Ekonomická prosperita
Vede se nám lépe než za komunismu, myslí si většina Čechů

19.11.2019 06:00

S názorem, že si Česko z hlediska ekonomické prosperity vede dnes lépe než před rokem 1989, souhlasí sedm z deseti Čechů. Častěji jde o lidi s vysokoškolským vzděláním, vyšším příjmem, studenty nebo obyvatele Prahy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • antonin vaclav (4 hlasy) 19.11.2019 07:50

  Já bych řekl, že frustrovaný tady budeš spíše ty a domnívám se, že to...

 • megera megera (3 hlasy) 19.11.2019 11:51

  Jeroným Pražský jr.................tvé QI musí být na úrovní...

 • František Matouš (3 hlasy) 19.11.2019 13:10

  Máme se jak prasata v žitě. Nikdy jsme se neměli lépe, jen ty...

 • Jeroným Pražský b. (3 hlasy) 19.11.2019 12:25

  Můj bratr, Jeroným Pražský jr,. neví, co je pojem frustrace. Nesmíte...

 • megera megera (3 hlasy) 19.11.2019 11:00

  Jeroným Pražský jr............................ty jsi buď...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

IMIGRANTI SI ULOVILI DVĚ DÍVKY A BESTIÁLNĚ SE NA NICH STŘÍDALI A NATÁČELI NA VIDEO

Někteří z členů senátu zemského soudu v německém Kleve video ani nemohli pro nevolnost ani dokoukat, některým tekly slzy. Nemohl jsem uvěřit, co se těm dívkám přihodilo, konstatoval státní zástupce.

Do svízelí se ale 20-leté dívky dostaly v podstatě klasicky. Letos v březnu se na diskotéce v Düsseldorfu seznámily s imigranty, následovaly K.O. kapky, zavlečení do bytu jednoho z imigrantů – a víkend mohl začít. Imigrantům. Dívkám martyrium. Několik hodin se na nich střídalo 5 mladých imigrantů, věkem do 30 let. Potud asi normálka.

Co ale státního zástupce a senát dostalo, byla bestiálnost, zvrácené brutální zesměšňující divadlo, ve kterém dívka nebyla snad ani lidskou bytostí. Pistoli do úst flašku od vodky do genitálií – obrázek pro kamarády doma z bujarého života azylanta v Německu. Mnohé další ještě horší. Ze sexuality ženy vyždímali všechno na krev až do perverzního bizarna. S praktikami v koncentráku se to tuším nesmí porovnávat, aby jedno nebylo horší než druhé.

Imigrantům « hrozí » osvobození. Dívky byly sice totálně groggy, ale při vědomí a nekladly žádný odpor. Navíc si ani nic moc nepamatovaly. Hlavním doličným předmětem byla videa z mobilů imigrantů.

Není přece jen něco na té imigrační politice špatně ?

https://pravyprostor.cz/imigranti-si-ulovili-dve-divky-a-bestialne-se-na-nich-stridali-a-nataceli-na-video/
----------------------------------------
FRANCIE JE DÍKY ISLÁMU, MASOVÉ IMIGRACI A SLUNÍČKÁŘŮM V ROZKLADU A SMĚŘUJEME K ÚPLNÉMU KOLAPSU

Francouzská policie policie, ale i celá společnost je infiltrována džihádisty, již sedm pařížských policistů bylo odzbrojeno a dalších 33 je podezřelých. Vidíme zde důsledky sluníčkáři prosazované masové imigrace a islamizace.

Od teroristického útoku islámského policisty Mickaëla Harpona na své kolegy přímo na policejní prefektuře v Paříži počátkem října bylo odzbrojeno už sedm zdejších policistů kvůli džihádismu. Dalších 33 podezřelých je od té doby nadále prošetřováno. Informoval o tom ve středu deník Le Figaro. Vedení francouzských bezpečnostních složek bylo překvapeno, jak snadno byla prefektura infiltrována teroristy a zahájilo rozsáhlé prověřování. My tím překvapeni nejsme. Čekal by někdo rozumný v islamizované politickou korektností ovládané Francii někdo něco jiného?

https://pravyprostor.cz/francie-je-diky-islamu-masove-imigraci-a-slunickarum-v-rozkladu-a-smerujeme-k-uplnemu-kolapsu/

CZEXIT

0 hlasů

Muzum se jiste styska po dvoulete zakladni vojenske sluzbe . Takove lazne uz dnes nikdo neposkytne .

1 hlas

Máme se jak prasata v žitě. Nikdy jsme se neměli lépe, jen ty občanské svobody se nám pomalu vytrácejí. Taková svoboda slova je na podobné úrovni jak za socíku, no a jestli se schválí zákon o předsudečné nenávisti, tak budeme pěkně v bruseli.

3 hlasy

Jeroným Pražský jr.................tvé QI musí být na úrovní nemocného osla ,dobytka a zastánce sluníčkářů,pravdoláskařů a patříš mezi havloidi

3 hlasy

No tedy strejdo ukusuješ si příliš velké sousto. O mé “QI” se nemusíš strachovat, zato tvé IQ je definitivně pod čarou ponoru. Holt používat cizí termity je velké rizoto....

1 hlas

Můj bratr, Jeroným Pražský jr., je mentálně zaostalý, jde o černou ovci rodiny. V minulosti byl dokonce ve velice družném rozhovoru přistižen s nezletilými chlapci. Pouze vrozená retardace ho zachránila před trestním stíháním. Prosím, respektujte jeho zaostalost a mentální nedostatečnost. Nemůže se s Vámi na úrovni bavit.

