Novodobá <span>Corvette Stingray</span> zachrání svět

12. 2. 2009 13:00
Koncept Stingray se objeví ve druhém dílu filmu Transformers.
Koncept Stingray se objeví ve druhém dílu filmu Transformers.

Nevypadá na to, ale ve filmu si zahraje kladnou roli.V General Motors stvořili koncept pro druhý díl filmu Transformers. Až se koncem letošního června dostane Revenge of the Fallen do kin, bude se v něm prohánět obří robot složený do podoby moderního stingraye.

Studie se inspirovala první corvettou s názvem Stingray, která se objevila v roce 1963. Ve filmu režiséra Michaela Baye představuje autobota Sideswipea a bude stát spolu s dalšími produkty General Motors na straně těch hodných.

Koncept Stingray se objeví ve druhém dílu filmu Transformers.Kromě konceptu corvetty se ve filmu objeví nové chevrolety - Spark, Volt a také Camaro alias autobot Bumblebee z prvního dílu. S výrobou novodobého Stingraye nicméně v General Motors zatím nepočítají. Koncept vznikl výhradně kvůli snímku.

Foto: General Motors

Další čtení

Výrobce Nutelly Ferrero koupí za 3,1 miliardy USD americkou firmu WK Kellogg

Ekonomika
10. 7. 2025

Kybernetický úřad varuje před využíváním produktů čínské společnosti DeepSeek

Domácí
10. 7. 2025

Více než polovina českých europoslanců podpořila nedůvěru šéfce Evropské komise

Zahraničí
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