21. 3. - 20. 4.
Beran (charakteristika znamení)

Žena

Žena zrozená v Beranu má v povaze jistý druh romantické nevinnosti a upřímnosti a radostnou víru ve své schopnosti. Je opravdu taková, jakou ji ostatní rádi vidí. Dívá se ostatním zpříma do očí, klam a nevyzpytatelnost jsou jí cizí. Nemá ráda lež!
Její povaha je jednoduchá a přímá. Je upřímná a vždy říká to, co si doopravdy myslí. Jen s obtížemi něco skrývá, zkrátka - co na srdci, to na jazyku, což ji pak přivádí do různých malérů.
To, co se potřebuje naučit v partnerském vztahu je, že nemusí za každou cenu svému partnerovi dokazovat své schopnosti věčným soupeřením. Ona má totiž potřebu být za každou cenu dokonalá, nejlepší a na první pozici, jenže to se mužům příliš nezamlouvá.
K jejím nepříjemným vlastnostem patří netrpělivost, hádavost, panovačnost a svéhlavost. Nerada ustupuje a těžko se cítí jako podřízená.
Tato žena určitě nebude patřit k těm, kteří hromadí velké bohatství, a pokud se jí podaří nashromáždit majetek, bude příliš zaměstnána na to, aby se zastavila a počítala.
Milá ženo, narozená ve znamení Berana, pamatuj, že všechno má svůj čas a je mnohem důležitější vykonávat věci správně, než povrchně a rychle. zabalit

Muž

„Prosazuji se, jdu za něčím!!

Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví, bojovnost i vůdčí schopnosti.
Muži narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině situací života rozhodní. Do každé práce... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.