Klaus už tajně skládal vládu

19.04.2009 12:00 Rozhovor

Končící ministr vnitra a místopředseda ODS Ivan Langer tvrdí, že jen ústupky jeho strany zabránily nástupu prezidentské úřednické vlády. Klaus už podle jeho informací obvolával kandidáty na předsedu vlády.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Ivana (146 hlasů) 20.04.2009 07:43

  Slova mého otce: hele na Tebe mi stačí jedno oko a to teď platí na...

 • kam (125 hlasů) 20.04.2009 04:29

  No, když to říká Íčko, tak to určitě bude pravda. A v zápětí to jistě...

 • "prezident" (106 hlasů) 22.04.2009 06:36

  Klaus=HAJZL!

 • 111 (104 hlasů) 20.04.2009 11:56

  Kuní ksicht Langer, alias Íčko je příznačně místopředsedou strany na...

 • Petr Kovar (99 hlasů) 21.04.2009 13:42

  Pan Langer nějak zapomíná, jak se před panem Klausem plazil - a není...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Áááále, náš udatný a důležitý Ivánku, tak proč s tím lezeš na světlo až teď, když už Ti jde celkem o hovno? To jsi vážně takový sekáč, že nedokážeš z toho svého chlíva, co po Tobě zůstal, vypadnout aspoň bez nenávisti, touhy po pomstě a s pokorou? Je jedno, kdo z Vás tam sedí, všichni jste všiví bolševičtí sráči. A já jsem, jako ten kretén, ještě povinen nechat Vás žrát z mého vlastního talíře!

49 hlasů

Neberte si moje příspěvky jako ponižující, urážející, vaše mozkové závity ! Berte moje příspěvky jako vybuzení k přemýšlení. Jde o naši budoucnost o naše děti, tak se jim konečně dokažme postavit. Ukažme jim, že těch jejich leváren máme již plné zuby. Vyberme si mezi sebou za politiky takové lidi, kterým slušnost, čestnost... nejsou prázdnýmy slovy, ale jsou to opravdu lidé pevného charakteru !!

73 hlasů

Bohužel, žádné takové neznám

65 hlasů

No a co Paroubek,Gross,Rath??

60 hlasů

Již tady z těchto titulků máte možnost sledovat, jak se v Česku tvoří politika a kdo ji tvoří. Českou diplomacii čeká v dohledné době velká rošáda. Dosavadní velvyslanec v USA Petr Kolář přesídlí na ambasádu do Moskvy a ambasador v Izraeli Michael Žantovský usedne na velvyslanectví v Londýně. V Izraeli ho podle plánů vystřídá dosavadní první náměstek ministra zahraničí Tomáš Pojar, který v Tel Avivu studoval. Jmenování všech už schválila vláda i podepsal prezident Václav Klaus. Vyplývá to z důvěryhodných informací z ministerstva zahraničních věcí, které Rádio Česko získalo. Ministerstvo zahraničních věcí výměnu na diplomatických postech nekomentuje. Jenom pro ty s krátkou pamětí: Víte, kdo to byl (čím byl) Pojarův otec ? Až se vám toto podaří rozluštit, dojde vám i to, že mladý Pojar byl vybrán ne proto, že tam studoval, ale mají ho pojištěného tím, z jaké rodiny pochází, kdo byl v nedávné minulosti jeho otec !! Prostě se tady dědí politikové svých otců a matek !! Že Ivane Langře ?! Zapátrejte lidi v paměti, kdo a čím byla máma Ivana Langra ... a takto vysledujete na všechny politiky, a konečně vám svitne v hlavách něco o tom, jak tomu zabránit !!

56 hlasů

Brzy budou volby, tak schválně pozorně sledujte, všechno to dění od samého počátku voleb až po zvolení politiků do vlády, do EU... a zjistíte, jak a kdo dělá politiku a kdo a z čeho vám vytvořil vládu. Já vám již nyní mohu 99 % garantovat, že Paroubek nebude premiérem. Paroubek se politicky neslučuje ani se Zemanem a Šloufem, ani s Klausem a již vůbec ne s klanem kolem Topolánkových vydřiduchů !!

