G-Trans Group dluží 1,3 milionu, dodavatelé jej posílají do insolvence

Ekonomika
26. 6. 2013 17:35
G-Trans Group dluží svým dodavatelům 1,3 milionu korun. (ilsutrační foto)
G-Trans Group dluží svým dodavatelům 1,3 milionu korun. (ilsutrační foto)

Pražská dopravní společnost G-Trans Group údajně neplatí hned několika svým dodavatelům za odebrané zboží či služby. Věřitelům tak došla trpělivost a společně proti němu podali návrh na vyhlášení insolvenčního řízení.

Podle údajů v elektronické verzi Insolvenčního rejstříku jim dopravce za nejrůznější dodávky a služby dluží dohromady téměř 1,3 milionu korun. Mezi navrhovateli figuruje šestice firem nebo fyzických osob jako Pneu Hnídek, Josef Beneš, Ivo Šteffek, Krist-MKD, Sibom a SQS.

Dopravní společnost se k návrhu na insolvenci nevyjádřila, číslo uvedené na jejich webových stránkách je mimo provoz.

Foto: archiv

Další čtení

závod sesterské značky Audi v Neckarsulmu, Německo

Tisk: Šéf koncernu Volkswagen chce zrušit až 100 000 pracovních míst

Ekonomika
27. 6. 2026

V Dukovanech skončila plánovaná odstávka čtvrtého bloku, trvala dva měsíce

Ekonomika
27. 6. 2026
americké ministerstvo obchodu

Růst ekonomiky USA v prvním čtvrtletí zrychlil na 2,1 procenta, překonal odhady

Ekonomika
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