Vojsko spojenců
Americký konvoj vjede do Česka. Časový plán Dragounské jízdy

28.03.2015 11:40 Aktualizováno 28.03. 13:40

UVNITŘ ANKETA. Tři americké konvoje s vojáky, kteří se vracejí ze cvičení v Pobaltí, by měly v neděli české hranice překročit u Bohumína a Harrachova v 10.30 a u Náchoda v 11.15. Poslední americká vojenská technika směřující na domovskou základnu v Německu by měla podle plánu opustit české území u Rozvadova příští středu v 11.30 hodin.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Klepsa (15 hlasů) 28.03.2015 12:05

  Velice se mi líbí, jak jsou Stropnický a další papaláši nervózní a...

 • Petr Úlisný (12 hlasů) 28.03.2015 14:13

  Nutno přiznat, že pravdolaskařský název dragonáda pro tuto provokační...

 • Vlastík Smutný (11 hlasů) 28.03.2015 13:31

  Nevím nač ten povyk. Trošku si zaprovokují a zamachrují, pár análních...

 • Martin Macháček (10 hlasů) 28.03.2015 14:54

  Ale vzdělaní, slušní a inteligentní pražáci už se chystají, jak budou...

 • Nepravdoláskař Navždy (10 hlasů) 28.03.2015 15:01

  Neví někdo,kde bude vítat ušáky pěnice Vlasťa zrzka Parkanůůůů?????

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Skočte do zdi, vazalové Putina. Tady se nechytáte, jste za východní onuce.

0 hlasů

Renomovaný profesor ústavního práva Pavlíček napsal: "Armáda se nemá vměšovat do vnitřních záležitostí státu, tím spíše to musí platit o součásti armády zahraniční....bylo by nepochybně porušením suverenity, kdyby to umožňovalo politickou nebo osvětově politickou či propagandistickou činnost cizí armády...Na různých místech mají američtí vojáci zastavit a provádět jakousi politickoosvětovou činnost. Ale to přece není smyslem armády."

1 hlas

Tak zachvíli...

0 hlasů

Okupanti se chystají překročit naše státní hranice


Slušní občané využijte svého práva dané ústavními zákony ČR pokud se nemůžete dovolat svých práv a dokonce Policie ČR a justiční orgány napomáhají TRESTNÉ ČINNOSTI a odstraňují tak, demokratický a právní řád v naší zemi:

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

1 hlas

Neprojdou a kolaboranti a vlastizrádci dostanou , co zaslouží!!!

Schvalování, podpora a nekonání při zabránění takového činu, tedy i podpora útočné, dobyvačné válce SS armády na cizích územích pod hlavičkou NATO, která nemá nic společného z deklarovanou obranou politikou vojenského paktu NATO, kdy nikdy se nevede obranná válka na cizím území, vždy se pak jedná o okupaci, denně dokazovanou médií po celém světě s miliony mrtvých, je dle našeho právního řádu trestné, viz. TRESTNÍ ZÁKONÍK, proto vyzýváme orgány činné v trestním řízení tak, jak Vám ukládá TRESTNÍ ŘÁD pro podezření z některého z trestných činů, konejte!!!

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD (Ústavní zákon č. 2/1993 Sb. ve znění ústavního zákona č. 162/1998 Sb.)
Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

TRESTNÍ ZÁKONÍK
§ 407 Podněcování útočné války

(1) Kdo veřejně podněcuje k útočné válce, na které se má podílet Česká republika, takovou válku propaguje nebo válečnou propagandu jinak podporuje, bude potrestán odnětím svobody až na pět let.

(2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na shromáždění, které podléhá oznamovací povinnosti, nebo
b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

(3) Příprava je trestná.

0 hlasů

Hele, přispívající komouši, neserou vás ty reklamy kolem? Tu bavorák, tu Vodafon... Jak se cejtíte v obklíčení buržoustů?

1 hlas

A Vy jste kdo, buržoust a nebo komouš?A nebo jen obšoust?Jak ale tuším, jen ten obšous.

3 hlasy

Takže, zejtra komouši...

1 hlas

V. Heidlerová 28.3.2015 16:53
Je mi 78 a moc lituju, že nebydlím na trase konvoje, protože bych od srdce zdravila své "amíky", na které jsme čekali 40 let!!! Díky, USA!!! Vám vděčíme i za vznik samostatné ČSR. A na dvojí ruské "osvobození" si moc dobře pamatuji. Rus-hnus.

