Faktor Soukup - informovaný, chytrý, odvážný

Kritika Trumpa
Vrátit Americe její velikost neznamená návrat do roku 1929

02.06.2018 16:53

Republikánský senátor Ben Sasse to vyjádřil nejlépe: Vraťme Americe její velikost by nemělo znamenat Vraťme Ameriku do roku 1929. Většina světa, včetně většiny amerických obchodníků, vidí trestající obchodní kroky Donalda Trumpa podobně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (1 hlas) 02.06.2018 20:27

  obchodní válka existuje od konce druhé světové,díky osn,who,mmf.fše...

 • Henex (1 hlas) 02.06.2018 20:00

  Putin je sice dobytek, ale zcela ho vyřadit? To nepřineslo nikdy nic...

 • Karel Klepsa (1 hlas) 02.06.2018 17:49

  USáci by udělali nejlépe, kdyby ostatní svět nechali na pokoji a...

 • václav Ludvík (1 hlas) 02.06.2018 18:46

  Celej svět by se měl domluvit a vyřadit ten dobytek z provozu Putin...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

jak je vidět,strejda sasse nechápe,že každoroční obchodní deficit kolem $560 miliard je národní ohrožení usa.ben sasse nikdy nekritizoval obámu,který nasekal $10 bilionů sekery.a také mu neleze do palice,že svět je adiktovaný na ssaní amerických $$$ a proto vyjednávat nechce.v číně je přes 50 000 amerických firem.zvýšením cel a snížením daní je chce trump přimět k návratu do starých dobrých usa.to se mu už z části povedlo-po snížení daní us.firmy už přivalily zahraniční zisky do us.ben sasse je vyštudovaný bachelor of art,na oxfordu a harvardu študiroval dějepis.ví prd,rozumí ničemu.určitě nechápe tu dnešní prosperitu a proč vznikla.amerika se obejde beze světa.obejde se svět bez ameriky?

0 hlasů

Prezident D. Trump nepochybně pochopil, že nerovnováhy a nespravedlnosti v zahraničním obchodu mají dopad na životní podmínky určitých skupin Američanů. Nemůže být ale sporu o tom, nelze postupovat z pozic nadřazenosti, ale respektovat odkaz bývalého ministra zahraničních věcí H. Kissingera, že rekonstrukce mezinárodního systému, tak aby země měly pocit spravedlnosti, je nejvyšší výzvou současnému státnictví. A nelze stále pěstovat falešné vazalství a skupinovou mentalitu založené na ideologiích minulosti. Obchodní válka by byl nesmysl, je potřeba systematicky jednat o vyváženosti a spravedlivosti obchodních vztahů. To také musí být obsahem i tzv. corporate governance. Ano, globalizace a konflikty musí být zvládány spravedlivým jednáním .

0 hlasů

obchodní válka existuje od konce druhé světové,díky osn,who,mmf.fše zavedené na ožebračení usa semity žid-názi harry dexter white a alger hissem.v padesátých letech byly usa největším věřitelem a hospodářstvím.a přesto že tam vznikl počítač,tranzistor,televize,letecký průmysl atd..dopadli jako druhý největší dlužník na světě.japonci dluží víc,ale sami sobě.takže jsou usa de facto #1.diky také kisingerovi,albrightové,sorosovi&spol.

1 hlas

Celej svět by se měl domluvit a vyřadit ten dobytek z provozu Putin se musí jen řechtat jak se nenažraná hovada rvou mezi sebou

1 hlas

Putin je sice dobytek, ale zcela ho vyřadit? To nepřineslo nikdy nic dobrého...

1 hlas

USáci by udělali nejlépe, kdyby ostatní svět nechali na pokoji a přestali řešit to, co se jich netýká a co je tisíce a tisíce mil od jejich břehů. Vždy, když něco "řeší," tak to je pak stokrát horší než předtím. Zářným příkladem je Irák. Tam to zprasili dokonale.

1 hlas

problém je,že je svět volal do 1.a 2.světové,do studené a i do iráku povolali starého buše-40 muslimských zemí.ml.buš neměl dát semitu žida do vedení po sadámovi.a doprasil to obáma-schválně.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.