24. 9. - 23. 10.
Váhy (charakteristika znamení)

Žena

„Nemůžeš-li činit to, co chceš, dělej to, co můžeš.“

Tato žena je velmi svobodomyslná a má bujnou fantazii. Je činorodá, a jakmile se rozhodne, že něco udělá, nenechá se ničím a nikým odradit. Její jednání je často impulzivní, má sklony... více

Muž

„Krása je pravda a pravda je krása!“

Životním úkolem těchto mužů je nalézat rovnováhu a odstraňovat váhavost. Milují pořádek, soulad a spravedlnost. Jako Sokrates hledají dobro, pravdu a krásu. Ve svém životě zaznamenají mnoho výkyvů a vypadá to, jako by se neustále potáceli nad propastí, jejíž hloubka je může vyrušovat nebo z ní dostanou závrať.
S těmito muži se jedná velice příjemně, a i když si někdy dávají čas na rozhodování, vrhají se do díla s nadšením, pokud shledají, že jde o zajímavý i výnosný úkol.
Zdají se být pevní a rozhodní, ale za maskou stability zastírají své vnitřní nejistoty. Nejsou náladoví ani neupřímní, ale dovedou propadat pochybnostem, ať už vlastním nebo takovým, které si nechali vsugerovat druhými.
V roli nadřízených se chovají demokraticky a vyžadují spolupráci spíš než podřízenost. Jejich klid, rozvaha a spravedlnost, ukazuje, že je možné soužití na úrovni.
Sklon k utrácení peněz je neodmyslitelnou součástí jejich životního stylu. Mají smysly požitkáře, milují luxus, elegantní interiér a krásné věci, za to vše dokážou utratit pěkné sumy.
Milý zrozenče Váhy, nezapomínej v partnerském vztahu sám na sebe. Máš přirozenou snahu přizpůsobovat se milované partnerce a stát se jejím druhým „já“. zabalit
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.