Pronájmy vozů
Operativní leasing výhodný pro všechny

09.05.2015 15:00 Původní zpráva

Autor: Pavel Hejkrlík

Český závodník Jakub Kornfeil obsadil v prvním tréninku na VC Německa devátou příčku.

Velká cena Německa
Kornfeil dojel v úvodním tréninku devátý, vyhrál domácí Öttl

Aktualizováno 13.07. 17:29Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil obsadil deváté místo v úvodním tréninkovém dnu před nedělní Velkou cenou Německa. Na Sachsenringu byl český jezdec třídy... více

Ilustrační foto.

Napětí
EU varovala USA před cly na dovoz automobilů

Evropská unie varovala Spojené státy, že uvalením dovozních cel na automobily a jejich díly by poškodily vlastní automobilový průmysl a pravděpodobně přiměly... více

Motocyklista Tuuli přišel po pádu v Assenu o část prstu na ruce.

VC v Assenu
Motocyklista Tuuli přišel po pádu v Assenu o část prstu na ruce

Po těžkém pádu na okruhu v Assenu přišel finský motocyklista Niki Tuuli o část prstu na ruce. Dvaadvacetiletý nováček kategorie Moto2 havaroval v sobotní... více

Kornfeil si po startu z osmé řady dojel v Assenu pro páté místo.

Silniční motocykly
Kornfeil si po startu z osmé řady dojel v Assenu pro páté místo

Aktualizováno 01.07. 15:20Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Nizozemska v Assenu pátý ve třídě Moto3 a připsal si nejlepší výsledek v letošní sezoně mistrovství... více