1 hlas

Ta dáma(Standa Gross) zjevně neumí počítat, protože 2015-40 =1975.:-))Takže "dámě" je čtyřicet, a na ty "amíky" čekala od okamžiku kdy jí vyhodili z práce pro neschopnost????Takže trolík jak vyšitej a ke všemu ještě blbej.:-)))

3 hlasy

Je docela paradoxní jak jsou odpůrci USA postupu ve světě označováni za pátou kolonu, dnes patřím totiž mezi ně i přes to, že jsem od roku 1968, respektive až s jednoročním zpožděním byl právě pro svou kritiku okupace a okupantů byl až do roku 1989 označen jako "nepřátelská osoba" se všemi postihy. Díky tomu jsem měl možnost sledovat co se u nás dělo. Veškeré svinstvo dělali čeští občané, udavači a političtí prospěcháři (z nich se vytvořila hlavní skupina současných antikomunistů a anti rusistů), hranice mezi slušností a podlostí procházela napříč společností. Znal jsem slušné komunisty a velmi neslušné nestraníky. Podpora ukrajinských fašistů mi vadí víc. Ruskou velmocenskou politiku nepropaguji, není v pořádku stejně jako velmocenská politika USA. Ani jeden z těchto státu nemá tomu druhému co vyčítat

5 hlasů

Většina dnešních bojovníků protiruských bojovníků zde na Týden.cz, se rekrutuje z dětí, kteří se buď narodili po převratu v roce 1989, a nebo z bývalých členů a voličů KSČ, a dnešním protiruským postojem, si vlastně dopřávají pocit protikomunistického disidenta.Nikdy nepochopí, že nemusíte mít rád politiku, jak imperiálního a šovinistického Ruska, tak rozpínavého a šovinistického USA.Berou globální a v podsatě dohodnutou politiku hlavních světových politických hráčů, jako zápas Sparta versus Slavie a uniká jim podstata.Jako je Rusům šuma fuk přejezd několika opotřebovaných obrněních aut, přes Českou republiku, tak zrovna tak jsou Američanům jedno ruské manévry někde u Litevských hranic.Až tohle zdejší hýkalové pochopí, tak se budou zase moci urážet třeba pod články o sexuální dysfunkci.

3 hlasy

Hledat příčiny a důvody oněch válečníků by bylo asi na dlouhý elaborát. Od nenávisti, zapšklosti, nerozvážnosti, léčení si komplexů z dřívější iniciativnosti . . . . . . . až po hloupost.
Někde jde pouze o servilnost, někde o existenční povinnost. Příkladem exemplární přeměny byl pacifista Havel hlásající nutnost humanitárního bombardování.

1 hlas

tyden.cz by měl zveřejňovat i IP adresy i zpětně. Hned by bylo jasněji kdo sem píše a kolik lidí má víc účtů :-D

0 hlasů

Karle ta Vaše by byla jistě interesantní. Působíte jako konfident pouze na diskusích nebo to máte takříkajíc v krvi.

1 hlas

Jak by řekl vachmajstr Flanderka: Nálada mezi obyvatelstvem 1A.

3 hlasy

Hlavně ať novináři fotí odpůrce. Jsem docela zvědavej jak vypadají hovada kteří dělají ostudu České republice. Pak jim udělám stránky takové panoptikum bolševiků a proruskejch pitomců.
Jen si přeju ať někdu skutečně něco hodí na konvoj. Doufám totiž že policie rázně zakročí. Potom se budu těšit na další věc a to jak budou veřejně vřeštět jak byli napadeni policií za svůj demokratický názor a podobný hovna.

0 hlasů

Vemte šanci za pačesy. Nafoťte, zapište, nahlaste. Takový současník Pepka Vyskoče. Groše neberte, berte dolary. Přece nejste blbej, no né?

0 hlasů

Tak že podle tebe jsou odpůrci hovada ?
Z tebe musejí mít kumunisté vážně radost, to je přesně jejich rétorika.

Vzpomínám na soudruha Štěpána, jak prohlásil o jednom člověku co se na sjezdu zdržel hlasování, nebo dokonce snad byl i proti: "co je to za vola .. ?"

