Ochrana práv
Aktivista Hollan vyzval k podání trestního oznámení na Křečka

14.04.2020 15:57

Brněnský aktivista Matěj Hollan vyzval k podání trestního oznámení na veřejného ochránce práv Stanislava Křečka. Podle něj Křeček porušuje práva občanů, když se nechce zabývat jejich podněty ohledně nemožnosti přítomnosti otců u porodu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Henex (16 hlasů) 14.04.2020 16:09

  Koukám, že v tom Brně je to samý idiot. Nebude trvat dlouho a někdo z...

 • Petr Konečný (10 hlasů) 14.04.2020 17:50

  Holan je totálně vygumované hovado.

 • aztek polni (7 hlasů) 14.04.2020 16:21

  Smutné,že byl demokratický zvolen a Ti blbí lidé jako je Minář nebo...

 • daniel Pink (6 hlasů) 14.04.2020 19:53

  brnensky kavarnik a chvilkař musi respektovat demokraticky zvoleneho...

 • Ladislav Strnad (5 hlasů) 14.04.2020 23:17

  Teda, že je Hollan blbec, to jsem věděl už dlouho. Ale že je takovej...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Referendum o vystoupení z EU je aktuální více než kdy jindy.

https://www.eportal.cz/Articles/10731-referendum-o-vystoupeni-z-eu-je-aktualni-vice-nez-kdy-jindy-.aspx
------
Ve Francií afro-muslimští přistěhovalci ostřelovali vrtulník a v Belgií útočili na policejní stanici

KARANTÉNA V NO-GO ZÓNĚ. V některých "rozvinutých evropských zemích" se karanténa prosazuje poněkud obtížněji. V "citlivé čtvrti" (le quartier sensible 😁) francouzského Grigny na ní citliví sousedé reagovali zapalováním popelnic a následným útokem na hasiče a policii.

https://www.eurabia.cz/Articles/43999-ve-francii-afro-muslimsti-pristehovalci-ostrelovali-vrtulnik-a-v-belgii-utocili-na-policejni-stanici.aspx
------
Imigranti napadli v Amsterdamu homosexuály

https://www.eurabia.cz/Articles/44000-imigranti-napadli-v-amsterdamu-homosexualy.aspx
-----
EU je zděšena: Místo štvavých vysílaček je štve svoboda sociálních sítí. Vyzývá k cenzuře

Videoprezentace odráží fakt, že nejvyšší představitelé EU vážně bojí, že občané prohlédnou přinejmenším neefektivnost EU a možná dokonce její škodlivost zejména pro slabší státy. Tato propaganda moc nezabírá, videoprezentace měla po 12 hodinách 3600 zhlédnutí.

To je právě to, co konstruktéry projektu Evropské unie děsí. Lidé si mohou vyměňovat názory a informace zcela svobodně. Některé informace jsou chybné, některé dokonce úmyslně nepravdivé. Nepravdivými, překroucenými a účelově vybranými informacemi vytrženými z kontextu se však mediální mainstream jen hemží. A mnoho důležitých informací je v něm záměrně zatajeno.
Proto Evropská komise v čele s Věrou Jourovou (ANO) prosazuje cenzuru pod záminkou boje proti nebezpečným desinformacím. Oni chtějí mít monopol na informace.

Charakterizuje snad něco dokonaleji totalitu než právě potlačování svobody slova?

https://www.euportal.cz/Articles/42551-eu-je-zdesena-misto-stvavych-vysilacek-je-stve-svoboda-socialnich-siti-vyzyva-k-cenzure.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Kde bl.b,tam nebezpečno,kde Hollan tam extra nebezpečno.

0 hlasů

A BYLI TO NĚMECKÉ OBLUDY, CO NÁS CHTĚLY VYHLADIT, SSSR NÁM NIKDY NECPALO NEGRAMOTNÉ AFRIČANY A MUSLIMY A NIKDY NÁM NEVYHROŽOVALI SOUDY A TRESTY!!!!!

