23. 11. - 21. 12.
Střelec (charakteristika znamení)

Žena

„Musíme se naučit rozloučit s hledáním jedné pravdy a naučit se žít s pravdami.“

Tato žena je vitální a má energii na rozdávání. Má tvůrčí elán, silnou představivost a je psychicky i fyzicky zdatná. Miluje změnu a různorodost, ráda cestuje a vyhledává dobrodružství.
Je nezávislá, temperamentní až někdy trochu agresivní. Její prudká impulzivní povaha ji někdy nutí jednat až příliš odvážně a riskantně. Dokáže se nechat unést hněvem a občas zajde do extrému. Učí se během života krotit své emoce a nepřeceňovat svoji sílu a energii.
Patří k ní i nadšení a sebedůvěra. Laťka, co všechno dokáže, je nastavena hodně vysoko. Dovede neúnavně pracovat a je velice podnikavá a se sebedůvěrou se pustí do čehokoli.
Za svoji snahu a úsilí se nechá patřičně materiálně ocenit a určitě nebude šťastná, když svůj smysl života zredukuje na honbu za penězi a majetkem. Občas by si měla dát pozor na opožděné platby.
Milá ženo, narozená ve znamení Střelce, otevři se pokoře a nauč se přijímat a ne jenom dávat. Lidi kolem tebe budou spokojenější a budou se cítit více potřební. zabalit

Muž

„Odvážnému štěstí přeje a patří mu svět!“

Muži narození ve znamení Střelce v sobě ukrývají spoustu vitality a nadšení, mají extrovertní povahu se smyslem pro humor. Život berou z té veselejší stránky, jsou velcí optimisté a nadšenci... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.