Eduard Stehlík
Armáda by měla v péči o novodobé válečné veterány přidat

09.11.2019 14:16

Ministerstvo obrany a armáda by měly přidat v přípravě na péči o novodobé válečné veterány.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 10.11.2019 15:49

  Ty, ruská děvko, se starej o ruské žoldáky, naposledy jich pochcípalo...

 • Jeroným Pražský b. (2 hlasy) 10.11.2019 10:32

  Žoldnéři, kteří bojují v amerických válkách a za americké zájmy...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 10.11.2019 09:16

  Stehlík končí jak v ouřadě, tak v armádě, která mu neprodloužila...

 • megera megera (2 hlasy) 09.11.2019 16:24

  stará se snad stát o příslušníky jiných profesí?co udělali pro náš...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 11.11.2019 07:10

  Ten zemědělec nemusí nic víc než umřít a jít na záchod. Hákovat za...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Žoldnéři, kteří bojují v amerických válkách a za americké zájmy tisíce kilometrů odtud, přece nejsou žádní veteráni. Jsou leda tak ostudou.

2 hlasy

Zajebaný závistivý civilisto, drž tu svoji kušnu!

1 hlas

Ty, ruská děvko, se starej o ruské žoldáky, naposledy jich pochcípalo 35 v Lybii, kde nemají co dělat.

2 hlasy

Ty pražskej_úde, co tady zase_kecáš, ono se vrátilo málo vojclů z Afghanistánu v penálech?? A to již USSáci několik let nezveřejňují, kvůli veřejnému mínění. A k jejich kontraktorům se americká vláda nehlásí, je to soukr.firma.

0 hlasů

Stehlík končí jak v ouřadě, tak v armádě, která mu neprodloužila úvazek. Takže se soudruh podplukovník náhle probouzí a kope kolem sebe. "starají se o vojenské důchodce, kterých je asi 25 tisíc" většina těchto důchodců jsou bývalí obránci socializmu a mají dost nadstandardní důchody, takže si péči mohou zařídit sami a netřeba k tomu speciální ouřad. Proč se třeba ministerstva nestarají o důchodce ze zemědělství? Ti jistě odvedli víc práce a důchody mají menší. A vyprávění o "nových veteránech" je až křečovitá snaha tohohle lehkoživky udržet se v místě, kde se i na armádu nemusí moc dělat a plat je solidní. To ovšem ještě ten šašek netušil, že od ledna je to místo pro civila a že jemu armáda neprodlouží úvazek. Takže k 31.12. končí a teoreticky se může přihlásit do konkurzu, tedy pokud na to má vzdělání :-)

2 hlasy

stará se snad stát o příslušníky jiných profesí?co udělali pro náš stát?mají výsluhu a jiné výhody.ať je platí ušáci, pro které slouží.

2 hlasy

Těžko se o vás bude starat váš úřad práce, na kterém pobýváte. Nejste voják, hasič ani policista, jen závidějící civilista. Máte pocit že jste moudrý minimálně jako Šalamonovo lejno, ale o tématu nevíte vůbec nic. Měl jste možnost nastoupit taky a užít si těch "výhod". Věnujte se kradení na svém pracovišti.

0 hlasů

O veterány se stará armáda,jejich zaměstnavatel. Že se o Vás Váš zaměstnavatel nestará řešte přes odbory. 😛

1 hlas

Zemědělci, doprkna, to je příklad! Těm ať se urodí nebo ne, mají furt svoje jisté. Pokud se někomu nelíbí pracovat v zemědělství, a´to jde český mudrlant zkusit do školství, tam je přece je to tak super, tolik volna...
Nemáte výsluhy a další věci kde děláte? Proč tam teda děláte, když to tolik chcete? Proč nejdete k vojsku, policii, hasičům? Jo už vím, pán je blbý jak pučtok, neudělá padesát kliků a neprojde psychotesty, tak to jo, tak to můžete jen závidět. Ale jde vám to dobře, Čecháčku! Nejste vy Čech?

0 hlasů

A jen tak na okraj, v tom Klausově chmatáckém kapitalismu se zmínit u soukr. firmy o odborech (jejich založení), tak dostaneš takové bodlo že se zastavíš až na pracáku. A u kluků co spolu "mluví" na plesech, vernisážích a různých párty tak nedostaneš práci ani jako noční hlídač. Neřeším velké nadnárodní firmy, které by si to nedovolili ani v této montovně. Snad i v Amazonu.

0 hlasů

U kolika soukromých firem jste pracoval, Kadete? Tam si lidí hledí naprosto jinak, než u té vaší policie. Mladý dostal na vánoce padesátku odměny, šéf hledal, co s penězi u firmy navíc, zda auta nebo techniku pro práci, všechno mají, tak to rozdal lidem. Vy tady zmiňujete manýry svých spolusoudruhů z KSČ jakožto loupeživých kapitalistů, co uměli akorát tu jedinou věc a to dělníky vykořosťovat, ale oni už dávno v podnikání nejsou, oni, jako i vy, byli totiž tak neschopní, že už krachli. Oni od nich lidi utekli, víme? No nevíme, líný jste jak veš, kde vy byste dělal ve slušné firmě...

0 hlasů

Je fakt ze jsem u mnoho soukr. firem nepracoval, mě stačí jedna (ta moje), naštěstí jsem ještě nebyl v červených číslech. A policii jako většina lidí moc nemusím. A tu tvojí obecní, kde_buzeruješ bláznivé babky kvůli psímu_hovnu v parku již vůbec ne! A možná by ses divil, kolik ještě bývalých komunistů i po 30 letech podniká, vlastní firmy, je ve správních radách nebo dělá jednatele. Ale už je pomalu vytlačuje další vrstva rychlozbohatlíků, ještě bezohlednějších. Víš kulový_hovno jak to funguje v podnikání. Všechno se nedá najít na Wiki….., a nevěř všemu co slyšíš v médiích, jak strašně chybí pracovní síla.

0 hlasů

Machuro, akorát že na ty novodobé veterány z amerických tažení přispívá i ten zemědělec který musí hákovat "pátek - svátek" za minimální mzdu. Těm co bojovali na bojištích II. světové války proti náckům budiž čest a sláva. Jsi takový_kretén, nebo jen tak pro srandu Drahouskových stažených králíků provokuješ!

0 hlasů

Ten zemědělec nemusí nic víc než umřít a jít na záchod. Hákovat za minimální mzdu rozhodně nemusí. Je taková poptávka po dobře placených technických profesích, že už nemůže být větší.

1 hlas

Stýblo víš_hovno o tom jak to fuguje, jen blbě_kecáš. Není to jen o práci, ale také o bydlení a rodině, dětech. A ne všude propouští při poklesu zakázek jako první agenturní pracovníky.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.