2 hlasy

Marná snaha, ruská děvko. O tvé přiblblosti nepochybuje nikdo, denně ji potvrzuješ debilitou těch blábolů, kterými si tady vyděláváš na chleba.

0 hlasů

Tipnul bych si, že vy jste následkem spojení retardovaného ukrajinského zametače záchodů a cikánské šlapky, jistě jste vystudoval opravdu zvláštní školu :-) a vaše výrony tady ukazují, že jste mentálně na úrovni demence.

1 hlas

Marně se snažíš, ubožáku. Vy proletářští frustráti jste pro mne úsměvní chudáčci, kteří se tady pokoušejí vykřičet ze svého zoufalství.
Jen mne stále překvapuje, kolik takových tupců, tesknících po socialismu, se stále vynořuje.

0 hlasů

Babiš blahopřál Ukrajině k mladému prezidentovi. U nás to občany čeká, řekl.............................nepatří to sem,mám všude zaracha,ale jediný důvěrohodný kandidát na prezidenta je bývalý poslanec eu,vysokolský učitel". PETR MACH",

0 hlasů

Jeroným Pražský jr............................ty jsi buď provokatér,agent nebo naprostý idiot,doufám,že jsi hulákal i v práglu

3 hlasy

Pochopte, pane, že můj bratr, Jeroným Pražský jr., je psychicky nemocen. Loni byl zbaven svéprávnosti a v podstatě za své skutky neodpovídá. V rodině mu nikdo neřekne jinak, než "ten kripl."

3 hlasy

No snad bude lepší, když se tu přestaneš ztrapňovat, ignorante.

1 hlas

To že trpíte samomluvou a říkáte si ignorant tu diagnózu jen potvrzuje

0 hlasů

ČR má 4.nejnižší státní dluh v EU.............................nejsem komač ani přívrženec,ale po 89 roce to převzali ekonomové z prognostáku,republika nebyla zadlužena,finance byli v přebytku,prodalo se vše co šlo a máme astrnomický dluh,prodali se banky a spořitelny,pojišťovny,č.s. za korunu a dnes jenom česká spořitelna vydělává každý rok 60 miliard a tak bych mohl pokračovat vy bejci,nejsem socka ,daří se mi dobře ,ale jak budou žít naši vnukové vy howada?

1 hlas

Jste naprostý ignorant co se fungování ekonomiky týče. Všechny instituce fungující na našem území odvádějí daně do našeho rozpočtu. Pokud jim poté zbyde i na dividendy, pak ty odvádějí svým vlastníkům. Češi jsou historicky jedni z největších rozkrádačů vlastních firem, tunelování je český vynález. Proto je dobře, že velké strategické instituce jsou ve vlastnictví zavedených firem, u kterých rozkrádání není národním sportem.

1 hlas

Vede se nám lépe než za komunismu,.......................................t - ověčné ujišťování, to je jen vymývání mozků studentů a bezmozkovců,kdyby bylo tak dobře nemuseli by neustále překrucovat pravdu o tom jak se lépe řije,ano máme toaletní papír a shnilé banány,ale rozkradený,zadlužený stát bez sociální politiky,bez armády a jsme jen vazali eu

1 hlas

ČR má 4.nejnižší státní dluh v EU... Nižší dluh než my má třeba Bulharsko nebo Estonsko. Jestli vám vadí státní dluh, doporučuji se přestěhovat do některé z těchto zemí...

2 hlasy

No nic strejdo, tobě už není pomoci, dožij svůj život ve věčné frustraci.

2 hlasy

Já bych řekl, že frustrovaný tady budeš spíše ty a domnívám se, že to tak vidí i většina diskutujících.

4 hlasy

Můj bratr, Jeroným Pražský jr,. neví, co je pojem frustrace. Nesmíte s ním mluvit odborným jazykem, není schopen mu rozumět. Pokud na něho použijete výraz, který není schopen rozpoznat, může se rozzuřit. Jeho rozpoznávací schopnosti jsou v pásmu, omlouvám se, retardovaného imbecila. Spíše ho můžeme litovat, než mu nadávat.

1 hlas

Jenom zakomplexovaný debílek napodobuje cizí nicky aby byl alespoň trochu vidět. Chápu, že při tvé tuposti nemáš čím zaujmout, ale stejně je ta ubohost tvých slintů pozitivním signálem. Znamená, že rusáci mají k šíření své propagandy k dispozici jen úplného pitomce.

1 hlas

Můj bratr, Jeroným Pražský jr,. neví, co je pojem frustrace. Nesmíte s ním mluvit odborným jazykem, není schopen mu rozumět. Pokud na něho použijete výraz, který není schopen rozpoznat, může se rozzuřit. Jeho rozpoznávací schopnosti jsou v pásmu, omlouvám se, retardovaného imbecila. Spíše ho můžeme litovat, než mu nadávat.

3 hlasy

Toníku, o mně nemusíte mít obavy. Jedinou frustraci zažívám, když na zdejší diskusi vidím, kolik nepoučitelných tupců tesknících po socialismu stále mezi námi přežívá.
A neschovávejte se za nějakou většinu, dnes už s tím kolektivním nadšením daleko nedojdete.

1 hlas

Mluvte za sebe a ne za většinu diskutujících. 🤡

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.