Tak že já bych to parafrázoval, " Nejsi tu za vola ? "

3 hlasy

Odpůrci nejsou hovada, jsou to megahovada. A bez parafrázování,

1 hlas

Ze mě komunisté radost nikdy neměli a mít nebudou. Dle průzkumů drtivá většina čechů podporuje naše spojence což je dobrej signál toho že komunisti jdou pomalu a jistě do hajzlu. Škoda že pomalu. Ale co jsem viděl odpůrce konvoje tak se tam mávalo vlajkama KSČM a Ruska. No jo no svůj ke svému.

0 hlasů

Jestli chceš vidět nějakého blba, tak se podívej do zrcadla.

3 hlasy

Tak Rusové a Američani v pořádku dorazili na orbitální stanici a budou tam půl roku pracovat.Tak tomu říkám "Dragounská jízda".Zároveň NASA a Rusové uzavřeli smlouvu o spolupráci na další roky.Tak jen tak dál, a tyhle rakety si dám líbit.

2 hlasy

To je furt řečí...ale aby odpůrci skočili z dálničního mostu pod jedoucí Stryker....to ne. Jak krásně by to pročistilo diskuse.

1 hlas

Tady se opět ukazuje, že sametová revoluce byla až příliš sametová. Bohužel. Komoušům opět rychle otrnulo. Ale bohužel, nejsme jako oni.

2 hlasy

Taky si kolikrát říkám že by se jim mělo dát ochutnat trochu jejich polívčičky. Aby poznali jak bylo těm lidem co za svůj názor makali v uranovejch dolech teda v tom lepším případě. Viz. Rusko s Putinem v čele. Tam se to rozjíždí jako za Stalina. Kriminál, polonium a střelba. A ten pitomec se diví že tam nikdo nejede na přehlídku.

0 hlasů

Máte pravdu. Vy jste sebranka daleko horší než byli oni.

2 hlasy

Bejt horší jak komunisti tak už sedíte jen za tyhle keci a s váma by to odnesla celá rodina ty pomatenče.

0 hlasů

Podle nedávno zveřejněné agentury STEN/MARK drtivé většině průjezd kolony nevadí.

2 hlasy

Ty protesty odpůrců a příznivců konvoje schvaluji a značí to že u nás funguje svoboda slova což se nedalo říci za doby tuhé normalizace.

1 hlas

Máte pravdu, že svoboda slova a demokracie u nás funguje. Jinak by přeci komouši nemohli lehat pod vojenské vozidla. Komunisté a jejich příznivci si právě zkoušejí co je to demokracie. Jenom se divím, že když tak hájí naší svobodu před cizím agresorem tak proč takto neprotestovali když sem vtrhli ty ruskomongolské hordy v 68 roce? Kdepak byli? Vždyť potom měli desítky let možnost protestovat, když se těmto hordám u nás zalíbilo a zůstali zde desítky let. A to v Československu zabrali velká území na které Čech a Slovák nesměli vstoupit, pouze jenom jako komunistický zaprodanec cizího státu. Dnes zde budou pouze projíždět do sousedního státu naši spojenci a oni vykřikují něco o okupaci. Nemám slov nad hloupostí lidí. Jsou stejní jako nynější vládci v Rusku podle kterých každý kdo nesouhlasí z jejich agresí, a brání se, je fašista.

1 hlas

NOvakova" ! Ze tys to dostala? JA znal nejakyho Palacha co si jako dukaz ze byla v Cesku svoboda se zapalil a shorel.. V Rusku si zase jeden nedavno pribil pytlik k dlazbe namesti...Jsou ruzne zpusoby jak lide vyjadruji radost z moznosti se svobovne vyjadrit! CO kdybys ty zitra skocila pod nekterej Striker z kolony Vrahoun Ride? a vyjadrila tak sve nadseni?

0 hlasů

Pane Trousile, toho Jana Palacha, jste si mohl odpustit, to je poměrně ubohý argument.Nebuďte jako np np.

0 hlasů

Dnešní emoce kolem konvoje svědčí především o tom, kam jsme se za čtvrt století budování nového státu dostali. Spousta lidí může být se svým životem oprávněně spokojená, většina ale už dávno zjistila, že svoboda projevu jí od výplaty k výplatě přežít nepomůže, a co hůř, podvědomě cítí, že lepší to už nebude. Výdobytky „demokracie“ v podobě průjezdu transportu pak samozřejmě vnímá jinak, než by chtěli vidět třeba v generálním štábu (a nejen tam)...

3 hlasy

Jakože si mysleli, že jim budou lítat pečený holubi do huby, nebo co? No tak v tom měl zmatek i ten čurák Jakeš, že? Brojler/bojler... A to to myslel "dobře"...

