Konec kvót
Babiš: Není důležité, že ČR prohrálo spor o migranty u soudu EU

02.04.2020 11:14 Aktualizováno 02.04. 12:42

Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za důležité, že Česká republika nebude přijímat žádné migranty a že kvóty v mezičase skončily.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (17 hlasů) 02.04.2020 12:34

  Evropská unie si svůj tzv. Soudní dvůr může strčit do pr-de-le, tady...

 • Radola Alodar (13 hlasů) 02.04.2020 12:23

  Soud Evropské Uhnije není soud v pravém slova smyslu,je to mašinérie...

 • František Mach (11 hlasů) 02.04.2020 13:31

  Ten prohraný soud je jen závist západu, že jsme si nezařádili zemi...

 • Karel Hrabě (11 hlasů) 02.04.2020 12:00

  AT JSI JE VEZMOU K SOBĚ DOMU SOUDCI EVROPSKÉHO DVORU !!PLATA MAJI...

 • Václav Paternik (11 hlasů) 02.04.2020 12:48

  Smradlavej černoanálnickej dobytek se zase kroutí jak korouhvička....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Hlavne ze firmy breci nemame ukrajince, lidem nechcou platit a tahaji sem cizince z vychodu. A sam bures v tech jeho masokombinatech zamestnava madarsky, rumunsky, bulharsky cigany hned vedle polaku a ukrajincu. A polovina jich ani nema zdravotni prukaz.
Zaviraji automobilky a jiny velky podniky, ale ze by se zavrelo neco agrofertskyho? ani nahodou, asi vime kam zmizela hromada rousek co postradaji lekari.

0 hlasů

Babišovi se moc hodí evropské dotace do Agrofertu,ale dodržovat evropské právo,které je nadřazené právu členských zemí,se mu nechce. Babiš je obyčejný populista,který dělá jenom ostudu ČR. 😠

1 hlas

PAPOUŠKOVÁNÍ HLOUPOSTÍ FRANTOU KOCOURKEM. 🤡🦜

1 hlas

Z BLOGU VOX POPULI: HYENISMUS ZA KORONAVIROVOU CLONOU

HYENISMUS ZA KORONAVIROVOU CLONOU

SLOVANKA

Nyní, v době, kdy se pozornost všech lidí soustředí na koronavirus, jen málokdo zaznamená jiné události. Včera mne velmi konsternoval další průběh událostí kolem odpuštění DPH pro nemocného Maxíka, o jehož velmi smutném příběhu jste již jistě slyšeli. Už v době, kdy ministryně financí poprvé prohlásila, že DPH nelze odpustit, se mi to jevilo být minimálně nelidské.

Rodičům Maxíka, ale i dalších, podobně postižených dětí, nezbylo než doufat, že tato interpelace ve věci odpuštění DPH – tentokrát na ministra zdravotnictví – bude úspěšnější, ale – bohužel – odpověď ministra Vojtěcha, člena nechvalně známého Aspen institutu, mne ani příliš nepřekvapila, cituji:

“Harmonizovaná směrnice o DPH platná pro celou EU neumožňuje (v tomto případě) aplikovat osvobození od DPH. Současně nejsou splněny podmínky pro individuální případ prominutí daně.“

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-hyenismus-za-koronavirovou-clonou/

CZEXIT

2 hlasy

Důležité to je. Naznačuje to, že Evropský Svaz s vnucováním migrantů nemíní skončit. Jen tak může ten rozsudek dávat smysl. Evropský Svaz nám vzkazuje, že už nemáme právo rozhodovat o svém území.

Kdyby snahy o vnucování migrantů byly doopravdy ukončené a mrtvé, byl by smysl celého řízení asi takový jako soudit podle zákona, který byl prohlášen za neplatný.

Babiš to zlehčuje a uklidňuje voliče. Nechce, aby Eurosvaz zaklekl na jeho západní podnikání. Ale záměr EU vnutit nám migranty trvá. Jistotu a samostatnost nám může dát pouze czexit.

