Tajná nahrávka
Babiš: Havla dosadili Rusáci, Kleslová byla nejlepší špion

29.06.2017 13:10 Aktualizováno 29.06. 17:05

UVNITŘ VIDEO. Na anonymním twitterovém účtu skupiny Julius Šuman, která v posledních měsících publikovala nahrávky předsedy hnutí ANO Andreje Babiše, se objevila další nahrávka.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Novák (3 hlasy) 29.06.2017 13:59

  28 let po sametu vylézají z děr estébáci a jiní bolševici a začínají...

 • Honza Hloupý (3 hlasy) 29.06.2017 14:08

  I kdyby se objevily jasné důkazy o daleko horších Babišových činech,...

 • Bad Robot (3 hlasy) 29.06.2017 13:17

  Kleslova a Babis - jsou agenti Moskvy... A ted Bures jeste musi...

 • František Matouš (2 hlasy) 29.06.2017 16:49

  Není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu.

 • petr jansky (1 hlas) 29.06.2017 15:42

  zatím nikdo nemůže na zemana.. po volbách se ta absolutni moc...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Vždyt to se ví už dávno že Havel byl jen obyčejná loutka a celá ta slavná revoluce byla je fraška pro národ. Všechno bylo už předem domluveno s komunisty s vědomím Gorbačova že bude předána moc bez boje za určité ůstupky výhodné pro komunisty s tím že Havel bude prezident pokud to komunistům zaručí a taky se tak stalo na to není potřeba ani žádných důkazů.CO si vy různí havlo mílci myslíte že komunisté by tak lehce pustili moc z rukou když měli k dispozici.policii ,lidovou milici a silnou armádu, to ani náhodou vše bylo předem ujednáno s Gorbačevem a schváleno Babiš má plnou pravdu všechno to bylo jen divadlo jen počkejte co ještě časem vyleze všecho na povrch s celou slavnou sametovou revolucí a všemi opěvovaným Havlem pravda umlčet nejde ta vždycky vyjde najevo někdy spíš někdy později ale vyjde!!

1 hlas

Jo Blesk je Blesk, to si zase lidi počtou...

0 hlasů

Není to už dnes jedno? Těm ,co snadno a bez ladu a skladu převlékly kabáty ,jim průběh smyšleného předehraného sametu plně vyhovoval...Bez souhlasu Ivana by změn žádných nebylo.Skutečný převrat by vypadal zcela jinak...Co je horší, že je to tady všechno prohnilé,prodané a bez známostí začarované...Víš, co vlastně jíš? Atd...To je celé tak ,když prachy nad rozumem vítězí...

0 hlasů

..ano, převrat měl vypadat jinak. Dnes by jste sem nepsal, soudruhu Hallíku.....

0 hlasů

Zajímalo by mne,kdo takovéto kraviny píše.Je mi ale naprosto jasné,z jakého okruhu tito lidé pocházejí.Ať už jsou ti lidé placeni panem Chovancem,Laubem,nebo Fialou či Kalouskem,musím je upozornit,že takovíto umělci tu působili za všech režimů, ale ve většině případů měli daleko lepší "úroveň"než ti dnešní.A ještě něco.Kde je ta slavná Chovancova a Tvrdého policie,že nepátrá po tom slavném a udatném Šumanovi?Asi proto,že vědí velice dobře kdo že to je a kde ten jeho "výtvarný ateliér"vlastně sídlí.

0 hlasů

Tak každému soudnému člověku,je jasné Havel byl loutka dosazená velmocemi a pečlivě vybraná.Kdo si myslí ,že šlo o "revoluci" je trouba.Byli jsme naopak poslední ve vých.bloku/pěkně za bukem/Kdo znal Havla a statní příživníky tzv.disidenty?Je paradox,že paní Lžičařová-tehdejší prokurátorka soudila Havla a její manžel jej obhajoval......Prostě hnus

1 hlas

Není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu.

2 hlasy

zatím nikdo nemůže na zemana.. po volbách se ta absolutni moc rozprostre nad zemanem a babisem.. dobře to napsal petr zidek v LN: mame svobodu se z tohoto chleva odstěhovat..

1 hlas

No podle Vašeho slohu jste příznivcem Kalouska. A co jinak?
Zbohatl jste,nebo jste na dávkách??

0 hlasů

I kdyby se objevily jasné důkazy o daleko horších Babišových činech, než je dosud známo, se Svědky Babišovými to stejně nehne, oni mají svého vůdce, který se o ně postará, najde jim ty, kteří mohou za jejich pos.ra.né životy, slíbí jim cokoliv a kdykoliv. Ti budou pro svého guru lynčovat, zabíjet.

3 hlasy

Hrozné Babišovy činy...
Zatím to jsou jen pomluvy a konspirace, hrozné budou, až bude Babiš obviněn a odsouzen...

0 hlasů

28 let po sametu vylézají z děr estébáci a jiní bolševici a začínají dělostřeleckou přípravu, mělo se s nimi zatočit po bolševicku...jako v Maďarsku 1956. Toho "novináře" vůbec nekomentuji. Kdo zažil 68. a propagandu tzv. Zpráv nebo vysílačku Vltava, ví o čem mluvím...

3 hlasy

28 let po sametu máme naštěstí svobodná media, takže se občas něco dozvíme o našich vyvolených. Vyzývat k zatočení po bolševicku ála Maďarsko 1956? Na jaké straně že to vlastně stojíte?

1 hlas

Kleslova a Babis - jsou agenti Moskvy...
A ted Bures jeste musi prokazat, ze neni muslim... cili ukazat verejnosti sveho pindika... )))))

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.