Vláda
Babiš navrhl odvolání ministra dopravy Kremlíka

20.01.2020 17:45

Ministr dopravy Vladimír Kremlík končí. V pondělí návrh na jeho odvolání podal premiér Andrej Babiš. Důvodem je předražená zakázka na e-shop pro elektronické dálniční známky za 400 milionů.  

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 21.01.2020 07:56

  Estébák a zloděj má s ministry dopravy potíž.Asi to bude muset vzít...

 • Emanuel Bacigala (3 hlasy) 20.01.2020 19:01

  Německý institut dopravy porovnával kvalitu silnic v Evropě. ...

 • tyden tyden (3 hlasy) 20.01.2020 19:45

  Skvělá a odpovídající reakce premiéra. Stejně za tím stojí nějaký...

 • Henex (2 hlasy) 20.01.2020 21:19

  Bacigalo...! Požár ve Vejprtech už byl uhašen, prý se už můžeš klidně...

 • emilek Listopad (2 hlasy) 20.01.2020 20:29

  Našeptávač a donášeč 1 skončil.ještě donášeč 2- MŠ a je vymalováno....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Estébák a zloděj má s ministry dopravy potíž.Asi to bude muset vzít do ruky sám a řídit ministerstvo jako firmu. 🤣

3 hlasy

EU BY NEJRADĚJI VŠUDE STRKALA TEN SVŮJ RYPÁK

Za třicet let života pod kuratelou EU kterou ovládá Německo jsem si zvykla číst a potkávat darebáky všeho druhu. Ovšem Jourová se směle vyrovná nejhorším mrchám, může si potřepat pravicí s Langšádlovou která by nejraději použila na Rusko atomovku. Obě asi líbají prdel Merkelové. To přece stojí za ty bezva prachy co berou. Za ně se dá zradit a stát se navěky Jidášem Iškariotským.

„Evropa musí zasáhnout proti Polsku a Maďarsku, je tam ohrožena vláda práva a nezávislost justice,“ tvrdí Jourová.

„Evropská komise musí plnit svou roli hlídače smluv, musí konat,“ odmítla Jourová kritiku z Varšavy a Budapešti, že se komise vměšuje do polských a maďarských domácích záležitostí.

Zajímá mne, co tím myslí. Jak chce zasáhnout. Že by další rok 1968? Chtějí nasadit do V4 zrádné krysy? To nemusí, jsou všude. Rozlezlí jak svrab a neštovice dohromady. Naše jediné štěstí je, že jsou jen tam, kde cítí prachy. Politika a šoubyznys. Tam je hledejte. Mezi obyčejnými lidmi nenajdete nikoho, kdo nemá rád svou rodnou hroudu.

Bodou nám chtít znásilnit naše myšlení, dostat do nás pokoru a vyhnat slovanskou pýchu. Budou nám chtít vnutit jejich druh demokracie, ale zapomínají na jedno. Pokud budou hrozit V4, bude to jejich konec. Pak už lid nic nezadrží. Vynutí si referendum a odejdou jak Britové. Celá EU se sesype jak domeček z karet.

Někdy si myslím, že EU utahuje naši svobodu a demokracii skoro na nulu ze strachu, že je vymeteme jak pavučiny a mají pocit, že si zákazy a příkazy udrží moc v Evropě. Jenže utáhnou moc a šroub praskne. Vypadá to, že lidem, kteří dříve byly součástí Sovětského bloku nejde nakecat vše, co se jim zamane. Máme zkušenosti a podraz cítíme na míle daleko.

Spousta lidí to cítila i při převratu v roce 1989, ale doufali, že se mýlí. Také euforii je posedla a běda těm, kteří nepodlehli a říkali, bude zle. Západ je vyčpělá struktura s takovými problémy o kterých se nám ani nezdá a stáhnou nás sebou, vykradou a vysají i naše na srdce. Chtějí nás předělat k obrazu svému a do mozku nasadili jediné myšlenky. Prachy a moc. To má být páka lidstva. Musíš je mít, jinak jsi pro ostatní nula. Tím se řídí západ a proto je většina z nich zdenegenerovaných a neschopných bránit vlastní zemi před invazí a následnému vyhlazení.

https://pravyprostor.cz/eu-by-nejradeji-vsude-strkala-ten-svuj-rypak/
-------------------------------------------------- - ------------

MIGRANT V NĚMECKU: ZA CHVÍLI BUDE ISLÁMSKÝ SVĚT VŠUDE! BUDETE MÍT STRACH! (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/migrant-v-nemecku-za-chvili-bude-islamsky-svet-vsude-budete-mit-strach-video/
-------------------------------------------------- - ------------------

