Saint-Gobain Fórum: inovace ve stavebnictví

Ekonomika
14. 12. 2021 09:55
Saint-Gobain Fórum: inovace ve stavebnictví.
Saint-Gobain Fórum: inovace ve stavebnictví.

Šetrnější, efektivnější, kvalitnější a také levnější má být výstavba budoucnosti. Inovace v technologiích a materiálech jsou tím, co nám k tomu pomůže. Odhady mluví o tom, že v průběhu následujících 20 let by automatizace mohla nahradit asi 50 % současné práce související se stavbou. Zbylá polovina zůstane na člověku. Třeba na architektech a developerech, ale i těch, kteří inovace vymýšlejí.

A právě oni budou hosty speciálu Saint-Gobain Fóra. Sledovat ho můžete 14. prosince od 10.00.

Až z daleké Nové Kaledonie se s námi spojí architektka navrhující mrakodrapy Eva Le Peutrec, z Řecka se k ní připojí developer Omar Koleilat ze společnosti CRESTYL. O stavebnictví 4.0 promluví Jan Fibiger z Nadace ABF. Na konkrétní inovace a zejména 3D tisk se zaměří Miloš Hutník z divize WeberVojtěch Zítek z divize RIGIPS a Pavel Rydlo z divize ISOVER přiblíží chystané novinky. 

Pořadem vás provede Michala Hergetová.

Autor: PR ČLÁNEK

Další čtení

závod sesterské značky Audi v Neckarsulmu, Německo

Tisk: Šéf koncernu Volkswagen chce zrušit až 100 000 pracovních míst

Ekonomika
27. 6. 2026

V Dukovanech skončila plánovaná odstávka čtvrtého bloku, trvala dva měsíce

Ekonomika
27. 6. 2026
americké ministerstvo obchodu

Růst ekonomiky USA v prvním čtvrtletí zrychlil na 2,1 procenta, překonal odhady

Ekonomika
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