Oslavy listopadu
17. listopad: průvody, projevy svíčky a potyčky s radikály

17.11.2009 18:15 Aktualizováno 17.11. 22:32

Tisíce lidí si v Praze připomínaly 20 let od pádu komunismu v bývalém Československu. Na 4500 lidí prošlo po stopách studentského průvodu ze 17. listopadu 1989 z Albertova na Národní třídu, kde na ně čekaly další davy lidí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • pirna (126 hlasů) 17.11.2009 20:20

  Pokud mohu na interetu přečíst nápis na transparentu na fotografii -...

 • Lotras (105 hlasů) 17.11.2009 20:32

  VOLTE TOP 09 skvělé Bakalovo divadlo \"Ožrala&Ochrapa\" bude dávat...

 • ... (81 hlasů) 18.11.2009 09:06

  NEVOLIT ODS to je ŘEŠENÍ

 • Ad milan (78 hlasů) 18.11.2009 11:22

  vaše pohrdání lidmi, kteří pracují v dělnických profesích, je...

 • Petr (73 hlasů) 17.11.2009 19:47

  Exkluzívní zpráva!!!!! Dnes utekli ze všech nápravných zařízení a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nedivím se že ty radikálové tam šli demonstrovat. Jo jasně ty studenti tenkrát byly upřímný a lid byl rád že padli komunisti jen se nezveřejnilo jak se to odehrálo doopravdy.To že komunisti nebyly potrestáni by jsme tem sametákům ještě dpustili ale TO ŽE HAVEL A JEMU PODOBNÍ PRODALI ČESKOU ZEM TO ŽE NAŠÍ VLAST REKORDNĚ ZADLUŽILI A ŽE DO VĚZENÍ ZAVÍRAJÍ ZA POLITICKÉ NÁZORY ČESKÉ OBČANY TO SE ODPUSTIT NEDÁ!Taková chátra 77 fakt bych byl rád kdyby to ty ultrapravičáci vyhráli a vypořádali se s havlistama!

41 hlasů

Doufám, že Havel pořádně nastydnul a pak zaleze do pelechu a bude mít jiné starosti.

61 hlasů

NEVOLIT ODS to je ŘEŠENÍ

81 hlasů

Prdím s vámi. proč už nejsem u SNB?

59 hlasů

Tento názor byl kvůli nevhodnému obsahu odstraněn.

Karel Čapek - PROČ NEJSEM KOMUNISTOU? http://capek.misto.cz/komunista.html

31 hlasů

89'- pád komunismu? Komanci na 3.miste+CSSD a je to jak před '89 CSSD: Jan Kavan, byl členem KSČ,Zdeněk Škromach,1982-1989 člen KSČ Jiří Rusnok, 1988 - 1989 byl kandidátem KSČ Jaroslav Tvrdík,1988-1989 byl kandidátem KSČ Eduard Zeman,1966-1970 člen KSČ Jaromír Schling, 1981 - 1989 člen KSČ Michal Kraus,1984 1991 člen KSČ Jiří Václavek, 1964 - 1968 člen KSČ František Strnad,1984-1989 člen KSČ Miroslav Svoboda, 1985 - 1989 člen KSČ Karel Šplíchal, 1983-1989 člen KSČ Miloslav Vlček, 1983 - 1989 člen KSČ Petr Ibl,1984 - 89 člen KSČ Miloš Melčák, byl člen KSČ, Josef Smýkal, byl členem KSČ, Jan Mládek, 1987 1989 člen KSČ Jaroslav Palas, 1980 - 1990 člen KSČ Milada Emmerová,1966-1969 členka KSČ Antonín Sýkora, 1983 - 1989 člen KSČ Rudolf Tomíček, 1967-1990 člen KSČ Hana Šedivá,1979 1990 členka KSČ Vladimír Laštůvka 1966 -1969 byl v KSČ Josef Kubinyi - do roku 1990 člen KSČ Robert Kopecký,1981 -1989 člen KSČ Alfréd Michalík, do roku 1990 člen KSČ Oldřich Němec,1976-1990 člen KSČ Ladislav Skopal, 1983 - 1989 člen KSČ..Melčák,Smýkal...Kubýnyi,Němec ,Fischer..

31 hlasů

A teď v rámci objektivity přidejte stejný seznam lidí ze stran ODS, SZ, KDU-ČSL a dalších.