Němci chtěli zlikvidovat český národ, Rudá armáda nás zachránila…

Vážně jsem přemýšlel o nadpisu, zda mohu použít sousloví Rudá armáda či nikoliv. Ovšem ta armáda, která se rozhodujícím způsobem obrátila ve jejich slovy Velké vlastenecké válce proti německému fašismu a která znamenala rozhodující zlom v tom, zda hitlerovské Německo si podmaní bestiálním způsobem nejméně Evropu, a určitě Československo, se nazývala Rudou armádou. A jí vděčíme za to, že jako národ a možná individuálně jako každý Čech a Češka existujeme a existujeme zde uprostřed Evropy. Nemělo tomu tak být.

15. březen 1939 byl temným dnem, dnem kdy v minulém století nacistická vojska, směřující do lůna země měli reprezentovat počátek naší likvidace coby svébytného národa.

Je zjevným faktem, že u Němců od časů Bismarcka se udržovalo s ohledem na územní uspořádání a s tím souvisejícími důsledky myšlenka: Kdo je pánem Prahy, je pánem Evropy…

Dnes, kdy prostorové vzdálenosti se zkracují a existuje jiné politicko- institucionální uspořádání, to v zásadě už naplatí, ale i pro Bismarcka i Hitlera to platilo na 100 %.

Zatímco Slovensko mohlo vytvořit jakýsi „samostatný“ Slovenský štát a totéž se vlastně týkalo i Maďarska, Rumunska atd., Česko, které pokládal Hitler za nezbytnou a efektivní průmyslovou a zbrojařskou součást tzv. Třetí říše, dostalo ponižující úlohu Protektorátu.

Dnešní Česko mělo podle představ tehdejšího především zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha být sídlem Němců, poněmčených a zcela loyálních Čechů s tím, že nežádoucí část tehdejší komunity měla být odsunuta kamsi na Sever, nejlépe na Sibiř.

Neřešme Židy, ty Hitler chtěl potlačit všude, kde působil, ale otázka samostatnosti jednotlivých přičleněných oblastí a zemí cosi vypovídá, o jeho vztahu k jednotlivým okupovaným zemím.

Česko chtěl porobit, protože latentně ho všichni v Německu brali vážně, alespoň v té době : „Ich oder Herr Beneš“, freneticky provolával ve Sportpalastu v době mnichovské krize Hitler a dodával: Mezi námi musí být rozhodnuto a bude rozhodnuto. To jsou mé poslední územní požadavky v Evropě…“.

Dočasně to vypadalo na vítězství Hitlera…

Bohudík…

A my jsme po roce 1948

Mimochodem, to NATO nemá naději. Kdo poslouchal floskule na jeho obranu před několika dny a překvapivě skvěle to jinde popsal Lukáš Jelínek z Masarykovy demokratické akademie, souhlasí s Trumpem i Lubošem Jelínkem i Zbyňkem Fialou, že NATO odumřelo.

Dnes už je NATO jen PR akce, protože fakticky zaznamenává jen porážku za porážkou (Irák, humanitární bombardování Srbska, Afganistán, Sýrie, Ukrajina (to si řekneme za 14 dní).

V květnu 1945, zde zahynulo 150 000 sovětských vojáků, aby nás osvobodili. Bez toho, že porazili Němce na svém území za neskutečných ztrát, by nikdy nenastal zvrat ve 2. světové válce a realizoval by se tragický scénář, který jsem naznačil…

NEEXISTOVALI BYCHOM A NEBO BYCHOM ŽILI NA SIBIŘI.

Přišel rok 1968, který byl pro většinu z nás tragický a pro část z nás, politicky i ideově napojené na anglosaské vidění světa je dodnes spojené s až fašistickou rusofóbii.

Závěry si každý má učinit sám.

