22. 6. - 23. 7.
Rak (charakteristika znamení)

Žena

„Život je dlouhé zranění, které zřídka přestává bolet a nikdy se nezahojí.“

Tato žena žije bohatým vnitřním životem. Ke spokojenosti potřebuje být chápána a milována. Pro své blízké se dokáže obětovat a snaží se jim pomoci, jak nejlépe dovede.
Dokáže tvrdě bojovat za všechny členy rodiny, kteří potřebují pomoc. Zdvořilost a soucit pro ni nejsou prázdná slova. Nepostrádá solidnost, uctivost ani přívětivost.
Je vášnivá, citlivá, ctižádostivá a má bujnou fantazii a umělecké sklony. Její citlivost až přecitlivělost ji může činit v životě potíže. Je snadno zranitelná.
Je velmi tvořivá, houževnatá a ambiciózní. Její patron Měsíc ji spojuje se zdrojem nevyčerpatelné kreativity. Svůj talent však důrazně neprosazuje, nemá ostré lokty.
Nepatří k marnotratným lidem, spíše je skromná a penězi dokáže skvěle hospodařit. Nejvíce peněz vydává za rodinu, příjemné bydlení, auto a cestování.
Milá ženo, narozená ve znamení Raka, mysli více na sebe a začni s tím teď hned! Nevzdávej se tolik, více si važ sama sebe a uvědom si svoji hodnotu. zabalit

Muž

„Všude dobře, doma nejlépe!“

Podle starých Egypťanů je Rak symbolem nebeské síly duše, která touží po domově, proto i hlavní roli v životě Raka hraje rodina a domov. To pro tohoto zrozence bývá zdrojem štěstí a spokojenosti, ale také... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.