22. 12. - 20. 1.
Kozoroh (charakteristika znamení)

Žena

„Dobrý příklad není jednou z možností ovlivnit jiné lidi. Je to jediná možnost.“

Tato žena je všestranná, schopná a vytrvalá. Touží po úspěchu, spoléhá se na vlastní síly. Je velmi těžké jí porozumět, má svoji hlavu a svoje myšlení. Je cílevědomá, pohotová a umí věci skvěle načasovat.
Je celkem družné povahy, na rozdíl od svého mužského protipólu. Má v sobě jistou magnetickou přitažlivost a je pevně svázána se svými nejbližšími. Ve svém životě dokáže mnoho, často získává různé pocty a ocenění. Během svého života se učí pochopit, že je nutné brát v úvahu, že každý člověk má právo na svůj vlastní názor.
Touha po materiálním zabezpečení u ní vyvolává strach a obavy z budoucnosti, aby úkoly s tím spojené zvládla. Častěji, než jiné ženy, uzavírá „sňatky z rozumu“, které mohou prospět její kariéře a zvýší její finanční jistotu.
Milá ženo, narozená ve znamení Kozoroha, že i ty se umíš vymanit z chladného objetí Saturna a dokážeš tak svému partnerovi, že v tobě koluje „horká krev“. zabalit

Muž

„Všechno má svůj čas!“

O těchto mužích se říká, že svojí tvrdohlavostí předčí Berana, náladovostí Raka, ctižádostí Lva, logikou a kritičností Pannu a vynalézavostí Štíra. Jsou disciplinovaní a je na ně spolehnutí. Mají silnou víru ve... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.