Pravidla diskuze pod články serveru TYDEN.cz

Následující pravidla jsou základním kodexem doporučovaného chování uživatelů diskuzí pod články serveru TYDEN.cz.

Jasná identifikace

Přispívat do diskuze mohou pouze registrovaní uživatelé serveru TYDEN.cz. Je povoleno pouze jedno přihlášení na uživatele, vytváření duplicitních identit povede k blokování možnosti diskutovat. Za hrubé porušení pravidel je považováno použití identity jiného uživatele, případně vytváření identit které se nápadně podobají cizím. Tyto případy mohou být v závažných případech odpovídajícím způsobem zveřejňovány.

Respektujte zákony

Žádné z činností a názorů, prováděných a prezentovaných v rámci diskuze pod články, nesmí porušovat platné zákony této země. Správci a administrátoři serveru TYDEN.cz jsou předurčeni k tomu, aby všemi dostupnými prostředky bránili nezákonným činnostem prováděným jeho prostřednictvím. Uživatelé, kteří se takto dopustí porušení zákona, mohou být stíháni policií ČR.

Zákaz vulgarismů

V diskuzích jsou vulgarismy zakázány. Porušení tohoto pravidla může vést k smazání příslušných příspěvků, případně vám může být i odebrána možnost diskutovat.

Zákaz obtěžování

Používání vulgarismů, hrubé osobní invektivy vůči ostatním návštěvníkům fóra, umísťování kontroverzních příspěvků nevztahujících se k tématu diskuze, umísťování příspěvků omezujících provoz nebo přehlednost diskuzí - to vše jsou aktivity, které mohou být považovány za obtěžování.

Zákaz komerčních aktivit

Diskuze pod články jsou určené pro čtenáře serveru TYDEN.cz a není možné v jeho rámci bez souhlasu provozovatele volně prezentovat informace sloužící k přímé podpoře jiných komerčních aktivit. Není zde proto možné volně uveřejňovat komerční inzeráty, nabídky služeb, upoutávky na komerční akce a podobně.

Dodržování pravidel

Každý uživatel je povinen seznámit se s pravidly diskuzí serveru TYDEN.cz a řídit se jimi. Diskuze spravují administrátoři serveru TYDEN.cz a vyhrazujeme si právo automaticky sledovat, mazat nebo ignorovat ty příspěvky, které jsou s těmito uveřejněnými pravidly v rozporu. Při závažném porušení pravidel může být uživateli odebrána možnost diskutovat úplně. Rozhodnuti administrátora serveru TYDEN.cz jsou konečná a nezvratná a nemá povinnost informovat uživatele o omezení práva diskutovat.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.