Střet zájmů
Audit je konečný, zní z Bruselu. Babiš říká něco jiného

02.12.2019 14:14 Aktualizováno 02.12. 21:06

Audit ke střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO), který v pátek do Česka poslala Evropská komise, je podle této instituce konečný.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdeněk Šmerda (10 hlasů) 02.12.2019 14:26

  Týdeník Respekt podvodníka Bakaly podivně získal utajovanou...

 • Jeroným Pražský b. (10 hlasů) 02.12.2019 11:55

  Pro mne je podstatné, že se Babiš veřejně a oficiálně nechal slyšet,...

 • Kamil Vont (9 hlasů) 02.12.2019 13:48

  Stačilo by izolovat Prahu, kterou ovládl ten ksindl, resp....

 • aztek polni (6 hlasů) 02.12.2019 16:04

  směšný je sám soudruh Novotný a hlavně dementní špina Havlova ostuda...

 • Jan Vacek (6 hlasů) 02.12.2019 15:19

  Audit o naplnění nebo nenaplnění legislativního nesmyslu může být...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Neměli bychom si to zamlžovat. Když mluvčí EK řekne že audit je konečný, tak je konečný a ta lhůta je jen na splnění závěrů toho auditu. Nejde také o Českou republiku ale o Agrofert a Babiše, to není celá republika.

0 hlasů

Auditní zprávu EK považují evrop. auditoři a právníci za závěrečnou,
neboť se tím už nechtějí dále zabývat, ani dříve moc zabývat nechtěli.
Musí se ale nechat právo na obhajobu jak Babiše, tak i Česka, čemuž
Piráti, TI i demoblok není zrovna nakloněn. Babiš by měl přijmout
pochybení, podřídit se hlavnímu cíli tj. odstoupit. U opozičních stran
je to jejich jediný politický záměr, u Ondráčka z TI osobní zášť vůči
Babišovi za kritiku. Za prospěšnější zákon o hmotné odpovědnosti
politiků a úředníků ale nebojují, natož napravovat horší zrůdnosti.
Nyní se bude zkoumat oprávněnost doporučení EK, postavení čes.
a evrop. práva, půjde už o peníze, dotace pro všechny zemědělce a
„konečné řešení“ Babiše a jeho hnutí ANO. To vše, aby se opoziční
strany, jejich méně schopní politici,více prosadili.O zájmy Česka už
tak nejde. Piráti podali další trestní oznámení, že Agrofert zase dostal
nárokové dotace. Jejich zásluhou už Česko přišlo o 30 miliard a má
být hůř,vrácení 451 miliard. Zřizují vedle senátní i parlamentní komisi.
Problém Babiš stále přednostně nastolují, před důležitějšími věcmi.
Ani úředníci v EK nejsou dokonalí a podléhají nátlaku oznamovatelů
a její evropské frakci. EK je z toho zoufalá i znechucena. Už tak EK
řeší závažnější problémy i mnoha jiných osob a států v EU Proč jen
ten český Babiš musel jít i do politiky a proč si jej čeští občané volí ?
Jako velký podnikatel riskovat střet zájmu, jako každý podnikatel.
Proč jen z Česka tamní Piráti, pobočka TI a jiní musí tak silně prudit ?
Nemají to v Bruselu s Českem lehké, nezbaví se problému tak snadno.
Přitom to mohl tak šikovně vyřešit český zákon „Lex Babiš“. Ach jo.

0 hlasů

Je to konecne reseni Babisovy otazky .

1 hlas

Takže jsme tu již absolvovali STBáka, Čapí hnízdo, Babišova syna, Dotace Agrofertu, Letenské aktivistické tanečky pod taktovkou bruselských udavačů. Teď už chybí jen někde objevit nějakou tajnou a hlavně dostatečně ublíženou Babišovu milenku, aby opoziční obludárium konečně dostalo pocit, že se opět vrátí k moci. To si opravdu tito opoziční nýmandové myslí, že je bude někdo opět volit, po tom, co tu 25 let předváděli?

