Advokát žádá přerušení trestu Brožové-Polednové

04.03.2010 06:46

Právník Ludmily Brožové-Polednové Vladimír Kovář požádal královéhradecký krajský soud o přerušení jejího šestiletého trestu za podíl na justiční vraždě Milady Horákové

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vechtr z Protivína (36 hlasů) 04.03.2010 08:04

  Vechtr z Protivína: Paní Brožová byla odsouzena protiprávně, pouze...

 • Bros (36 hlasů) 04.03.2010 10:02

  .....je to pravda co pisete.Jen lide kteri jsou neinformovani a preji...

 • Rumcajs (30 hlasů) 04.03.2010 08:20

  Promiňte,ale Bůh zařídí prdlačku. Když je Bůh tak všemocný,proč ten...

 • Rumcajs (27 hlasů) 04.03.2010 08:13

  Bába by měla dostat domácí vězení a vechtrovi by měla být uložena...

 • M.Horáková (26 hlasů) 04.03.2010 07:34

  umírala asi čtvrt hodiny.Kat ji pomalu dusil.Brožová má na její smrti...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Dostanu špagát? Plánuji změnu režimu, atentát na prezidenta,sabotáže.Spolupracuji s Usámou.Jestli mě za to odsoudíte,vězte že v roce 2070 budete za to pykat!

18 hlasů

Až Tě odchytím, dostaneš 4 klystýry a pak se uvidí, zda bude volné klecové lůžko.

21 hlasů

pokud chtěl někdo Brožovou trestat, měl to udělat před dvaceti lety, teď už to ztrácí jakýkoliv smysl, Brožová má v podstatě zajištěnou kvalitní ošetřovatelskou péči, téměř jako by měla v domově důchodců, její rodina se o ni nemusí starat, v pohodě a klidu dožije na státní útraty a co...

19 hlasů

Pravdu díte, leč řadě lidí nedochází, že té čarodějnici bude venku hůř než ve státní péči. Když je nejhůř, někomu nabančím, / a ví proč / a zimu přežiju v krimu. Ale kdyby seděla mezi chlapama, tak už jí dávno potkal úraz.

19 hlasů

Obžalovat Arnošta Lustiga - krvavého rusého psa z 50tých let, který organizoval petice za popravy demokratických osobností, včetně Horákové. Proč gangster a krvavý pes Lustig dostal v Praze 2 čestné občanství ?

16 hlasů

A kdo odsoudi tatička Masaryka když nechaval střilet do hladovych dělniku?

17 hlasů

Čím dřív bábu pustí, tím dřív chcípne a dobře jí tak. V kriminálu má krmník,vodí ji na procházky, doktoři kolem ní lítají, že jí to může hodně důchodců závidět.Nevidím důvod, proč bychom jí tu péči měli platit z našich daní.

19 hlasů

Pěkně jste to vystihl. V domově důchodců by si to musela platit sama, takhle to má zadarmo.

24 hlasů

Vechtr z Protivína: Paní Brožová byla odsouzena protiprávně, pouze jako obětní beránek současného zvráceného režimu. nebylo jí de-facto nic prokázáno a rozsudek byl vynesen "od pasu". Bez důkazů, beze svědků, jen na základě vykonstruované žaloby. Co je to za kvalitu soudu, když nevěděl, že se na ni vztahuje amnestie, i kdyby byla vinná? Je opravdu trapné, že jí justice nechává zavřenou a celou věc protahuje. Proces s Horákovou byl monster-proces, to je asi pravda, ale za odsouzení paní Brožová vinu nenese. To už patrně bylo připraveno z jiných míst. Ale na druhé straně Horáková se svojí skupinou bez viny rozhodně nebyla. Připravovala kontrarevoluci a za vlastizradu byly i jinde ve světě přísné tresty, i tresty smrti (např. manželé Rosenbergovi v USA). Uznávám, že ty tresty byly přísné a neadekvátní, mělo to být řešeno trestem odnětí svobody. Paní Brožová na tom ale rozhodně nic změnit nemohla.

36 hlasů

.....je to pravda co pisete.Jen lide kteri jsou neinformovani a preji kazdemu vse zle se nemohou ve veci orientovat.Ale zapominate vsichni,ze pani Brozova je cernym stinem"demokraticke spolecnosti",pokud tu demokracii v (pseudodemokracii) sve zeme citite.Pani Dr.Milada Horakova a jeji spoluvezen Sling,byli odsouzeni pravem.Navic jsou o tom doklady a materialy,ktere nelze zpochybnit.

36 hlasů

Už jen to, že jste Horákovou a Šlinga včlenil do jednoho "protistátního spikleneckého centra", ačkoli Šling byl odsouzen více něž dva a půl roku po Horákové v procesu s bolševickými pohlaváry Slánským a spol. ukazuje, že jste obrpitomec. Což se vztahuje i na vaše klikačské následovníky.

23 hlasů

Je mi skutecne lito,ze nechapete spojitosti s procesy z let padesatych.Ty Vase emoce a vulgarizmus svedci o tom,ze zrejmne nosite "skopovou"hlavu.Jiste vite,ze Sling byl pro rezim K.Gottwalda nebezpecny,stejne jako Stalinem a Berijou postvany na skupinu kolem Slanskeho,Clementise navazne i radu pred i po likvidaci kleru,jako byli A.Opasek a jini duchovni.Pripad nekoncil od roku 1949-1956 slo vse v navaznosti v § Velezrady a sabotaze pro vsechny.Rizeno to nebylo z Prahy,ale z Moskevskeho Kremlu.V dobe soudnich procesu mi bylo jiz 19 let a putoval jsem do zarizeni,ktere me stalo 5 let zivota(kriminal)komunisticky a s temi co byli zalovani sedeli i ti,co nam to povidali.My jsme to prozivali,Vy jste to jen syseli.A nebudte v diskuzi hulvat i pipinou "Majkou".

20 hlasů

Klikám a dávám dalších x virtualních bodů. Bohužel zde vládnou pochopitelné emoce, ale též méně akceptovatelná neznalost nedávné historie. Kdo chce diskutovat, měl by především vědět o čem. Jablka a hrušky jsou nepochybně ovoce v rámci jedné množiny, nikoli však totéž.

15 hlasů

Nestačím zírat, kolik prokurátorů a soudců z 50tých let ještě žije! Klidně si klikejte Vechtrovi a Brosovi, zubatá vám už stojí na prahu.

16 hlasů

Bába by měla dostat domácí vězení a vechtrovi by měla být uložena povinnost se o ní starat. Aspoň by neměl čas blábolit na netu a dostal prostor realizovat soudružskou pomoc.

27 hlasů

Nevím, podle jakého klíče chcete pardonovat bolševiky a odsuzovat nacisty.

12 hlasů

umírala asi čtvrt hodiny.Kat ji pomalu dusil.Brožová má na její smrti určitý podíl,ale hlavním viníkem je komunistický systém.Orel much nelapá.Pusťte tu paní domů,byla odsouzena a to je hlavní.Je to vražedkyně a jako taková zemře,Bůh zařídí,že také pomalu a v bolestech.

26 hlasů

Promiňte,ale Bůh zařídí prdlačku. Když je Bůh tak všemocný,proč ten proces dopustil? Ale s tím propuštěním souhlasím. Bába bez nynější péče aspoň brzo pojde.

30 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi