Faktor S

Státní rozpočet
Odbory: Kalousek se blíží naší prognóze. Snad se nenaplní

29.07.2012 14:40 Rozhovor

Odbory možná poruší své předsevzetí neúčastnit se jednání tripartity a budou s vládou jednat o státním rozpočtu. "Uvidíme, jak bude ten rozpočet vypadat. Podle toho budeme dávat připomínky a podle toho se také zachováme," řekl on-line deníku TÝDEN.CZ předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Jaroslav Zavadil.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • H (144 hlasů) 29.07.2012 16:37

  Tak vzhledem k tvým stupidním předpubertálním žvástům se taky nedivím...

 • H (138 hlasů) 29.07.2012 16:51

  Hele a když už si tam tedy byl proč si nerozbil s tvým stokilovým 2...

 • H (134 hlasů) 29.07.2012 16:30

  Tvůj největší problém je v tom že jsi opravdu čůrák horáku.

 • Standa Gross (121 hlasů) 29.07.2012 15:16

  Pokud naší odborářští bossové nosí na rukou hodinky za 50 litrů není...

 • H (120 hlasů) 29.07.2012 15:46

  A ty závidíš protože nemáš ani na slanou vodu, viď? To je u pravičáku...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Když tak čtu toho populistu Zavadila, uvědomuji si, jak je dobře, že ministr financí není u něho oblíben. Byla by to cesta do pekel, kdyby se měla realizovat rozhazovačná politika odborů.

8 hlasů

Nechte uz H-ovnouse na pokoji. I kdyz ma prazdniny, je zvykly chodit spat se slepicema:-) Proto ma v kozichu cmeliky:-)

11 hlasů

Já s tvojí mámou kvočnou nespím. Zeptej se horáka. Btw co ty filcky jak jsi je chytil na čertovejch kamenech? Prej už je má půlka pravičáku ve sněmovně.

12 hlasů

Když si tak čtu příspěvky zoufalého komunistického ubožáka H-ovňouse,tak si představuju všechny ty rudé blby,které jsem v životě potkal a kterým se teď můžu smát,bez těch svých estébáků,pomocníků VB,esenbáků,kádrováků a dalších bolševických pijavic je H-ovňous vyřízený a zbydou mu jen plané internetové výhružky.

14 hlasů

Jé boxer se nám vrátil. Kdes byl? U dvou koček jsi se schovával ve sklepě kdyby tě tam zase někso hledal. Btw kolik já se potkal kreténu jako seš ty! Nafoukakanej blbej trubců co všechno znali každýmu vyhrožovali a když přišlo na věc nikdo je ani u těch blbejch koček neviděl protože to byli ubohý sráči co se ctěli být ale měli holou řiť!,

17 hlasů

Já někomu vyhrožoval?Kdy?U těch Koček,kde jsem se na tebe a na toho druhého vola ptal a kde mi bylo řečeno,že žádný H a emfelix tam pro mě zprávu nenechali?Navíc ten emfelix,který tam údajně seděl až skoro do zavíračky už ve 22.45(což jsem zjistil až druhý den) bušil do počítače zprávu,že prý jsem se nedostavil,zatímco jsem tam popíjel pivko a vychutnával si tamní jedinečnou atmosféru.:o)

11 hlasů

Jediné co se k tobě dá říct, ty jsi neskutečně prolhanej a podlej parchant a hrozně rád bych si to s tebou ty zmrde opravdu rozdal. Ksindl jako ty potřebuje pořádně rozšlapat držku. Nic jiného na takový póvl totiž neplatí.

15 hlasů

Já už v Praze byl ty drsňáku,takže jestli mi chceš tu držku rozšlapat,tak musíš za mnou na severní Moravu,urči si termím a já ti řeknu,jestli mám čas a upřesníme si místo setkání,potom už snad tady přestaneš ty a H-ovňous pořád žvanit píčoviny.Jen se obávám,že když ti ten tvůj zkurvený bolševický ksicht rozmašíruju,tak mě půjdeš okamžitě napráskat,tak jak to dělají všichni sráči.

8 hlasů

Hele ty pizdo já na tebe kašlu. Je jasné že i kdybych se do toho prasečků kde ze dne na den přežíváš vydal zalez by si tak hluboko do hnoje a byl tam tak dlouho že by si nikdo na tu tvojí vymrdanou existenci ani nevzpoměl. Já bych ztratil dost času a ty bys tu ty plesnivej mamrde vypisoval že sem se tam neukázal a jakej sem zbabělec což se však rýmuje spíš s tebou horáku čůráku. Kdybych už se však opravdu uvolil tam někam do pičína k tobě jet tak ty by ses musel přebalit sračko. A nepomoh by ti ani ten tvůj nafukovací kamard prasečí držko.

