O co všechno si můžete požádat u Všeobecné zdravotní pojišťovny nad rámec zdravotního pojištění? Ptejte se PhDr. Ivana Duškova. Na dotazy odpovídal ve středu 3. února od 11 hodin.

Chat je uzavřený03.02.2021 11:00

Náměstek ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR Ivan Duškov.

Jaké příspěvky mohu žádat pro své děti? Jakou prevenci navíc mi Všeobecná zdravotní pojišťovna uhradí? Jaké výhody mohou čerpat nastávající i stávající maminky? Špatně snáším současnou situaci kolem COVID 19, udělá pro mě zdravotní pojišťovna něco? 

PhDr. Ivan Duškov, náměstek ředitele VZP pro služby klientům

Ivan Duškov vystudoval Fakultu humanitních studií a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy. Působil jako ředitelem Sekce strategií a politik na Institutu plánování a rozvoje hl. města Prahy, vedl Strategickou projektovou kancelář na Ministerstvu zdravotnictví ČR a je spoluautorem Strategie reformy psychiatrické péče a dalších strategických dokumentů Ministerstva zdravotnictví. Předsedá Radě Národního ústavu duševního zdraví a předsedal Výkonnému výboru pro implementaci reformy psychiatrické péče na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Nyní působí jako náměstek ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.

Chat

 • Petr Řípa

  Pane náměstku, podporuje VZP nějakým příspěvkem duševně nemocné? Mám pocit, že péče o tuto skupinu je stále dosti poddimenzovaná.

 • Host chatu

  Dobrý den všem, moc děkuji za všechny položené dotazy. V rámci časového limitu se pokusím odpovědět na maximum možného. Ano, nově od konce loňského roku podporujeme všechny pojištěnce, kteří mají v této nelehké době nějaký problém. Tento příspěvek se setkal s velkým zájmem, nyní tuto asistenci využívá již několik set klientů, více naleznete na: https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • SK

  Jaké mají výhody u VZP invalidní důchodci 3. stupně, kteří ale nejsou ZTP či ZTP-P?

 • Host chatu

  VZP v těchto kategoriích v oblasti prevence nerozlišuje, ale můžete si vybrat z nabídky ostatních programů.

 • SK

  Platí něco VZP nad rámec zdrav. pojištění psychiatricky nemocným?

 • Host chatu

  Viz předchozí odpověď k psychosociální podpoře, v případě, že jste specializovanou péči v rámci zdravotního pojištění nečerpal v předchozích 6 měsících.

 • Deny

  Zdravím. Máte ve vaší nabídce i příspěvek pro dárce krve? Chodím darovat krev, tak by mě to zajímalo.

 • Host chatu

  Ano, i v roce 2021 VZP podporuje aktivní dárce krve. Příspěvek je v celkové výši až 2 500 Kč za kalendářní rok. Až 1 500 Kč je možné využít na rehabilitační/rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění (např. masáže, sauna, plavání, solná jeskyně apod.), a to při předložení potvrzení alespoň jednoho bezplatného odběru za kalendářní rok. Dále je příspěvek možné využít na dentální hygienu nebo balíček dentální hygieny zakoupený v lékárně/ordinaci lékaře/u dentální hygienistky/specializované prodejně zdravotnických potřeb (zubní a mezizubní kartáčky, dentální sprchy, zubní pasty, dentální nitě, ústní vody), a to až do výše 1 000 Kč při předložení potvrzení alespoň dvou bezplatných odběrů za kalendářní rok. Podrobné informace o příspěvku naleznete na https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • Jana K. Karviná

  Četla jsem, že přispíváte maminkám. Jsem už pár měsíců po porodu a vůbec jsem o tom nevěděla. Můžu ještě příspěvek získat? Moc děkuji

 • Host chatu

  Ano, můžete :-) Příspěvek až do výše 3 000 Kč je určen pro ženy v graviditě a do 12 měsíců po porodu, takže to stíháte. Pro čerpání příspěvku můžete uplatit platební doklady vystavené od 1. 10. 2020 např. na pomůcky ke kojení, dentální hygienu, zakoupení/zapůjčení monitoru dechu aj. Podrobné informace o příspěvku naleznete na https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • bendik

  Uz hodne let se chci naockovat proti klistatum, ale jeste jsem se neodhodlal. Nabizite nejaky prispevek na ockovani proti klistatum?