0 hlasů

Dobře budeme věřit tomu že Babiš je ve střetu zájmů dle EK a co nyní budeme dělat ? Babiš odstoupí a co po něm ? Přeci nebudeme tak hloupí a budeme opět volit ty lumpy z ODS, ČSSD, KDU a TOP09 ti jsou plně odpovědní za všechny lumpárny , podvody a zlodějny co tu od roku 1989 byli a neustále jsou. Ve střetu zájmu jsme v podstatě všichni , jelikož upřednostňujeme vlastní před státním. Pokud tomu nevěříte pak jen to , že máme-li vyšší plat než ostatní se s nimi o to navýšení nerozdělíme, bohatí a vlivní mají mnohé výhody jen pro to a chudí ti ne. Takový bezdomovec, toho nikdo nechce a přitom je taky člověk a bohatý co bere statisíce jej za člověka nepovažuje. Toto je jeden střet zájmů z mnoha v nás všech. Nejde mi o rovnostářství, ale o to, že mocní rozhodují o svém příjmu a chudí ne.

0 hlasů

EU je nový SSSR.
Kdo to nevidí, je buď slepý jak myš, blbý jak houpací kůň a nebo je napojený na největši finanční podvod v dějinách - dotace. To si opravdu necháme diktovat od nějakých bruselských ho.ven, co máme dělat. Necháme si sr.át na hlavu od bezdětných, nikým nevolených bolševiků?
Co přijde dál? Konec hotovosti, čipy do mimin, ještě více kamer. Jednoho dne se probudíte a zjistíte že ta vaše pohádka o demokracii a svobodě dávno skončila. Po dobrovolném vstupu do krajin nesčetných buzerací, příkazů, zákazů, koprupcí, dotací, migrací, inkluzí,m genderů, protěžování menšin.....
Ještě vás to pořád baví????
A mimochodem, podívejte co je to prase z řeporyjí opravdu zač a co jsou zač ti, co "to" zvolili.

Na internetu se objevil tweet starosty Řeporyjí Pavla Novotného, kde podporuje nacisty a vojska SS

https://ac24.cz/en/-/na-internetu-se-objevil-tweet-starosty-reporyji-pavla-novotneho-kde-podporuje-nacisty-a-vojska-ss?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod

CZEXIT

1 hlas

Není nad Aeronet.Tam je pramen pravdy! 🤣

2 hlasy

Jasně Františku, jasně. Do obojího chomoutu jsme vlezli dobrovolně, jenom co řekl Ivan, to platilo do mrtě, kdežto s EU je to vždycky o vzájemné dohodě, ale to vám uniká, stejně jako moč. Babiš prostě používá prachy z EU trochu jinak, než by se mělo, aspoň je tu podezření, a to podezření se teď šetří. Máte něco proti tomu šetřit podezření, že vám někdo vaše prachy rozhazuje jak nemá? Nemáte, protože vy jste nikdy žádné prachy neměl a tak jaksi tento otento. No, ale někomu to vadí a chce vědět, jak se věci mají a kam prachy strká. Prostě nemůžete si bezduzdně pořád krást, jednou tomu bude konec. No a když tomu budete říkat diktát, pak já navrhuju, aby vám, jako vzpouzejícímu se zloději, ještě nemočeným štraňkem vyšvácali přes uši. Co vy na to?

2 hlasy

Woe Stýblo, voni jsou blbej_jako dlabaný necky. To že je něco s Bruselem po "vzájemné dohodě", tak to by něřekl ani němý kdyby mu do_řiti rvali suchý klacek! To o té "vzájenné dohodě" nám již bruselský xindl několikrát dokázal! A nejbližšího dne nám "řeknou" o té vzájemné dohodě co se týká zákona o Zbraních a střelivu. Češi jsou pro Brusel jen jako něco smradlavého co dotáhl pes do baráku. A co se týká Babiše, tak jako ti zhulení Piráti plácáš opět fíčoviny. Tady nejde o to jak Babiš nákládá s dotacemi a že krade. Ale jestli jako premiér, který je zároveň příjemcem dotací (Agrofert ve svěřeneckém fondu) není ve sřetu zájmů, i s tím že vlastní nemalou část vlivných médií. To jak se nakládá s dotacemi EU (všichni příjemci v ČR) tak je audit stále v šetření! A jestli víš co Babiš ukradl, tak to pošli Pirátům nebo Vondráčkovi z AI. Boudou potěšeni protože zatím vaří z čisté vody. Když jim to Čapí hnízdo nevyšlo a protáhli mordy.