Všichni spojenci nás zradili: Francie či Velká Británie při podpisu Mnichovské dohody, Sovětský svaz při okupaci v roce 1968

Spojence potřebujeme, ale preferujme ty, kteří nás nechali žít, to nebyla Francie ani Velká Británie, byl to jen tehdejší Sovětský svaz. Rusko si přálo, abychom byli úspěšní v rámci jejich ekonomicko – politického systému, jen ten systém na rozdíl od ekonomicko – politického systému v Číně neměl perspektivu. Rozdíl je viditelný dodnes.

Z principu, ale možná bez emocí, nedovolme Německu, nikdy, aby relativizovalo své fatální chyby. Ostudnou chybou Václava Havla bylo, že Němcům a zvláště „sudetským Němcům“ byl ochoten odpustit vše a Rusům ani to minimum.

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/nemci-chteli-zlikvidovat-cesky-narod-ruda-armada-nas-zachranila

CZEXIT

0 hlasů

JAK ARGUMENTOVAT EUROHUJERŮM?

V nedávno zveřejněném článku, ve kterém jsem uvedla, jak lze argumentovat sluníčkářům, obhajujícím nezřízenou muslimskou migraci a islám, jsem slíbila zveřejnění dalšího článku, který by měl osvětlit, jak lze argumentovat zastáncům EU. K těm mohou ovšem patřit nejen kovaní sluníčkáři, ale i ti, kdo jinak některé nesmysly pocházející z EU odmítají, avšak jsou pod vlivem neutuchající mainstreamové propagandy, která tvrdí, že bez EU bychom všichni pomřeli hlady.

Podotýkám, že vím, že je většinou nejlepší podobné křiklouny ignorovat. Nicméně právě dnes jsem opět narazila na diskuzi, které se podobný zastánce EU účastnil, přičemž reakce na jeho ideologické výplody, ne nepodobné agitce z úst těch největších propagátorů EU, napojených na bruselské penězovody, byly takřka bez argumentů. Pak je už lepší podobného indoktrinovaného chudáka ignorovat, ale pokud máte skutečně potřebu argumentovat, potom tak, ať máte “navrch”.

Jaké byly argumenty zastánců EU v diskuzi, na kterou jsem narazila? Prakticky tytéž, jako vždy. Především to byly dotace. Bez EU by prý nebyla dětská hřiště, místní komunikace, školky, zateplené paneláky či kotlíkové dotace. Tedy první argument obhájců EU: dotace. Samozřejmě ti kovanější pak přidají data, která mají ukázat, jak víc z EU bereme, než tam dáváme, ovšem i to je hloupost.

Takže nejprve k těm dotacím. Do nových členských zemí se samozřejmě zprvu nalévá víc peněz, přesně ve smyslu hesla: “Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají”. Jenže to jsou peníze jiných členských zemí, které naopak dostávají méně, než do společného ranku dávají. EU sama finance negeneruje, pouze prožírá a přerozděluje!! Postupně se pak dotace snižují, až časem dojde k tomu, k čemu jednoho dne dojít musí: země do EU posílá víc, než kolik dostává. Důležité je také upozornit na fakt, že dotace nelze vždy čerpat na to, nač je například daná obec potřebuje, ale jen na to, nač je přidělí Brusel, jsou tedy účelové. Dotace musí být nejprve schválena, což něco stojí. Žádost o dotaci, přerozdělení dotací, v tom všem se už utopí část přidělené dotace. Dotace je jen příspěvkem, tedy ten, kdo dotaci pobírá, musí daný účel spolufinancovat.

