22. 6. - 23. 7.
Rak (charakteristika znamení)

Žena

„Život je dlouhé zranění, které zřídka přestává bolet a nikdy se nezahojí.“

Tato žena žije bohatým vnitřním životem. Ke spokojenosti potřebuje být chápána a milována. Pro své blízké se dokáže obětovat a snaží se jim pomoci, jak nejlépe... více

Muž

„Všude dobře, doma nejlépe!“

Podle starých Egypťanů je Rak symbolem nebeské síly duše, která touží po domově, proto i hlavní roli v životě Raka hraje rodina a domov. To pro tohoto zrozence bývá zdrojem štěstí a spokojenosti, ale také zklamání a deziluze.
Tito muži milují svůj domov, rodiče i vlastní rodinu, ale bývají vláčeni svými romantickými sny a proměnlivostí svých nálad, že ani nemohou, přes svůj vrozený ostych, zůstat věrní své milované partnerce.
I když by se mohlo zdát, že budou při svém založení v životě dost nepraktičtí, pravda je taková, že pokud se jedná o finance a životní úroveň vědí, jak se o ní postarat a jejich jednání vykazuje hodně smyslu pro realitu. Jsou to lidé nevýbojní a plaší, ale jsou i velmi inteligentní a dost chytří, aby uměli nasbírané zkušenosti dobře zhodnotit.
Tito muži jsou velmi ambiciózní, i když to nedávají okázale a všem najevo. Jejich cesta za úspěchem je sice pomalá, často vůči jiným však až bezohledná. Svých plánů se jen neradi vzdávají a snaží se znovu a znovu o jejich realizaci.
Nikdo nedokáže lépe spravovat finance, než právě tito zrozenci. Patří k nejspořivějším, finančně opatrným a rozvážným znamením, kteří dovedou ušetřit spoustu peněz.
Milý Raku, nepodléhej zbytečnému lpění na lidech, kteří za to nestojí. Vyhýbej se všem lidem, se kterými se cítíš v nepohodě. Mysli více na sebe! zabalit
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.