23. 11. - 21. 12.
Střelec (charakteristika znamení)

Žena

„Musíme se naučit rozloučit s hledáním jedné pravdy a naučit se žít s pravdami.“

Tato žena je vitální a má energii na rozdávání. Má tvůrčí elán, silnou představivost a je psychicky i fyzicky zdatná. Miluje změnu a různorodost, ráda... více

Muž

„Odvážnému štěstí přeje a patří mu svět!“

Muži narození ve znamení Střelce v sobě ukrývají spoustu vitality a nadšení, mají extrovertní povahu se smyslem pro humor. Život berou z té veselejší stránky, jsou velcí optimisté a nadšenci života. Hledí stále vpřed a nenechají se nikým a ničím omezovat. Žijí ve světě idejí a ideálů.
Muži narození ve znamení Střelce nesou pečeť vládce svého znamení Jupitera, který symbolizuje spravedlnost a štěstí. K jejich povahové výbavě nepatří kousavá satira, ale z jejich představy o spravedlnosti vyplývá, že si lidé zaslouží znát pravdu.

Jsou to muži akce, kteří často jednají z náhlého popudu, aniž by stihli domyslet následky svého chování. Dovedou být v okamžiku popuzení a vybuchnout, ale stejně rychle na vše zapomenou a ani v nejmenším netuší, že někomu zanechali šrám na jeho nitru. Oni to přece tak zle nemysleli!

Nesnášejí pocit jakéhokoli omezování. Jsou schopní hodně pracovat, ale nesmí mít dojem, že to je nevyhnutelná povinnost a že je nad nimi dozor.

Dovedou brát život z jeho lepší stránky a dovedou inspirovat i své bližní k veselejšímu pohledu na svět. Tím vším se jeví svému okolí jako trochu povrchní, ale mají v sobě filozofického ducha, který jim dává nadhled nad malicherností a pomáhá jim i smířlivost a dobrota.
Určitě nebudou patřit k těm, kteří pravidelně měsíčně odkládají určitou sumu peněz na horší časy. Také nejsou příliš svědomití a nehlídají si pravidelné měsíční platby. Hodně peněz jsou schopni a ochotni vydávat na cestování.
Milý Střelče, zamysli se nad tím, co bys chtěl v životě dosáhnout, co bys po sobě chtěl zanechat. Musíš mít před sebou nějaký cíl nebo ambice. zabalit
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.