Auto ráno v Praze zabilo dívku na zastávce MHD, řidič utekl

Domácí
5. 8. 2014 06:04
Záběry z bezpečnostní kamery.
Záběry z bezpečnostní kamery.

Osobní auto srazilo a zabilo časně ráno v Praze na náměstí Kinských dívku, která stála na zastávce MHD.

Řidič od svého BMW utekl, policie ho hledá. Policejní mluvčí Jana Rösslerová uvedla, že zemřela mladá žena narozená v roce 1993. Na místě jsou podle mluvčí kromě dopravních policistů i kriminalisté. Nehoda se podle údajů na webu jednotného systému dopravních informací stala před tři čtvrtě na pět ráno.

Autor: ČTK Foto: Technická správa komunikací hlavního města Prahy

Další čtení

Petra Lastovecká

Kárný senát zrušil výtku Lastovecké kvůli rozhovoru o bitcoinové kauze

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační foto

Pražský hrad zůstal loni nejnavštěvovanějším místem v ČR, uvádí CzechTourism

Domácí
23. 6. 2026

Muže, který byl v Čelákovicích u školy se zbraní, zadržela policie v Praze

Domácí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