9 hlasů

A přibal si na cestu i H-ovňouse,ať to nemusíme řešit dvakrát.

8 hlasů

Kdo to navrhl? Ty! Permanentně si tu vykřikoval že nám rozbiješ držky a my tě vzali za slovo. Já nemohl šel tam felix a tys tam nebyl sračko májová! A pokud jde o to komu věřit věřím felixovi protože ty seš takovej modrej zbabějlej sráč! Mimochodem tu zprávu sem felix bušil druhej den o dvě hodiny pozdějc co ty ses ty vejblitku fanouška FCB do vysoky trávy chlubil že tam nikdo nepřišel! Takže radši drž mlč. Stejně jako když si chtěl abyc za tebou přijel do ostravy do 9 když sem byl v Liberci! Ty seš prostě blbé pako a ještě se tím chláibíš!

18 hlasů

Lžeš,pořád jen lžeš,já navrhoval SETKÁNÍ,ty jsi VYHROŽOVAL.Moc dobře to víš,stejně tak moc dobře víš,že jsi posera s holou prdelí,dluhy,neschopný ňouma,prostě loser.Ale mám pro tebe dobrou zprávu,nejsi sám,jsou vás statisíce a u voleb to pravidelně házíte KSČSSD,která přesně ví,jak vaše temné pudy alespoň částečně ukojit viz. tzv. majetková přiznání,která vám umožní práskat úspěšnější sousedy a trochu jim tak otrávit život.Špatnou zprávou ale je,že budeš i tak pořád tam,kde jsi-v PRDELI.

11 hlasů

Ty seš prostě schizofrenik co neví co píše!!! První co si psal že nám přijdeš rozbít držky budeš střílet do levičáků bla bla bla to trvalo 14 dní kdy jsme odolávaly, pak už to felix nevydržel a řek ti místo a ty ses začal kroutit tak sis ho mohl vybrat sám. Praha o měsíc později U dvou koček a že si vemeš kamaráda ať je to spravedlivý. Já jel pryč , Šel Felix a druhý den psal žes tam nebyl a tys dvě hodiny po něm že tam nepřišel on! Takže ti chlapče prostě hrabe! Btw nevydávej svůj ukázkový život "modrých úspěšných" za můj! Holou prdel mám maximálně ve vaně nebo na záchodě a ne permantně jako ty, nedlužím nikomu ani kačku naopak pár lidí dluží mě, ňouma loser prostě pizda seš ty! Tebe nějaký majetkový přiznání zajímat nemusí na chátru z kontejneru jako seš ty to nebude. V prdeli nejsem v Ostravě nebydlím. Tam seš ty, sračko.

16 hlasů

Znova opakuji,že jsem NIKDY nepsal,že tobě a emfelixovi skřivím byť jen jediný vlásek na hlavě a dokonce ani emfelix nevyřvával,že mě rozmlátí na kaši,to jen ty jsi pořád mlel a mlel a mlel...

11 hlasů

Ty si nikomu nevyhrožoval!?!?!? Tak tomuhle se opravdu říká kálení do vlastních úst. Ty si tu psal že si tam vemeš kámoše a jak na mě budeš čekat před nádražím v Ostravě a že mi předvedeš argumenty! Kdybys alespoň takhle nekecal ty agresivní kreténe na netu a připosranej zbabělče v životě.

14 hlasů

zkřivím

10 hlasů

Jo, jo, ja si ho tu davam k veceri :-)))

13 hlasů

A já si s tebou pitomečku vytírám zadek. To tě opravdu k večeři mít nebudu. Nechám tě koprfixxlovi. Ten má takový chutě.

14 hlasů

Jeeš rebel!

:-)))))

13 hlasů

A ty toaleťák. Každy jsme nějakej. Někde rebeluje a s tebou si hold vytírají prdel!)))

13 hlasů

A horak je v japonštině čůrak. A ty dokazuješ že nejen v japonštině!)))) Jinak sem rád že už nemáš argumenty když jedeš po mojí gramatice zbabělče dementní.

14 hlasů

Hold je buď anglicky držet nebo česky vzdávat někomu poctu,ty pologramotná socko.

