24. 8. - 23. 9.
Panna (charakteristika znamení)

Žena

„Člověk není nic jiného, než řada jeho činů.“

Tato žena navenek nepůsobí příliš srdečným dojmem, spíše odtažitě a chladně. Je založena spíše rozumově než citově. Emoce skrývá uvnitř. Často budí zdání, že ji něco trápí, ale zdání klame.více

Muž

„Maličkosti jsou důležitější než velké věci!“

Tito muži jsou pracovití, důslední, praktičtí, snaživí, zásadoví a spolehliví. Jsou plni plánů a ideálů. Jsou vždy nohama na zemi, neztrácejí čas sněním a sentimentalitou a jdou za svým cílem.
Navenek nepůsobí příliš srdečným dojmem, spíše odtažitě a chladně. Jsou založeni spíše rozumově, než citově. Emoce ukrývají uvnitř. Často budí zdání, že je něco trápí. Ale zdání klame, neboť mají znamenitý smysl pro humor a laskavé srdce.
Výrazným rysem těchto mužů je smysl pro pořádek a systém. Bývají okouzleni fungujícími systémy a sami se snaží, aby kolem nich bylo všechno správně uspořádáno, protože pořádek jim usnadňuje a zrychluje práci.
Také dbají i na pořádek v mezilidských vztazích, protože mají rádi jasno. Své postoje ovládají rozumem, kterým korigují své city. Nejsou bezcitní, ale spíš opatrní, aby se neangažovali tam, kde je vše předem prohráno.
Jejich pracovní úspěchy jsou výsledkem předem promyšlených postupů i tím, že se nikdy nedají ručit ve svém soustředění na práci. Dovedou tvrdě zahnat každého, kdo by je chtěl rozptylovat.
Nejsou v žádném případě marnotratní a nebudou tedy bezstarostně utrácet peníze. Jsou prozíraví, neplýtvají penězi ani náklonností. Ve výdajích jsou konzervativní, nikdy neutrácí více, než je třeba.

I když jsou tito muži dost urážliví, sami nejdou daleko pro kritiku. Kdo chce s nimi vyjít po dobrém, měl by si uvědomit, že jejich nároky na pořádek a poctivost jsou oprávněné a že nikomu neuškodí.
Milí zrozenci Panny, naučte se pochválit sami sebe. Buďte více konstruktivní, nerýpejte do všeho a pochvalte se, když se vám něco povede. zabalit
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 09/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.