Většinu toho, co se zaplatilo z dotací, bychom mohli mít i bez nich. Eurohujeři jaksi zapomínají, že třeba mezi lety 1990 -2004 jsme v žádném hospodářském paktu nebyli a přesto se u nás i tehdy investovalo, jen se u každé nové investice neumisťovala cedule, kde by bylo uvedeno, kdo danou stavbu spolufinancoval. Pokud bychom nebyli v EU, mohli bychom si financovat vše sami. Obec by nemusela přidělenou dotaci použít třeba na rozhlednu v údolí nebo na cyklostezku odnikud nikam, ale na to, co skutečně naléhavě potřebuje. Nikdo by navíc nemluvil do toho, jakou firmu si může daná obec na práce najmout. Ve výsledku by tedy mohla třeba školka či nová silnice vyjít levněji. Nicméně u dotací je asi nejzajímavější to, že jsou zdrojem bezbřehé korupce. Sami jistě víte, kolik různých afér ohledně pobírání dotací se po celé EU objevilo, navíc tyto kauzy byly zřejmě jen špičkou ledovce.

Nicméně i přes dotace, které jsou vyšší, než pravidelné platby do EU, stále víc do systému naléváme, než z něj dostáváme. Propagandisté EU nám totiž mnohá data účelově zamlčují. O tom, jak se nám EU skutečně finančně “vyplatí”, nejlépe vypovídá tento graf, který vytvořil renomovaný ekonom Thomas Piketty:

Graf jistě mnozí z vás znáte; názorně ukazuje, že právě ČR je největší dojnou krávou EU, přičemž my sami z EU nic moc nemáme. V letech 2010 až 2016 tak roční odliv zisků a příjmů z majetku představoval v Polsku v průměru 4,7% hrubého domácího produktu, v Maďarsku 7,2%, v Česku 7,6% a na Slovensku 4,2%, čímž se přiměřeně snížily národní příjmy těchto zemí. Ve stejném období byly roční čisté transfery z Evropské unie 2,7% HDP v Polsku, 4,0% v Maďarsku, 1,9% v České republice a 2,2% na Slovensku.

Pokud by nestačila tato ekonomická data, pak se můžeme podívat na analýzu dalšího ekonoma, Víta Jedličky. Ten upozornil, že podle odhadu Evropské komise nás unijní regulace stojí 4 procenta HDP ročně, což pouze za minulý rok představuje cca 200 miliard korun. Z EU jsme za posledních 14 let načerpali na různé dotace 741 miliard korun, ale náklady na evropské regulace dosáhly minimálně astronomických 2456 miliard!

Dalším argumentem eurohujerů jsou otevřené hranice. No, tak nevím, ale zatím to vypadá, že hned tak otevřené díky pandemii nebudou. A ten, komu se v posledních letech neexistující hranice hodily nejvíc, byli invazisté z Afriky a muslimských zemí Asie. To pak raději hranice hlídat a nechat volně proudit výhradně Evropany.

V neposlední řadě se argumentuje studentskou výměnou. Ale k té přece docházelo vždy! Záleží jen na dohodách jednotlivých zemí. Spousta lidí navíc studuje v zemích mimo EU, především pak tehdy, když se chtějí zlepšit v angličtině. Tu už nyní lze studovat jen mimo EU. Pochybuji, že bude Británie právě studenty nějak zásadně omezovat jen proto, že není v EU.

0 hlasů

Na jakoukoli spolupráci – hospodářskou, kulturní, vzdělávací – mohou být přece uzavírány bilaterální smlouvy. Mimo EU existují také jiná společenství spolupracujících zemí. Vždyť na světě není jen EU. Ostatně, drtivá většina zemí světa v EU není!

Nedávno jsem zaznamenala argument, že po vystoupení z EU budeme na úrovni Albánie. To je ovšem země, která dokončila přístupové pohovory a je jen otázkou velmi krátkého času, než se stane dalším členem EU. Eurohujeři argumentují dokonce i zeměmi mimo Evropu. Samozřejmě rozvojovými. Pak můžete vy argumentovat Evropou – Švýcarskem, Velkou Británií, Norskem nebo Islandem. Tyto země v EU nejsou a jistě jim to nevadí. Na druhou stranu můžete upozornit na to, že členy EU jsou i velmi chudé země, nejen Albánie, u níž jde snad jen o měsíce, než se stane členem, ale také Bulharsko či Rumunsko, které jsou členy jen o málo kratší dobu, než my. Obě země se za třináct let v EU potýkají se značnou chudobou.

