Eduard Stehlík
Armáda by měla v péči o novodobé válečné veterány přidat

09.11.2019 14:16

Ministerstvo obrany a armáda by měly přidat v přípravě na péči o novodobé válečné veterány.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 10.11.2019 15:49

  Ty, ruská děvko, se starej o ruské žoldáky, naposledy jich pochcípalo...

 • Jeroným Pražský b. (2 hlasy) 10.11.2019 10:32

  Žoldnéři, kteří bojují v amerických válkách a za americké zájmy...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 10.11.2019 09:16

  Stehlík končí jak v ouřadě, tak v armádě, která mu neprodloužila...

 • megera megera (2 hlasy) 09.11.2019 16:24

  stará se snad stát o příslušníky jiných profesí?co udělali pro náš...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 11.11.2019 07:10

  Ten zemědělec nemusí nic víc než umřít a jít na záchod. Hákovat za...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Žoldnéři, kteří bojují v amerických válkách a za americké zájmy tisíce kilometrů odtud, přece nejsou žádní veteráni. Jsou leda tak ostudou.

2 hlasy

Zajebaný závistivý civilisto, drž tu svoji kušnu!

1 hlas

Ty, ruská děvko, se starej o ruské žoldáky, naposledy jich pochcípalo 35 v Lybii, kde nemají co dělat.

2 hlasy

Ty pražskej_úde, co tady zase_kecáš, ono se vrátilo málo vojclů z Afghanistánu v penálech?? A to již USSáci několik let nezveřejňují, kvůli veřejnému mínění. A k jejich kontraktorům se americká vláda nehlásí, je to soukr.firma.

0 hlasů

Stehlík končí jak v ouřadě, tak v armádě, která mu neprodloužila úvazek. Takže se soudruh podplukovník náhle probouzí a kope kolem sebe. "starají se o vojenské důchodce, kterých je asi 25 tisíc" většina těchto důchodců jsou bývalí obránci socializmu a mají dost nadstandardní důchody, takže si péči mohou zařídit sami a netřeba k tomu speciální ouřad. Proč se třeba ministerstva nestarají o důchodce ze zemědělství? Ti jistě odvedli víc práce a důchody mají menší. A vyprávění o "nových veteránech" je až křečovitá snaha tohohle lehkoživky udržet se v místě, kde se i na armádu nemusí moc dělat a plat je solidní. To ovšem ještě ten šašek netušil, že od ledna je to místo pro civila a že jemu armáda neprodlouží úvazek. Takže k 31.12. končí a teoreticky se může přihlásit do konkurzu, tedy pokud na to má vzdělání :-)

2 hlasy

stará se snad stát o příslušníky jiných profesí?co udělali pro náš stát?mají výsluhu a jiné výhody.ať je platí ušáci, pro které slouží.

2 hlasy

Těžko se o vás bude starat váš úřad práce, na kterém pobýváte. Nejste voják, hasič ani policista, jen závidějící civilista. Máte pocit že jste moudrý minimálně jako Šalamonovo lejno, ale o tématu nevíte vůbec nic. Měl jste možnost nastoupit taky a užít si těch "výhod". Věnujte se kradení na svém pracovišti.

0 hlasů

O veterány se stará armáda,jejich zaměstnavatel. Že se o Vás Váš zaměstnavatel nestará řešte přes odbory. 😛

1 hlas

Zemědělci, doprkna, to je příklad! Těm ať se urodí nebo ne, mají furt svoje jisté. Pokud se někomu nelíbí pracovat v zemědělství, a´to jde český mudrlant zkusit do školství, tam je přece je to tak super, tolik volna...
Nemáte výsluhy a další věci kde děláte? Proč tam teda děláte, když to tolik chcete? Proč nejdete k vojsku, policii, hasičům? Jo už vím, pán je blbý jak pučtok, neudělá padesát kliků a neprojde psychotesty, tak to jo, tak to můžete jen závidět. Ale jde vám to dobře, Čecháčku! Nejste vy Čech?

0 hlasů

A jen tak na okraj, v tom Klausově chmatáckém kapitalismu se zmínit u soukr. firmy o odborech (jejich založení), tak dostaneš takové bodlo že se zastavíš až na pracáku. A u kluků co spolu "mluví" na plesech, vernisážích a různých párty tak nedostaneš práci ani jako noční hlídač. Neřeším velké nadnárodní firmy, které by si to nedovolili ani v této montovně. Snad i v Amazonu.

0 hlasů

U kolika soukromých firem jste pracoval, Kadete? Tam si lidí hledí naprosto jinak, než u té vaší policie. Mladý dostal na vánoce padesátku odměny, šéf hledal, co s penězi u firmy navíc, zda auta nebo techniku pro práci, všechno mají, tak to rozdal lidem. Vy tady zmiňujete manýry svých spolusoudruhů z KSČ jakožto loupeživých kapitalistů, co uměli akorát tu jedinou věc a to dělníky vykořosťovat, ale oni už dávno v podnikání nejsou, oni, jako i vy, byli totiž tak neschopní, že už krachli. Oni od nich lidi utekli, víme? No nevíme, líný jste jak veš, kde vy byste dělal ve slušné firmě...

0 hlasů

Je fakt ze jsem u mnoho soukr. firem nepracoval, mě stačí jedna (ta moje), naštěstí jsem ještě nebyl v červených číslech. A policii jako většina lidí moc nemusím. A tu tvojí obecní, kde_buzeruješ bláznivé babky kvůli psímu_hovnu v parku již vůbec ne! A možná by ses divil, kolik ještě bývalých komunistů i po 30 letech podniká, vlastní firmy, je ve správních radách nebo dělá jednatele. Ale už je pomalu vytlačuje další vrstva rychlozbohatlíků, ještě bezohlednějších. Víš kulový_hovno jak to funguje v podnikání. Všechno se nedá najít na Wiki….., a nevěř všemu co slyšíš v médiích, jak strašně chybí pracovní síla.

0 hlasů

Machuro, akorát že na ty novodobé veterány z amerických tažení přispívá i ten zemědělec který musí hákovat "pátek - svátek" za minimální mzdu. Těm co bojovali na bojištích II. světové války proti náckům budiž čest a sláva. Jsi takový_kretén, nebo jen tak pro srandu Drahouskových stažených králíků provokuješ!

0 hlasů

Ten zemědělec nemusí nic víc než umřít a jít na záchod. Hákovat za minimální mzdu rozhodně nemusí. Je taková poptávka po dobře placených technických profesích, že už nemůže být větší.

1 hlas

Stýblo víš_hovno o tom jak to fuguje, jen blbě_kecáš. Není to jen o práci, ale také o bydlení a rodině, dětech. A ne všude propouští při poklesu zakázek jako první agenturní pracovníky.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.