0 hlasů

No, a kde jsi byl Ty, věrko nováková?

5 hlasů

Je to hezké, jak tady ta komoušská pakáž bezmocně prská. Proč nejsou na tý demonstraci...?

3 hlasy

A co Ty Henexi??Já osobně se půjdu v pondělí podívat na ty ojetiny, co "rozvrací světový mír"na Ruzyň, protože tam mám ve Vlastině ul. blízko kasáren kancl.Pokud bys chtěl, tak tě zvu, stačí se ozvat na moje FB stránky.Uděláme mejdlo.:-)))))

0 hlasů

Vy,co se tady rozčilujete kvůli tomu konvoji,jste chudáci.Opět si kvůli vám naše republika udělala ostudu... Vůbec o nic nejde.Prostě jen přejedou našim územím,no a co??!!Vždyť jsme v NATO!!... Zatrpklý a nesnášenlivý národ,který umí akorát hulákat prázdná hesla,ale když nám hrozí potencionální nebezpečí,tak zalezete do hospod a u piva nadávate na všechno a všechny.. Klasika ovčanu této republiky :-(

3 hlasy

Zvláštní doba, zvláštní mrav.

Předposranci vítají armádu odhodlanců!
(Khárlův slovník naučný: předposranec=Čech)

Kdepak je rudá pěnice? Skládá kasací?

2 hlasy

A soudruh inženýr Šimurda prý pojede vítat americké hrdiny s transparentem VÍTEJTE DOMA!

2 hlasy

Protestovat přijdou oba kremloboti z místního diskusního fóra a každý z ni bude mít nad sebou vlaječku s desítkou jmen pod kterými na diskuzích vytváří proruský dav.

4 hlasy

Neví někdo,kde bude vítat ušáky pěnice Vlasťa zrzka Parkanůůůů?????

10 hlasů

Možná by jim mohla zazpívat z okna Ruzyňské věznice.:-))Do kasáren je to co by kamenem.....

3 hlasy

Výhrůžky násilím je jediný čemu tahle špinavá, americká chátra rozumí. Jen by nemělo zůstat jen u výhrůžek.

6 hlasů

Hele tak si běž hodit na konvoj. Hrdino :-D

1 hlas

Příspěvek jednoho diskutéra na iDnes...
No já myslím, že za vše hovoří "mega-účast" na "protestu" proti US konvoji včera ve Vyškově - slezlo se tam asi tak 60 lidí..půlka z nich byli komouši v post-důchodovém věku, několik přilitých pankáčů, a zbylých 20 byli zvědavci.. Tak vám nevím, soudruzi - ale avizovaný "odpor celé republiky" bylo asi dost nadnesené heslo..

4 hlasy

Ale vzdělaní, slušní a inteligentní pražáci už se chystají, jak budou kazisvěty vítat zpěvem, pivem a házet po nich šprckama. A Henex si posewe od radosti svůj turecký hajzl.

10 hlasů

Čtěte trollové -
http://www.lidovky.cz/svedectvi-ruskeho-trolla-za-45-tisic-rublu-jsem-pracoval-pro-ministerstvo-lzi-1xa-/zpravy-svet.aspx?c=A150327_141944_ln_zahranici_msl

2 hlasy

A také jenom troll věří všemu, co se kde napíše. Henex je hned nadšený, protože vlastní mozek neumí použít.

1 hlas

Hmm... Zajímavé čtení... A hned člověk ví, odkud má Klepsa tu černou opici z bílého baráku...

1 hlas

Pane Henexi, o jaké černé opici to píšete? Prosím rozveďte to.

2 hlasy

Hmmmm....Tak to už byly lidovky.cz, Echo24. Tak kdo ještě zveřejnil tento úžasný materiál: Novinky? iHNED? Mateřídouška? iDNES? :-))) Nezapomeňte na nikoho!!!

1 hlas

Celá akce je jen o tom, aby si američani zvýšili své ego a ukázali které země jsou v jejich svéře vlivu.
Nic jiného.

8 hlasů

Američtí spojenci požádali naši vládu o průjezd republikou a ten jim byl udělen, výdaje kolem 200 tis. + mimořádné výdaje nám američané přátelé zaplatí.
Jaký to rozdíl od bývalých "spojenců" kteří přišli v noci a k vynucení legalizace a použitím národa jako rukojmí odvezli českou vládu do Kremlu.
Taky jsem neslyšel, že by nám rusáci zaplatili jediný halíř za škody které tu napáchali a zůstala nám tu po nich jen kontaminovaná území.
Možná by komouši jako "čeští vlastenci", jak se snaží prezentovat, měli v rámci rehabilitace strany požádat svý ruský kámoše o reparace za okupaci.

