Předseda vlády
Babiš odstoupit nehodlá. Jsem urputné hovado, vzkázal

09.12.2019 12:15 Původní zpráva

Předseda vlády Andrej Babiš označil sám sebe v obsáhlém příspěvku na facebooku jako "urputné hovado", které i přes neustálou štvanici neodstoupí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Lopez Jordan (7 hlasů) 09.12.2019 12:33

  Na jedné straně Babiš, který se jasně nechal slyšet, že si sem k nám...

 • Jan Dušek (6 hlasů) 09.12.2019 15:30

  Strašné slinty od stbáka. A 30% blbů ho volí.

 • Zdeněk Šmerda (3 hlasy) 09.12.2019 16:31

  Hnuti ANO volí normální průměrný občan, co už má jisté životní ...

 • aztek polni (3 hlasy) 10.12.2019 11:05

  Horší jak za dementního soudruha Havla špiny lidské a zlodějské a...

 • Vítězslav Neumann (3 hlasy) 09.12.2019 15:14

  Bravo pane premiére! Jen tak dále! Neustupovat eurosviním!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Už jste viděli premiera,který by dobrovolně odstoupil,když to požaduje opozice?Macron má stávky každý týden a taky nehodlá odstupovat.Konečně nezapomínejme,že ať jsou sebehorší,byli zvoleni v demokratických volbách.Takže to lze brát i tak,že se tu popírá právo zvolit si jak chceme.

0 hlasů

Nikdo nezpochybňuje výsledek voleb,ale 70% lidí nechce v čele vlády zloďeje a estébáka.Jeho odstoupením by se vše vyřešilo tady i v EU.A ANO by zůstalo dále nejsilnější parlamentní stranou. 🙄

1 hlas

Horší jak za dementního soudruha Havla špiny lidské a zlodějské a grázl a podvodník už to nebude.

3 hlasy

https://www.denik.cz/z_domova/andrej-babis-agrofert-stret-zajmu-20191209.html

0 hlasů

Stojí za přečtení. Navíc tam je vysvětlení, proč Babiš z křesla ministra spravedlnosti vyhodil Kněžínka.

0 hlasů

Vyšetřit zločiny soudruha dementního Havla špiny zlodějské a lidské...

0 hlasů

NĚMECKÝ POKUS O KVÓTY Č. 2 JE TADY

RICHARD HARTMANN

„Bezpečnost začíná na hranicích.“ Tak zní první věta článku v listu Der Welt am Sonntag z 3.12.2019, který pojednává o nové iniciativě německého spolkového ministra vnitra Seehofera, jak nahradit Dublinské nařízení novým azylovým právem po německém vzoru. Napoprvé Němci s povinnými kvótami narazili. Nyní na to jdou jinak.


Podstatou německého návrhu je kombinace 3 opatření, která mají platit současně:

Evropská azylová agentura má nově přezkoumávat žádosti o azyl hned na vnější hranici EU při vstupu migranta na území EU.
Na základě záporného výsledku přezkumu žádosti se má přistoupit k okamžité deportaci mimo EU, na základě kladného výsledku přezkumu přesunout migranta do cílové země EU. Ta bude určena na základě kvóty stanovené dle velikosti populace a ekonomické síly cílového státu.
Azylant pozbude právo na čerpání sociálních dávek v jiné než úředně předurčené zemi.
Jak každý snadno nahlédne, jedná se o pečlivě promyšlený způsob, jak napodruhé zavést to, co se napoprvé nepodařilo. A sice kvóty.

První opatření je reakcí na minulou kritiku, že přijetí/odmítnutí je třeba řešit přímo na vnější hranici. To jistě ano, v tom tkví ostatně podstata dublinských pravidel. Zásadní ovšem je, kdo bude za proces vyhodnocení žádosti zodpovědný a podle jakých pravidel bude postupovat. Nakrásně se tak může stát, že naznačené odhodlání občas někoho odmítnout se promění v dobře známou vítací politiku v režii Evropské azylové agentury.

Navíc je tu zásadní obava: Česká republika nebude mít reálnou šanci rozhodovací praxi ovlivnit. Rozhodovat budou jiní.

Druhé opatření není nic jiného, než pokus o kvóty č. 2. Sice už se tomu nemá říkat „kvóty“, nýbrž „fair share“, ale na podstatě to nic nemění.

Třetí opatření má zamezit sekundární migraci v rámci EU do zemí se štědrým sociálním systémem. Tím se reaguje na dřívější kritiku, že kvóty by stejně nefungovaly.

Shrnuto a podtrženo, všechna tři opatření ve svém celku znamenají „kvóty znovu a lépe“. Nově doplněná dvě opatření mají umlčet kritiky a demonstrovat vstřícnost a schopnost kompromisu, aniž se tím mění podstata přerozdělování migrantů. Členské státy EU by pozbyly možnosti suverénního rozhodování o tom, komu přiznají právo na azyl. No nekupte to!

