdáme další statisíce. Náš klient tedy za vyřízení hypotéky neplatí, chceme nejen službu online, ale i kompletně zdarma.

 • Eliška Krásnohorská

  Dobrý den, na kterou banku je navázáno Hyponamiru.cz?

 • Host chatu

  Dobrý den, nejsme omezeni na jedinou banku, ale spolupracujeme se všemi bankami na českém trhu, které budují i partnerskou síť. Nabídka na hypotéku je tak vždy poskládaná z toho nejlepšího, co můžeme klientovi skrze český hypoteční trh aktuálně nabídnout.

 • Alena K.

  Dobrý den, hypotéku už mám, ale můj finanční poradce mi od vyřízení hypotéky nezvedá telefon, když jsem něco potřebovala. Fungujete taky tak?
  Děkuji

 • Host chatu

  Hezký den, Aleno, fungujeme na principu pravého opaku :-) Neopouštíme Vás ani po vyřízení hypotéky, tam teprve naše služba začíná. Postaráme se o čerpání Vaší hypotéky, aby peníze doputovaly, kam doputovat mají, a následně budeme o Vaši hypotéku pečovat i nadále. Díky našim systémům Vás upozorníme na blížící se termín fixace i na možnost výhodného refinancování. Naši specialisté jsou Vám kdykoliv online k dispozici a rádi kdykoliv s čímkoliv pomohou.

 • Jaroslav Kubíček

  Jak od Vás co nejrychleji dostat nabidku na hypoteku? jaky mate ted nejlepsi urok? Diky

 • Host chatu

  Pěkný den, naše nejlepší úrokové sazby začínají na 1,79 %. Nejrychleji získáte nabídku tak, že si vyplníte základní poptávku na www.hyponamiru.cz, nebudete čekat, až se spojíte s online hypotečním specialistou, ale budete pokračovat dále sám, systém Vám poradí a hezky Vás navede, co je potřeba vyplnit. Tímto způsobem získáte nabídku za pár minut a rovnou si můžete řešení, které se Vám bude líbit nejvíce, zaškrtnout. Poté už zbývá jen spojit se s online hypotečním specialistou, se kterým vybrané řešení zkontrolujete a můžete pokračovat. Jednoduché a elegantní, vše z domu od počítače :-)

 • Bára Ch.

  Kdo mi pomůže se v hypotéce zorientovat když je to hypotéka online? Neznám pojmy, ani proces a nerozumím výrazům okolo hypotéky.

  Ve výčtu nabídek totiž nevím jak si mám vybrat. Děkuji

  Pěkný den.

 • Host chatu

  Se vším Vám pomůžou naši online hypoteční specialisté, kteří jsou špičkovými profesionály v oblasti hypoték. Specializují se jen na hypotéky, na rovinu říkáme, že nejsme odborníci na investice nebo jiné finanční produkty, jsme odborníci na hypotéky. Děláme jeden produkt, ale perfektně a známe ho do maximálního detailu. Jakýkoliv dotaz nebo nejasnost Vám rádi vysvětlí, stejně tak podrobnosti k jednotlivým nabídkám. Pomohou Vám zvolit si nejlepší řešení pro Vás.

 • Monika

  Můžu v dnešní době získat hypotéku bez toho abych měla našetřené nějaké peníze?

 • Host chatu

  Ano, cest je více. Jedna z nich může být např. díky výpomoci s ručením od rodičů nebo rodiny obecně. Vždy záleží na konstrukci řešení jako celku, doporučuji spojit se s některým z našich hypotečních specialistů a probrat detaily.

 • Ilona z Prahy

  Jakým způsobem se k vám zasílají potřebné dokumenty? Poštou nebo stačí emailem? Jak je zajištěna bezpečnost zasílaných dokumentů?

 • Host chatu

  Potřebné dokumenty nám dodáte přes naše zabezpečené rozhraní, kterým je naše online hypoteční bankovnictví. Komunikace v něm je maximálně chráněna, do bankovnictví máte svůj unikátní přístup. V něm vyřídíte s online hypotečním specialistou všechny potřebné formality k rychlému vyřízení hypotéky. E-maily slouží k běžné komunikaci, ne k zasílání dokumentů. Poštou už dnes chodí jen málo podkladů. Vstupujeme do doby "scanové", většina bank už umí schvalovat bez originálů, což je další krok naším online směrem.

