Faktor Soukup - informovaný, chytrý, odvážný

Miliardáři a Češi
Kellner nejsympatičtější, Babiš před soud, Bakala nepoctivý

29.10.2017 06:06 Exkluzivně

Petr Kellner obhájil své prvenství v žebříčku 111 nejbohatších Čechů a Slováků, a to nejen v otázce majetku, ale i sympatií českého lidu. Podle devíti z deseti dotázaných vede cesta k bohatství přes dobré nápady. Čtyři pětiny Čechů boháčům jejich majetek nezávidí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • František Martínek (2 hlasy) 29.10.2017 09:12

    To je komické Kellner je prý bílí kůň Klausovo mafie a podílel se prý...

  • Jan Vacek (1 hlas) 29.10.2017 07:26

    Ekonomická a společenská transformace po roce 90 s pokusem o tzv....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Babis bude dobry premier

0 hlasů

KELNER JE SKVĚLÝ PODNIKATEL SPOMINÁM SI JAK KOUPIL SAZKU ! NECHAL SI 02 ARENU A SAZKU PRODAL ZA KOLIK JI KOUPIL NE ??,KOUPIL 02 ZVÝŠIL CENY A VYŠACHOVAL DROBNÉ AKCIONÁŘE NEBO SE PLETU ???,JAK ZÍSKAL ČESKOU POJIŠŤOVNU MĚL JI PŘECE PODLE KOČÁRNÍKA SPRAVOVAT NE ZÍSKAT ??? PROTI NĚMU JE ASI BABIŠ FRAJER NE????Já si myslím, že představitel radikální opoziční strany nemůže souhlasit vůbec s ničím, co se tam projednává,“ konstatoval Svoboda.
„Oni to sem přivedli tím, že si přihrávali kšefty svým Rittigům, Bakalům, Koženým,“ pálil už v obecnější rovině do všech tradičních stran. Ty se prý v posledních dvaceti pěti letech chovaly tak, jako by měly tuto republiku na hraní. Babiš podle Svobody vyhrál volby právě proto, že si s ním lidé spojují naději, že ty největší problémy rozkryje.     
Babiš je člověk, se kterým lze spojovat naději, že se začne zajímat o to, co bylo. Když si vezmete ROP Severozápad, tak tam si to rozdělily ČSSD, ODS, rozkradly to a jsou pryč,“ rozčiloval se Svoboda. Nemluvě už o kauze OKD, která ukazuje, že sociální demokracie není právě sociální.

0 hlasů

To je komické Kellner je prý bílí kůň Klausovo mafie a podílel se prý na rozkrádání státního fondu z privatizace, vlastně jako bílí kůň, Bakala a Sobotka a Zeman i Klaus opět u tohoto podvodu a megazlodějny taky byl a ejhle trestat budou Babiše on jediný z téhle trojky odevzdává daně u nás a i ty ze zahraničí vozí sem, ale ti ostatní naopak vše vyváží. Jsou bilióny korun za ta léta a nic se neděje a Babiš vlastně jeho děti s pomocí otce čerpali peníze na Čapí hnízdo a Babiš je vyšetřován a obviněn a to po skončení všech lhůt sám do toho investoval stovky miliónů a Čapí hnízdo funguje a dobře na rozdíl od mnohých podobných investicí z EU peněz. Takže co vlastně provedl tak hrozného? Kellner i Bakala s Klausem zemanem a Sobotkou rozkradli desítky biliónů a jak už jsem napsal prostě nic se neděje. Klausova amnestie na poslední chvíli měla zachránit právě tyto lumpárny a Zeman to měl podržet do doby promlčení. Šlechtovo útvar byl ČSSD rozprášen , aby náhodou nenašel jak to znovu otevřít a lumpy odsoudit.
S tohoto pohledu je Babiš národní hrdina i sportovci a mnozí politici a podnikatelé odevzdávají daně v daňových rájích, tudíž jinými slovy nám kradou peníze a je jedno jak se to nazývá, jde jen o to že se to děje dle zákona, který to dovoluje a to je práce našich politiků a je zřejmé proč to udělali. Babiš je národní hrdina a Klaus, Zeman, Sobotka a další jsou vlastizrádci a zloději.

2 hlasy

Pane Martínek, Bureš je vlastně takový Jánošík. Český.
Ale toho nabodli na hák. A čí je národní hrdina? Český? Slovenský?

0 hlasů

Oprava překlepu v mém příspěvku - má být "znalostí".

0 hlasů

Ekonomická a společenská transformace po roce 90 s pokusem o tzv. šokovou terapii, privatizačními fondy, absencí kontroly i znamostí apod. byla jistě příležitostí ke zbohatnutí. Nepřiměřené rozdíly v rozdělení bohatství ve společnosti jsou však obecně důsledkem vzniku kvazimonopolních pozic, ztrát ekvivalence (samozřejmě vč. ve vývoji mezd a dalších příjmů) a společenských nerovnováh. A to i při uznání rozdílů v aktivitě, schopnostech, apod. jednotlivců i řádu inovací.. Různé poučky klasické ekonomie platí jen ve zvláštních případech. Jak se ukazuje ve společenském vývoji, Stiglitzova "cena nerovností" je a bude vysoká. Proto je tak důležitý akcent na rovnovážné hospodářské politiky, i v mezinárodním průřezu, a nezávidět.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.