21. 2. - 20. 3.
Ryby (charakteristika znamení)

Žena

„Moje otevřenost a vitalita mě naplňují krásou!“

Žena zrozená ve znamení Ryby je trochu záhadná, takže ji muž pozná teprve při pohledu zblízka, ve chvíli, kdy ho k sobě sama pustí. Její bytosti nelze porozumět analyticky. Je zahalena do... více

Muž

„Stále chcete to, co vám uniká, a když to získáte, začnete toužit po něčem jiném!“

Pro tyto muže není snadné najít si svoje místo v dnešní soupeřivé společnosti, protože se nedokážou smířit se, se zvláštností svého charakteru. Jsou vnímaví, předvídaví, mají silně vyvinutou intuici a bývají obdařeni mimosmyslovým vnímáním.
Jsou závislí na svém domácím prostředí, kde se cítí bezpeční, kde mají svá zabydlená zákoutí, ve který sní o neuvěřitelných dobrodružstvích a o svých rolích hrdinů v nich.
Potřebují povolání, které vyhovuje jejich povaze. Pak jsou nesmírně pracovití a úspěšní, ale při tom si budou pečlivě hlídat, aby nebyli kráceni ve svých nárocích na pohodlí a na čase, který potřebují pro své snění.
Jsou to muži ovlivnitelní a špatné prostředí by mohlo využít jejich neuvěřitelnou fantazii k rafinovaným podvodům. Neptun je totiž také planetou klamání, podvodů a lží.
Honba za majetkem je těmto mužům cizí, a pokud jde o finanční záležitosti, jsou tak trochu nepraktičtí a nemají na finance ty správné buňky. Jen málokterý muž ve znamení Ryb dokáže shromáždit větší obnos peněz.
Milý zrozenče Ryb, klíčem k úspěchu je být jedinečným a otevřít se světu. Pěstuj v sobě pevnou vůli a uč se větší sebedůvěře. zabalit
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 09/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.