 • Host chatu

  Ano. VZP přispívá pojištěncům od 18 let příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě ve výši 500 Kč, nebo dětem (do 18 let) ve výši 700 Kč. Obecně lze říci, že příspěvky na očkování jsou u našich klientů velice žádané. Více o příspěvcích na očkování získáte na našich webových stránkách https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • Radka

  Dobrý den, ráda bych se zeptala proč bylo upraveno věkové rozmezí u očkování na Meningokoka Jebnsa se mi o příspěvek, který VZP měla v loňském roce.

 • Host chatu

  Dobrý den, tento příspěvek byl původně nastaven tak, aby podpořil nejohrožěnější věkovou skupinu, ale v současné době zvažujeme, že tuto věkovou skupinu rozšíříme.

 • Nina Maierova

  Dobry den zadala jsem pojistovnu o proplaceni 500 kc za vysetreni pristrojem kvuli zelenemu zakalu ale pani za prekazkou me vyhodila ze mam smulu.Podstupuji to kazdy rok a od pojistovny zadne penize necerpam.

 • Host chatu

  Dobrý den, neznám tento konkrétních případ, nicméně, pokud toto vyšetření potřebujete na základě indikace lékařem, je plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění.

 • Hlostová

  Dobrý den, jsem už starší osoba a přiznám se, že se bojím jít mezi lidi, abych se nenakazil chřipkou či koronavirem. Je možnost zažádat si o příspěvek elektronicky? Děkuji Vám za odpověď a ať to všechno zvládneme.

 • Host chatu

  Dobrý den, ano, o příspěvek je možné požádat prostřednictvím webového formuláře nebo prostřednictvím datové schránky VZP ČR – i48ae3q. V obou případech musíte mít možnost přiložit požadované doklady v elektronické podobě. Zároveň nabízíme možnost využití aplikace Moje VZP, kde můžete s VZP komunikovat z pohodlí Vašeho domova. Pokud aplikaci Moje VZP ještě nevyužíváte, snadno se zaregistrujete. Více o aplikaci Moje naleznete na https://www.vzp.cz/e-vzp/moje-vzp.

 • Radmila Čitáriová

  Dobrý den,jaké úkony jsou hrazeny dětem u zubaře do 15 let u VZP? Děkuji.

 • Host chatu

  Dobrý den, u dětí je veškerá indikované péče, tzn. preventivní péče, bílé plomby atd. jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Jediné, co je hrazeno částečně, jsou úkony spojeny s rovnátky.

 • Marcela Pechová

  Dobrý den.
  Mám vnoučka, který se léčí s ulcerózní pankolitidou. Nyní, dle odborníků, dojde zřejmě i biologickou léčbu. Bere mnoho léků, ale i mnoho výživových doplňků jako jsou vitamíny, kozí colostrum, prebiotika a probiotika. Po dlouhém zkoušení různých preparátů, které mu budou sedět a i chutnat, se již přes rok ustálilo na Vibovitu, probiotika a prebiotika v sáčcích od Dr. Max a kozí colostrum vyšší ceny. Navíc má bezezbytkovou dietu. Psychicky mu pomáhá plavání. Do bazénu dojíždíme cca 70 km. Nelze však určit přesnou dobu dojíždění, kvůli jeho potížím a občas i silné únavě. To vše je velmi finančně náročné, kdyby je nepodporovala rodina, nemůžou si to vše dovolit. Má nárok na nějaký příspěvek?

 • Host chatu

  Dobrý den, ve vámi popsaném kontextu bych odkázal na příspěvky na pohybovou aktivitu (až 800 Kč) a v případě, že míníte bezlepkovou dietu, můžeme nabídnout příspěvek až ve výši 6000 Kč ročně nebo příspěvek na nízkobílkovinovou dietu ve výši až 10 000 Kč ročně. Přeji hodně sil!