 • Vladimír Mír

  Dobrý den. Jaký je rozdíl mezi REPO sazbou a LOMBARDNÍ sazbou - obě sleduji u České národní banky a snižují se - jaký to má vliv na úrokové sazby u bank?
  Děkuji.

 • Host chatu

  Dobrý den, zjednodušeně řečeno - repo sazba (aktuálně 1 %) je sazba, za kterou si Česká národní banka půjčuje od komerčních bank, aby regulovala množství peněz v ekonomice. Lombardní sazba je sazba, za kterou si půjčují komerční banky od České národní banky (aktuálně 2 %). Vliv na úrokové sazby to samozřejmě má. Pokud je v ekonomice v oběhu velké množství peněz, nabízejí banky levnější úvěry. Domácnosti i podniky si tak mohou více půjčovat a také více utrácet. Pokud by tato situace byla před pandemií, úroky by za tohoto nastavení repo a lombardní sazby klesaly. V aktuální době ovlivněné pandemií ovšem do hry vstupuje ještě i tzv. riziková marže, kdy si banky nechávají v úrokových sazbách nastavovaných směrem ke klientům rezervu na očekavaný nárůst nesplácených úvěrů, zlevňování tak vůbec nemusí nastat. Tato problematika je aktuálně velmi složitá a hlavu si láme nejeden ekonom :-)

 • Štefan ze SK

  Dobrý deň, ako overujete moju osobu ako žiadatela keď, je hypotéka online a ja sa nevidím osobne s nikým počas celého priebehu. Ako vo finale prebieha podpis úverovej dokumentácie? Ďakujem.

 • Host chatu

  Pěkný den i Vám. Abychom společně podepsali potřebné dokumenty, pošleme za Vámi našeho bankovního kurýra. Zavolá Vám a domluví se s Vámi na termínu, který Vám bude vyhovovat. Kurýr je člověk oprávněný Vás identifikovat, můžete tak s ním podepsat vše potřebné. Kromě toho s bankami spouštíme i podpis formou SMS, která je zaslaná přímo na Váš telefon, tak si ověříme, že jednáme opravdu s Vámi. Podpis schválené hypotéky probíhá v bance v místě Vašeho bydliště, to je jediný moment, kdy je potřeba využít fyzického zázemí banky.

 • Krumvíř

  Zdravím, žiji v zahraničí a dlouhé roky mám problém vyřídit hypotéku v ČR, jelikož se nemůžu dostavit do ČR tak jak bych si přál. Opravdu jste schopný zprostředkovat úvěr i mě? Jak probíhají podpisy a ověření dokumentů když jsem v zahraničí? Pracuji a přebývám v Německu. Děkuji.

 • Host chatu

  Hezký den. Máme spoustu klientů, kteří žijí v zahraničí a obrací se právě na nás. Naše online služba může být pro Vás tou pravou stejně jako naše online hypoteční bankovnictví, přes které vyřídíte všechny potřebné formality odkudkoliv, třeba i ze zahraničí. V bankovnictví si můžete nastavit svou vlastní hypotéku dle svého přání. Podpis žádosti o hypotéku zvládneme formou SMS a kódu, který Vám přijde na Váš telefon. Ideální by bylo přijet do ČR na podpis již schválené hypotéky, do té doby stačí plně online komunikace. Pokud by nebylo možné dojet, domluvili bychom se s bankou jinak, i zde bychom cestu našli. Věřím tedy, že jsme právě odbourali Vaše pochybnosti a našli jsme Vám optimální řešení! :-)

 • MMilena

  Jak funguje hyponamiru.cz vůči bankám? Zastupujete banky nebo nás klienty? Jaké banky děláte? Zastupujete i nebankovní řešení? Já měla vždy za to že hypotéka nejde jinak vyřídit než tak, že zajdu do banky osobně.

  Děkuji za Vaši odpověď

 • Host chatu

  Zastupujeme vždy klienta, jsme prostředníkem mezi Vámi a bankami, ale zastupujeme a hájíme vždy Váš zájem a pro Vás vyjednáváme nejlepší možné podmínky. Spolupracujeme se všemi bankami, které mají vybudovanou partnerskou síť. S nebankovními institucemi nespolupracujeme. Věřím, že se po přečtení tohoto článku rozhodnete zkusit online vyřízení hypotéky, z bezpečí a pohodlí domova. Ušetříte tak čas i peníze, v našem online hypotečním bankovnictví si porovnáte možnosti a společně zrealizujeme tu nejlepší.

