23. 7. - 23. 8.
Lev (charakteristika znamení)

Žena

„Radost je bolest, na kterou se díváme z jiné strany.“

Tato žena vždy ví, co chce a většinou to také dostane. Její sebedůvěra ji žene do rizika. Bytostně touží po tom být někdo, chce něco znamenat a být uznávaná. Nezbytně ke svému životu potřebuje pochvalu a ocenění.
Ke svému životu potřebuje lásku, obdiv a náklonnost. Když miluje, musí to být ohňostroj citů. V případně neúspěchu v partnerském vztahu i v zaměstnání prohru prožívá mnohem hůře než jiná žena.
Je sympatická, rozvážná, svědomitá a dobrosrdečná. Pro velké množství plánů zůstává někdy stát s otázkou, kterým směrem se vydat nejdřív. Potom se jí může stát, že své vzdělání a svoje snažení zbytečně promrhala.
Občas bojuje se strachem, že nebude mít dostatek finančních prostředků. Asi právě proto se vyžívá v tom, že si sjednává maximální možné zdravotní či životní pojištění, které ji stojí značnou sumu peněz.
Milá ženo, narozená ve znamení Lva, uvědom si, že hrdost je past, ve které velmi snadno můžeš uvíznout. Buď sama k sobě pravdivá a užívej mírnost ve všem. zabalit

Muž

„Zvítězit!“

Znamení Lva dává mužům, kteří se jako Lvi narodili, zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Mají vůli vládnout a ovládat druhé, ale jejich chování je zároveň velkorysé a přátelské.
Tito muži o sobě zpravidla nemají žádné... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 09/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.