Dálniční známky
Babiš k pochybnostem: Stát svoje občany nešpicluje

30.01.2020 15:57

Premiér Andrej Babiš (ANO) se ohradil proti informacím, že budoucí systém kamer pro kontrolu elektronických dálničních známek bude sloužit i pro "špiclování" lidí. Při sněmovních interpelacích to na dotaz Stanislava Blahy (ODS) označil za lež. Zároveň ale uvedl, že bezpečnostní sbory určité požadavky na informační systém v souladu se zákonem předložily.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Emanuel Bacigala (8 hlasů) 30.01.2020 16:08

  StBák Bureš „Stát svoje občany nešpicluje.“ Kobliháři, prosím...

 • karel ledvinka (5 hlasů) 30.01.2020 18:00

  nešpicluje?to nám tvrdí syn špicla a sám špicl a býv.komouš,co dělá...

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 31.01.2020 10:36

  Stát svoje občany nešpicluje. Dobrý vtip od Babiše hned potom...

 • Emanuel Bacigala (2 hlasy) 30.01.2020 20:01

  To nezní špatně. Alespoň by se konečně u soudu zjistilo, jak to...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 31.01.2020 10:34

  Nediskutujte s blbcem.Někdo by si nemusel povšimnout rozdílu mezi...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Stát svoje občany nešpicluje. Dobrý vtip od Babiše hned potom sloganu : „ANO-bude líp“. 😛

3 hlasy

INVAZISTÉ CHOROBY ROZNÁŠET MOHOU?

Malárie, cholera, západonilská horečka, ebola, spavá nemoc, žlutá zimnice, virus Marburg, horečka Lassa, HIV, brugióza, leishmanióza, krymsko-konžská hemografická horečka, loalóza, drakunkulóza, nekatorióza, virus Nipah, horečka Dengue, schistosomóza, horečka údolí Rift, hepatitida B….

Výše můžete vidět výčet některých nemocí, které jsou celkem běžné v Africe. Některou z uvedených nemocí, plus spoustu různých výše neuvedených parazitů či dalších nemocí, v Evropě dříve běžných, dnes však již dávno vymýcených, v sobě může přinášet kterýkoli z migrantů, připlouvajících na lodích neziskovek bez dokladů či jakéhokoli očkování.

A teď trošku odbočím. Dnes uvízlo přes 7000 lidí na zaoceánské lodi jménem Costa Smeralda v přístavu Civitavecchia nedaleko Říma. Místní úřady nedovolily vylodění pasažérů, protože jedna žena z Macaa má horečku a problémy s dýcháním. Její manžel nevykazuje žádné příznaky onemocnění.

U ženy je samozřejmě – při současné panice – podezření na koronavirus. Tedy nemoc, jejíž nebezpečnost a úmrtnost na ni není až tak vysoká (jistě v porovnání s většinou výše uvedených nemocí) a vlastně ani není jisté, že je původem jejích problémů právě koronvirus. Je vysoce pravděpodobné, že na tak velké lodi se mezi více, než 7000 lidmi najde někdo nemocný, obzvlášť pak v zimě a v období, kdy jsou různě po Evropě rozeseta ohniska epidemie běžné sezónní chřipky. Tedy kdekoli cestou, na kterékoli zastávce, se mohla tato cestující nakazit právě sezonní chřipkou (na níž se paradoxně umírá častěji, než na koronavirus). Nebo může mít samozřejmě i běžnou virózu či cokoli jiného.

Nechci teď nijak napadat rozhodnutí nevpustit cestující do přístavu, před pár lety bych se nejspíš nad podobnou zprávou nikterak nepozastavila. Nicméně tentokrát nešlo nereagovat.

Jak je možné, že jsou zadržováni všichni cestující na lodi, na které je ze sedmi tisíc lidí jeden nemocný člověk s nejistou diagnózou, zatímco lodě neziskovek, plné afrických kobylek, se pouští do přístavů jedna za druhou, přičemž migranti jsou zpravidla ihned vyloděni a opečováváni neziskovkami? A to si jsem jistá, že všichni cestující výletní lodi i posádka mají platné doklady, případně, je-li to zapotřebí, také vízum, divoši nemají mimo mobilu nic.

Arický migrant, který nemá žádnou identitu, tedy cestuje bez dokladů, pochází z krajů, které jsou přímo promořené různými exotickými nemocemi a parazity, je většinou bez problémů a na přímý pokyn současné italské vlády vpuštěn na území Itálie, potažmo EU. Sice tam občas dochází k nějakým letmým prohlídkám, ovšem ne vždy. Navíc, migrantům se povolí vylodění a prohlídka nastane až poté, přičemž mnoho migrantů ani na prohlídku nepočká a zmizí.

Možná jste si všimli, že se v Evropě skutečně začaly ve větší míře objevovat nemoci, které byly běžné právě pro Afriku, stejně jako tropičtí parazité. Oficiální místa nám tvrdí, že je to vina jakéhosi globálního oteplování, případně to, že třeba parazity přenáší stěhovavé ptactvo. Jenže to ptactvo migruje po staletí, aniž by sem cokoli podobného dosud zavleklo. Kdo ale po staletí ve velkém zatím z Afriky nemigroval, byli její obyvatelé.