11 hlasů

Je to typický komoušský sráč,kdysi mi sliboval,jak mi rozfláká hubu a co se stalo?Nic,nepřišel a pak blekotal cosi o "kšeftu v zahraničí",kvůli kterému prý nemohl přijít...

11 hlasů

Já sem ti něco sliboval ty kryple? Ty si vyhrožoval mě a em felixovi! Prvně si chtěl ať přijedem do Ostravy že tam budeš čekat před nádražím bylo 8 a tys to chtěl v 9 a já byl v Liberci. Trysku v zadku máš leda tyPo druhé že se sejdeme v Praze. Týden před tím jsem se omluvil že jedu pryč ale že si em felix s tebou rád popovídá osobně a sám. A nenašel tě tam přizdisráči!!! Ne já ale ty si planě vyhrožoval! Takže radši drž hubu horáku čůráku. Zbabělec a ubožák jsi větší než ten tvůj Kalousek. Ten alespoň měl na mladýho kluka!

14 hlasů

A co ten kšeft,vyšel? :o)

12 hlasů

Stěžovat sem si nemoh. A co ty v kolik si se odvážil vylézt ze světlíku abysme tam na tebe náhodou nečekali. A už se nekoukáš pod postel jestli tam na tebe náhodou nečíháme? A inkontinenci už taky ze strachu nemáš?

14 hlasů

Kšeft v zahraničí? Komunista a podnikat? Vždyť oni jsou přeci proti soukromému podnikání a proti obchodu za ucelem zisku!

:-))))

12 hlasů

Ty seš opravdu tak hloupoučkej až by to bolelo být tvým rodičem a mít takového debilního synka. Takže oni mužou mimo zemi pracovat jen podnikatelé? )))Ty seš opravdu kokůtek!)))

13 hlasů

A kdepak si vzal pitomečku šerychovská že jsem proti podnikání? Ve svém korýtku u vás v prasečáku? Nikoliv! Naopak! Jsem pro poctivé podnikatele všemi deseti. To víš tvýho strejdu Řebíčka nebo nováka a ostatní ovarový hlavy alias kmotry bych nakopal do prdele s rozběhem stejně jako by to se mnou udělala většina poctivých podnikatelů jako je Janeček, Bernard nebo Jančura! To by bylo pro pitomce jako seš ty špatný.

17 hlasů

Ano, to mas pravdu. Takze kdyz nejsi podnikatel, pak jsi zamestnanec soukrome firmy a tim padem podporujes vykoristovani a podilis se na nem. Opet jsi tedy v rozporu s vasim komunistickym ucenim.

13 hlasů

On je chudák celý nějaký popletený.

10 hlasů

Po tobě, horáku zbabělý čůráku.

14 hlasů

Je to dobrý. Dokud je slyšet kvičení tlustých komunistických prasat, tak země směřuje správným směrem.

38 hlasů

dalsi donosenej potart si tu otvira tu svoji tloustou komunistickou hubu

7 hlasů

:o)

11 hlasů

A co ti tvoji rodiče zakvičeli do ouška, rypáku?

19 hlasů

:-))))))) funguje to :-)))

18 hlasů

Co? Že si pochopil že si prase po nich a začal si chrochtat? ))))

15 hlasů

Funguje to, ze tu kvicis ty, levicovy prase. Tim padem je vsechno jak ma byt. Jeste bys mel platit zvlastni dan z blbosti, dejme tomu +5% k DPH, abys mel trochu utazeny opasek. :-)

14 hlasů

Já už mám teda zš, sš i vš nějakej pátek za sebou ale nebejvájí ony v červenci prázdniny. Tak možná u tebe na internátu v Bohnicích ta škola bude.)))) Pan učitel klystýr už se a tebe těší!

12 hlasů

Jo ty si hraješ? :-))) Tak už konči, chlapečku, vyčistit zoubky, pusu mámě a tátovi, vypnout počítač a šup do postýlky, můžeš si ještě číst Ferdu Mravence, ale pak spát, ráno jdeš do školy, budete se učit počítat do deseti.

Dobrou noc :)

12 hlasů

Jako z tebe? Ne, prší tak si holt s tebou hraju , zmrdečku. Když tu není nic lepšího a chytřejšího než takovej póvl jako seš ty.

