Společnost dm obhájila vítězství a stala se Obchodníkem roku

Ekonomika
5. 2. 2014 13:53
Dm celkově počtvrté obhájila vítězství ve své kategorii a stala se Obchodníkem s drogerií a parfumerií roku 2013.
Dm celkově počtvrté obhájila vítězství ve své kategorii a stala se Obchodníkem s drogerií a parfumerií roku 2013.

V rámci jedenáctého ročníku soutěže MasterCard Obchodník roku 2013 navázala společnost dm drogerie markt s.r.o. na předchozí řadu vítězství a již potřetí v řadě a celkově počtvrté obhájila vítězství ve své kategorii a stala se Obchodníkem s drogerií a parfumerií roku 2013. Ocenění za dm drogerii markt s.r.o. převzala v Praze Ing. Markéta Kajabová, vedoucí resortu expanze.

"Děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou přízeň. Obhájeného vítězství si velmi vážíme a věříme, že dlouhodobou důvěru našich zákazníků ani do budoucna nezklameme a budeme s to i nadále naplňovat jejich přání a potřeby. To, že jsme již potřetí za sebou získali ocenění Obchodníka roku v kategorii drogerií a parfumerií, pro nás znamená rovněž velký závazek do budoucna nabízet našim zákazníkům co nejširší sortiment, výborný poměr mezi cenou a výkonem, atraktivní věrnostní program či příjemnou atmosféru v našich prodejnách," sděluje Markéta Kajabová.

Dne 4. 2. 2014 byl v rámci Retail Summitu 2014 zvolen rovněž vítěz kategorie MasterCard Osobnost obchodu 2013. Výběr vítěze proběhl formou tajného hlasování hostů v sále, kteří vybírali za tří nominovaných osobností. Nejvíce hlasů v kategorii MasterCard Osobnost obchodu získal Pavel Kadečka, jednatel společnosti dm drogerie markt. Hosté vybírali na základě osobnostních kritérií, jako je manažerský přístup, strategické myšlení či předvídavost a na osobnosti pana Pavla Kadečky nejvíce ohodnotili také jeho inovativní přínos v oblasti nákupu, prodeje, distribuce i vztahu se zákazníky.

Pavel Kadečka nastoupil do společnosti dm drogerie markt v roce 1995 na pozici vedoucího IT oddělení. Spojením IT oddělení a finanční účtárny v tomtéž roce vznikl nový resort ISM, za který převzal zodpovědnost. Tímto krokem vstoupil do řad vedení společnosti dm drogerie markt. O dva roky později se stal prokuristou firmy. V zimě roku 1999 se Pavel Kadečka stává jednatelem společnosti dm Česká republika, tři roky poté pak regionálně zodpovědným.

Dm drogerie markt s.r.o. v České republice zahájila činnost v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost dm drogerie markt GmbH Rakousko. V roce 1993 otevřela svou první prodejnu v Českých Budějovicích. Společnost sídlí v Českých Budějovicích. Svých 216 prodejen zásobuje po celé České republice ze svého logistického centra v Jihlavě. Jednateli společnosti jsou Gerhard Fischer a Ing. Pavel Kadečka. Celkem v dm pracuje 2270 spolupracovníků. V obchodním roce 2012/2013 vykázala dm v České republice obrat ve
výši 6,513 mld. CZK a upevnila tak své postavení jedničky na trhu specializovaných drogerií. Na trh uvádí mimo jiné dm značky Balea, alverde přírodní kosmetika, babylove, Das gesunde Plus, Denkmit či Sundance.

Autor: - red -Foto: , dm

Další čtení

Inflace v Turecku v červnu zvolnila na 35,1 procenta, zůstává nejvyšší v Evropě

Ekonomika
4. 7. 2025

Majetkový úřad prodal bývalé sídlo ÚSTR v Praze na Žižkově za 387 milionů korun

Ekonomika
3. 7. 2025
ilustrační foto

Cestování je hit. Do patnácti let se ztrojnásobí, říká průzkum

Ekonomika
2. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