63 hlasů

Klaus není blbej. Klaus si je vědom, že je veřejností velmi sledovaným terčem a udělá jenom to, co mu neuškodí na oblíbenosti u veřejnosti. Ikdyž jako prezident má jenom velmi omezené možnosti ovlivnit český politikon, přesto využije i těch malinko pravomocí, které jsou mu coby prezidentovi umožněny. On je zkušeným politickým hráčem a to, co nemůže učinit sám osobně jako prezident, učiní to prostřednictvým "svých" lidí jako jsou Weigl, Šlouf, Zeman... Toto jsou ti základní a opravdu za nitky tahající osoby, které v tomto kocurkově vytvářejí politiku. Volby občanů, jsou jenom takovým krycím manévrem politiků. Oni si tam vždy po volbách, nastrčí právě přes tyto svoje lobistické klany Weiglů, Šloufu a Zemanů nastrčí tak, aby to vyhovovalo především pro ně samotné a ne pro občany. Zeman ikdyž se tváří jako odpočívající důchodce na Vysočině, tak pořád sleduje politické dění v zemi velmi podrobně. On totižto musí. Protože je jedním z tzv. spících agentů !! Pokud víte co to je? Pokud se politicky navzájem neshodnou, vytvolají konspiračně různé aféry na ty, které potřebují odstranit z politického rybníka !!

70 hlasů

Langr je sice odcházející ministr, balící si svých pět švestek do ranečku, ale nezapomínejte na základní věc: Že Langer sice odchází z ministerstva, ale zůstanou tam jeho lidi. Langer bude tahat za nitky prostřednictvím svých nasazených lidí, které bude instruovat o tom co mají dělat. A dokonce bude ve výhodě. Nebude za nic Langer odpovědný, páč již nebude ministrem. Tákže, bude ještě půl roku škodit. Až do kud nbude zvolen nový ministr z podzimních voleb. nechápu, že vám toto nedochází? Máte přece mozky na přemýšlení. Tak, než napíšete svůj blábol, přemýšlejte nad tématem více. Potom až bude mít smysl vést s vámi diskuse.

68 hlasů

Klaus=HAJZL!

106 hlasů

a to si Íččko ještě nedávnoi hrál na KLAUSOVA KORUNÍHO PRINCE a teď se projevuje jako nevděčnej fagan

89 hlasů

Proč je pro mne "Íčko" vždy tak důvěryhodný?? Je to jeho pevností v názorech?? Zásadovostí? Ryzím pravičáctvím???

65 hlasů

Pan Langer nějak zapomíná, jak se před panem Klausem plazil - a není to dávno, jaký to byl pro něj bůh. Ovšem až do doby, kdy začalo jít o korýtka. Langer + Topolánek + Dalík = to nejhorší v české politice. A to jsem je kdysi volil - s důvěrou ve slušnost a solidnost. Dnes jsou pro mne největší špína v Česku.

99 hlasů

... TAK SI HO VYMAZ Z MOBILU ... A CO JSTE PRUZINSKEHO TAK ADOROWALI 08.02.08.. NA CORTOWE HRADU PRI ZNOVUZWOLENI??? KOHO JSTE TO CHTEL NECHAT SEDET???

87 hlasů

Kuní ksicht Langer, alias Íčko je příznačně místopředsedou strany na mafii závislé a v jejím zadáním konajícím. Naštěstí opouští post ministra zdevastovasné Policie ČR, kterou ušil pro potřeby ODS tedy mafie.

104 hlasů

Tyto články o prezidentovi může psát jen kokot

91 hlasů

Ivánka mrzí,že mu Klaus nezavolal,ale on už si jeho číslo vymazal z mobilu,tak ani nemohl.

83 hlasů

NESOUHLASÍM! Máme čiperného presi-dementa!

63 hlasů

To, že je Klaus prezident je práce těch, kteří si na něj dnes stěžují. Jak Mirek tak Ivan mají červené trenýrky a tak se nemusíme divit, že podporují(rovali) někoho, kdo si chodí pro rady na ruskou ambasádu:-). Dobře nám tak.

95 hlasů

Slova mého otce: hele na Tebe mi stačí jedno oko a to teď platí na Íčka. Zaplať pánbůh, že tato kreatura jde od válu.

146 hlasů

No, když to říká Íčko, tak to určitě bude pravda. A v zápětí to jistě bude potvrzeno Kubiceho zprávou II., kterou Íčko "zapomene" někde v restauraci, až se půjde vyčůrat. Ale s tím asi Íčko počká, až bude den, nebo 2 dny před volbami. A "půjčí" si nějaké ty mobily od dětiček svých "obchodních" kumpánů, aby mohl zavolat nějaké spřátelené redakci. Doporučoval bych mu Lidovky.

125 hlasů

Celou tu šaškárnu zorganizoval Vácalv Klaus po poradě na sověské ambasádě! Proto se na Hradě, u blba Béma a u neobolševiků oslavovalo a chlastalo! Klaus to má schováno, NEZAPOMENE MU TO!

76 hlasů

... brawo, mate ciperneho pres-i-denta...

84 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.