13 hlasů

:-)))))) ty jsi pekne rozparadenej, socko ;)

12 hlasů

To asi jo. Já na rozdíl od tebe jsem placen v penězích a ne v bukvicích, prase takže je fakt že tolik bukvic co ty si rypáčkem vyreješ já za deset let opravdu nemám. Ani za celej život. A i tak seš díky své neschopnosti podviživenej že jo vepříku?)))))) Btw je zajímavý jak pro prasata tvýho ranku je na člověku nejdůležitější konto (které mám slušné a nestěžuji si a ani nechlubím). Co si tím kompenzuješ? Že jsi zavalité upocené prase šerychu.

13 hlasů

No vidiš. A stejně bych ročně měl to co ty vyděláš za deset let :-)

11 hlasů

Ano levicový jsem ale k vám do vepřové rodinky nepatřím a pokud já bych ze své blbosti platil +5 DPH tobě by museli napařit tak 95-99% protože takovej zabedněnej modrej kokůtek jako seš ty se vidí opravdu málokdy

15 hlasů

O Zavadilově charakteru si můžete myslet co chcete, ale jedno mu nemůžete vzít. Umí se o sebe postarat víc než dobře.

28 hlasů

S využitím levicových natažených dlaní :-))

36 hlasů

Hmm, tak asi ne. Ty lidi si platí odbory z vlastních přijmů. Ty nejsou přisáty k veřejným financím jako tvoji úspěšní pologramotní přátelé podnikatelé typu Alexandr novák nebo řápková. To jsou ty největší socky v téhle zemi, modrý opelichaný ptáku.

17 hlasů

Jsi naivní....a neinformovaný..

Znovu se ale ptám: z jakého titulu se odbory montujou do politiky, kdyz nejsou voleni?

Mame tu zastupitelskou demokracii, voleny dvoukomorovy parlament, o volenych odborarich jsem nikdy neslysel. Byt politiky, vubec se s nejakou tripartitou nezdrzuju. Odborar je taky volic, tak at si zvoli stranu a lidi hajici jeho zajem. Na co vyderace typu odboraru?

13 hlasů

jezis ty jses fuck jantar ... a co LIDEM ? kdo je volil ? a to maj ministra

7 hlasů

A ty jsi blbec a na svou pseudoindividualitu jednou dojedeš a pak teprve budeš kvičet! Za 1) vláda rozhodně nezastupuje všechny. Tuhle volilo 44% z 60% voličů a lidem nevolil nikdo. Podporuje je teď 10% lidí!!! Kurevsky málo! 2) mají 1.5 milionu členů ODS má s bídou 25000 takže ano dává jím to docela slušnou vyjednávací pozici, 3) pokud chceš volit odborářské předáky musíš být v odborech. Pokud tam nejsi tvoje smůle. 4) pokud by vláda nejednala se zaměstnavateli ty se na ně můžou vybodnou t a odejít, 4)pokud by nejednala se zaměstnanci ty by mohli pořádně zastávkovat a pořádně jí to zatopit, ne tohle lechtání, 5) pokud tohle nechápeš si blbej jak trakař splašků a na to stát se politikem naštěstí pro svou společenskou tupost nemáš

16 hlasů

Ad Ad1) Už nemá ani 105! Takže nemá ani tu legitimitu jako na začátku!

11 hlasů

ad1) A co že má 118? To jako může vše? Až si odhlasují že jsi blbec a měl by si spáchat sebevraždu udělaš to? ad2 pokud budou mít 3 milony lidí nebudou muset s politiky mluvit , politici budou mluvit mluvit s nimi, členství je dobrovolné a ti lidé si tak zajišťují svoje zájmy, ad3) zaměstnanci léčebny a tvoji rodiče nejsou tvoji zaměstnanci. Pokud si "tvoji zaměstnanci" od kreténa jako seš ty nechávají srát na hlavu jejich věc.. ad4) takže znovu mají si nechat 4 roky kálet na hlavu jen kvůli tomu že se blbě rozhodli nebo nějaký kretén rozhodl za ně? ad5) nikdo nechce abys popisoval svůj přirozený biotop, křupane!