JEDNO Z PĚTI DĚTÍ NAROZENÝCH VE FRANCII MÁ ARABSKÉ ČI MUSLIMSKÉ JMÉNO

https://pravyprostor.cz/jedno-z-peti-deti-narozenych-ve-francii-ma-arabske-ci-muslimske-jmeno/
-------------------------------------------------- - --------------

ŠPANĚLSKÝ MINISTR TVRDÍ, ŽE ZEMĚ POTŘEBUJE ‚MILIONY A MILIONY‘ MIGRANTŮ

https://pravyprostor.cz/spanelsky-ministr-tvrdi-ze-zeme-potrebuje-miliony-a-miliony-migrantu/

CZEXIT

0 hlasů

https://www.televizeseznam.cz/video/byznys/byznys-special-kolik-stoji-brexit-ve-velkem-trati-nejenom-britanie-ale-taky-ceske-firmy-63985871?vypis=navigation&stranka=2

1 hlas

Nigérijská mafie je v Evropě na vzestupu

Nigérijci jsou do Evropy dováženi středomořskou kyvadlovou dopravou, přijíždějí jako „žadatelé o ochranu“, poprvé vstupují na evropskou půdu v Itálii. (Foto: Symbolbild)

Díky otevřeným hranicím se zločinecké sítě neomezují pouze na Itálii, organizovaný zločin se úspěšně šíří do Německa a Švédska, jsou financované zcela neúspěšnou migrační politikou.

V únoru 2019 Spolková zpravodajská služba (BND) varovala před rozšířením mafií z Nigérie v Německu podle zprávy v tajném dokumentu. Silný příliv nigerijských žadatelů o azyl, kteří stále více vstupovali do Itálie a dále, by vedl ke zvýšení „extrémně brutálních nigerijských struktur organizovaného zločinu“.

Rostou extrémně brutální nigerijské struktury organizovaného zločinu? Je pravděpodobné, že k rozdělení území za účelem šíření nejrůznějších forem trestné činnosti došlo již dávno.

Jednou z nejrychleji rostoucích zločineckých sítí v Evropě je nigerijská mafie, která šíří trestnou činnost na celém kontinentu. Skládá se z konkurenčních skupin jako Black Axe, Vikings a Maphite.

Italská bezpečnost označila mafii za „nejstrukturovanější a nejdynamičtější“ jakékoli zahraniční zločinecké organizace působící v Itálii, uvedl Washington Post. Není divu, že nigerijská skupina se v Itálii stala tak prominentní: Tato země byla jedním z evropských vstupních bodů pro migranty, kteří přicházejí do Evropy.

To, co nigérijské zločinecké sítě odlišuje, je jejich tvrdá brutalita - italská policie je označila za „ městské partyzánské války“, aby udržely území v Itálii - a jejich používání rituálů voodoo.

https://ac24.cz/-/nigerijska-mafie-je-v-evrope-na-vzestupu?redirect=%2F

CZEXIT

0 hlasů

ODS krade a krade.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/obri-skandal-se-statnimi-pozemky-policii-privedl-az-do-janouskovy-kancelare-86495

0 hlasů

Našeptávač a donášeč 1 skončil.ještě donášeč 2- MŠ a je vymalováno. Dálnice k Polsku za 8 let.Poláci jsou naštvaní a tempo našich ANO ministrů přirovnávají k tempu slizounů v zahrádkách

2 hlasy

Skvělá a odpovídající reakce premiéra. Stejně za tím stojí nějaký zalezlý zlodějský modrý pták v SFDI. ODS vyvařila z Opencard miliardy a zkouší to z Monaka zase.

3 hlasy

Německý institut dopravy porovnával kvalitu silnic v Evropě.
Zjistil, že po 7 letech vlády ANOfertu má Česká republika ve srovnání s ostatními zeměmi silnice na jedničku.

Problém však nastává, pokud zařadíte dvojku nebo vyšší převodový stupeň.

3 hlasy

Vlády zlodějůnestavěly nic a za krále podvodů Kalouska byl dohodnuto míto od Kapse a dosud se nenašla smlouva! Pravá ruka Kalouska Šimonovský to cele rozesral. Od roku 2007 se postavilo jen pár kilometrů a nyní jsou to desítky. Duo k ničemu bylo Stanjura a Bendl a ten se proslavil jen tím jak své Tamarce dohodil jen čištění vlaků!

1 hlas

Bacigalo...! Požár ve Vejprtech už byl uhašen, prý se už můžeš klidně vrátit do domova...!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.