3 hlasy

papalasi z eu si proste umi naklonit lidi :-)))))
nejdriv totalni fiasko s koronavirem.
pak nasledovaly miliony od jourove pro ty "spravne" novinare.
pak buzerace Madarska, protoze sjou na tom s koronavirem podstatne uspesnejsi, nez ten udajne demokraticky zapad.
no, a ted nam reknou, ze kdyz chcipla kozajim, tak nam musi taky.
nemame tu pravo sharia, detske snatky, vrazdy ze cti...
tak to jsme pry pekni zpatecnici.

nikdo neudelal pro czexit vic, nez papalasi z bruselu :-)))))))

5 hlasů

Je to tak. Kdyby zůstalo staré dobré EHS s řádným právem veta pro všechny členské země, tak by ta organizace byla prospěšná. Nikdo by o vystoupení nestál.

Kdyby se EU alespoň nemontovala do důležitých věcí a zabývala se křivostí okurek, tak by sice byla pro smích, ale nikomu by vystoupení nestálo za větší úsilí.

Jenže to jejich přitvrzování a diktát co můžeme a co ne už přesáhlo únosné meze. I omezování zbraní je nepřijatelné a ekologická buzerace zavání velkým ekonomickým průšvihem a chudnutím. Chtějí po nás věci, které jsou naprosto šílené, škodlivé a neobhajitelné. To si o czexit samo říká.

2 hlasy

EU si vzala pravomoc nařizovat a rozhodovat o existenčních podmínkách života jednotlivých evropských států, ale v důsledku své neschopnosti nechala zodpovědnost na národních vládách.
Tak si říkám jak by asi dopadla situace při nedostatku potravin v Evropě nebo ve světě, když obyčejné roušky přivedly EU k jejímu rozpadu.

5 hlasů

Tento článek zde visí od rána. Dle četnosti a aktualizace začínám mít podezření, že i psaní článků obstarává sám Soukup. Má toho chudák moc.

0 hlasů

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÝ PROVOKATÉR.

4 hlasy

Možná je, ale většinou má pravdu. Ty jsi sluníčkářská nicka, která není schopná vyvrátiit nic z toho co sem Kocourek dává.

2 hlasy

https://manipulatori.cz/

1 hlas

:)

0 hlasů

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský způsob. Kostlivci začali vypadávat ze skříní. Je Italexit reálný? Příliš hluboko v bažině. Ještě hlasitější nadávky?

SERGEJ GURKIN líčí hněv Italů, jimž partneři z EU oproti jiným zemím nejenže nepomohli, ale ještě jim naložili, aby konečně pochopili, zač je toho loket

Představitelé členských států EU odmítli 6. března na mimořádném summitu návrh Itálie a několika dalších zemí na kolektivní finanční výpomoc v boji proti následkům epidemie. Řím navrhl poskytnout celoevropské záruky za navýšení veřejných dluhů členských států. Itálie coby čistý plátce do rozpočtu EU věřila, že má v současné krizi právo na výpomoc. „Partneři“ však uvažovali jinak. Rakouský kancléř Sebastian Kurz se vyjádřil za všechny: nikdo nechce, aby se dluhy Itálie (nebo i Řecka a Španělska) staly společnými.

https://www.protiproud.cz/politika/5022-salvini-eu-je-doupe-zmiji-a-hyen-epidemie-zmenila-mysleni-italu-solidarita-na-bruselsky-zpusob-kostlivci-zacali-vypadavat-ze-skrini-je-italexit-realny-prilis-hluboko-v-bazine-jeste-hlasitejsi-nadavky.htm
------

Dostali jsme od Bruselu "migrantský flastr": Záloha na další kvóty? Nechali jsme Rakušany a Maďary ve štychu. I Řeky s kudlou v zádech. Falešná blokáda. Turci řádí v tiché dohodě s Bruselem. Invaze naplno pokračuje

IVAN POLEDNÍK s využitím informací od europoslance SPD Ivana Davida přináší aktuální pohled na dramatickou situaci na migrantské frontě ve východním Středomoří, o níž se za oponou koronavirovému hlomozu z našich médií nedozvíme ani ň

Včera EU oficiálně začala námořní a leteckou operaci IRINI. V řečtině toto slovo znamená „mír“. Formálně má jít o akci na vymáhání zákazu vývozu zbraní do Libye. V Řecku však panují důvodné obavy, že opět půjde o lovení migrantů u libyjských břehů a jejich dopravu do přístavů v EU. Stejně jako v případě operace Sophia, která skončila o den dříve.

„Na rozloučenou“ s touto akcí vysadili během víkendu lodě pod vlajkou EU v řeckých přístavech na Krétě 135 migrantů, které nalodily u libyjských břehů. Řecko do minulého týdne měsíc vojenskou silou bránilo ve vstupu celkem asi 150 tisícům migrantů, které do EU vyslalo Turecko.