15 hlasů

Ad1) Vlada vyšla z voleb a podpořilo ji 118 středopravicových poslanců. Mam pro tebe neprijemnou otazku: Kde se vzalo tech 118 poslancu? :-))
Ad2) muzou mit clenu treba dvakrat vic, ale porad je to nevoleny spolek. A jako takovy nema do politiky co mluvit.
Ad3) Moje stesti! A moje stesti je predevsim v tom, ze moji zamestnanci odbory nesnaseji a ani je nenapada nejake zakladat. A to jsou, prosim pekne, delnici. Jenze jini nez ty-machri ve svem oboru. Takovi, ze si vydelaji tolik, ze jim je jasne, ze cokoliv pachne levici, tak jim ohrozuje jejich mista.
Ad 4) znovu: zamestnanci jsou take volici, maji tedy pravo a moznost jednou za ctyri roky dat jasne najevo co chteji.
Ad 5) komentovat uroveň zaplivanych hospod nebudu

9 hlasů

Přihlouplý řvoun se připravuje na "kariéru" v senátu za Čssd. Naprosto odporné.

15 hlasů

Přesně tak!!!

12 hlasů

A tebe tam furt nechtějí i když ty nejsi vůbec přihlouplý ale přímo hloupý že kOKkote?

23 hlasů

Čeští odboráři jsou stále jako beránci,měli by přitvrdit.
Zločinecká koalice,méně inteligentních pravičáků, postrádá i tu nejmenší soudnost, stud i morálku a nerozpustí se i přesto,že už jí, z lidí ,nevěří nikdo a dokonce už si nevěří ani oni,sami sobě navzájem.Proto je musí od koryt vyhnat někdo jiný.V roce 1989 to bylo jednodušší,protože se tototo úkolu chopila organizovaná a vycvičená STB,spolu se svými smluvními udavači.Dnes už tady organizovaná STB není (i tu paraziti privatizovali, zbývají jenom odboráři.Proto jim nezbývá nic jiného,než aby Nečasovu vládu zla,svrhli oni.

47 hlasů

No, k těm méně inteligentním pravicovým lidem: Inteligentní levicové vedení státu a vedení podniků jsme tu měli 40 let a výsledky známe všichni. Zmar, bída a nedostatek.
Posledních dvacet let ti méně inteligentní lidi zajistili rozmach dostatku takový, že si i poslední komouš může koupit co chce a to v takovém výběru, že neví co dřív.

Tolik k té inteligenci.

15 hlasů

zavidim ti tvuj zivot prostacka

7 hlasů

No právě!40 let jsme žili bez dluhů,ve spořádané společnosti a zděděné zaostávání ,za nejvyspělejšími zeměmi, se rok od roku zmenšovalo.Dnes tady máme rozvrácenou společnost,za nejvyspělejšími státy zaostáváme stále víc a víc.Pouze v zadluženosti, stále rychleji, doháníme ty největší výtečníky.

28 hlasů

Doplňte si vzdělání. 40 let se tu žilo na dluh, až to krachlo. To je celá věda. A k tomu dědictví: za první republiky jsme byli lídři evropské ekonomiky. Vinou vas, komunistu , jsme tuto pozici opustili a 40 let jste to vedli ke krachu. Jedine dedictvi, o kterem tu tedy muze byt rec je dedictvi po tom vasem 40letem pleneni zdroju, niceni prirody, lidskych osudu, vrazd, apod. A s tim se tenhle narod bude vyrovnavat dlouho a bolestne.

13 hlasů

Honzíčku,jako méně inteligentní pravičák,samozřejmě musíš opakovat veliké blbosti,ale že jsi blbej až tak moc,to snad není ani možné.Klidně vsadím tvoji hlavu,že tomu,co jsi napsal nevěříš ani ty sám.A kdyby se snad stal zázrak a ty jsi těm svým propagandistickým blábolům věřil,tak to,že přijdeš o hlavu,ti vůbec neublíží,protože ji stejně nemáš.Tvoje příspěvky to nezvratně dokazují.

14 hlasů

No vidíš a vy (pravicový píči) jste bašli zkratku jak nás na to dno dovést. A ty z too máš ještě radost.

14 hlasů

Hospodářská komora ČR kritizuje zvyšování DPH a další vládní úsporná opatření. Zdaleka nebyly vyčerpány návrhy, které by pomohly stávající situaci řešit. (16. 7. 2012 http://ohrozeny.podnikatel.cz/

21 hlasů

Nejvic vtipny je, ze pokud by levicaci vyhrali volby, tak budou delat uplne stejne kroky jako Kalousek :-))) Matematika je proste nestranna a nestranicka. Kdyz se na jedne strane malo vybere a na druhe hodne vydava a kontrolu tady za dvacet let nenastavil nikdo, tak s tim ani Nadsobotka, ani Nadparoubek, ani Nadfilip nic neudelaji. :-))))

37 hlasů

Jinak matematika a ekonomika je něco jiného chytráku. V matematice když něco zvýším na 16 a 21 % dostanu víc v ekonomice když udělám to stejné s daněmi dostanu méně ale co říkat modrým expertům.