BTW: těch 200 tisíc je ostuda a stát by je měl od američanů odmítnou příjmout. Konečně bych měl pocit na 100% smysluplně využitých peněz daňových poplatníků.

2 hlasy

Nutno přiznat, že pravdolaskařský název dragonáda pro tuto provokační akci je velice výstižný.
Viz:

Význam slova „dragonáda” v Slovníku slovenského jazyka
dragonáda, -y, -nád žen. r. hist.
násilná, vojskom vykonávaná protireformácia (v XVII. stor.);
pren. násilný zásah vojska do verejných pomerov

12 hlasů

Ja tomu rikam "Vrahoun RIde.. NEkterym jeste ani neuschla krev na podrazkach...

0 hlasů

Jj a v mlaskavému jazyku Hotentotů slovo Úlisný znamená "ten jemuž haraší".

1 hlas

Člověče vy jste duchaplnost sama. Dokonce takoví velikáni jako Lustig, ok, nebo Henex se před vámi musí hanbit.

9 hlasů

Parodovat blba mě vyždycky potěší.
A dvojnásob, když na to skočí a sepsuje mě za to stejné co o příspěvek výše sám udělal.

1 hlas

Tak se parodujte dál. Evidentně vám to dělá dobře.

4 hlasy

Člověče vy jste duchaplnost sama :)))

0 hlasů

Provolání k armádě USA

Vítáme tě, americký vojáku!
Děkujeme vám, stateční američtí vojáci. Vy, kteří stojíte na stráži míru a demokracie, kteří nezištně bojujete po celé planetě, abyste přinesli spravedlivý řád všem dobrým lidem. Díky vám, že jste přijeli.

Naše Česká republika je maličký stát a vy, naši věrní přátelé, na nás přesto nezapomínáte. Jsme dojati. Vaše velká armáda, která zabíjí zlé lidi všude kde je to nutné, nám opět dokazuje, že drží ochrannou ruku i nad svým malým kamarádem. Vítáme vaši kolonu, jako naši tátové vítali tanky vašich otců, které osvobodily Evropu od nacistů. Nyní jste nám hrdým průjezdem opět dokázali, že se nemusíme strachovat o budoucnost, že náš spánek může být zase klidný a bezstarostný.

Máme jistotu, že naši krásnou zemi ochráníte před Severní Koreou, před útokem z Íránu nebo z Ruska, které už si brousí zuby na celou Evropu. Chce se nám zvolat: zůstaňte naši američtí přátelé! Postavte si u nás základny. Čím více, tím lépe. My kteří hrdě neseme prapor pravdy a lásky, si ochotně vyhrneme rukávy a pomůžeme se stavbou. Tu můžeme podávat cihly, tam postojíme u míchačky, naše děvčata vám uvaří a ještě se na vás mile usmějí. Ano, zasloužíte si naši pozornost a lásku. Vždyť kolik jste toho museli při šíření demokracie na naší planetě vytrpět. Zabili jste statisíce teroristů a teroristek v Iráku, který, díky vám, dnes konečně může svobodně dýchat a užívat si výdobytků demokracie. Chráníte nás před agresí afghánských ozbrojených hord. Bojujete za lepší život v Sýrii, Libyi, nezištně jste osvobodili Kosovo a humanitárně vybombardovali Jugoslávii, která nás asi také nějak ohrožovala.

Nic nedejte na kritiku některých našich lidí. Oni si neuvědomují, co všechno děláte pro dobro světa. My v srdci Evropy navíc nemusíme vědět všechno, stačí, že to víte vy. Ale pamatujte: naše víra ve vás je nezměrná. Vaše země je veliká a vaše kroky vedou moudří a mírumilovní muži, jakými jsou třeba panové McCain nebo Biden. I ten Obama má občas dobré nápady. Také my máme podobné myslitele. Připomeňme si pana Klvaňu, Pavla Šafra nebo paní Miroslavu Němcovou. To oni se nyní v pravý čas probudili, aby vyburcovali ducha národa českého. To oni nás neohroženě vyzývají, abychom se v pevné jednotě přitiskli ke svému velkému bráškovi.