Kudla do zad
Obrana vnější hranice EU před další migrační vlnou stála Řecko obrovské množství peněz. Řada z tisíců řeckých policistů a vojáků, kteří bránili vnější Schengenskou hranici, byla zraněna střelbou turecké armády nebo zápalnými „koktejly molotov“, které na ně házeli migranti. Řekové hranici ubránili. Vysadit jim za to na jednom z jejich ostrovů jiné migranty, které lodě EU nabrali na moři u Libyjských břehů, nelze považovat za nic jiného, než za příslovečnou dýku Bruselu do řeckých zad. Vzhledem k tomu, že Řekové současně čelí i sílící námořní migrantské invazi organizované opět Erdoganem, je to prostě řečeno nezměrná sprosťárna.

https://www.protiproud.cz/politika/5021-dostali-jsme-od-bruselu-migrantsky-flastr-zaloha-na-dalsi-kvoty-nechali-jsme-rakusany-a-madary-ve-stychu-i-reky-s-kudlou-v-zadech-falesna-blokada-turci-radi-v-tiche-dohode-s-bruselem-invaze-naplno-pokracuje.htm

CZEXIT

5 hlasů

Polib nám prdel, rusáku.

3 hlasy

polib si tvoji strupatou prdel,vlezdobruselisto

5 hlasů

i přes 1000 vyhrad je dobře že mame Babiše a Zemana-chvilkařti kejvalove,hadi z KDU a TOPSTAN by v Bruselu sklizel potlesk.....

5 hlasů

Kdy už si konečně Babiš přestane hrát na hodnou EU a pošle ji konečně tam, kam patří??? Ničemnější snad už byla jen NSDAP!

5 hlasů

Všichni jak tu blbě žvaníte, patříte do izolace. Buď trpíte demencí, nebo adorujete rozvracení státu vědomě - v tom případě, se NESCHOVÁTE.

3 hlasy

stupíde,žereš eurofondy,parazituješ,zalez ropuše Merkelové do smradné prdele

3 hlasy

Revoluce,velmi řádná,nedaleko.

4 hlasy

Ale kdepak revoluce, DEFENESTRACE je zapotrebi.

0 hlasů

Jen ve Vašich fašistických představách. 👺

1 hlas

není důležité je nepřijímat, ale teď je nutné to DEPORTOVAT.ukrajinců,slováků,poláků je tady až moc.začít možno semity,zvlášť těmi kriminálním.židy i araby.také je nutné zavést ZÁKONY o nulová pracovní povolení pro cizáky, hlavně tak zvané sportovce.zabírají místa pro naše naděje.v případě sňatků,uzákoňte povinnost jako třeba 5ti lety společný život v zemi druhého snoubence,nečecha.nutné poznat jejich kořeny,nicht war.

3 hlasy

„Nemůžete si dělat, co chcete.“ Soud EU nás odsoudil za uprchlíky. Hádejte, co na to Šojdrová

„Je na čase, aby střední Evropa opustila EU. S dohodou či bez, to je jedno. Každý národ má právo nejen na sebeurčení, ale i na zachování sebe sama,“ vyvodil z uznání viny soudním dvorem důsledky ústavní právník Pavel Hasenkopf.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Nemuzete-si-delat-co-chcete-Soud-EU-nas-odsoudil-za-uprchliky-Hadejte-co-na-to-Sojdrova-619207

CZEXIT

6 hlasů

Běž do prdele, rusáku.

2 hlasy

To bych doporučil tobě, ty ukoptěný eurohujere, ty musíš být určitě z pepíkova, jinde se takoví bl.bi nevyskytujou.

2 hlasy

Za prve:Vsechny uprchliky si museji vzit ti co znicili zivoty a ekonomiku muslimskych zemi. Ti co bombardovali a vrazdili muslimske zeny, deti, bombardovali mesta, nemocnice a vse okolo. Hlavni vinici Anglie, Francie, Israel, Saudi Arabie a par dalsich. Nejsme tak blby aby jsme dopadli jak Srbsko s Kosovem. Nejsme tak blby aby jsme nechali muslimy podle zapadniho planu nastehovat do jedne oblasti, treba do Stredoceskeho kraje a mohamedove za par let s pomoci zapadu si z kraje udelaji svou zem.

6 hlasů

....a pár dalších Rusů. Do krajů Český republiky se neser.

