Hejtmanice z nemocnice

30.11.2008 12:00 Rozhovor

Bývalá ministryně zdravotnictví Milada Emmerová, odvolaná z funkce v říjnu 2005, zažívá politický comeback. Stala se historicky první českou hejtmankou. Na Plzeňsku vytvořila krajskou vládu své ČSSD s podporou KSČM. O straně, v níž sama strávila 22 let, říká: „Dnešní komunisti nejsou to, co byli."

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Věra (152 hlasů) 01.12.2008 16:15

  Radko, nebojte se. S docentkou Emmerovou jsem léta dělala, znám ji a...

 • Věra (114 hlasů) 04.12.2008 18:22

  Lucie, vy nejste optimistická, ale zlá, závistivá ženská. Pokud...

 • Cricry (114 hlasů) 02.12.2008 16:45

  Souhlas, je to slušná ženská. A že byla ve straně? Kdo nebyl?

 • Bernard (109 hlasů) 01.12.2008 21:39

  Hejtmanice říká: „Dnešní komunisti nejsou to, co byli." Jinými slovy...

 • abc (107 hlasů) 05.12.2008 15:01

  Majkkle, není to tak, že hrozny, které jsou vysoko jsou kyselé? Také...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ach, ta paměť !

99 hlasů

nechápu, jak zde vůbec může někdo diskutovat o takové soudružce, která lezla 14 let do zadku soudruhům a po revoluci legitimaci zahodila a začala uplatňovat své znalosti v tržním hospodařství. Ta soudružka, která ji dělala nějakou "podrž tašku" a měla zřejmě mozek na její úrovni, tak ji považuje za génia. Když odelša z ministerstva, tak nebýt další soudružky /řed. plzeňské nemocnice/, která ji vytvořila uměle místo - vzdělávání lékařů, tak by soudružka Emmerová nedej bože musela dokonce pracovat. To by byl teprve FIČÁK !!! Což si většina soudných lidí a lékařů ani neumí představit, takže nakonec vše dobře dopadlo, když zůstalo jenom u funkcí, v kterých pokračuje vesele dále jako hejtmanka. Nakonec jak všichni víme, tam se nedá nic tak strašného pokazit a je jedno, zda sedí v Praze na nábřeží na ministerstvu nebo v Plzni v podobném baráku. Hlavně, že ji nepustili k žádné práci, kde by měli lidé následky ještě dnes. A TY dluhy si ráda poslechnu za 4 roky a to nejen v Plzeňském kraji.

96 hlasů

Běda zemi kde může vládnout doktorka Emmerová, která jistě neposílala balíčky do basy dr. Horákové

87 hlasů

Lucie, vy nejste optimistická, ale zlá, závistivá ženská. Pokud někoho neznáte, jak si můžete dovolit takhle sprostě napadat a psát vyložené lži? Doc. Emmerová dělala léta na interně v plzeńské fakultní nemocnici. Pak odešla na nově zřízenou hyperbarickou komoru, kde také dělala mnoho let; hodně publikovala a pořád zůstává uznávanou lékařkou. Jako docentka přednášela i na plzeňské LF.Na váš článek ji upozorním, myslím, že by na vaše výmysly měla tvrdě zareagovat. Příště, až zase budete chtít někoho ostouzet, tak si zjistěte alespoň základní fakta, ať tu nejste za hlupačku.

114 hlasů

No, možná byste mohla, než budete někoho oznamovat, zamyslet nad tím, zda ji znáte. Já ji z profesního hlediska znám velmi dobře, s jejím názorem používat hyperbarické komory na všechno a vždy jsem nebojoval sám. A s hloupostí jí hodnou, tedy hyperbarickou komoru postavit v každém okresním špitále (von to někdo zaplatí...) také. Jako ministryně proslula nekompetentností a někdy až umanutou hloupostí. Nebudu spekulovat o její medicínské úrovni, o manažerské a politické úrovni mám ale jasno - nechápu, jak někdo takový bude reálně řídit kraj. Když jste si to tak, milí obyvatelé kraje, zvolili, budiž vám to přáno. Mě se to, naštěstí, netýká...

88 hlasů

Majkkle, není to tak, že hrozny, které jsou vysoko jsou kyselé? Také Miladu znám a vaše informace jsou, abych to řekl decentně, překroucené. Nechtěla HyK používat " na všechno", ale třeba na zlepšení prokrvení u nehojících se bércových vředů. A s tím měla úspěch a její metoda se používá stále. A rozhodně HyK nechtěla v každém okr. špitále, to je zase jedna z vašich fabulací. Ale uznávám, že pokud někdo nezná fakta, snad by vašemu emotivnímu příspěvku snad mohl i věřit.

107 hlasů

Článek v Týdnu jsem četl a musí říci, že na mne paní Hejtmanka dělá dojem bezpáteřní osoby. Sice byla funkcionářkou KSČ a ROH , ale odsoudila invazi z roku 68. I přesto ji dále nechali ve funkci až do roku 89 kdy sama vystoupila.Přes všechny její odborné znalosti dělá dojem, že nemá stálý životní postoj,ale jde tam kde je blíže ke korytu. Nezapomeńte ji na to prosím upozornit.

