Faktor Soukup - informovaný, chytrý, odvážný

Kritika Trumpa
Vrátit Americe její velikost neznamená návrat do roku 1929

02.06.2018 16:53

Republikánský senátor Ben Sasse to vyjádřil nejlépe: Vraťme Americe její velikost by nemělo znamenat Vraťme Ameriku do roku 1929. Většina světa, včetně většiny amerických obchodníků, vidí trestající obchodní kroky Donalda Trumpa podobně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Henex (1 hlas) 02.06.2018 20:00

  Putin je sice dobytek, ale zcela ho vyřadit? To nepřineslo nikdy nic...

 • Karel Klepsa (1 hlas) 02.06.2018 17:49

  USáci by udělali nejlépe, kdyby ostatní svět nechali na pokoji a...

 • karel ledvinka (1 hlas) 02.06.2018 20:27

  obchodní válka existuje od konce druhé světové,díky osn,who,mmf.fše...

 • václav Ludvík (1 hlas) 02.06.2018 18:46

  Celej svět by se měl domluvit a vyřadit ten dobytek z provozu Putin...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

jak je vidět,strejda sasse nechápe,že každoroční obchodní deficit kolem $560 miliard je národní ohrožení usa.ben sasse nikdy nekritizoval obámu,který nasekal $10 bilionů sekery.a také mu neleze do palice,že svět je adiktovaný na ssaní amerických $$$ a proto vyjednávat nechce.v číně je přes 50 000 amerických firem.zvýšením cel a snížením daní je chce trump přimět k návratu do starých dobrých usa.to se mu už z části povedlo-po snížení daní us.firmy už přivalily zahraniční zisky do us.ben sasse je vyštudovaný bachelor of art,na oxfordu a harvardu študiroval dějepis.ví prd,rozumí ničemu.určitě nechápe tu dnešní prosperitu a proč vznikla.amerika se obejde beze světa.obejde se svět bez ameriky?

0 hlasů

Prezident D. Trump nepochybně pochopil, že nerovnováhy a nespravedlnosti v zahraničním obchodu mají dopad na životní podmínky určitých skupin Američanů. Nemůže být ale sporu o tom, nelze postupovat z pozic nadřazenosti, ale respektovat odkaz bývalého ministra zahraničních věcí H. Kissingera, že rekonstrukce mezinárodního systému, tak aby země měly pocit spravedlnosti, je nejvyšší výzvou současnému státnictví. A nelze stále pěstovat falešné vazalství a skupinovou mentalitu založené na ideologiích minulosti. Obchodní válka by byl nesmysl, je potřeba systematicky jednat o vyváženosti a spravedlivosti obchodních vztahů. To také musí být obsahem i tzv. corporate governance. Ano, globalizace a konflikty musí být zvládány spravedlivým jednáním .

0 hlasů

obchodní válka existuje od konce druhé světové,díky osn,who,mmf.fše zavedené na ožebračení usa semity žid-názi harry dexter white a alger hissem.v padesátých letech byly usa největším věřitelem a hospodářstvím.a přesto že tam vznikl počítač,tranzistor,televize,letecký průmysl atd..dopadli jako druhý největší dlužník na světě.japonci dluží víc,ale sami sobě.takže jsou usa de facto #1.diky také kisingerovi,albrightové,sorosovi&spol.

1 hlas

Celej svět by se měl domluvit a vyřadit ten dobytek z provozu Putin se musí jen řechtat jak se nenažraná hovada rvou mezi sebou

1 hlas

Putin je sice dobytek, ale zcela ho vyřadit? To nepřineslo nikdy nic dobrého...

1 hlas

USáci by udělali nejlépe, kdyby ostatní svět nechali na pokoji a přestali řešit to, co se jich netýká a co je tisíce a tisíce mil od jejich břehů. Vždy, když něco "řeší," tak to je pak stokrát horší než předtím. Zářným příkladem je Irák. Tam to zprasili dokonale.

1 hlas

problém je,že je svět volal do 1.a 2.světové,do studené a i do iráku povolali starého buše-40 muslimských zemí.ml.buš neměl dát semitu žida do vedení po sadámovi.a doprasil to obáma-schválně.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.