28 hlasů

Takže vpodstatě souhlasíte s co nejnižšími daněmi. Tak to jsme zajedno a tímto vás vítám v pravicových kruzích. Zmoudřel jste, gratuluji :)

11 hlasů

z toho tedy vyplyva, ze mame levicovou vladu, protoze pravicak dane nezveda

7 hlasů

A ty seš pořád stejný pablb. Když nevyberou příme daně nepřímé už vůbec ne. Lidi budouu nakupovat venku a pojede se bez faktury. A pokud si myslíš že nízké daně něco spasí tak si ještě větší vůl než se tu tváříš!

20 hlasů

Ty jsi teda exemplář. O dva příspěvky výš tvrdíš pravý opak :-)))))

11 hlasů

A ty máš prázdnou hlavu a rozum nikde píčusi. Btw na účtě mám dost. A co ty už si utratil těch deset korun co ti dala babička o pouti zy vysvědčení.

13 hlasů

H: ty máš už asi prázdnej účet, do výplaty daleko, tak jsi nastvanej na vsechno a na vsechny kdo nervou Dejte nam penize, ze jo? :-)))))

11 hlasů

Tobě by se zase mohlo do toho vakua co máš v té bradavici tam kde mají lidi hlavu dostat trochu vzduch, píčusi! Byl by průser něco bys tam vedle vyměšovacího systému měl!

14 hlasů

:-))) at ti nepraskne žilka, komunisto :-)))

12 hlasů

Tak si zvykej, někdo ti prostě musel říci že si píčus, píčusi. Jinak opravdu tlustou megeru tj. tvoji matku na svém klíně nepřechovávám ani k tobě do putiky nechodím. Pokud si chceš přečíst něco primitivního přečti si své zploštělé tupé as naprosto propagandistické názory magore. BTW tvůj příspěvek z 19:58 nám prozrazuje kde a v jake společnosti se pohybuješ: v prasečáku.

16 hlasů

No, jestli jsi zvyklý používat slova jako píčus a podobná u vás v zahulenym lokále s tlustou megerou na klíně a pullitrem před sebou, tak takhle se mnou nejednej. Takhle si mluv ve vašich vrstvách, já na tohle zvyklej nejsem, primitive.

13 hlasů

Já na rozdíl od pitomců jako seš ty a kalousek věřím na přímé daně. Při otevřených hranicích je DPH 21 když vedle máš na jídlo 8% debilita hodná kalouska a píčusů jako seš ty. Pořádně zdanit nemovitosti, daňová a majetková přiznání rovné podmínky zaměstnanec OSVČ přísně tresty pro neplatiče a to bys viděl jak by se kasa i při nízkých daních zaplnila! Ale to tobě modrý hlupáčku nedojde

18 hlasů

Tvůj první žblept je klasické šidítko pravičáků-jinak to nejde. Oni by to dělali taky. A tupounci modří tomu věří!

29 hlasů

Ja nevim cemu veri tupounci, ale s jednim se vam sverim: taky jsem proti tomu, aby se dane zvysovaly a byly progresivni. V tom s Kalousem nesouhlasim zasadne.

13 hlasů

Vždyť víš v co věří tupounci tupounku. A progresivní daně jsou normální v celém normálním světě. Samozřejmě jen v Rusku a UK ne. a pro pár českých blboneoliberálů

20 hlasů

Normalni neznamena, ze je to dobre. Ted je v Evrope u vesla levice, proto je tzv normalni progresivni dan. Jenze kde je cela EU? V hajzlu. Proč? Protože je opět založena na levicovém přerozdělování a socialismu. Takže jsme v našem životě už podruhé svědky selhání levicových ideǎlů. Někomu to stačí, aby pochopil, hloupé dělnické většině ale ne. Stejně jakoty bude pořád věřit levým ideálům.

Neuvěřitelný, jak jsou lidi hloupí....

10 hlasů

To je fakt- ty si blb jak Jumbo Jet!)))) Třeba takové Finsko Švédsko nebo Dánsko! Tam mají progresivní daně takové že by se ti ty tupý hloupý pravicový gramofone (ne to co tu prezentuješ opravdu nejsou tvoje myšlenky, tedy pokud ty zvratky vůbec jako myšlenky nazývat jde)protočili moldánky třikrát do kola a vybuchla ti ta tvoje vodnatelná kebule. A vidíš všechny tři země rozpočet v plusu a snižují schodky. Jestli on to nebude spíš krach nízkých daní viz Irsko Portugalsko ale to fakt "vzdělaným nepracujícím" píčusům jako seš ty opravdu vysvětlit nejde protože na to jsou moc vylízaný!