 • Radim

  Dobrý den , proč není příspěvek na dentální hygienu jako u většiny ostatních pojišťoven? Nebo na zjištění protilátek na covid 19. Děkuji

 • Host chatu

  Dobrý den, příspěvek na dentální hygienu je poskytován bezpříspěvkových dárcům krve a nastávajícím maminkám. Ohledně covid19 - naše zdravotní pojišťovna hradí veškeré testování a další úkony, které jsou doporučovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 • Jolana z Moravy

  Dobrý den, moje dcera bohužel trpí celiakií. Její zdraví je pro mě prioritou, ale nejedná se bohužel o levnou záležitost. Přispívá Vaše pojišťovna na nákup bezlepkových potravin? Díky

 • Host chatu

  Dobrý den, ano, i v roce 2021 mají pojištěnci s diagnózou celiakie možnost od VZP získat příspěvek ve výši až 6 000 Kč za rok. Příspěvek je určen dětem do 18 let a studentům do 26 let (se statusem nezaopatřené dítě). Od letošního roku již nejsou při podání žádosti o tento příspěvek vyžadovány platební doklady o nákupu vhodných potravin nebo o platbě obědů. Při první žádosti v kalendářním roce však musíte předložit doklad o diagnóze celiakie. Příspěvek bude poskytován 2× ročně, vždy za uplynulé pololetí v maximální výši 3 000 Kč, a to na základě žádosti podané za první pololetí od 1. 7. do 31. 8. 2021 a za druhé pololetí od 1. 12. do 31. 12. 2021. Podrobné informace o příspěvku naleznete na https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • Jana Konárková

  Přeji hezký den, synovi byla diagnostikovana akutní leukémie. Jsme teď na 33 dní v nemocnici. Syn je pacient a já jako matka s ním na pokoji. Proplaci pojišťovna doprovod v nemocnici? Děkuji za odpověď

 • Host chatu

  Dobrý den, do šesti let dítěte je pobyt pro matku hrazen ze zdravotního pojištění. Přeji hodně sil!

 • Marcela

  Dobrý den, dostaneme odpověď na otázku: proč se musí od letoška, každý rok znova, dokládat to, že je dítě/student nevyléčitelně nemocné? Lékařské potvrzení něco stojí. Lékaři si budou klepat na čelo a za chvíli je přestane bavit co rok potvrzovat doklad o nevyléčitelné nemoci.

 • Host chatu

  Dobrý den, předpokládám, že se jedná o poskytování příspěvku na bezlepkovou nebo nízkobílkovinovou dietu, v současné době VZP připravuje úpravu a potvrzení potvrzení budeme vyžadovat pouze při první žádosti - od letoška nepožadujeme ani platební doklady o nákupu potravin - vyplácíme paušálně ve výši příspěvku (6000 Kč resp. 10 000 Kč).

 • Jarka

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč je zrušeny příspěvek na různá očkováni pro děti...například meningokok, který je považován za závažné a smrtelně nebezpečné onemocnění? Ostatní pojišťovny toto očkováni stále proplácí, VZP to pro rok 2021 zrušila.

 • Host chatu

  Dobrý den, nezrušili jsme, prosím, koukněte na přechozí odpovědi.

 • Petra Brno

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné požádat o příspěvek pro těhotné ženy a maminky opět v tomto roce jako maminka, když už jsem příspěvek ve výši 3 000 Kč čerpala jako těhotná v loňském roce? (U předchozího těhotenství to šlo čerpat jeden rok jako těhotná a druhý rok jako maminka).

 • Host chatu

  Dobrý den, 3000,- Kč je určeno na jedno těhotenství. Hezký den

 • Jana z Prahy

  Dobý den, dceři se po 16 roce znovu objevil atopický ekzém. Dříve se zúčastnila mořského koníka, který jí významně pomohl. Je možné, aby se zúčastnila léčebného pobytu u moře znovu? Jaké možnosti u VZP má? Děkuji

 • Host chatu

  Dobrý den, s ohledem na vážná epidemiologická rizika a s tím spjatá opatření jsme mořského koníka letos zrušili. Osobně se domnívám, že je to v současné nejisté době hazard. Zároveň v předchozím roce i kvůli zmíněným opatřením výrazně klesl zájem našich klientů. Připravujeme však nový koncept léčebně ozdravných pobytů.

 • Jana

  Sháním půl roku zubaře který spolupracuje s VZP a bohužel v Českých Budějovicích pro mého syna není žádný.

 • Host chatu

  Dobrý den, prosím, obraťte se na naše klientské pracoviště, nebo na naše callcentrum, kolegové Vám budou nápomocni.

