Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden

Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden.ROZHOVOR

Andrej Babiš si ho vybral jako hlavní terč své předvolební kampaně a ostře na něj útočí. Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš naznačil, že si nenechá nic líbit. "Známe biblické přísloví ,on do tebe kamenem, ty do něj chlebem’. Bible ale o stáří, tudíž tvrdosti chleba nic neříká," prohlásil v rozhovoru s Jaromírem Soukupem.

POLITIKA

Schopní lidé odcházejí od policie, protože mají pocit, že není zájem velké korupční kauzy řešit. "Slyšel jsem představitele státu říkat, že kauzy tu nejsou, protože nemáme korupci. Každý občan si o tom může udělat obrázek sám," hrozí se bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta.

EKONOMIKA

"Naše peníze jsou velmi pravděpodobně v ohrožení. Bankovní systém je velmi křehký a zranitelný," varuje ekonom a odborník na investice PAVEL RYBA. Krize podle něj uspíší restart "tohoto neudržitelného systému" a dalších třicet let bude zcela jistě jiných než těch posledních, dodává manažer, kterého na ulici uvidíte v padnoucím obleku, ale bez bot.

MODELING

V tehdejším Československu byli u moci ještě komunisté, když se zúčastnila svého prvního modelingového konkurzu, pořádaného francouzskou agenturou Madison. Krátce nato se vydala vlakem do Paříže. A postupně se z ní stala jedna z nejúspěšnějších světových modelek. Nabídky dostává dodnes. Ale více se věnuje své nadaci, která pomáhá dětem z dětských domovů nebo sociálně slabých rodin. "Každé dítě si zaslouží pocit, že na něm někomu záleží," říká. Tereza Maxová.

A mnoho dalšího zajímavého a poučného čtení.

 

 
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.