Další argument proti EU je ten, že Brusel podporuje nezřízenou invazi muslimů. Tím samozřejmě lze argumentovat jen takovému eurohujerovi, který není zastáncem muslimské migrace do Evropy. Klasický sluníčkář, podporující EU i invazi, toto samozřejmě coby zápor nebere. Multikulturalismus, nezřízená muslimská migrace a s ní související islamizace – tím lze argumentovat jen “nesluníčkovému” eurohujerovi.

Zůstat členem EU tedy znamená se časem islamizovat. EU vyvíjí maximální snahy o sjednocení azylové politiky. Ostatně, u nás už se pro budoucí “doktory a inženýry z Afriky” připravuje živná půda. Tou jsou muslimské lokality, které zde v tichosti vznikají, zatím spíš ze strany movitějších muslimů. Ti zde staví mešity, kebabárny či halal jatka. Setrvání v EU samozřejmě nahrává těmto islamizátorům. Západní země časem nápor džihádistů nevydrží a začnou je přeposílat k nám. Což se však nejspíš už dávno v zatím menší míře děje, jen se sem posílají ti, co už prošli azylovým řízením jinde, tudíž nejsou vidět v žádných statistikách. Většině lidí zatím samozřejmě nedochází, proč jsou u nás stále nové kebabárny.

EU nyní navíc škodí v tom, že chce pokračovat v Zeleném údělu, který má eliminovat emise CO2. Naši ekonomiku by to mělo stát po desítky let stovky miliard ročně – celkem biliony korun. A v celé EU biliony eur. Za současné situace přicházející ekonomické krize to může jednotlivé ekonomiky dorazit a způsobit obrovskou nezaměstnanost, zchudnutí a chudobu desítek, ne li stovek milionů lidí v Evropě.

Tvrdí-li kovaný eurohujer, že bez EU bychom nepřežili, vždy stačí jediné: upozornit na roky před vstupem do EU. Těch 14 let jsme tu nelezli po stromech!

Argumentů by se našlo bezpočet, ale pak už skutečně záleží na tom, s kým hovoříte. Ne každému totiž vadí globalizace, předávání kompetencí do Bruselu, vnucování zeleného údělu cestou uhlíkové neutrality, likvidace národních států a národů, potažmo pak vznik jednoho superstátu. Bohužel, mnozí eurohujeři vidí v uvedených snahách EU naopak výhodu a to bez ohledu na důsledky těchto šílených plánů. A v neposlední řadě mnoha na EU napojeným eurohujerům vyhovuje právě tvrdě korupční prostředí, které EU záměrně vytváří.

Rozbor argumentů proti EU by zabral minimálně dva další články. Bohužel, je příliš mnoho lidí napojených na bruselské penězovody, ti budou hájit EU za každou cenu. Další nemalá část populace se nechá zmanipulovat Bruselu poplatnými médii a politiky. Mimochodem, vzpomínáte si na nedávný příspěvek 5,1 mil. EUR z EK přímo od Jourové, věnovaných právě bruselskou propagandu šířícím médiím? Tato média budou o EU lhát už proto, že jednají dle známého přísloví: “Koho chleba jíš, toho píseň zpívej”.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-jak-argumentovat-eurohujerum/

CZEXIT

0 hlasů

Teda, že je Hollan blbec, to jsem věděl už dlouho. Ale že je takovej vůl...

5 hlasů

Karanténa si vybírá svou daň na duševním zdraví.

0 hlasů

Su to hňupi...

2 hlasy

A já myslel, že epidemie zblbnutí se týká pouze Prahy.

