Soupeření nejen na silnici. Aston Martin trumfuje Porsche

20. 2. 2018 05:43
Rezidence Aston Martin bude mít 66 pater.
Rezidence Aston Martin bude mít 66 pater.

Výrobce luxusních automobilů Aston Martin ve spolupráci s developerem G&G Business Developments buduje v centru amerického Miami mrakodrap s 66 patry. Projekt nabízí k prodeji téměř 400 bytů. Budova vyroste až do výšky 250 metrů, a stane se tak novou dominantou proslulé zátoky Biscayne Bay.

Mrakodrap dostojí svému jménu - bude se vypínat do výšky 250 metrů.Britská značka není první, která bude mít vlastní výškovou stavbu. "Není to tak dávno, co společnost Porsche nechala vybudovat právě v Miami obří rezidenci o 60 podlažích. Nyní přichází Aston Martin s budovou, která bude ještě o 6 pater vyšší. Ve světě luxusních realit jsme tedy svědky senzačního konkurenčního souboje luxusních automobilek. Je kouzelné, že Aston Martin dokonce nabízí k vybraným exkluzivním bytům vůz zdarma," říká Ilona Mančíková, obchodní ředitelka Czech Republic Sotheby's International Realty.

V Rezidenci Aston Martin bude celkem 391 bytových jednotek, od menších dvoupokojových bytů o rozloze 65 m2 po dvojposchoďové apartmány s výměrou neuvěřitelných 1765 m2. V patnáctém patře bude impozantní zahrada s rozlohou 3000 m2. Mrakodrap by měl být dokončen v roce 2021.

"Výjimečnosti rezidence odpovídají i ceny bytů, které se pohybují v rozpětí od 12 milionů do 1 miliardy korun," říká Ilona Mančíková.

Autor: - red -Foto: designtowermiami.com

Další čtení

Tomio Okamura

Noví poslanci musí podepsat Babišovi poslušnost. A schválit Okamuru

Domácí
30. 10. 2025
ilustrační foto

Američané potopili další loď v Tichém oceánu. Zemřeli čtyři lidé

Zahraničí
30. 10. 2025
ilustrační foto

Afghánec, který v Německu ubodal dítě a muže, míří do léčebny. Nebyl příčetný

Zahraničí
30. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