0 hlasů

Ta tvoje krásná naivita tě možná omlouvá před tvýma soukmenovcema. A nebo tomu opravdu chceš, musíš věřit. Že by kvůli dotacím? Že bys byl jen další parazit, kterého dotujou muslimové z EU? Potom je mě tě líto. Prostě to probuzení z toho vašeho EUrosnu by jste nepřežili, co?
Ale to přijde, lidé už začínají větřit, co je EU doopravdy zač.

Smíšená rasa Evropanů, Afričanů a Asiatů podle Kalergiho plánu? Je tu nečekané sdělení o otci EU

Kalergiho plán a jak to s ním doopravdy je. Richard Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi byl rakouský šlechtic s československým občanstvím, spisovatel, politik a také zakladatel Panevropské unie, jejíž myšlenka se velmi podobá Evropské unii. Některé servery také tvrdí, že podle jeho plánů mělo dojít míšením k vytvoření „nové rasy Evropanů“. Multikulturní centrum Praha se zřejmě v rámci výročí založení první republiky snaží vyvést lidi z jejich přesvědčení o tomto šlechtici.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Smisena-rasa-Evropanu-Africanu-a-Asiatu-podle-Kalergiho-planu-Je-tu-necekane-sdeleni-o-otci-EU-557463

CZEXIT

1 hlas

Doplati na to predevsim tisice zamestnancu Agrofertu v zemedelstvi .
To si OPOBLOG takticky zajistil "volebni preference".

1 hlas

Doplatí na co? Na Babišovy machinace s prachy z EU? Jedině, když se to prokáže, a EU bude chtít prachy z dotací zpět. Ale to je hodně daleko. ČR se odvolá a požene to před unijní soud. Nestahujte trenky, brod je ještě daleko. Babiš je lump, ale mám ten silný pocit, že toto je dílo českých práskačů a EK je díky jejich práskání mimo.

1 hlas

Kur... Stýblo, tak nám napiš mimoni o jaké machynace se jedná!!!! O tom vůbec ta zpráva té samozvané komise EU nejedná. Nebylo to ani v té předchozí!

0 hlasů

Chcete najít dívku pro sexuální setkání zdarma? Vítejte - www.GetMeets.com

1 hlas

Diag Human, Piráti a další jdou v současnosti proti ČR. Tahle země je jim jedno hlavně když z toho něco budou mít. Je to smutné temné období.

2 hlasy

EU trestá Babiše za odmítání ilegálních migrantů.

4 hlasy

Podle vašich praktik se ale ostatní chovat nutně nemusejí, víte to?

2 hlasy

Je to smutné, ale zdá se, že až budeme muset EU z našich daní vracet peníze, bude to postaveno do situace, že je EU proti naší zemi a šikanuje nás, nebožáky a našeho zachránce Babiše.

5 hlasů

To je jednak velice předčasné, nejhorší smrt je z vyděšení, ale druhak ano, tak to Češi dělají neustále: chudinky ublížené zlodějské...

0 hlasů

Andrej Juraj Bábošík - který bohatým v EU bral a chudým doma dával.

2 hlasy

Řekl bych, že bohatým bral a chudým mával.

2 hlasy

Všem bral, chudým mával a sobě dával. Oni jsou všichni stejní.

1 hlas

A myslím,že vinen je a co Kaps a podepsana slouva co se dosud nenašla proč asi. Pak hlavní viník špina zlodějská a narezlá a co jeho podvody v Chemapol grup a vytunelované podniky banky. Kde jsou ty prachy soudruhu dementní špino Havle...

0 hlasů

Teď jsem slyšel Babiše na ČT - Vinen je Kalousek, představte si to! Kdo by to čekal?

3 hlasy

A co privatizace OKD nebo vojenské zakázky. Kde máme prachy soudruhu Kalousku a s kým jste dohohnul s Bakalou ! A co Lux a další vaš bratr Šimonovský a podvody v Kaps a družstvem s půdou a dalším bratrem Chvalovským...

1 hlas

Neviděl jsem to, ale stačí mi jen vzpomínka na Kalouskovu odpověď švýcarské federální policii - tehdy jí sdělil, že praní špinavých peněz se naší země v kauze MUS netýká.. (Švýcaři tak zabavených 14 miliard nechali propadnout ve prospěch jejich státu.)

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Babiš stojí na křižovatce a bude se muset rozhodnout. Dosud byl zastáncem EU a byl napojen na dotační toky do Agrofertu. Pokud se nepodřídí, tj. neprodá Agrofert, přijde o dotace a nebude moci v EU vystupovat jako respektovaný zástupce státu. Anebo sklopí uši, republika vrátí stamiliony z původních dotací do Agrofertu a Babiš přijde o tvář i Agrofert.
Varianta třetí je Babišův odchod z politiky. Zachrání mu to majetek, ale bude vypadat jako Bakala.

4 hlasy

Ač s tebou většinou nesouhlasím, tak si zřejmě na rozdíl od několika zdejších-údů pochopil že nejde o to zda Babiš něco rozkradl, ale že může být jako premier ČR ce střetu zájmů.

0 hlasů

Varianta čtyři: Babiš Agrofet prodá naoko, rodině, komukoliv, nebo to po česku zase nějak odkloní... klid, jemu EU bude sypat i nadále, všem se bude smát a my budeme jen jako ta telata jen civět. Jako dosud. Na něj si jen tak nepřijdou. tady v ČR mají takoví dávno zelenou, a on to mistrovsky využívá. Není rozhodně blbý, je pracovitý a on tu svoji firmu dobuduje, kdyby nás měl z trenek stáhnout.

0 hlasů

Poslední výrok toho podvodníka zní, že audit je pro EU konečný, ale pro něho a Česko ne. Tak jsem zvědav,

3 hlasy

Babiš si trochu plete audit a další jednání a hlavně dopady o výsledku auditu. Audit je konečný, co se bude dít dál, je už otevřená věc.

0 hlasů

Podvodník to by muselo jít jedině o soudruha dementního Havla pravou ruku Františka Chvalovského a Radovana Krejčíře se kterým vykradli tento stát a špina lidská a zlodějská je hlavní viník ze současné situace...

3 hlasy

To, že jsou naši politikové podvodníci, lháři atd vám nechci ani na vteřinu vyvracet. Jenže to, že tamti kradli ještě nedělá z Babiše nevinného.

0 hlasů

autor a scenař jsou češti udavaci v Bruselu z TOPKDU a PIRATU,šmejd Bakala a jeho platky a křivacka topacka CT

5 hlasů

To je velice pravděpodobné. Z většího zloděje, než jsou sami, mají mindráky a tak to zaplatíme za ně všichni nakonec.

0 hlasů

Jestli je audit konečný nebo ne rozhoduje ten který jej vypracoval a schválil. Ten kdo poskytuje dotace také rozhoduje o tom, kdo je dostane. S tím asi nic nenaděláme.

0 hlasů

Dotace jsou největší svinstvo, co se týče ekonomiky.
A ty Babiš určitě nevymyslel. A co rozkradené miliardy v ROP Severozápad? Ticho po pěšině. Tak mi nikdo netvrďte, že to není politická objednávka.

5 hlasů

Jasně že je to politická objednávka. Jako i všechny ty kriminální majetkové skutky, co tu byly v minulosti, jsou politická objednávka. Orgány činné v trestím řízení, konkrétně policie, plná špatně zaplacených četníků, nemůže ani v klidu sebrat papíry za chlast jakémukoliv politikovi. Vedení, že Kadete, totiž vyšiluje z každého sáhnutí svých podřízených kamkoliv nahoru, ať už je to pokutička za telefon nebo cokoliv jiného, že Kadete? Jenom aby měli ti šmejdi klid. Policie je bitá ze všech stran, mizerně placená, tam se dá, panečku, ohnout případů.... No ale co chcete, to máte.

0 hlasů

Ještě přidat IPB a českou spořitelnu a tam to má pod palcem dementní Havel špína zlodějská s jistým Václavem Junkem a Radovanem Krejčířem a duem Kocáb s Horáčkem...