 • Dana

  sem pojištěnec VZP, mám dotaz, zda mi VZP proplatí Covid test, který po mě chce zaměstnavatel pro jednorázovou brigádu atp.? V jakém případě ano/ne? Děkuji za odpověď.

 • Host chatu

  Dobrý den, ve Vašem případě bych využil možnosti bezplatného antigenního testování, které můžete nyní podstoupit jednou za tři dny.

 • Pavlína J.

  Dobrý den, jsme se synem vaším pojištěncem na doporučení našeho pediatra. Syn má diagnostikovanou doživotní intolerance na laktózu. Vaše pojišťovna přispívá na stravu pro celiaki, ale enzym na štěpení mléčného cukru si my musíme hradit sami. Měsíčně to vyjde na slušnou sumu, pokud mu nechceme dávat náhražky. To nemáme ani doporučené, protože syn je navíc ADHD a má mít pestrou stravu. Jen se chci zeptat, zda do budoucna budete pomáhat i těmto nemocným jakýmkoliv způsobem. Děkuji PJ.

 • Host chatu

  Dobrý den, v současné době na celiakii a nízkobílkovinovou dietu příspěvky máme, dále se řídíme doporučeními Ministerstva zdravotnictví ČR.

 • Hana Sklenářová

  Dobrý den, neuvažuje se přispívat dětem na hipoterapii? Děkuji

 • Host chatu

  Dobrý den, je to jedna z možností, o které do budoucna uvažuji.

 • Hana Sadílková

  Dobrý den, s manželem jsme sportovně založení. Snažíme se naše dva kluky vést ke sportu. Budete mít i letos příspěvek na sport pro děti? Předem děkuji za odpověď. Sadílková

 • Host chatu

  Dobrý den, ano, VZP i v letošním roce přispívá pojištěncům do 18 let na pohybové aktivity, a to do max. výše příspěvku 800 Kč. Příspěvek je určen na pravidelné pohybové a zároveň sportovní aktivity organizované mimo školu v kroužcích, spolcích, sportovních klubech apod. (např. aerobic, atletika, badminton, cyklistika, florbal, fotbal, volejbal, basketbal, kalanetika, jóga, plavání, gymnastika) nebo na pravidelné pohybové aktivity organizované školským zařízením. Příspěvek lze také využít na sportovní prohlídku absolvovanou za úhradu u lékaře. Pod pohybovou aktivitu lze zařadit i úhradu startovného nebo členského příspěvku. U dětí od 15 let, kde již tyto aktivity často nejsou organizované v kroužcích, poskytuje VZP příspěvek i na nákup permanentky na pohybové aktivity. Podrobné informace o příspěvku naleznete na https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • Markéta

  Dobrý den, ráda bych se zeptala zda nepočítáte s navýšením příspěvků pro nás pacientky, které nemůžeme otěhotnět nebo se zvýšením počtu pokusů s účastní pojišťovny. Snažíme se otěhotnět už 6 let a čeká nás další pokus a peníze to nejsou zrovna malé :/ děkuji za odpověď

 • Host chatu

  Dobrý den, tato oblast je striktně upravena legislativou - do 39 let máte nárok až na 4 pokusy hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Hodně štěstí!

 • Blatníková Květa

  Jsem Vaší dlouholetou klientkou a jsem už v důchodovém věku. Na jaké očkování mi prosím můžete přispět?

 • Host chatu

  Dobrý den, senioři a seniorky od 65 let mohou u naší pojišťovny využít příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě do výše 500 Kč a na očkování proti virové hepatitidě A, B, včetně kombinované A/B do výše také 500 Kč. V průběhu kalendářního roku lze požádat o oba příspěvky. Podrobné informace o příspěvcích na očkování naleznete na https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • Lenka

  Dobrý den, též bych se chtěla zeptat, zda přispíváte na očkování proti meningokoku u dětí ve věku 2 až 5 let? Na stránkách jsem bohužel žádný příspěvek od Vaší pojišťovny nenašla, ač konkurenční pojišťovny dávají příspěvek. Předem děkuji za odpověď,

 • Host chatu

  Dobrý den, prosím, podívejte se na předchozí odpovědi, nyní uvažujeme v této oblasti o rozvolnění. Hezký den

 • Jára

  Mě by zajímalo na jaký příspěvek mají nárok děti ,diabetici II. A zda mají (něco) hradí nebo příspěvek mají i děti s rozštěpem .