1 hlas

Moulo prechytraly, tak jak pisu se stalo v Srbsku s Kosovem. Nebo si myslis, ze jsme pripotomnely a nevime co se tam stalo. Srbvove byli naivne hloupy a prijimali musulmansky albance, kteri utekli do Srbska pred komunistickym rezimem v Albanii. Prihlouply Srbove jim pomahali zacit novy zivot v Srbske provincii Kosovo. Za jejich pripitomnelost, ze tak srdecne pomahali mohamedum z Albanie maji dnes s pomoci zapadu o proviciji min. A z jakyho duvodu mas dojem, ze by se to samy nemohlo stat u nas? Kdyz ten tvuj zapad nas uz jednou zradil a meli jsme po cele republice, ne jen jednoho kraje. Zapadni Troubo.

4 hlasy

Východní podvraťáku, seber se a vypadni z českýho prostředí. Pokud nechceš přispívat něčím podnětným a pozitivním, tak nás nezajímáš. Piš pro své ruské přátele a neobtěžuj tam, kde Tě nechtějí. Jsi tu cizí a nebudeš měnit naše prostředí ve svůj prospěch. Na to jsme citliví od roku 45.

3 hlasy

k nám nepatří afro-asiaté semiti.zvlášť ne židi.nejsou to ani indoevropané jako cigáni,tím pádem to nejsou evropané, Slovani a už vůbec to nejsou Češi.to je holt FAKT.naložte si golema na trakač a odtáhněte do židostána.zaslíbená země volá.chá,chá,chá.šalóm.

1 hlas

Nemluv za vsechny Cechy a v tom pripade taky za mne. Narodil jsem se v Cesku, tak asi jsem Cech. Otazka je kde ty ses narodil, ze si beres do pusinky vsechny Cechy a delas, ze vsichni mame s tvyma hloupyma kolaborantskyma myslenkama souhlasit.

4 hlasy

Ty jsi prostě rusák, Rozlile. Sem nepatříš.

2 hlasy

EU = RVHP 2.o., stačilo EHS !

6 hlasů

Je zvláštní, že jakmile se napíše o násilném cpaní ne.grů do celé Evropy, místní EUrokun.dy zalezou do rohu a drží ten svůj muslimský rypák.

LIDI, KAŽDÝ Z TĚCH WEBŮ, POSKYTUJE INFORMACE, KTERÉ VÁM SRA.ČKOMETY PLACENÉ BRUSELEM CHTĚJÍ ZATAJIT!!!!!
PROSÍM CHODTĚ PRAVIDELNĚ NA VŠECHNY TYTO WEBY PRO CELKOVÝ OBRAZ DĚNÍ VE SVĚTĚ.
NEBO CHCETE BÝT JEN ČUČÍCÍ OVCE, KRMENÉ TÍM CO "ONI" CHTĚJÍ A CO "JIM" VYHOVUJE?

novarepublika.cz
vlasteneckenoviny.cz
pravyprostor.cz
sputniknews.com
protiproud.cz
prvnizpravy.cz
parlamentnilisty.cz
ceskoaktualne.cz
svobodnenoviny.eu
outsidermedia.cz
aeronet.cz
tadesco.cz
nwoo.org
zvedavec.org
tydenikobcanskepravo.cz
ac24.cz
bezpolitickekorektnosti.cz

CZEXIT

9 hlasů

Kocourek je placený ruský troll. Jeho seznam je přesně seznam ruských propagandistických sračkometů, placených Kremlem.

4 hlasy

Ty jeden vygumovanej pochc.anej blbe, vždyt je to tvůj seznam :-DDD
Hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah - ahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha - hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah - hahahahahahahaha

3 hlasy

Nech ho, vždyť je to bl.bej pepík.

2 hlasy

Tak se shodneme, seznam sračkových webů, placených Kremlem, ze kterých kopíruješ sračky, a těmi tu zasíráš diskusi.
Spokojen?

4 hlasy

NEBO SI FAKT MYSLÍTE, ŽE LIDI JAKO MERKEL, MACRON A NEBO I TI NEJUBOŽEJŠÍ Z NÁS JAKO JE MÍSTNÍ JERONÝMOVA EUROBOLŠEVICKÁ TLUPA, TO S NÁMI ČECHY MYSLÍ DOBŘE?
KAŽDÝ Z NICH NENÁVIDÍ ČECHY A ČESKO A KOPU ZA GERMANISTÁN A ZA VÝMĚNU OBYVATEL V EVROPĚ!!!!
UŽ SE KONEČNĚ PROBUDTE.