1 hlas

Koukám, jak se zde ruští trollové Pražský b., Vont, Šmerda, či Stejskal (dost možná je to jen jeden hajzl) snaží rozeštvat národ. Novotný měl pravdu. Jste směšní a nikdo vám nevěří.

1 hlas

směšný je sám soudruh Novotný a hlavně dementní špina Havlova ostuda odporný člověk podvodník a luza. A špina zlodějská

6 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Audit o naplnění nebo nenaplnění legislativního nesmyslu může být zase jen nesmyslem. Tady dochází k souběhu problematického dotačního systému, umělého vymezení střetu zájmu a ekonomické i politické diskriminace. Tomu nelze ustupovat. Opakuji, A. Babiš by byl ve střetu zájmů kdyby se prokázalo, že rozhoduje ne ve prospěch veřejných zájmů, ale naopak svých soukromých zájmů. A to je potřeba kontrolovat. Posuzovat situaci podle nějaké umělé legislativní a ještě diskriminační kvalifikace nemá legitimitu a je výrazem neschopnosti.

6 hlasů

Je to jasne jako temna hmota .

0 hlasů

Týdeník Respekt podvodníka Bakaly podivně získal utajovanou předběžnou
Auditní zprávu EK a hned opět straší, že ČR bude asi vracet 430 miliónů.
Přitom stíhání Babiše bylo v Česku zastaveno. Přesunuto na evrop.úroveň.
Ironii bude, kdyby se po letech rovněž potvrdilo, že i audit EK byl účelový,
ovlivněný čes. udavači, a že Babiš opravdu jednal v souladu s čes. zákony.
Rafinované ohrožení demokracie je, že se úspěšným, ze soukromé sféry,
bráni ve vstupu do politiky řídit stát lépe, když k tomu mají lepší odborné
předpoklady, než kariérní politici ! Slušní a úspěšní do politiky ale nejdou,
neboť by je neschopní politici nutili zbavit se výsledků celoživotního úsilí,
jeho firmu, jak Agrofert, připraví o všechny nárokové dotace, státní zakázky
a výhody běžně pro ostatní. Jeho samotného by dehonestovali, udávali atd.
Politici, ekonomové, politologové i novináři se rozplývají nadšením, když
české firmy v zemi prosperují.Pouze jediná firma nesmí prosperovat,Agrofert,
neboť patří současnému úspěšnému politickému konkurentovi Babišovi. Měl
tu drzost dát se odvážně do politiky s cílem i stát dát do pořádku bez korupce,
po období rozkrádání dle tehdy upravených platných zákonů.Šanci uspět mají
všichni politici,ale ne hanebným způsobem,např.buď podnikaní nebo politika.
My, obyčejní lidé, bychom se měli tedy snažit Babiše udržet v politice co
nejdéle, protože zatím je jediný, kdo zachraňuje miliardy pro obyčejné
občany tohoto státu. On sám je nepotřebuje.

10 hlasů

Bakala kolem sebe kope jelikož má státu vraáit 24 miliard tak se to znaží zvrátit. A pak brzy ho pošlou za mríže nebude sám i s dalšíma Romanem a Kocábem a Horáčkem se budou jen dívat z basy...