 • Host chatu

  Dobrý den, pro diabetiky přispíváme 500 Kč na zdravotní prostředky. Léčba Vámi uváděné diagnózy je hrazena z veřejného zdravotního pojistění. Hezký den

 • Lenka

  Chtěla bych se zeptat proč VZP jako jediná nepřispívá dárcům krve na nákup vitamínů, místo toho nabízí dentální hygienu o kterou není takový zájem.Děkuji

 • Host chatu

  Dobrý den, naše průzkumy prokazují, že dentální hygiena je naopak velice žádanou oblastí, kterou naši klienti vyžadují, proto tímto nejžádanějším benefitem odměňujeme bezpříspěvkové dárce krve. Moc se omlouvám, ale nemůžeme vyhovět úplně všem.

 • Martin Kadlec

  Dobrý den, jsem dlouholetým pojištěncem VZP. S poskytovanou péči jsem velice spokojen. Chci se však zeptat zda do budoucna neuvažujete o nějakém balíčku příspěvků pro rodiny s dětmi. Například pokud je celá rodina dlouhodobě u VZP (2 dospělí 2 děti), tak příspěvek na pohybové aktivity, nebo jiné navíc. Pro rodiny s dětmi je každá koruna dobrá a bylo by hezké ukázat, že VZP si váží věrných pracujících klientů, kteří se navíc snaží dělat něco pro své zdraví. Také bych se mimo příspěvky chtěl zeptat, jaký máte názor na vyjíždění zaměstnanců do sociálně vyloučených lokalit za účelem podplácení lidí, aby změnili zdravotní pojišťovnu. Bohužel z mojich zkušeností vím, že to dělá i VZP, které jsem pojištěncem a to mě velice mrzí. Na to navazují také podvodné registrace, kdy se člověk až u lékaře dozví, že změnil zdravotní pojišťovnu, což se osobně mému známému stalo. Vím, že tyhle praktiky dělají všechny zdravotní pojišťovny, ale zajímá mě Váš názor na tuto problematiku. Přeji hezký den M. Kadlec, Havířov

 • Host chatu

  Dobrý den, vetší podporu rodin s dětmi v následujících letech chystáme. Co se týše podvodných registrací, jsme si vědomi nekalých praktik některých ostatních zdravotních pojišťoven, dlouhodobě na to příslušné orgány upozorňujeme. Prosíme klienty, pokud toto podvodné jednání zaregistrují, ať naváhají a informují nás. V případě, že u klienta dojde k přeregistraci bez jeho souhlasu, aby nás taktéž informoval - jsme schopni mu velmi účinně pomoci tuto nechtěnou přeregistraci zrušit.

 • Naďa

  Dobrý den, přispívá VZP na 2. screening ve 20. - 24. Týdnu těhotenství? Děkuji.

 • Host chatu

  Dobrý den, ano, poskytujeme, až ve výši 1 500 Kč - ale pozor, pouze u vybraných certifikovaných lékařů, vizte http://gynultrazvuk.cz/registr-drzi...

 • Markéta

  Dobrý den, syn má diagnostikované potravinové alergie a jedna z nich je alergie na pšenici a lepek. Z toho důvodu musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu, jelikož dietní chyba by ohrozila jeho životní funkce. VZP na tuto dietu přispívá, ale pouze na diagnózu celiakie. Z jakého důvodu? Proč do toho není zařazena i diagnóza alergie na lepek? Tyto děti musí dodržovat stejný dietní režim jako celiakové a mnohdy i důsledněji.
  Děkuji za odpověď

 • Host chatu

  Dobrý den, ve Vámi popsaném případě se jedná o tzv. intoleranci, tudíž jedná se pouze o doporučení k dietě, nikoliv o indikovanou léčbu. Děkuji za pochopení

 • Jitka Čížková

  Dobrý den, letos nemocné děti nepojedou k moři, mořský koník byl zrušen, bude místo toho nějaký jiný léčebný pobyt, nebo příspěvek na pobyt u moře? Děkuji.

 • Host chatu

  Dobrý den, prosím podívejte se na předchozí odpověď, díky a hezký den

 • Jan z Davle

  Hezký den, přemýšlím o přeregistraci k VZP. Můžete mi říct, co lepšího nabízíte než jiné pojišťovny?