 • Jozef Příbram

  Hezký den Veroniko,

  řídím kamion po celé Evropě a nemám v týdnu čas abych obíhal banky. Jsme schopni to společně vyřídit i když jsem stále na cestách? Navíc mám příjmy rozdělené na diety - jsou tyto příjmy problém? V minulosti jsem se s tím setkal. Díky Veroniko P.s. sluší Vám to :)

 • Host chatu

  Dobrý den, Josefe, děkuji Vám :-) i Vaše povolání a časové možnosti jsou jako dělané pro naši online službu. Nikam nemusíte běhat, stačí, když budete mít možnost se o víkendu připojit k počítači a v našem online hypotečním bankovnictví si napočítat vlastní hypotéku. Diety za určitých podmínek banky standardně akceptují, v tomto by tedy problém být neměl. Ohledně podpisu žádosti Vás rovněž nepotřebujeme osobně někam posílat, formou SMS s Vámi podepíšeme vše potřebné. Abyste si našel čas osobně Vás požádáme až po schválení hypotéky, kdy Vám na pobočce banky domluvíme podpis. Může to být pobočka ve městě, přes které budete jen projíždět a budete si moci na pár minut odskočit. Řešení tedy máme, počkáme jen na to, až se nám ozvete!

 • Martin

  Kolik stojí Vaše služby srovnávání? Díky

 • Host chatu

  Jsou zcela zdarma :-)

 • Martin

  Můžu si hypotéku poptat zatím nezávazně a případně si ji předchystat na refinancování? Nechci nic platit, ale chci mít přehled, budu refinancovat za půl roku až a začínám postupně sledovat trh - šlo by dostávat upozornění na sazby jak se budou vyvíjet? Nechci si to neustále sám vyhledávat.

 • Host chatu

  Hezký den, Martine, určitě, i takovou možnost nabízíme. Můžeme Vám zpracovat nabídku, která bude zatím jen orientační. Důležité je, že je zdarma nejen nabídka, ale i celý proces vyřízení hypotéky. Není zde tedy jediné ALE, které by bránilo nabídku zpracovat. Řešení a Vaše rozhodnutí můžeme odložit o dobu, o kterou si sám řeknete, a mezitím Vás budeme informovat o důležitých změnách na hypotečním trhu, včetně aktuálních úrokových sazeb. S naším online hypotečním bankovnictvím si udržíte aktuální přehled sám a až přijde vhodná chvíle, některý z našich online hypotečních specialistů Vám pomůže refinancování dořešit.

 • Bertík

  Nahlížíte do bankovních registrů když si u vás poptávám hypotéku?

 • Host chatu

  Nahlížení do bankovních registrů je možné až po podpisu žádosti Vás jako klienta, samotná poptávka nám toto neumožňuje. Jedinou možnou cestou pro nás, jak bankovní registry zkontrolovat, je získat od Vás podepsanou žádost, kde je patřičné svolení a souhlas. Žádost podepíšete skrze našeho bankovního kurýra, který Vám žádost k podpisu doručí v termínu po vzájemné domluvě, nebo formou SMS, kdy si my nebo bankéř ověříme, že jednáme opravdu s Vámi. Takže se nebojte si u nás hypotéku poptat a získat tak přehled o aktuálních možnostech.

 • Ferrari

  Můžu dostat hypotéku na auto? Děkuji.

 • Host chatu

  Hypotéky na auta neumíme :-) Umíme hypotéky na vlastní bydlení nebo americké hypotéky, kde peníze načerpáte na cokoliv, třeba právě na auto. Jediná podmínka hypotéky obecně je ručení nemovitostí. Pokud tato možnost není, poté Vám doporučím spotřebitelský úvěr, na které se nezaměřujeme. Jsme hyponamiru, naším denním chlebem jsou jen a pouze hypotéky :-)

 • Sv. Petr

  Chápu to správně, že fungujete jak Heureka akorát na hypotéky? Děláte i jiné produkty než hypotéky? Srovnávač vypadá moc dobře!