4 hlasy

Týdeník Respekt podvodníka Bakaly podivně získal utajovanou předběžnou
Auditní zprávu EK a hned opět straší, že ČR bude asi vracet 430 miliónů.
Přitom stíhání Babiše bylo v Česku zastaveno. Přesunuto na evrop.úroveň.
Ironii bude, kdyby se po letech rovněž potvrdilo, že i audit EK byl účelový,
ovlivněný čes. udavači, a že Babiš opravdu jednal v souladu s čes. zákony.
Rafinované ohrožení demokracie je, že se úspěšným, ze soukromé sféry,
bráni ve vstupu do politiky řídit stát lépe, když k tomu mají lepší odborné
předpoklady, než kariérní politici ! Slušní a úspěšní do politiky ale nejdou,
neboť by je neschopní politici nutili zbavit se výsledků celoživotního úsilí,
jeho firmu, jak Agrofert, připraví o všechny nárokové dotace, státní zakázky
a výhody běžně pro ostatní. Jeho samotného by dehonestovali, udávali atd.
Politici, ekonomové, politologové i novináři se rozplývají nadšením, když
české firmy v zemi prosperují.Pouze jediná firma nesmí prosperovat,Agrofert,
neboť patří současnému úspěšnému politickému konkurentovi Babišovi. Měl
tu drzost dát se odvážně do politiky s cílem i stát dát do pořádku bez korupce,
po období rozkrádání dle tehdy upravených platných zákonů.Šanci uspět mají
všichni politici,ale ne hanebným způsobem,např.buď podnikaní nebo politika.
My, obyčejní lidé, bychom se měli tedy snažit Babiše udržet v politice co
nejdéle, protože zatím je jediný, kdo zachraňuje miliardy pro obyčejné
občany tohoto státu. On sám je nepotřebuje.

3 hlasy

Tož kdyby Babiš totok EU kýval a lezl do ři.ti, jak ostatní "osli", neměl by žádný problém... Sú to hňupi a Bakala má dost peněz...

5 hlasů

Evropská unie = jasný nepřítel. Chce nám nacpat muslimy.

3 hlasy

PANE BABIŠI VYPIŠTE REFERENDUM O SAMOSPRÁVĚ MORAVY A SLEZSKA !!!!!! TAK MĚLA VZNIKNOU NAŠE REPUBLIKA MĚLI BÝT SAMOSPRÁVNÉ CELKY ČECH MORAVY,SLEZSKA A SLOVENSKA !!!!! PROČ MÁME PODLÉHAT VE VŠEM PRAŽÁKŮM ??CO SI VYDĚLÁME O TOM BY JSME SI MĚLI SAMI ROZHODNOUT CO S TÍM UDĚLÁME !!!!

3 hlasy

Stačilo by izolovat Prahu, kterou ovládl ten ksindl, resp. probruselský eurobolševik.

9 hlasů

Pro mne je podstatné, že se Babiš veřejně a oficiálně nechal slyšet, že nebudeme přijímat žádné migrující muslimy, které se nám Evropská unie za každou cenu snaží vnutit a nacpat. To je pro mne důležitější než nějaký hypotetický střet zájmů, který bruselský bolševik vymyslel.

10 hlasů

Takže díky nepravdivé informaci, kterou jste někde slyšel, Vás nezajímají fakta o Babišově rozkrádání státního rozpočtu ? Nebo jen nechápete, že neprávem získané dotace Babišových firem, které dosahují téměř půl miliardy, budeme muset za Babiše zaplatit ze svého ?

3 hlasy

Vraťte se na zem a zkuste trochu přemýšlet. Tady nejde o nějaké dotace Babišovým firmám, protože to by museli vyšetřovat zneužité dotace i jinými podnikateli. Tady jde o odstavení Babiše, protože jim vyschly prameny. Copak sám nevidíte nebo si nepamatujete, jak se tady vesele rozkrádalo za Topolánka, Kalouska, Schwarzenberga, Julínka a spol.? A vyčítá jim někdo něco? Natož aby si na ně někdo stěžoval v Bruselu.

4 hlasy

Souhlasím. Je důležité si uvědomit, že Agrofert tvoří více než 250 společností, které zaměstnávají přes 30 tisíc lidí. A stejně jako všichni ostatní podnikavci působící u nás v zemědělství mají mít nárok na ty (nesmyslné) dotace. Prodej zemědělské půdy cizincům umožnila ods za vlády Jany Nečasové. A pochybuji, že by někdo chtěl vidět tu stoupající křivku... (myslím tím podíl cizinců na vlastnictví české půdy).
A poslední bonbónek: solárním baronům platíme (už jen) 100 milionů DENNĚ.

1 hlas

Ještě toho hlavního dementního soudruha Havla špínu a Kocáb s Horáčkem a Kroupa se Žantovským a Tigridem a máme tu ODA a celou část zlodějů...

2 hlasy

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dusledek-auditu-o-babisove-stretu-zajmu-premiera-by-mel-nahradit-prezident-83820?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.