Skupina Geis zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2016

Ekonomika
29. 5. 2017 12:07
Depo Geis.
Depo Geis.

Česko-slovenská část nadnárodní logistické skupiny Geis zveřejnila v polovině května svůj obrat za rok 2016, který se zvýšil na více než 5 miliard korun. Česko-slovenská část skupiny zvýšila v roce 2016 počet pracovních míst o deset procent. Aktuálně zaměstnává 1572 lidí na 30 pobočkách a logistických pracovištích. Obrat, který vzrostl oproti roku 2015 o 12,5 %, překročil hranici 5 miliard korun.

korun. "S výsledky roku 2016 jsme spokojeni. Stojí za nimi vysoké úsilí našich pracovníků na všech úrovních a v neposlední řadě také průběžné investice do modernizace a zkvalitňování přepravní sítě a technologií, díky nimž můžeme nabízet našim klientům standardně velmi kvalitní služby ve všech oblastech logistiky," řekl Daniel Knaisl, jednatel společnosti Geis.

"Nejvyšší nárůst jsme zaznamenali ve službách pro e-commerce, a to nejen v dopravě, ale také v zajištění skladových služeb a služeb s přidanou hodnotou. V oblasti kontraktní logistiky obecně vidíme velký potenciál, protože řada výrobních a distribučních firem hledá ekonomicky nejvýhodnější řešení, a tím právě outsourcing logistiky je," dodává Daniel Knaisl.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Inflace v Turecku v červnu zvolnila na 35,1 procenta, zůstává nejvyšší v Evropě

Ekonomika
4. 7. 2025

Majetkový úřad prodal bývalé sídlo ÚSTR v Praze na Žižkově za 387 milionů korun

Ekonomika
3. 7. 2025
ilustrační foto

Cestování je hit. Do patnácti let se ztrojnásobí, říká průzkum

Ekonomika
2. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