Kristelová trávila první den s Řepkou na Instagramu

Relax
7. 1. 2020 13:00
Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka.
Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka.

Mít partnera ve vězení musí být těžké pro každou ženu. Pro Kateřinu Kristelovou (40) obzvlášť, neboť její milý, bývalý fotbalista Tomáš Řepka (46), je veřejně známá osobnost. 

Řepka byl včera po více než sedmi měsících propuštěn na svobodu. Před vězením na něj čekali nejen novináři, ale především jeho partnerka. Každého by jistě napadlo, že se oba nemohli dočkat společného návratu domů. Jenže místo toho, aby si v klidu po takové době užívali jeden druhého, Kateřina "visela" na mobilu!

Informovat fanoušky je pro zamilovaný pár asi priorita číslo jedna. Nejdříve se pochlubili luxusním šampaňským, které vypili na přivítanou, a pak Kristelová v kuse přidávala příspěvky na Instagram. Většina se sice týkala pozitivních zpráv fanoušků, ale přesto si asi každý umí představit lepší zábavu, jak spolu po tak dlouhém odloučení mohou dva lidé trávit čas.

Tak či tak může být "paní Řepková" spokojená. Zaprvé má doma svého milého a slavné duo, které baví celý národ, je zase pohromadě, a zadruhé jí určitě přibylo pár sledujících na sociálních sítích. A o to jde přece především!

Autor: –gab- Foto: , Instagram Kateřiny Kristelové

Další čtení

Fotbalovo-grilovací soutěž s Hellmann's

Relax
2. 6. 2025

Lidé v Kalifornii natočili medvědici, jak v jejich bazénu učí plavat medvídě

Relax
1. 6. 2025

Studie japonských vědců zjistila, jak si kočka pamatuje své páníčky

Relax
31. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