Děkujeme vám naši američtí přátelé. Stydíme se, že nemůžeme po vašem boku bombardovat darebácké země a stejně nezištně šířit svobodu a demokracii všude tam, kde rozhodnete. Jsme na to příliš slabí, nerozumíme světové politice a naše armáda je malá. Věřte však, že vás nikdy nezklameme a vždy v nerozborné jednotě při vás budeme stát. My vám, stateční bojovníci z velké země za mořem, totiž bezvýhradně věříme.

Čest vaší záslužné práci.

Milka Fialová a kolektiv
:-))))))))

9 hlasů

Milka (stejnojmenna americka cekolada), nemohu se zbavit dojmu, ze jste moc eroticka a moc to prozivate i s vasim kolektivem, ackoli team zni vice anglicky. Nicmene pokracujte ve vasich diskuznich prispevcich, ktere, jak se zda jsou velmi plodne.

1 hlas

Nemyslete si vy vypatlanci, že vás Velký šmírák nesleduje. Kdo bude vítat až bude z půlek vykukovat dostane prémii. Ale u takových těch laxních, málo hýkajících to bude na srážku z výplaty.

4 hlasy

Nevím nač ten povyk. Trošku si zaprovokují a zamachrují, pár análních blbečků z toho bude mít orgasmus a za čtrnáct dní po tom nikdo ani nevzdechne.

11 hlasů

Proč ten povyk? Tak na to se musíte zeptat, třeba dneska ve tři na Václaváku, soudružky Semelový. Určitě vám to ráda vysvětlí...

1 hlas

Proč bych se měl ptát soudružky Semelové kterou mám na háku podobně jako tebe Vašíku Pozorovateli?

4 hlasy

Ale jdi ty brepto. Ty a Semelovou a na háku? Snad si soudruhu nemyslíš, že ti na to někdo skočí?

0 hlasů

Komunistická pakáž, začíná bejt evidentně nervózní... A to je jenom dobře.

1 hlas

Obyvatelstvo České,
nedělejte ostudu ministrovi války. Podél trasy slovutné jízdy dragounů musí vanout duch odhodlání. Bude se zjišťovat jak dalece je obyvatelstvo nadšeno pro válku. Tas šavle chaso dragounská a nadšeně provolávej Tuhle válku vyhrajeme.

8 hlasů

Dragonáda je historicky spjata s násilnou rekatolizací s pomocí vojska ve Francii silami dragounů!!!Je to způsob potlačování lidových svobod!!!Tak se lidi zamyslete nad tím,co vám ti pitomci tlučou do hlavy a Henex jim přizvukuje!!!

6 hlasů

Ty máš nějak "potlačenou lidovou svobodu"? Jak? To by mě celkem zajímalo...

2 hlasy

Schovejte děti, pedofilové jedou.

2 hlasy

Je to smutné, ale pravdivě. Komunisté se opět projevují na rozdíl od TOP atd. jako vlastenci. Za II. sv. války byli s židy nejvíce pronásledováni fašisty z Německa. Dnes na ně útočí novodobí kolaboranti.

9 hlasů

Komouši se k odboji přidali až v jednačtyřicátým. Do té doby s Německem jako spojencem SSSR spolupracovali jedna radost.

2 hlasy

Petře, je známo, že za druhé republiky byla KSČ úředně rozpuštěna a přešla do ilegality a že do odboje proti okupaci Československa se na počátku nezapojila pouze oficiálně. Přece nechcete tvrdit, že do roku 1941 tady existoval pouze nekomunistický odboj. Myslíte si snad, že komouši čekali až na povel svého moskevského vedení, aby po vstupu SSSR do války se hned stali významnou silou domácího i zahraničního protinacistického odboje?

7 hlasů

Před válkou a během války komunisti nebyly vidět, zato po válce rostli jak houby po dešti.Hlavně když se znárodňovalo, to bylo najednou hrdinů.

1 hlas

Pokud jde o období před válkou a během války, tak nemáte pravdu. O období po válce původní příspěvek vůbec nebyl, ten byl o odboji.

1 hlas

Ano přesně to si myslím. Stačí si zrevidovat chování jejich pohlavára.

Po zákazu KSČ Klement Gottwald emigroval v listopadu roku 1938 do Sovětského svazu, kde pak až do roku 1941 zastával politiku odpovídající sovětsko-německému paktu ze srpna roku 1939. Po napadení Sovětského svazu v roce 1941 bral vytváření protihitlerovské koalice jako svoji velkou příležitost prosadit se a začínal promýšlet pozdější převzetí moci v Československu.

