24. 8. - 23. 9.
Panna (charakteristika znamení)

Žena

„Člověk není nic jiného, než řada jeho činů.“

Tato žena navenek nepůsobí příliš srdečným dojmem, spíše odtažitě a chladně. Je založena spíše rozumově než citově. Emoce skrývá uvnitř. Často budí zdání, že ji něco trápí, ale zdání klame.
Ona je rozhodná a ví, co chce. Má originální nápady, svůj vlastní styl, jedinečný přístup a vše, co dělá, nese pečeť její osobnosti. Není ochotna spokojit se s ničím jiným než s prvním místem a s nejvyšší kvalitou.
Čeká-li na tuto ženu práce, kterou musí udělat, neotálí a ihned jde na věc. Je také přátelská, srdečná a společenská. Dokáže zapůsobit na své okolí a ovlivňuje je.
Raduje se ze své tvořivosti a nadání a je smířena s tím, že majetku dosáhne pouze pilnou a usilovnou prací. Není marnotratná a nebude bezstarostně utrácet. Nečekané výdaje ji dokážou vyvést z míry.
Milá ženo, narozená ve znamení Panny, přestaň se cítit provinile a mít pocit, že se od tebe očekává nějaká velká oběť. Snaž se více bojovat proti své vztahovačnosti a náladovosti. zabalit

Muž

„Maličkosti jsou důležitější než velké věci!“

Tito muži jsou pracovití, důslední, praktičtí, snaživí, zásadoví a spolehliví. Jsou plni plánů a ideálů. Jsou vždy nohama na zemi, neztrácejí čas sněním a sentimentalitou a jdou za svým... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.