14 hlasů

Soudruh H (Hovnous) se prave vratil z Kremlu a vsem tady pekne vsechno vysvetli po bolsevicku ...

12 hlasů

A ty ses právě vrátil z žumpy a sračky už zase z tebe jen tečou.

13 hlasů

Kdo volil odboráře, že se pořád míchaj do politiky??? Ať si jdou študovat Zákoník práce a nevotravujou slušný lidi....

52 hlasů

Co tam dělak zaměstnavatelé? Kdo je volil? Tebe neotravujou ty slušnej nejsi!

30 hlasů

Správně. A kdo volil madam Píka Lidem...:-)))

26 hlasů

Už jsem psal v 17:12 jinak kokám že horáčkovi čůráčkovi došli argumenty a začíná klikat.

21 hlasů

Dosli argumenti?-)))))

16 hlasů

došli došli a tobě prznino nedošlo nic a proto seš takovej kretén.

26 hlasů

Co to blabolis?

11 hlasů

Víš co to je troipartita blbečku? Ta o tom měla jednat ne jen odbory a vláda. Víš prd ale meleš.

21 hlasů

Blbečku? Pozor, já nepatřím do tvýho přibuzenszva.

Vim co je tripartita. A taky vim, ze v tripartite je jedna skupina, kterou nikdo nevolil, presto si ale uzurpuje pravo na spolurozhodovani v politice. A to je spatne.

12 hlasů

Právě proto že nepatříš do mého příbuzenstva ani k jiným normálním lidem tak proto seš blbeček. Ty si volil zaměstnavatele kteří vládě do politiky taky pindaj blbečku? A kde? Ve školce když si seděl na nočníku? Blbečku seš fakt blbej!

15 hlasů

Koukam, ze i soudruh Hovnous se vratil ze skoliciho pobytu v Afganistanu a rad by zde opet zavadel muslimske moresy ...:-)

19 hlasů

Koukejme prznic a já mysle že už někde chcíp u žumpy. No jo kde je horák je i jeho čůrák prznina.

27 hlasů

Proč se vláda baví s odbory o státním rozpočtu? Kdybych měl psa, tak by se zrovna tak mohla o rozpočtu bavit s mým psem, ten do toho má asi tak stejně co mluvit. Je to zvláštní svět, ve kterém žijeme. Sice si zvolíme vládu a parlament, ale někteří si pak ještě bokem znovu zvolí nějakou lobistickou skupinu (v tomto případě odbory) a snaží se tak svůj hlas zdvojnásobit. A tupé ovce ve vládě a všude jinde mu to žerou... Tak počkejte, levičáci, vy co jste v odborech, tak si založte ještě odbory 2 a odbory 3 a když vás v každých odborech budou 3,3 milionu, tak už můžete říkat, že mluvíte za celou čr, protože máte odbory 3x a můžete tedy požadovat absolutní moc. Namátkou - vlakvedoucí může určit, kdo dostaví temelín, hajzlbába může rozhodnout, kudy povede nová dálnice, atd. Nějak pořád nerozumím tomu, proč by někteří voliči měli mít víc než jeden hlas. A proč bych já měl být nucen taky zakládat nějaké přiblblé nátlakové organizace jen proto, abych se jim vyrovnal. Tohle už není demorkacie, to je aréna, kde se perou všichni se všema a někteří dávají podpásovky a ostatní dělají, že to nevidí (nebo to nevidí doopravdy)

52 hlasů

Základním posláním odborů je hájit zájmy jejich členů. Pokud sis to nepřečet a mudruješ o rozpočtu měla jednat tzv. tripartita tj. vláda, odbory a zaměstnavatelé. Kdo dal nějaká práva zaměstnavatelům ve většině pravičáků aby lezli vládě do rozpočtu? Kdo je volil? Tak co tam lezou?Btw pokud by jsi měl psa ty hlavo tak víš že na něj taky musíš brát ohledy a občas ho poslouchat aby on poslouchal tebe. Musíš mu dát nažrat když chce, jít ho vyvenčit když potřebuje a pak se nechá pohladit a předělat k obrazu tvému. Když na něj ohledy nebereš stává se z něj nekontrolovatelná bestie a ty žiješ v bordelu a jednoho krásného dne ti prokousne krk. Mimochodem 44% z 60% voličů co přišli k volbám co přišli k volbám co volilo tuhle sebranku ti přijde jako většina ty "demograde"? O o Lidem nikdo tehdá nic neslyšel!