5 hlasů

brnensky kavarnik a chvilkař musi respektovat demokraticky zvoleneho Křečka a většina občanu muže kašlat na plky nikym nezvoleneho nedostudovaneho Minaře

6 hlasů

Hollan a Brno? Stejně jako v král Kazisvět VI. v Princezně se zlatou hvězdou.
U nás to zkusil, ti ho panečku ale hnali. Hnali? Ano hnali, palicemi, sudlicemi, co měl kdo po ruce. Hnal ho zkrátka celý lid…

2 hlasy

ještě k němu přidat ujetého Bartoše ožrana a chudáka a hnát ho svinským krokem. Chudák jeho program nabízi práskání a dosud nic nenabídl. A s 10 procenty nikdynemůže jen to prostě nedokáže připustit proto bude kopat nadále. Jenže většina lidi na něj sere a bude srát a jednou mu to dojde jako minářovi jak výborně co hájí! Jenže zapomněl chudák na zlodějny soudruha Havla a Kalouská a taky Němcové a Bendla a stanjury.

0 hlasů

... asi se opravdu vracíme k prvorepublikovým tradicím. neoficiálně se zřizuje post "obecního blázna", tak jak to je zpodobněno ve švejkovi. brno má hollana, a praha zase novotného. vždycky se to naplno projeví potom, co jsou řádně zvoleni do určité funkce ... !
:-D

5 hlasů

Holan? to bude nějaký Matěj ;o)

0 hlasů

Trestní oznámení umí podat kdejaký kretén. To nic nestojí a nic neryskuje. Dej to šmejde k soudu, tam to p.r.o.s.e.r.e.š a zaplatíš. Je neuvěřitelný, jaký hovada chodí po Brnu a ještě horší jsou dutohlavci co je dokáží volit.

5 hlasů

Jeden by řekl, že Hollan by si zasloužil pěkných pár ran na záda,... ale on to má kupodivu rád, on si to vzrušeně užívá.

1 hlas

Na Hollou,ne na záda.Ale tentokrát opravdově a důkladně.

0 hlasů

Holan je totálně vygumované hovado.

10 hlasů

Jak se ti to nelibí tak se odstěhuj !!!Holaně bych zavřel !§Co když nakazí své dítě ??? tak bych mu dal trest s.rti ale ten tu neni !!

1 hlas

Křeček se hodí na veřejného ochránce práv asi tak, jako jeho zvířecí předloha k ochraně cizích zásob zrní.

2 hlasy

Je to jen na chvíli, než najdou někoho vhodnějšího. Sotva leze, nevydrží do švestek

1 hlas

A dementní šulin šurácký slizky kriminálník Havel vylhaný estebák a nula špina čuracká zabí!

5 hlasů

Smutné,že byl demokratický zvolen a Ti blbí lidé jako je Minář nebo Bartoš to nepochopili,že s 10 procenty nelze lidem nic nařizovat.Kdy v téhle zemi začne zase být normálně a nebudou nám vládnout blbci a zloději a vylhaní jako dementní šulin Havel a všichni se podřizovat hnupovi vymazanému! Snad se dožiju té normálnosti a ožran Bartoš či Kalousek budou v této zemi vnímaní otioti co se snaži rozeštvat mezi lidi nenavist!

7 hlasů

Nedožiješ.

1 hlas

Koukám, že v tom Brně je to samý idiot. Nebude trvat dlouho a někdo z nich podá žalobu i na Pánaboha...

16 hlasů

Mas pravdu, ANOnisti se v Brne utrhli ze retezu.
Jak jde prodej parku v Parky´s, pane podnikateli?-)

0 hlasů

To bude asi tím brněnským pivem, způsobuje duševní průjem napříč politickým spektrem i obyvatelstvem.
S Parky´s nemám nic společného, jak tě to proboha napadlo...?

0 hlasů

Ona je ta škodná Křeček z Brna ?

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.