Řadě Britů budou rozvážet mléko dodávkové automobily od německé poštovní společnosti Deutsche Post. Britská rozvážková služba Milk & More si totiž od Deutsche Post objednala 200 elektromobilů StreetScooter, informovala agentura Reuters.
Rozvoz mléka do domácností v Británii podle Reuters v poslední době začíná znovu získávat na popularitě. Služba Milk & More uvedla, že zakázka na elektromobily StreetScooter má zajistit tichost a ekologičnost této činnosti.
Služba Milk & More, kterou vlastní německá mlékárenská skupina Theo Müller, podle Deutsche Post každý týden uskuteční přes 1,5 milionu dodávek do více půl milionu britských domácností.
Deutsche Post vyvinula elektromobily StreetScooter pro své vlastní potřeby. Nyní se snaží výrobu rozšiřovat a prodávat své elektromobily i jiným podnikům, napsala agentura Reuters.