Krejčího spoluhráč Johnson jde na operaci a zmešká zbytek sezony NBA

Domácí
29. 1. 2025 20:30

Basketbalisté Atlanty budou ve zbytku sezony NBA postrádat jednu z opor Jalena Johnsona. Spoluhráč Víta Krejčího se podle zámořských médií podrobí operaci levého ramene a čeká ho delší pauza. Johnson se zranil minulý týden v zápase s Torontem při pokusu zablokovat střelu soupeře a poslední tři utkání vynechal.

Třiadvacetiletý Johnson přitom v této sezoně zmeškal už šest zápasů kvůli zranění pravého ramene a do hry se naplno vrátil teprve 18. ledna. Dosud odehrál 36 utkání a v týmu Hawks je s průměrem 10 doskoků na zápas nejlépe doskakujícím hráčem. Se střeleckým průměrem 18,9 bodu mu patří třetí místo, druhý je v asistencích (5,0) i odehraných minutách (35,7). Ve všech čtyřech statistikách si vytvořil kariérní maxima.

Atlanta bojuje o přímý postup do play off, v poslední době se jí ale nedaří. Ve čtvrtek se pokusí přerušit sérii šesti porážek v duelu s lídrem Východní konference Clevelandem.

Autor: ČTKFoto: ARCHIV, pixabay.com

Další čtení

Češi míří o svátcích do tepla i na vánoční trhy: letenky mizí rekordním tempem

Domácí
22. 11. 2025

VŠE řeší budoucnost vedení: Tajná volba rozhodne mezi Dvořákem a Ševčíkem

Domácí
22. 11. 2025

Ve Vysokém Mýtě hoří sklad polystyrenu, škody mohou dosáhnout stovek milionů

Domácí
22. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV