Faktor Soukup - informovaný, chytrý, odvážný

Krok Hamé
Češi "vyzráli" na Brusel. Na kečup dali dítě zaměstnance

14.11.2017 11:45

Potravinářská společnost Hamé změnila podobu etiket u tří svých produktů. Reaguje tak na změnu legislativy, která od letoška zakazuje až na výjimky označovat potravinářské výrobky jako dětské.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Milan Dvořák (4 hlasy) 14.11.2017 15:11

  pokud vím tak firmu Hamé koupila norská firma Orkla která také...

 • Stanislav Soukup (3 hlasy) 14.11.2017 12:27

  Správná věc a gratulace. Zdegenerovanému bolševikovi z Evropské unie...

 • Bad Robot (3 hlasy) 14.11.2017 16:41

  Vitac ruSSaku zase se ozval..) . KREMLEBOTI, RUSKA PATA KOLONA,...

 • Mira Šrámek (2 hlasy) 14.11.2017 16:39

  To už není pravda. Hamé má Babiš!

 • Henex (2 hlasy) 14.11.2017 20:12

  Tady je diskuze jak na Novinkách. Blahopřeji, soudruzi...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Cokoli se značkou Hamé, se hodí tak akorát jako potravinová atrapa. Ostatně, není to česká značka, ale MORAVSKÁ.

0 hlasů

Pastiku si radeji uvarim doma sam. Je to jednoduche.
Delam si svoji sunku a i kvaskovy chleba …
Jo a jeste si i slapu zeli a pestuju si, co se da …

1 hlas

Pozor na Kradise ... a na EET.. ten to muze klidne zdanit..)

0 hlasů

Tady je diskuze jak na Novinkách. Blahopřeji, soudruzi...

2 hlasy

tak mazej smrdet na novinky, ty jelito jedno bolsevicky :-)))))

0 hlasů

Komu nechutna Hame zanedlouho bude zrat repku Burese .. a pak sisky Putlera..)

1 hlas

To bude stejně nějaká Kalouskovina, jako s těmi padáky.

1 hlas

Důchodci ze západu EU děkují našim montovnám že jim vyděláváme na jejich důchody na naše mzdy a důchody taky dojde na sv. Dyndyho.

1 hlas

pokud vím tak firmu Hamé koupila norská firma Orkla která také podporuje produkcí odpadků pro východní trhy, říká se tomu dvojí kvalita potravin, já tomu říkám novodobý rasismus. Hamé ale na to jde lišácky, pro nadřazenou rasu tedy západní klientelu má jiné obaly a tím můžou tvrdit že se jich dvojí kvalita netýká.Co na tom že na místní trhy dodávají úplně jinou kvalitu než třeba v Německu.

4 hlasy

To už není pravda. Hamé má Babiš!

2 hlasy

To je neuvěřitelné, kterak se třeseme strachy a hrbíme se před diktátorem EU! Kde je naše suverenita? Kdy to někomu konečně dojde, že když se jim to nelíbí, tam my prostě jdeme...

0 hlasů

Jo to se musíš podívat koho jsi volil.
V ústavě máme, že legislativa EU je nadřazena naší legislativě.
Tak jdi k zrcadlu, vynadej si a dej si pár facek.
No a v lednu upaluj volit Zemana.

0 hlasů

To že legislativa EU je nadřazena naší legislativě je prací diletantů a uzurpátorů moci! Něco jako je prasečí mozek zde příspěvkáře oslovením ,,Vlastní názor". Ty se před zrcadlo raději nestav, protože by jsi se musel sám před sebou ze blí t. Podobní dobroserové jako ty budou jak doufám jednou hnáni k zodpovědnosti za spoluúčast na svinstvu, které zavalilo naší republiku. Konečně, doba tomu začíná přát!

0 hlasů

Tak si to tady pročítám a čtu jen nadávky na EU. Jenže EU chce bránit naše děti před STBákem soudruhem Babišen alias Burešem, kterému Hamé patří! A zase si našel fígl, jak ty své šmejdy dál prodávat.

2 hlasy

Dej se vyšetřit. Nebejt Babiše, tak si ho snad ČSSD musela vymyslet.

0 hlasů

zjisti si nejdriv, komu Hame patri, to bolsevicky vemeno :-)))))

1 hlas

Ty bambulo EU je nákej Bába u Brusele oni potřebují vše dobré u nás zlikvidovat a prodat nám ten svuj hnus kdo myslíš že nám zlikvidoval zemedělství a soběstačnost je to horš banda než RVHP.

0 hlasů

at jde ten nacistickej bolsevik ala EU doprdele .

2 hlasy

"A jako další se zakáže pít slivovici ve škole? Tahle EU!"

Ale vážně... na jedné straně chápu snahu o zamezení aby výrobce nebo distributor nemohl jentak dělat marketing jako by se jednalo o výrobek dobrý pro děti když ten výrobek je v obsahu za škodlivě považované latky možná na hraně toho aby byl dobrý pro dospělé.

Na straně druhé takové věci mám osobně současně za docela irelevantní. Jakože když v rámci EU jsem nedostal ani s trvalým pobytem podporu v Česku byť splňoval kritéria jak ostatní, bývalá přitelkyně (s českým občanstvím) by ani současně zas neměla nárok na podporu v Německu, mzdy tady i tam zas ne takové aby jeden/jedna uživil/a oba natož celou rodinu, a zas není jako záruka, že práce je pro oba natož když není ani dost míst v mateřských školkách (které stejně ale ne aby pokryly i případné večerní nebo víkendové šichty), tak realita mého života je docela odlišná od nějakého, že výšší a střední třída potřebuje politickou pomoc při nákupu aby se vyznali v kilometrech regálů kde mají plné kapse na utrácení.

0 hlasů

Je hezké,že tato nařízení dokážeme obejít,jen doufám,že to je ze zdravých surovin a ne samá chemie.Současnými výrobky si zaděláváme na masový výskyt rakoviny a jiných smrtelných chorob.Jakoby nestačilo,že ty Sr a č ky sem cpe EU.

0 hlasů

Tak je nejez! Te nekdo nuti s pistoli u hlavy, abys to to do sebe ladoval? Cist umis, tak si prectes, co v tom je

1 hlas

Svine bez odpadku nemuze zit..)
a ma v popisu praci nadavat EU..

1 hlas

Ještě něco o prohnilé EU a jejím diktátu prosííím!
A nebo něco o Merkelové a nebo Kalouskovi to sem už dlouho nečetl...

1 hlas

Správná věc a gratulace. Zdegenerovanému bolševikovi z Evropské unie je třeba se vzepřít tisíci způsoby a házet mu klacky pod nohy vždy, kdy to jen trochu půjde.

3 hlasy

Přesně tak!