CZEXIT

8 hlasů

Běž do prdele, rusáku.

1 hlas

Běž do germanistánu, čekají tam na tebe tví muslimští přátelé a nemůžou se dočkat, až zase budete společně znásilnovat mladé němky nebo německé chlapečky, že eurobolševickej pederaste :-DDD??

3 hlasy

Běž do prdele, rusáku. Delší sdělení by bylo ztrátou času a energie.

1 hlas

Jste jenom v té eu obyčejní šašci. My vám na ty vaše soudy z vysoka sereme a ty černý sarančata si strčte do prdele.

10 hlasů

Že by neschopnost na úrovni EU v tomto případě čelit migraci měla být ještě podporována právním rámcem v neprospěch členských států je jen dokladem toho, že EU byla založena na základě chybných premis. Odtud také plyne, že vede na vnitřní byrokracii.

3 hlasy

Ten prohraný soud je jen závist západu, že jsme si nezařádili zemi jako oni, neví si s nimi rady a tak kopou kolem sebe.

11 hlasů

Smradlavej černoanálnickej dobytek se zase kroutí jak korouhvička. Jediný co tahle zločinecká tlupa umí je kritizovat a krást. Už aby táhla do houven.

11 hlasů

Evropská unie si svůj tzv. Soudní dvůr může strčit do pr-de-le, tady ho nikdo nebere vážně. Muslimy pozvala německá Makrela, ne my, Poláci a Maďaři. Tak ať se stará skopčák a nesnaží se svůj průser převekslovat na nás.

17 hlasů

ovšem problém je teď celoevropský, díky firmě helios africa založenou rasistickými zlodějem semitou žid-náázi sorosom,korbel-albrightovou a rothshieldem/4/.nutné VYKOPAT macaróna i s merklovou a začít to DEPORTOVAT.

1 hlas

Soud Evropské Uhnije není soud v pravém slova smyslu,je to mašinérie k pohánění k "zodpovědnosti" těch rozumných,především V 4 !!! Nakandelábry.

13 hlasů

ParlamentnímListům.cz se na základě série článků o německé političce Monice Hohlmeierové ozval jeden její evropský kolega. Naše redakce s ním měla možnost prostřednictvím e-mailu udělat rozhovor, který dnes nabízíme ve formě článku. Že se nejedná o standardní odpovědi, bylo jasné hned v úvodu. Dotyčný europoslanec totiž řekl, že Hohlmeierové šlo vždy jen o peníze a vliv a že do Bruselu byla vyslána pro neschopnost.Babisch ist Boss! Hovořili jsme s německým europoslancem. Lítaly nadávky, Poche sem, Polčák tam. Lemply, flákači, jen prachy. Jourová? Was ist das??
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda vlády České republiky Andrej Babiš
Základním pilířem rozhovoru byla skutečně Monika Hohlmeierová. Ta je německá politička CSU. Od 6. října 1998 do 15. dubna 2005 byla bavorskou ministryní školství a kultury. Od roku 2009 je poslankyní Evropského parlamentu. Je také dcerou zesnulého bavorského předsedy vlády Franze Josefa Strauße. V českých médiích se tato žena neobjevovala až do chvíle, kdy se začal řešit údajný střet zájmů premiéra Babiše. Bylo to pouze naše redakce, která upozornila na řadu skandálů, které její kariéru doprovázejí.

„Tak například, aby vaši čtenáři pochopili, kdo je ona kritička premiéra Babiše: Dne 14. dubna 2005 obvinil bývalý funkcionář strany Mladých křesťanských demokratů Maximilián Junker ministryni kultury ve vyšetřovacím výboru bavorského státního parlamentu, že v minulosti věděla o podvodech ve vnitrostranických volbách, o nákupu hlasů pro mnichovskou CSU, a že bránila řádnému prošetření záležitosti. Jednalo se o velmi propíranou kauzu týkající se podvodů s volbami uvnitř strany, o kterých měla Hohlmeierová vědět,“ sdělil. To prý je ale „pouhý začátek“. Podobné kauzy mají doprovázet Hohlmeierovou roky. Naše redakce o nich psala.

