Advokát žádá přerušení trestu Brožové-Polednové

04.03.2010 06:46

Právník Ludmily Brožové-Polednové Vladimír Kovář požádal královéhradecký krajský soud o přerušení jejího šestiletého trestu za podíl na justiční vraždě Milady Horákové

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vechtr z Protivína (36 hlasů) 04.03.2010 08:04

  Vechtr z Protivína: Paní Brožová byla odsouzena protiprávně, pouze...

 • Bros (36 hlasů) 04.03.2010 10:02

  .....je to pravda co pisete.Jen lide kteri jsou neinformovani a preji...

 • Rumcajs (30 hlasů) 04.03.2010 08:20

  Promiňte,ale Bůh zařídí prdlačku. Když je Bůh tak všemocný,proč ten...

 • Rumcajs (27 hlasů) 04.03.2010 08:13

  Bába by měla dostat domácí vězení a vechtrovi by měla být uložena...

 • M.Horáková (26 hlasů) 04.03.2010 07:34

  umírala asi čtvrt hodiny.Kat ji pomalu dusil.Brožová má na její smrti...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Dostanu špagát? Plánuji změnu režimu, atentát na prezidenta,sabotáže.Spolupracuji s Usámou.Jestli mě za to odsoudíte,vězte že v roce 2070 budete za to pykat!

18 hlasů

Až Tě odchytím, dostaneš 4 klystýry a pak se uvidí, zda bude volné klecové lůžko.

21 hlasů

pokud chtěl někdo Brožovou trestat, měl to udělat před dvaceti lety, teď už to ztrácí jakýkoliv smysl, Brožová má v podstatě zajištěnou kvalitní ošetřovatelskou péči, téměř jako by měla v domově důchodců, její rodina se o ni nemusí starat, v pohodě a klidu dožije na státní útraty a co...

19 hlasů

Pravdu díte, leč řadě lidí nedochází, že té čarodějnici bude venku hůř než ve státní péči. Když je nejhůř, někomu nabančím, / a ví proč / a zimu přežiju v krimu. Ale kdyby seděla mezi chlapama, tak už jí dávno potkal úraz.

19 hlasů

Obžalovat Arnošta Lustiga - krvavého rusého psa z 50tých let, který organizoval petice za popravy demokratických osobností, včetně Horákové. Proč gangster a krvavý pes Lustig dostal v Praze 2 čestné občanství ?

16 hlasů

A kdo odsoudi tatička Masaryka když nechaval střilet do hladovych dělniku?

17 hlasů

Čím dřív bábu pustí, tím dřív chcípne a dobře jí tak. V kriminálu má krmník,vodí ji na procházky, doktoři kolem ní lítají, že jí to může hodně důchodců závidět.Nevidím důvod, proč bychom jí tu péči měli platit z našich daní.

19 hlasů

Pěkně jste to vystihl. V domově důchodců by si to musela platit sama, takhle to má zadarmo.

24 hlasů

Vechtr z Protivína: Paní Brožová byla odsouzena protiprávně, pouze jako obětní beránek současného zvráceného režimu. nebylo jí de-facto nic prokázáno a rozsudek byl vynesen "od pasu". Bez důkazů, beze svědků, jen na základě vykonstruované žaloby. Co je to za kvalitu soudu, když nevěděl, že se na ni vztahuje amnestie, i kdyby byla vinná? Je opravdu trapné, že jí justice nechává zavřenou a celou věc protahuje. Proces s Horákovou byl monster-proces, to je asi pravda, ale za odsouzení paní Brožová vinu nenese. To už patrně bylo připraveno z jiných míst. Ale na druhé straně Horáková se svojí skupinou bez viny rozhodně nebyla. Připravovala kontrarevoluci a za vlastizradu byly i jinde ve světě přísné tresty, i tresty smrti (např. manželé Rosenbergovi v USA). Uznávám, že ty tresty byly přísné a neadekvátní, mělo to být řešeno trestem odnětí svobody. Paní Brožová na tom ale rozhodně nic změnit nemohla.

36 hlasů

.....je to pravda co pisete.Jen lide kteri jsou neinformovani a preji kazdemu vse zle se nemohou ve veci orientovat.Ale zapominate vsichni,ze pani Brozova je cernym stinem"demokraticke spolecnosti",pokud tu demokracii v (pseudodemokracii) sve zeme citite.Pani Dr.Milada Horakova a jeji spoluvezen Sling,byli odsouzeni pravem.Navic jsou o tom doklady a materialy,ktere nelze zpochybnit.

36 hlasů

Už jen to, že jste Horákovou a Šlinga včlenil do jednoho "protistátního spikleneckého centra", ačkoli Šling byl odsouzen více něž dva a půl roku po Horákové v procesu s bolševickými pohlaváry Slánským a spol. ukazuje, že jste obrpitomec. Což se vztahuje i na vaše klikačské následovníky.

23 hlasů

Je mi skutecne lito,ze nechapete spojitosti s procesy z let padesatych.Ty Vase emoce a vulgarizmus svedci o tom,ze zrejmne nosite "skopovou"hlavu.Jiste vite,ze Sling byl pro rezim K.Gottwalda nebezpecny,stejne jako Stalinem a Berijou postvany na skupinu kolem Slanskeho,Clementise navazne i radu pred i po likvidaci kleru,jako byli A.Opasek a jini duchovni.Pripad nekoncil od roku 1949-1956 slo vse v navaznosti v § Velezrady a sabotaze pro vsechny.Rizeno to nebylo z Prahy,ale z Moskevskeho Kremlu.V dobe soudnich procesu mi bylo jiz 19 let a putoval jsem do zarizeni,ktere me stalo 5 let zivota(kriminal)komunisticky a s temi co byli zalovani sedeli i ti,co nam to povidali.My jsme to prozivali,Vy jste to jen syseli.A nebudte v diskuzi hulvat i pipinou "Majkou".

20 hlasů

Klikám a dávám dalších x virtualních bodů. Bohužel zde vládnou pochopitelné emoce, ale též méně akceptovatelná neznalost nedávné historie. Kdo chce diskutovat, měl by především vědět o čem. Jablka a hrušky jsou nepochybně ovoce v rámci jedné množiny, nikoli však totéž.

15 hlasů

Nestačím zírat, kolik prokurátorů a soudců z 50tých let ještě žije! Klidně si klikejte Vechtrovi a Brosovi, zubatá vám už stojí na prahu.

16 hlasů

Bába by měla dostat domácí vězení a vechtrovi by měla být uložena povinnost se o ní starat. Aspoň by neměl čas blábolit na netu a dostal prostor realizovat soudružskou pomoc.

27 hlasů

Nevím, podle jakého klíče chcete pardonovat bolševiky a odsuzovat nacisty.

12 hlasů

umírala asi čtvrt hodiny.Kat ji pomalu dusil.Brožová má na její smrti určitý podíl,ale hlavním viníkem je komunistický systém.Orel much nelapá.Pusťte tu paní domů,byla odsouzena a to je hlavní.Je to vražedkyně a jako taková zemře,Bůh zařídí,že také pomalu a v bolestech.

26 hlasů

Promiňte,ale Bůh zařídí prdlačku. Když je Bůh tak všemocný,proč ten proces dopustil? Ale s tím propuštěním souhlasím. Bába bez nynější péče aspoň brzo pojde.

30 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 3/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.