37 hlasů

a co produktivita? proč je pořád poloviční? asi je i funkcionář moc vykrmenej a těžko se hýbe...ještě dotace na dluh, až to krachne už budeme ve vilkách v kalifornii nebo řeckém ostrově, bazény postaveny

68 hlasů

Antiekonom Kalousek je hotové boží dopuštění.To co zkurvil,svými debilními reformami,chce napravovat ještě debilnějšími reformami.Zavřete ho už do blázince!

77 hlasů

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!§
Den kdy to Ku....va Kalouskova chcípne bude státní svátek,to prase už pozbylo právo na existenci. Jak tu kdosi napsal ...Kalousku Ty nesejdeš věkem.....
A já mu věřím.....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!

109 hlasů

Standa.G + Václav.H. No a co? Myslíte si, že jako na základě těchto duchaplných příspěvků se zaměstnanci obrátí proti odborům a po svých zaměstavatelích začnou chtít, aby jim platili jen část mzdy. Že by je požádali, aby mohl pan majitel třeba pro svojí konkubínu koupit další Porsche, tak budou chodit do práce v sobotu a v neděli zadara??

42 hlasů

A proč by jí nekoupil Porsche,když na to má? Je jen tvůj problém,že jezdíš v nějaké rezavé staré popelnici.

60 hlasů

Tvůj největší problém je v tom že jsi opravdu čůrák horáku.

134 hlasů

Kdy mi zase napráskáš,drsný H-ovňousi,tvrdé údery tvých svalnatých paží,které jsi mi uštědřil při našem setkání v hostinci U dvou koček,jsou opravdu nezapomenutelné. :o)))

58 hlasů

Hele a když už si tam tedy byl proč si nerozbil s tvým stokilovým 2 metrovým kamarádem jak se tu furt vytahuješ ty buzno z bazal ciferník em felixovi který tě tam hledal ale nenašel? Schovávali jste se za bednama s pivem nebo si poměřovali šuliny na hajzlíku když tě tam hledal? Si vyhrál viď ? Většího kokota (i když úplně impotentního) než si ty neznám

138 hlasů

Ajajaj drsňak horák čůrák opět připomíná hospodu ve které nikdy nebyl a ve které ho nikdy nikdo neviděl a když tam měl být tak se schovával někde v kanále jako zbabělá krysa aby pak 20 let opakoval svoje hrdinství posranství i když ho tam nikdo v té putice neviděl! Bože ty seš stejně sračka...ale aspoň se ti člověk může zasmát, horáku čůráku!))))

110 hlasů

Pokud naší odborářští bossové nosí na rukou hodinky za 50 litrů není to s našim pracujícím lidem jěště tak zlé ...

121 hlasů

A ty závidíš protože nemáš ani na slanou vodu, viď? To je u pravičáku normálka. Závidět chudým dávku, nemocným nemocenskou nebo odborářům hodinky ale třeba Řebíček s Hávou jsou poctivci a kdo proti nim něco má je lump.

120 hlasů

:-) Jěště jsi zapoměl dodat rovnátka v papuli Dluhoslava Sobotky ....ty mu také závidím ..

115 hlasů

A víš že se tomu u tebe ani nedivím...

28 hlasů

A co závidím nejvíc je skvělý anální sex dr. Drátha va base ...To musí být rozkoš :-))))))))))))))

55 hlasů

Tak vzhledem k tvým stupidním předpubertálním žvástům se taky nedivím že sis ještě nevrz. Napiš koprofixxxlovi ten je na tom stejně. Můžete si pomoct navzájem

144 hlasů

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dcera-odborarskeho-bosse-zavadila-tata-se-o-delniky-stara-jen-naoko_188633.html

72 hlasů

Takhle se správně po pravičácku řeší rodinné vztahy vašíku pašíku http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-domaci/107454/smrt-adama-otevrela-pripad-vrazdy-jeho-otce-lubomira-kasaka.html Btw blbečku kdyby sis to alespoň přečet dozvěděl by ses že z ní spíš mluví pořádná pomstychtivost!

73 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 48/2017 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.