Psali jsme:
ČT našla Superstar. Německou političku, která jde proti Babišovi jak buldozér. Jenže my se o ní dozvěděli věci, ze kterých mrazí i v létě. Utekla od nehody, poslala čtvrt miliardy tam, kde pracoval její muž... A to je jen začátek
Jenomže dnes je jiná doba a Hohlmeierová už není tak výrazná. O to více naši redakci zajímalo, jak se dotyčný německý politik tváří na české zástupce v Evropském parlamentu. Chtěli jsme se zeptat na několik jmen. Obvyklá odpověď byla, že náš zdroj české zástupce neznal. „Nevím, o koho jde,“ následovala odpověď u jmen našich europoslanců. Nevybírali jsme všech jednadvacet, vybírali jsme namátkově. Okřídlenou větou se můžeme zeptat i našich čtenářů: Znáte je?

Anketa
Podporujete Jana Hamáčka? (Hlasování od 2.4.2020)

Ano
34%
Ne
66%
hlasovalo: 1182 lidí
Europoslanci jsou například: Martin Hlaváček, Ondřej Knotek, Ondřej Kovařík, Marcel Kolaja nebo Markéta Gregorová. Vesměs neznámá jména jsou doprovázena letitými tvářemi těch známějších. Sem patřil socialista Poche, jeho přítel Stanislav Polčák, lidovec Tomáš Zdechovský nebo blonďatá Dita Charanzová.
„Nebudu tady nikoho obviňovat, ale pozice v parlamentu jsou podmíněny penězi, prachy hrají roli. Desítky kolegů jsou flákači a lemplové!“ podotkl.

„Netuším, nevím, potřeboval bych viděl obličeje,“ uvedl dále. „Vliv nemá z českých europoslanců nikdo už kvůli jazyku, nikdy to nebudou mít snadné,“ dodal s tím, že jestli je někdo, na koho si skutečně pamatuje, pak je to zesnulý Miloslav Ransdorf.

„Tak toho si pamatuji, to byl famózní myslitel, jednou překládal na schůzi asi v deseti jazycích, to si živě pamatuji, jinak vaše europoslance neznám, ani s nimi nejednám,“ doplnil.


Ing. Ondřej Knotek
ANO 2011
europoslanec


Ing. Ondřej Kovařík
ANO 2011
europoslanec

Naši redakci dále zajímala Věra Jourová, která je jako zástupkyně České republiky spíše neviditelná. A to i přes skutečnost, že je místopředsedkyní Evropské komise a je zodpovědná za kontrolu dodržování hodnot Evropské unie a za transparentnost. „Vím okrajově, o koho jde, ale její agenda je spíše doplňková, nehraje výraznou roli, natož snad významnou, jde tam hlavně o peníze na aparát a podobně, je to funkce reprezentativní, z mého pohledu zbytečná,“ sdělil náš zdroj nahlas to, co říká i většina jejích kolegů v zákulisí.

Psali jsme:
Toto připravuje EU teď, v době pandemie! Kobza z SPD proti Jourové. A varuje ji: Budete si balit kufry, až lidé pochopí...
„Co mohou teď unijně říkat o hodnotách, když Unie ustupuje a do popředí se dostávají národní státy a jejich činitelé? Evropská komise, to je jeden velký chaos, jedna velká šaškárna za neskutečné peníze…“

Poslední dotaz se týkal českého premiéra Babiše. Jak jsme nečekali nic převratného, náš německý zdroj se k jeho jménu postavil velmi překvapivě. A to i přes skutečnost, že jeho příjmení přepsal na Babisch.

„To je něco, ten váš premiér. Nejenže rozeslal SMSky, kterými de facto radil premiérům a špičkám Bruselu, co mohou dělat během pandemie, on dokonce k většině hovořil. Vím, že se o něm hodně mluvilo už v minulosti, protože jeho razantnost nejprve vadila, zdála se být mediální maskou, ale jelikož on řadu věcí dotahuje, názor na něho se v Bruselu úplně obrátil.

7 hlasů

AT JSI JE VEZMOU K SOBĚ DOMU SOUDCI EVROPSKÉHO DVORU !!PLATA MAJI VYSOKÉ MŮŽOU SI VZÍT KAŽDÝ DVĚ MUSLIMSKÉ RODINY DOMŮ AŽ NÁM JDOU VZOREM MOŽNÁ ŽE JE BUDOU VITAČI NASLEDOVAT A KDYŽ NE TAK CO TO DÁT ZÁKONEM

11 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.