86 hlasů

Paní Emmerová udělala to nejlepší pro kraj, komunisté jsou lepší volba než ODS. Dnes je jiná doba a KSČM je taky jiná, plná nových mladých lidí z dobrýmy názory jako třeba Zdeněk Milata ze Středočeského kraje kterí se dostal do krajského zastupitelstva. Já jsem z Brna a Jihomoravská ČSSD mě velmy zklamala, koalicí z ODS zradila své voliče. Volým komunisty a budu je volit protože neexistuje jiná levicová alternativa, a to je my jen 22 let. Antikomunisté jsou promě jen obyčejní ubožáci typu býválého člena KSČ Štětiny a nebo svazáka Mejstříka.

88 hlasů

Radeji bych Vam navoli Pravidla ceskeho pravopisu :-)

91 hlasů

Polyp my prdel socyalysto:)

85 hlasů

Urážet umý jen ubožáci ale ti mě nijak netrápí protože naně každý kašle, levice atˇ už ČSSD nebo KSČM stejně jednou musí zvítězit a obě tyto strany se musí spojit v boji za práva običejných lidí.

94 hlasů

Urážet umý jen ubožáci ale ti mě nijak netrápí protože naně každý kašle, levice atˇ už ČSSD nebo KSČM stejně jednou musí zvítězit a obě tyto strany se musí spojit v boji za práva obyčejných lidí.

90 hlasů

Ano, opravdu se "umý", ono vám to neuškodí.. A taky zajít občas do školy...

92 hlasů

Správný názor. Pomalu 20let po revoluci se již podařilo kapitalistům vytvořit nějaké hodnoty tak je potřeba zopakovat kolo dějin.Bude se dát z toho žít alespoň 40 let.

99 hlasů

Vtipné... nevěřím Vám ani slovo:) Tento příspěvek si zde někdo vymyslel jenom proto, aby mohl sledovat zuřivé reakce lidí, kteří jsou schopni narozdíl od levičáků používat mozek. Se mnou nepočítejte. Jinak Churchil řekl, že kdo není v mládí komunista, nemá srdce a kdo je jím ve stáří, tak nemá rozum. V této republice bohužel mladí o politice nic neví a vůbec je nezajímá a starší generace postrádá právě ten rozum. Ohledně budoucnosti této země radši nechci ani vhcíli uvažovat...

101 hlasů

Nu, možná jsou lidi, co mají rozum i srdce včas a do KSČ nikdy nevlezli. Znám jich dost.

89 hlasů

Psal to někdo kdo má mozek! Soudruch Milata je náš člen a jsme naněj hrdí! Svaz Maladých komunistů Československa říká - prič z ODS ! www.komsomol.cz

93 hlasů

A Vy jste jejich tiskový mluvčí? No nazdar !

78 hlasů

Proč nevěřite že lidé z normálním mišlením existují?

101 hlasů

Ale jo, věřím, že existují lidé s normálním mYYYšlením, ale těch druhých je taky dost. Například ty, který pod třemi různými nicky tu neuvěřitelným způsobem przníš češtinu.

100 hlasů

Češtinu przní ten kdo ji používá k propagaci pravicové propagandy a ideologie ODS.

100 hlasů

Paní Emerová se měla dobře za komunistů a dnes ještě lépe. Myslím, že by se neměla k tématu komunismu vůbec vyjadřovat, protože tímto uráží vetšinu restituentů a slušné lidi.

104 hlasů

Hejtmanice říká: „Dnešní komunisti nejsou to, co byli." Jinými slovy dnešní komunisté jsou lepší než je ona sama, bývalá předlistopadová komunistická kreatura (22let).

109 hlasů

...byla jste déle ve funkci nez min. kubyni, apropos, newite, kam sse podela jeho zprawa o hospodareni ve VZP za wlady aurory musilkowe? ...

96 hlasů

Plzeňský kraj jako jediný v republice neměl dluhy. Tak za čtyři roky uvidíme...

90 hlasů

Kam socan vleze, tam je dluh za deset minut! Ach jo!

69 hlasů

Radko, nebojte se. S docentkou Emmerovou jsem léta dělala, znám ji a vím, že je to velmi chytrá ženská s velkými znalostmi a s přehledem. To se dnes dá říci o málokterém politikovi.

152 hlasů

Já se nebojím, já tam nebydlím.

93 hlasů

O její slušnosti nic nevím, ale stačí zavzpomínat co dělala, když byla ministryní a jde mi mráz po zádech. Hodně štěstí Plzeňskému kraji!

78 hlasů

Souhlas, je to slušná ženská. A že byla ve straně? Kdo nebyl?

114 hlasů

Já, a mnoho skutečně slušných, a minimálně stejně vzdělaných lidí. Soudružka Emmerová se však (předpokládám, že záměrně) mýlí - bolševik bolševikem zůstane.

89 hlasů

To, že byla v KSČ, to bych jí neměl za zlé. Ale to, že nedovede rozeznat demokrata od démongrata, to je na pováženou. Už se ani nedivím, že politici jejího typu započítali církvím i dynamit na likvidaci kostelů a peníze vyplacené kněžím v pracovních lágrech. Soudruh Fiebinger z ní má v pekle určitě radost.

97 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.