24. 9. - 23. 10.
Váhy (charakteristika znamení)

Žena

„Nemůžeš-li činit to, co chceš, dělej to, co můžeš.“

Tato žena je velmi svobodomyslná a má bujnou fantazii. Je činorodá, a jakmile se rozhodne, že něco udělá, nenechá se ničím a nikým odradit. Její jednání je často impulzivní, má sklony k tvrdohlavosti. Touží po tom být středem pozornosti a miluje, když jí druzí projevují přízeň.
Má ráda lichotky a projevy uznání, na které se ale může nechat nachytat. Občas se u ní objevují sklony k melancholii a skepsi. Učí se během života si více vážit sama sebe.
Je velmi racionální a má tvůrčí schopnosti, spolehlivý vkus, smysl pro krásu a talent na umění. Bude-li jí její práce motivovat, přinese jí hodně potěšení a ona pak bude pečlivým a svědomitým pracovníkem.
Tato žena má kladný vztah k penězům. Ví totiž dobře, že dostatek peněz činí život lehčím, ale jejich hromadění není jejím koníčkem. Přesto se snaží mít vždy zaměstnání, které jí poskytne co nejjistější finanční zabezpečení.
Milá ženo, narozená ve znamení Váhy, pamatuj, že budeš-li se snažit dělat všechno perfektně, neuděláš nakonec dobře vůbec nic! zabalit

Muž

„Krása je pravda a pravda je krása!“

Životním úkolem těchto mužů je nalézat rovnováhu a odstraňovat váhavost. Milují pořádek, soulad a spravedlnost. Jako Sokrates hledají dobro, pravdu a krásu. Ve svém životě zaznamenají mnoho výkyvů a... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.