 • Host chatu

  Dobrý den, ve stručnosti se jedná o největší síť poskytovatelů zdr. péče, širokou síť poboček, širokou škálu příspěvků z fondu prevence a dalších bonusů jako jsou slevy u partnerů z Klubu pevného zdraví, aplikace Moje VZP nebo možnost el. komunikace přes webové formuláře.

 • Simona Krejčí

  Dobrý večer,
  Pěkný den přeji, v rámci prevence bych si chtěla nechat vyšetřit prsa, ale ještě mi není 45 let. Je možné, aby mi pojišťovna toto vyšetření zaplatila?

  Děkuji K.

 • Host chatu

  Dobrý den, ano, VZP ČR přispívá ženám ve věku 18-45 let na preventivní vyšetření karcinomu prsu až do výše 500 Kč na preventivní ultrazvukové nebo mamografické vyšetření. Příspěvek je určen těm ženám, které si uhradí preventivní vyšetření samy (nemají vyšetření hrazeno z veřejného zdravotního pojištění) a nejsou v dispenzární péči z důvodu nemoci prsů. Více o příspěvku získáte na našich webových stránkách https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhod...

 • Jan Kobylák (Bakov nad Jizerou)

  Dobrý den,

  rád bych věděl, kde najdu kolik za mě platí pojišťovna? Nechodím k lékařům nijak často, více méně jen na preventivní prohlídky, ale přesto by mě to zajímalo.)

 • Host chatu

  Dobrý den, požadované informace můžete vyžádat osobně na kterékoliv pobočce VZP, nebo si o ně můžete požat písemně. Tento výpis si můžete vyžádat 1x ročně bezplatně. VZP zároveň nabízí možnost náhledu na výpis vykázané péče přes aplikaci Moje VZP, kde naleznete průběžně aktualizované a podrobné údaje o čerpané zdravotní péči za posledních několik let. Aplikace Moje VZP nabízí i další možnosti využití jako např. přehled plateb za zdravotní pojištění, nebo možnost požádat si o příspěvek z fondu prevence. V současné době probíhá významný rozvoj této aplikace, má to pro nás velkou prioritu. Podrobné informace naleznete na https://www.vzp.cz/e-vzp/moje-vzp.

 • Veronika

  Meningokok B

  Dobry den , mam dceru zari 2018 narozenou, stihla jsem jen tak tak naockovat nimernix do 2let jako verejne ockovani.
  Bexsero jsem nechala ockovat prvni davku v prosinci, uplatnila jsem zadost a pozadala o prispevek, vse ok. Letos druha davka sla z me kapsy a nelze pozadat o prispevek a ja se ptam proc? Kdyz vzp zavedla zdarma ockovani do 6mesicu - to uz dceri bylo vice mesicu tudiz zdarma by to nebylo. Ma dcerka ma jit do skolky, proto jsem naockovala bexsero, aby toto kolektivni onemocneni nemela, a vzp prispiva detem 14-18 proc?!

  Proc maj rodice nechat napichat co nejvice vakcin do malych miminek?!

 • Host chatu

  Dobrý den, vizte předchozí odpovědi, díky a hezký den

 • Lenka

  Dobrý den. VZP letos zrušila úspěšný ozdravný pobyt MK, který byl pro děti velikým přínosem.Momentálně jste jediná pojišťovna, která ani nepřispívá na ozdravný pobyt(u moře). Neuvažujete alespoň o trochu solidním příspěvku? V dnešní nelehké situaci (nošení roušek,bez sportu) by to děti potřebovaly dvojnásob. Pokud ano, tak za jakých podmínek. A je MOŘSKÝ KONÍK definitivně zrušen , nebo bude v budoucnu obnoven...či nahrazen jiným programem?Ráda bych slyšela jinou odpověď, než tu, že o MK nebyl dostatečný zájem. Děkuji za odpověď.

 • Host chatu

  Dobrý den, viz předchozí odpovědi. Moc děkuji za všechny dotazy, vzhledem k časovému limitu se s Vámi již musím rozloučit. Omlouvám se, že se mi nepodařilo zodpovědět všechny dotazy, prosím, kontaktujte naše callcentrum, moje kolegyně a kolegové Vám budou k dispozici. Přeji všem hodně zdraví a hezký den! Ivan Duškov

Foto: archiv

Autor: - red -
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.