 • Host chatu

  Dobrý den, velmi zjednodušeně ano, ale opravdu velmi zjednodušeně. V našem online hypotečním bankovnictví Vám porovnáme nejlepší dostupné možnosti, sám si můžete řadit hypotéky podle parametrů, které Vás zajímají, nemusí to být vždy jen úroková sazba. Jsme rádi, že se Vám naše kalkulačka líbí, doporučuji rovněž vyzkoušet právě naše online hypoteční bankovnictví. Jiné produkty neděláme, hyponamiru dělá jen hypotéky :-)

 • Jan Novák

  Jedná se o finanční poradenství nebo čistě jen o srovnání úvěrů? Bojím se že po vyplnění mě budete nutit jiné finanční produkty a budou mě telefonovat finanční poradci, kterým prodáte můj kontakt - špatná zkušenost ze dřívějška.

 • Host chatu

  U nás se ničeho takového bát nemusíte. V první fázi si v našem online hypotečním bankovnictví srovnáte možnosti a následně si sám nebo za pomoci hypotečního specialisty vyberete tu, ve které budete společně pokračovat. Nikdo jiný než my Vám určitě volat nebude, osobní data zásadně nikomu nepřeprodáváme, slouží čistě a jen pro naše účely a pro účely vyřízení hypotéky. Vaše minulá zkušenost mě mrzí, rádi bychom narovnali Vaši nedůvěru a ukázali Vám, že i hypotéka může fungovat férově a maximálně proklientsky. Jiné finanční produkty Vám určitě nutit nebudeme, protože je neděláme :-) specializujeme se výhradně a pouze na hypotéky, v tom jsme na trhu nejlepší a pro to si k nám klient přijde.

 • Ing. Olin

  V čem jsou vaše služby lepší než když oslovím banky na přímo? Není zbytečné (a drahé) mít prostředníka?

 • Host chatu

  Výhod je spousta. Oslovit banky napřímo znamená vyhradit si čas do každé zajít, někomu zavolat nebo napsat e-mail. Poté budete čekat několik dní nebo týdnů na vypracování nabídky, mezitím se Vám změní podmínky těch nabídek, které Vám už budou ležet na stole. A kolečko může začít nanovo. Poté si musíte vyhradit několik večerů na porovnání možností ze všech, často nesrozumitelných nabídek. Ztratíte spoustu času a energie. Co takhle zkusit naše online hypotečního bankovnictví, do kterého Vás pustíme ihned po zadání základních parametrů na webu a kde najdete všechny nabídky přehledně, na jednom místě? Můžete si nabídky řadit dle libovůle, filtrovat si v nich a vybrat si ty, které se Vám budou líbit nejvíce. Toto můžete dělat odkudkoliv a kdykoliv, nemusíte čekat zrovna na otvírací dobu v bance, třeba brzy ráno u kafe nebo večer v klidu po práci. Poplatky spojené s vyřízením hypotéky Vám zarovnáme na nulu, tím tedy odpovídám na dotaz, jestli je drahé a zbytečné mít prostředníka. Není! Převezmeme za Vás komunikaci s realitní kanceláří, developerem nebo kýmkoliv dalším, budeme Váš partner nejen do podpisu hypotéky, ale i po jejím vyčerpání, kdy Vám pohlídáme i možnost výhodného refinancování nebo mimořádných vkladů. Už víte, v čem jsou naše služby lepší? :-)

 • Honza

  Veroniko jak jste se dostala z ČMSS k online hypotékám :) Co Vás přivedlo k hyponamiru.cz

 • Host chatu

  Dobrý den, Honzo, chtěla jsem se posunout zase o kousek dál a mít možnost předložit klientovi nabídku sestavenou ze všech dostupných možností. Už jsem nechtěla být "jednobarevná". Hodně času jsem trávila na cestách za klienty nebo za tiskárnou, moje práce nebyla efektivní, i v tomto jsem chtěla něco změnit. Hyponamiru umožňuje vše, co jsem hledala. Máme dostupné celé portofolio bank, máme unikátní online hypoteční bankovnictví pro naše klienty, kteří si tak svou hypotéku mohou z velké části nastavovat sami. Máme nejlepší dostupné úrokové podmínky a jsme plně online v moderní době! Kdo dočetl až sem, proto toho mám výzvu: Než řeknete "hypotéka", budete ji mít vyřízenou z pohodlí domova! :-) Vyhněte se tedy papírování a buďte s námi online!

Foto: archiv

Autor: - red -
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.