Pokud pojedete do jakékoli exotické země, vybaví vás očkováním, budete muset vyrazit s doklady, případně vízem. Budete-li chtít cestovat se psem třeba jen po EU, musí mít pas a čip. V místě pobytu si pak musíte vše plně hradit. Oni migrují bez dokladů, bez očkování, v místě se o ně – zcela bezplatně – postarají neziskovky na náklady EU, přesněji řečeno, na náklady občanů EU.

Zatímco civilizovaní, zřejmě i základní hygienická pravidla dodržující občané jsou prověřováni, jsou povinni nosit u sebe doklady a při sebemenším podezření na nákazu zadržováni na lodích, tak divoši, většinou bez sebemenších hygienických návyků, jsou vítáni málem se slavobránou. Nikdo po nich nechce doklady a nikdo je nezadržuje.

Už nedávná deklarace, přijatá europarlamentem hovoří o tom, že práva Afričanů v Evropě mají být nadřazena právům Evropanů. Dnešní zadržení výletní lodi v situaci, kdy se dnes a denně vítají u břehů neidentifikovaní migranti, aniž by je kdokoli zadržoval, zcela jasně ukazuje, komu evropský politický establishment nadržuje.

Na závěr bych jen dodala, že bych komukoli z těch, kdo tuto nezřízenou migraci podporují přála, aby si některou z v úvodu uvedených nemocí okusili na vlastní kůži. To se ale, bohužel, nejspíš nestane, neziskovkáři, kteří přijdou s migranty do styku jsou slušně proočkovaní a politici či jejich loutkovodiči, kteří invazi organizují, se nikdy nedostanou do situace, kdy by mohli od svých “hostů” některou z uvedených nemocí chytit. Nicméně v ohrožení je každý běžný Evropan, zejména pak ten, který žije ve větších městech s větší koncentrací lidí nebo v místech, kudy invazisté migrují.

Není právě výše uvedený dvojí metr na jedné straně na divochy a na té druhé na civilizované občany nejlepším důkazem toho, že je celá invaze plánovaná a záměrná??

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-inva

1 hlas

nešpicluje?to nám tvrdí syn špicla a sám špicl a býv.komouš,co dělá podfuky, legální a ilegální a právával ukradené peníze,nezdaněné.čapí hnízdo prodělává,čr sekery jen na pohled.hnus.tomu mám věřit?

5 hlasů

Horší byl akorát dementní šulin Havel špina zlodějská a lidská. Zrůda narezlá špina práskačská Karel Sabina žaba. Ostuda kde jsou miliardy české spořítelny nebo fondu Trend či danových uniků!

1 hlas

Takže je Bureš, jestli vám rozumím, nejhorší po "šulínovi"?

1 hlas

Nediskutujte s blbcem.Někdo by si nemusel povšimnout rozdílu mezi Vámi. 🤣

2 hlasy

Rozdil? Blbec je jen ten kdo tady neustale chváli šulina Havla špinu! Chápu,že mladiství blbí věku 13-14 nic neví. At žije kriminálnik a šulik fekalní Havel největší ničema 20 století spolu se spartakiadním vrahem!

0 hlasů

Když to se nedá.Mne taky vytáčí.Přestane se ozývat Ledvinka a přijde Azték!.

1 hlas

Budeme chválit největšího šulina odporného Havla špinu zlodějskou a lidskou at žije fekál a vrah a krimálnik jenž část života byl za katrem jelikož měl i levé ruky a ta jeho charta jak se má chcat do misi šulin nazezlí. Naše země nevskvétá jelikož byli vykraden chovancem Jedličkova ustavu!

0 hlasů

Nejhorší byl dementní šulin Havel největší ničema 20 století srovnatelný se spartakiadním vrahem a manželi Stodolovýma. A i Ivanem Roubalem vrahem. Narezlí šulin odporný a zloděj a vrah a odporný člověk prase!

0 hlasů

StBák Bureš „Stát svoje občany nešpicluje.“

Kobliháři, prosím prosím, teď ještě tu pohádku o tom „Jak chudák z Petrimexu k miliardám přišel.“

8 hlasů

Horší byl akorát dementní šulin Havel práskač Karel Sabina a špina zlodějská a fekál odporný Chemapol Grup!

1 hlas

Stát asi své občany primárně nešpicluje, pouze když musí. A tam, kam BIS oficiálně nemůže, tam si stejně nastrčí nějakého svého agenta, takže to vyjde nastejno....
Ze špiclování nemusíš mít strach, blbečky oni nesledují. Tak maximálně policie, že by tě začala vyšetřovat pro šíření pomluv a lží, to jo...

2 hlasy

To nezní špatně. Alespoň by se konečně u soudu zjistilo, jak to vlastně tenkrát bylo!

2 hlasy

Jak to bylo se vi. Tehdejsi premier Zeman mu v tom dost pomohl a od te doby jsou tak nerozlucni kamosi.
Dalo by se i dohledat kdo aktivne podporoval nominaci Zemana na prezidenta. Ze to byly Buresovi loutky s ANOfertu je snad nesporne.

0 hlasů

chá,chá,chá!tak nám KONEČNĚ ukažte ty důkazy o ČESKÉ spolupráci na vyhlazování židů,pravdomlufče.blbé jak troky,ajnštajn.chá,chá,chá.šalóm,mešuge.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.