V prosinci roku 1943 se dohodl s představitelem londýnské emigrace prezidentem Dr. Edvardem Benešem na sjednocení domácího a zahraničního protinacistického odboje. Po skončení války se mu pak podařilo zajistit komunistům zásadní vliv na poválečné uspořádání Československa.

2 hlasy

To je pár frází o Gottwaldovi z Wikipedie, nic o odboji.

2 hlasy

To jsou především fakta Přemysle. Pokud se Vám nelíbí jako zdroj wiki najděte si klidně jiný zdroj. Nic jiného se nedozvíte.
A že byl odboj komunistů řízen "ve spolupráci se sovětskými soudruhy", tedy z Moskvy nám sami komunisté tvrdí už od skončení války, jen taktně mlčeli o tom "západním".
S evropskými komouši to bylo vždy stejné, bez požehnání Moskvy si ani neuprdli a pokud ano byli Ruskem urychleně zpacifiovaní.
Tedy nepopírám odbojovou činnost jednotlivých komunistů v rozporu se stanoviskem strany (do 48 bylo mezi komouši přece jen větší procento slušných lidí než poté), ale oficiálním postojem se komunistická strana k odboji připojila až v tom jednačtyřicátém.

2 hlasy

Neschovávej se za Židy a nesnaž se přilepit na jejich utrpení, ty hajzle komoušskej. Komunisti koaborovali s Němci jako diví...

2 hlasy

Myslíte ty zjevy typu Grebeníčka, Semelový, Ransdorfa, Filipa, Kováčika, Dolejše, Grospiče, Opálku, či Konečný? Tak tahle verbež se může projevit tak leda zvacim dopisem do Ruska. Zlatý NATO, zaplať Bůh, za to. Kokote bolševickej.

3 hlasy

Hele, chlape; za prvé si sedmdesát let po válce udělejte jasno v pojmech fašismus a národní socialismus. A za druhé - právě zasraný komunisti byli největší kolaborantij jak s Němci (Fučík, činnost Zápotockého v koncentráku), tak s Ivany - puč. 1948, okupace 1968.

3 hlasy

Tak zejtra, klucí komoušský...

2 hlasy

A víte, co je zajímavý ? Podle Zákona o armádě České republiky se naši vojáci nesmí s ostrou municí volně pohybovat mezi obyvatelstvem. USáci se zde s ostře nabitými kvéry budou producírovat zcela svobodně. Z toho mi vychází, že nejsme suverénní stát a samostatná země, ale nesvéprávný americký pucflek, v podstatě český hadr na americké holi.

9 hlasů

Američtí kluci nejsou pod naší jurisdikcí, takže si rady de iure (i de facto) můžou dělat, co budou chtít. Pokud by něco provedli, tak máme smůlu, protože provinilce by urychleně odsunuli do Státu. A nebyl by nikdy vydán.Tak jako (snad zatím) USA nevydává toho kreténa, který v Brně vyvraždil celou rodinu :-(

5 hlasů

Prdlajs, soudruhu, máte na ÚV KSČ a KSSS blbce, když ván při školení na akci "neprojdou" neřekli, že je to Zákon o ozbrojených silách České republiky a kravina s nenabitou zbraní tam, pochopitelně není zmíněna.
Příště na PŠM dávat větší pozor!

2 hlasy

Co kdyby na ně začal nějaký pomatený komunista střílet...?

5 hlasů

začala šichta?
http://echo24.cz/a/wd59k/jako-u-orwella-vitejte-v-ruske-tovarne-na-propagandu

1 hlas

Já nevím, mně ne...!

1 hlas

Vám asi není dobře po sobotním obědě, že to stále opakujete :-) A Echo24? Tento "názorový" web není ani schopen není tento článek ani podepsat :-) BTW - kdybyste sledoval i jiné servery, tak byste zjistil, že tyto "informace" jsou venku minimálně týden (ne-li déle). Ale "názorový" web Echo24 to uvádí jako žhavou novinku. Dostali noty pozdě? Jak to prorokujete Dobromile Proroku? :-)))))

1 hlas

začala šichta?
http://echo24.cz/a/wd59k/jako-u-orwella-vitejte-v-ruske-tovarne-na-propagandu

2 hlasy

Karle, Míro, kucí kavárenští oprašte mávadla a lampiňony osvoboditel přijíždí v symbolech klidu a míru věčného spánku.

