Marketingový expert: Srdcař Štěpánek je reklamní poklad

Berdych už není českou jedničkou. Přeskočil ho Veselý

Tomáš Berdych není poprvé po devíti letech českou žebříčkovou jedničkou. Třiatřicetiletého tenistu, jenž momentálně opět nehraje kvůli problémům se zády,... více

Tenis
Berdych začal v Dubaji výhrou, Hájek nestačil na Rusa Tursunova

Aktualizováno 26.02. 20:31Tenista Tomáš Berdych porazil v prvním kole turnaje v Dubaji Američana Rajeeva Rama 6:1 a 6:3. Úvodní zápas naopak nezvládl Jan Hájek, který prohrál s... více

Dwight Filley Davis (uprostřed), zakladatel slavného Davis Cupu.

Harvardský cyklón
Dwight Filley Davis, sportovec tělem i duší - otec prestižního Davis Cupu

Původní zpráva Česká republika žije finálem Davisova poháru. Po parádním výkonu tenistek ve Fed Cupu budou bojovat o šanci osahat si podobnou slavnou trofej i naši muži. A to... více

Tomáš Berdych.

Česká tenisová jednička
Berdych začal v Tokiu vítězně, vyřadil Francouze Paireho

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych zahájil vítězně turnaj v Tokiu, kde získal v roce 2008 titul. Druhý nasazený hráč po Britovi Andym Murraym porazil... více