61 hlasů

takovy general Pinochet udelal to nejlepsi co mohl..Zlikvidoval maximum komancu jeste drive, nez oni zlikvidovali maximum dobrych lidi a privedli nasledne zem na mizinu...Obdivuhodne dilo Pinocheta je nejlepsim prikladem jak zachazet s komunisty a se silenymi levicaky vubec.Chile je diky nemu bezpecnou, nejvice prosperujici, nejmene zkorumpovanou a nejvyspelejsi zemi Jiz Ameriky.Nejaky cas jsem tam zil. To jen v nasi znacne levicove spolecnosti lide Pinocheta odsuzuji vice, nez v Chile samotne, kde mel jeste v dobe odchodu z politiky temer polovicni podporu verejnosti v demokratickem(!) referendu. Nechapu , proc se lide nepouci z tak evidentnich a hmatatelnych dukazu toho, jak dopadaji zeme s levici a hlavne komunisty ve vlade a jak rapidni vyvoj k lepsimu nasleduje v zemich, kde se jich co nejrychleji zbavi.

52 hlasů

Lidi , uvazujte...Neni nahodou nebezpeci "tzv ultrapravice" tim vetsi, cim vice nam vladne bolsevik? Kdo ovlada tisk, TV, policii a soudy? Ma vubec jeste nekdo normalni duvod verit nasim sdelovacim prostredkum?Jsou fasouni skutecnymi fasouny?

41 hlasů

Tento názor byl kvůli nevhodnému obsahu odstraněn.

TV-Koho chleba jíš, toho píseň zpívej....tk to bylo a je i když máme demokracii....ale s cenzurou, protože nás šetří, mphla by vzniknout panika jak řekl Kalousek u Moravce v souvislosti s krizí...

31 hlasů

Nehul tolik!

47 hlasů

proc by mel hulit? Vzdyt je mnoha lidem jasne, ze je policie znovu nastrojem politicke moci a pod vedenim STBaku pouziva ty same praktiky..Na tobe je videt, ze to zabira dobre.Smula je v tom, ze takovych hlupaku jako jsi ty je u nas plno..

33 hlasů

Policie je vždycky nástroj politické moci.Proto je.Odjakživa a všude.A praktiky má taky stejný.Všude.Škoda že není víc tak chytrejch jako Ty,už by tu byl ráj na zemi.

38 hlasů

Jo Ty ptáku.Víš jak by v těch státech co jmenuješ dopadla takováhle parta blbečků?Neušli by ani sto metrů,než by dostali přes držku.A strašlivě.Ale možná že tam maj taky spoustu chytrolínů,který vymejšlej krávoviny.Jenže je nepouštěj ven z ůstavů.

35 hlasů

jsi uplne mimo!chces snad rici, ze to same se deje napr v nemecku, svycarsku..usa, australii...? ses chytrej jak radio, blbanku..hajdy na kute!!

40 hlasů

Po přečtení Jakešova projevu v Červeném Hrádku u Plzně, jsem nabyla dojmu jako,kdybych slyšela projev našeho bývalého expresidenta Václava Havla(nesouvislé blábolení). Týden č.46/2009

66 hlasů

...to si pletete s Schwarzenbergem.

52 hlasů

celý Paroubek,blábolí přesně jako Milouš

39 hlasů

20 let po revoluci, jeden komunista nám dělá premiéra, další bude eurokomisař, další, další, další,... Rozhodně se neřadím mezi komunistobijce, ale tohle slavíte jako výročí pádu komunismu?! Tomu říkám vrchol alibismu.

61 hlasů

on Ti někdo dnes zakazoval někam jít? Nedroguj tolik, nebudeš psát nesmysly!!!

35 hlasů

Mně osobně nikdo nic nezakazoval. Jen mi vadí fakt, že policie si v centru Prahy vytipovala skupiny lidí, kterým kvůli jejich politickým názorům upřela pomocí násilí právo se oslav zúčastnit.

67 hlasů

20.výročí vítězství KAPITALISTů , nad dělnickou a rolnickou lůzou. AŤ ŽIJE SVOBODA.

69 hlasů

vaše pohrdání lidmi, kteří pracují v dělnických profesích, je otřesným dokladem vašeho otřesného morálního a charakterového úpadku.