9 hlasů

začala šichta?
http://echo24.cz/a/wd59k/jako-u-orwella-vitejte-v-ruske-tovarne-na-propagandu

1 hlas

Protestují komunisti by ty svoje výtržnosti měli tropit v Ruzyni, aby to policajti neměli do věznice daleko. Ušetřil by se tím státní rozpočet...

5 hlasů

Nebo v Plzni. Ušetřilo by se i za ty policajty.

1 hlas

Komunistický fízl Ondráček, který s ostatními komunistickými sráči bude dnes na Václaváku zpívat internacionálu a zalévat imperialistickým americkým štváčům jejich válečná hrdla naší mírovou ocelí, by mohl oprášit svoji výzbroj a výstroj z dob jeho působení v pohotovostním pluku VB a Grebeníčkovi, Vyvadilovi, Semelové, atd. dát po makovici pendrekem. Ale, těm bolševickým pitomcům by se v kebuli stejně nerozsvítilo.

4 hlasy

. . . . . a vítající chaso objednejte si v předstihu černé pytle u generála Boba. Mrtvol bude haba kuk, pytle dojdou.

6 hlasů

začala šichta?
http://echo24.cz/a/wd59k/jako-u-orwella-vitejte-v-ruske-tovarne-na-propagandu

2 hlasy

Obama se nás svou plechovou kavalérií a zelenými mozečky snaží zastrašit. Aby Čech věděl, kdo je v domě pánem. Pojďme mu dnes na pražský Václavák od 15.00 sdělit, že se jeho hrozeb nebojíme.

8 hlasů

Ty máš strach, ty komiku bolševickej? Můžeš mi laskavě sdělit z čeho?

3 hlasy

začala šichta?
http://echo24.cz/a/wd59k/jako-u-orwella-vitejte-v-ruske-tovarne-na-propagandu

1 hlas

Váš hloupý mozek prostě není schopen pochopit, co je pro Česko a Čechy prospěšné a zase si koledujeme, stejně jako v r.1948 o ztrátu svobod. To si opravdu myslíte, že jako vazal Ruska by bylo lépe? A někam patřit musíme, o neutralitě se nehlasuje, tu musí akceptovat ostatní.. Takže běžte raději na pivo.

5 hlasů

Tak tam pod tím velkým portrétem Havla na Národním muzeu pozdravujte předsedu SČSP soudruha Vyvadila a s ním i další komunistické sráče, tedy Grebeníčka, Semelovou, Ransdorfa, Falmera, Kováčika, Dolejše, Grospiče, Opálku, Konečnou.......
Možná se k té bolševické partě před svým odletem do SSSR připojí i ten hradní pomatenec Zeman. Třeba se vás tam i dvacet sejde.
Jinak ti, co měli štěstí, a sehnali lístky, jdou do Edenu na fotbal.

3 hlasy

Velice se mi líbí, jak jsou Stropnický a další papaláši nervózní a vyděšení z toho, že někdo americké špenáty zahází vejci a rajčaty. Prostě, že někdo USákům vrátí to, co oni prostřednictvím pražské kavárny udělali našemu prezidentovi. No, co si budeme povídat, vaječná omeleta by na škebli amerického špenáta mohla vypadat půvabně.

15 hlasů

Jooooo myslíte tu zaručenou zprávu z aeronet.cz :-D
Kde je cenzůra jako prase. Tuto zprávu jiný novinář rozcupoval několika dotazy které položil těm šaškům co tam píšou.

0 hlasů

začala šichta?
http://echo24.cz/a/wd59k/jako-u-orwella-vitejte-v-ruske-tovarne-na-propagandu

2 hlasy

Spíše se jen diví, že může existovat uprostřed Evropy stát, který byl 40 let sovětským vazalem a už se mu zase stýská po policejním státě. Asi ostatní Evropa kroutí hlavou, co to je za mezulány tihle Češi.

7 hlasů

Opravdu, člověk se nestačí divit, co je v této zemi za bezmozky a kryply, když jim vadilo být ruským vazalem a nevadí být vazalem hnUSAckým.

3 hlasy

Že to nevzali přes Košice.
Kocáb a jeho parta už se nemůže dočkat, až bude vítat své chlebodárce.

6 hlasů

Kocáb včera opět perlil na čt24,připadá mi hoch sjetej,jak svazák

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.