Colours of Ostrava zakončí v neděli nad ránem americké duo The Chainsmokers

Kultura
19. 7. 2025 02:08

V noci na neděli skončí v industriálních kulisách Dolních Vítkovic hudební festival Colours of Ostrava, který začal 16. července. Dnes vystoupí ještě například česká formace J.A.R. či slovenská zpěvačka Jana Kirschner. Nejočekávanější je zřejmě duo amerických diskžokejů The Chainsmokers. Na hlavním pódiu se představí v neděli půl hodiny po půlnoci.

Americké duo tvoří Alex Pall a Andrew Taggart. Skladby spolu začali skládat v roce 2012 v New Yorku. Dvojice dosáhla mezinárodního úspěchu se svým singlem z roku 2014 s názvem #Selfie, který obsadil 16. příčku americké Billboard Hot 100 a 11. příčku v britském žebříčku singlů. Své jméno také proslavili singlem Roses, který obsadil šestou příčku Billboard Hot 100.

Duo bylo prvním jménem letošního programu, které pořadatelé zveřejnili ještě při loňském ročníku festivalu. Dramaturg akce Filip Košťálek tehdy uvedl, že o vystoupení producentů festival usiloval několik let.

Autor: ČTKfoto: depositphotos

Další čtení

Jan Bendig

Jan Bendig plánuje 17. října velkolepou show!

Kultura
6. 3. 2026

Galerie Telegraph otevřela výstavu mapující rumunskou figurativní malbu

Kultura
5. 3. 2026

FOTOGALERIE: Jason Derulo

Kultura
3. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