78 hlasů

Tento názor byl kvůli nevhodnému obsahu odstraněn.

KLAUS NENÍ NAŠÍM PREZIDENTEM bylo na jednom transparentu.Je pěkné že té ostudě z Hradu,co zajíždí i do světa nám dělat ostudu,to někdo napsal veřejně.A on pyšně řekl,že to čekal horší.Takže narcisku \"Jen počkej,ono to horší bude!\".Ale všechno pěkně popořádku.Nejsem si jist,jestli pak budeš stačit balit fidlátka z kanceláře.Víš jak je to v česku zvykem.

69 hlasů

VOLTE TOP 09 skvělé Bakalovo divadlo \"Ožrala&Ochrapa\" bude dávat nový kus světového dramatika VH : \"Jak krást a nezadlužovat příští generace\" Možná přijde i kouzelník VK a se svými skeči se přidá \"Modrý pindík&Kunik Holomoucký&Emerickej načalnik Křivá huba\" Na zavěr narodni kus \"Zelená Liška bystrouška & Modrý burák &Ouvej Žako\" Ukončí to vytí Vlka a fráterníků v podáni KDU-ČSL

105 hlasů

Pokud mohu na interetu přečíst nápis na transparentu na fotografii - "Nechceme soudruhy ani jejich dluhy" dovolil bych si opakovaně připomenout, že zahraniční zadluženostˇČeské republiky nevytvořili komunisté, ale polistopadové vlády.

126 hlasů

Tento názor byl kvůli nevhodnému obsahu odstraněn.

Tento názor byl kvůli nevhodnému obsahu odstraněn.

Exkluzívní zpráva!!!!! Dnes utekli ze všech nápravných zařízení a blázinců klienti a shromažďují se na St.náměstí v Praze,někdo jim tvrdil, že se tam bude rozdávat Extáze - byla to pravdivá zpráva,všem svítí oči a jsou u vytržení.

73 hlasů

Diskuze k tomuto článku bude brzy zakázána.

47 hlasů

Říká se tomu svoboda projevu.Za těch dvacet let jsme udělali kolečko a vracíme se na začátek.Budou se poslouchat pouze názory,které nám z Olympu schválí.Jiné se utnou.

60 hlasů

Je smutné, že o tom, kdo 17. listopadu 2009 smí do centra Prahy připomenout si výročí pádu komunismu, rozhoduje Komorous a jemu podobní...

48 hlasů

Je fakt smutné, že tohle může napsat někdo, komu je to fuk a souhlasí s tím, že tam můžou přijít takový trotlové jako je DS. A ty snad budeš rozhodovat, kdo smí a nesmí, chlapče nech to na jiných.

66 hlasů

Blábol v první části tvého příspěvku nechám bez komentáře, protože nedává smysl. O tom, zda a kde bude slavit výročí pádu komunismu, by si měl rozhodnout každý sám. Na vládě složené z bývalých komunistů, jejich dvornímu estébákovi Komorousovi a jeho pohotovostnímu pluku se mi to rozhodně nechávat nechce.

43 hlasů

Nenechávej.Vem klacek a vyraz do ulic zjednat nápravu.

49 hlasů

Nejsem fanoušek nápravy vedené klackem. Stačí jenom nevolit pořád dokola ty samé lidi, kteří pak za sebe nechávají vládnout poskoky, které nevolil vůbec nikdo a v zájmu odlákání pozornosti od skutečných průšvihů nemají na práci nic jiného, než honit "extremisty".

35 hlasů

Tak ti Fucku nevím, jestli máš pravdu. Na nábřeží jsem sice nebyl, ale záběry v TV na ty brutální hochy z DS mi fakt stačily. Možná je měli naházet do Vltavy, aby jim ty bezvlasé a bezmozkové kebule vychladly.

62 hlasů

Já ty sestříhané záběry viděl také a kromě doslova pár excesů, kdy několika jedincům ujely nervy a zfackovali nějakého rudého provokatéra (jak by asi dopadl osamocený nacionalista na rudé demonstraci?) a udělali monokl gorile štábu TV Nova (za jejich "vyvážené" zpravodajství na ně má vztek kdekdo), jsem nic "brutálního" nezaznamenal. Do Vltavy si příště skoč sám, třeba ti chlad pomůže citlivěji rozeznávat propagandu od reality:-))

41 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.