1 hlas

Vitac ruSSaku zase se ozval..)
.
KREMLEBOTI, RUSKA PATA KOLONA, PUTINOIDI, RUSKA AMBASÁDA
.
Stanislav Soukup 26.09.2017 09:47
GELIMER
Rusku fandím a fandit budu. Západ se začal chovat neurvale, agresívně a arogantně, i vůči naší zemi, potřebuje konkurenci jako prase drbání. A není to Rusko, ale Západ, kdo nám cpe muslimy a vyhrožuje tresty, pokud tohle Alláhovo svinstvo nebudeme krmit.
.
Patrik Švantner 20.09.2017 19:13
HILDERICH
Rusku fandím. Západ, který se chová arogantně a agresívně, i vůči nám, potřebuje protiváhu.
.
Patrik Švantner 07.10.2016 12:00
HILDERICH
Správná a dobrá věc, Rusku fandím. USA musí, prostě musí mít konkurenci a protiváhu. Jedině tak se budou chovat alespoň trochu kultivovaně.
.
Patrik Švantner 25.08.2016 12:11
Hilderich
Rusku a Rusům fandím, USA musí mít konkurenci a protiváhu. Ostatně není to Rusko, ale Unie a USáci, kdo sem k nám cpe islám a vyhrožuje sankcemi a tresty, pokud tohle krvelačné svinstvo nepřijmeme a nebudeme o ně pečovat.
.
Tadeáš Hájek 03.08.2017 10:48
PLACERIAS
Rusku fandím. Takzvaný Západ, který se v poslední době začal chovat mimořádně arogantně a agresívně, potřebuje konkurenci a protiváhu. Ostatně není to Rusko, nýbrž Západ, který sem k nám cpe muslimy a vyhrožuje tresty a sankcemi, pokud se nepodřídíme.
.
Kamil Podlešák 12.04.2017 14:36
HUNERICH
Rusku fandím. Rusko sem k nám totiž necpe muslimy a naprosto idiotskou legislativu.A nevyhrožuje sankcemi, pokud se nepodřídíme. Takzvaný Západ ano. Pro mne je nepřítel v Bruselu, sídle eurobolševika.
.
Ladislav Šťastný 07.09.2017 11:31
TLALOC
Putinovi a Rusku fandím. Zcela jednoznačně. Západ, který se v poslední době chová arogantně, neurvale a agresívně - a to i vůči nám, když nám v souvislosti s muslimy neustále něčím vyhrožuje -, potřebuje konkurenci.
.
Ladislav Šťastný 24.09.2017 12:45
TLALOC
Rusku fandím. Zcela jednoznačně. Západ se v poslední době začal chovat neurvale a agresívně, i vůči nám, potřebuje konkurenci a protiváhu. A kdyby USA vymyslely nějakou válku, ihned bych přeběhl frontu a přidal se k Rusům.
.
Kamil Vont 30.03.2015 09:37
NARMER
Rusku a Rusům fandím. Fandím jim proto, protože chci, aby měli USáci konkurenci. Když ji nemají, chovají se jako dobytek. Momentálně nás Obama zastrašuje svou plechovou kavalérií a svými špenáty.
.
Ladislav Heřman 23.12.2016 11:18
Monomach
Rusku a Rusům fandím, protože Západ, který to s agresivitou, arogancí a neurvalostí začal přehánět, potřebuje konkurenci. Proto taky fandím Číně.
.
Ladislav Šťastný 16.10.2017 12:14
TLALOC
SPD zcela jednoznačně budu volit. Nechci zde totiž to barbarské svinstvo, islám, a odmítám buzeraci a vydírání toho bolševického monstra, Evropské unie, které se k nám chová jako k nějaké své bezprávné kolonii.
.
Ladislav Šťastný 03.10.2017 11:19
TLALOC
Volím SPD, protože zde nechci to barbarské a totalitní svinstvo, islám, a odmítám Evropskou unii, která nás zbavila samostatnosti a suverenity a chová se k nám jako k nějaké podřízené kolonii. Mimochodem, lidovci se opakovaně vlísávali do přízně sudetským nacistům, jmenovitě Herman, je zcela legitimní je považovat za vlastizrádce.
.
Ladislav Šťastný 20.10.2017 11:29
TLALOC
SPD volím. Nechci zde totiž to barbarské svinstvo, islám, a odmítám permanentní výhrůžky a vydírání toho bolševického monstra, Evropské unie, která se k nám chová jako k nějakému svému vazalovi.

Kamil Podlešák 25.10.2017 09:32
HUNERICH
A co Kalousek a jeho vraždící padáky ? Ale o tom mají presstituti zakázáno mluvit, že ?
Kamil Podlešák 24.10.2017 12:28
HUNERICH
Ty hanebná kalouskovská kryso, příbuzní obětí, které zemřely na tvých padácích, tě proklínají a nenávidí.
Ladislav Šťastný 24.10.2017 11:49
TLALOC
Padákového smrtihlava Kalouska pět procent lidí uznává, pěti procentům je lhostejný a zbytek ho patologicky nenávidí. Smrtihlav už to - zdá se - definitivně pochopil. Ale za to svinstvo v 90. letech by měl skončit v nápravně výchovných teplácích. Když spravedlnost nakonec našla Dalíka, proč by neměla najít ještě daleko větší stvůru a horšího netvora ?!
Ladislav Šťastný 06.09.2017 14:58
TLALOC
Padákový smrtihlav Kalousek udělá cokoli, aby se opět dostal k vládnímu korytu, je to temná stvůra schopná čehokoli. Nedovolme této zvrácené obludě z TOP 009, aby nás znova ovládala.
Ladislav Šťastný 24.10.2017 12:47
TLALOC
Za Babiše coby ministra financí ekonomika rostla a stoupala, za padákového smrtonoše Kalouska klesala a padala. A obviňování Babiše ze strana smrtihlava Kalouska ohledně čehosi v souvislosti s StB je legrační. Není snad europoslancem za TOP 0009 estébácký udavač Štětináč ? Smrtihlav Kalousek vidí estébácké snítko v cizím oku, ale udavačsko estábackou kreaturu ve svém vlastním okázale přehlíží.
.
Ladislav Šťastný 01.11.2017 11:34
TLALOC
Smířím se s kýmkoli, ani ďábel by mi nevadil, hlavně, že tam nebude ta temná stvůra z TOP 09, která tolika lidem ublížila, padákový smrtonoš Kalousek.

3 hlasy

KGB/StB?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 44/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.