Německý návrh reformy kvót je životadárnou mízou novým evropským komisařům, kteří touží po velkém politickém úspěchu už v roce 2020. Takže jedno je jasné: kvóty neumřely, ještě si s nimi užijeme.

https://pravyprostor.cz/nemecky-pokus-o-kvoty-c-2-je-tady/

CZEXIT

0 hlasů

A ŠROUBY SE DÁLE UTAHUJÍ, JEN TAK DÁL EUROSOUDRUZI, JEŠTĚ CHVILIČKU A KONČÍTE :)

TRAGÉDIE, KTERÁ ŠOKOVALA NĚMECKO, ŠOKUJE OPĚT: ZA SHOZENÍ OSMILETÉHO LEA POD RYCHLÍK ERITREJEC SEDĚT PRAVDĚPODOBNĚ NEBUDE

https://pravyprostor.cz/tragedie-ktera-sokovala-nemecko-sokuje-opet-za-shozeni-osmileteho-lea-pod-rychlik-eritrejec-sedet-pravdepodobne-nebude/
-------------------------------------------------- - ----
První cesta nové šéfové EU vede do Afriky, jelikož Afričané rozumí klimatické změně lépe, než kdokoliv jiný

https://www.reformy.cz/prvni-cesta-nove-sefove-eu-vede-do-afriky-jelikoz-africane-rozumi-klimaticke-zmene-lepe-nez-kdokoliv-jiny/
-------------------------------------------------- - --------------------
EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí

https://tadesco.org/eu-naridila-sledovat-uz-od-roku-2020-spotrebu-kazdeho-ridice-nekteri-na-to-doplati/
-------------------------------------------------- - ---------
Všechny členské státy EU musí brát migranty, rozhodlo o Evropě Německo

https://www.reformy.cz/vsechny-clenske-staty-eu-musi-brat-migranty-rozhodlo-o-evrope-nemecko/

CZEXIT

0 hlasů

Já bych použil jiné adjektivum

1 hlas

Já se dívám už týden na správy STV tam mluví
co dělají pro lidi v klidu komentují různé názory
a o babišovi ani zmínka. To je pohoda na rozdíl od těch otravných agresivních a v bruselu bonzujících neúspěšných politiků

1 hlas

Jen nekecejte. Slováci mají podaná trestní oznámení na bývalého premiéra Fica i na bývalého prezidenta Kisku a řeší to každý den.

2 hlasy

Milion chvilek v p r deli . Bravo Babiš

3 hlasy

Babiš nerouhej se. Proč by odstupoval?. Kdyby řekli Kalouskovi odstupte, tak taky neodstoupí. Byl zvole a pomluvami se nenechá zastrašit.

0 hlasů

Strašné slinty od stbáka. A 30% blbů ho volí.

6 hlasů

Hele dušek, spad jsi z hrušek, že? On ten tvůj pseudoestebák vyhrál u tři soudů, že nebyl žádným vědomým agentem. Jó a víš vůbec co to je soud?

2 hlasy

Babiš nebyl kmenový STBák, ale agent, co "jenom" svědomitě donášel.
Agrofert , který závisí na úvěrech a dotacích ztrácí u evropských bank kredit, takže nově má úvěr od čínské státní banky - to nevěští nic dobrého.

2 hlasy

Nebyl ani agent. Pouze ho tak STB vedla. Kdyby byl aktivní existovali by postižení. Zatím se nikomu nepodařilo dodat jedinou oběť, údajného Babišova udávání. Není to zvláštní?

0 hlasů

Z archivu Chemapolu:
Přehled dosud známých spisů bývalé StB, v nichž se objevuje jméno Andreje Babiše nebo krycí jméno tajného spolupracovníka Bureše
1. Osobní spis. Podle zprávy o získání ke spolupráci Babiš podepsal závazek 11. listopadu 1982 na schůzce s dvojicí příslušníků 3. odboru 12. správy StB v bratislavské vinárně U obuvníka.
2. Akce oko. Agent Bureš je zmíněn jako zdroj při získávání informací o pracovníkovi podniku zahraničního obchodu Interal Alexeji Novákovi, který byl podezřelý z ekonomické kriminality.
3. Konspirační byt. Agent Bureš je uveden mezi tajnými spolupracovníky, kteří chodili na schůzky s příslušníky StB do tzv. propůjčeného bytu s krycím názvem Vojak v Bratislavě.
4. Spis Bauer. Osobní spis na bývalého náměstka generálního ředitele Petrimexu Dušana Slezáka, kterého StB marně lámala k intenzivní spolupráci. Bureš je ve spisu zmíněn jako jeden z agentů, kteří podávali na Slezáka hodnocení.
5. Spis Turek. V evidenci spisu, vedeného na někdejšího Babišova spolupracovníka z Petrimexu Richarda Szabóa, je jmenován také záznam od agenta Bureše. StB podezřívala Szabóa z korupce. Agenturní záznam se ale nezachoval.
6. Agenturní záznam. Zápis se schůzky, na které agent Bureš předal informace o uplácení svých kolegů rakouskou firmou Chemanol. Záznam se uchoval v objektovém svazku Chemapol.Více na: https://www.euro.cz/archiv/babis-spolupracoval-s-stb-potvrzuje-i-cesky-archiv-1067812#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink


1 hlas

To co jste sem nakopíroval, svědčí spíš v Babišův prospěch. Pokud skutečně spolupracoval, tak na odhalování ekonomické kriminality. To bude asi také důvod, proč opozice nemá co použít...

0 hlasů

Machuro Machuro.. to je můstek hodný osla.

0 hlasů

A teď se hospodářské kriminality dopouští sám.Asi už ví jak na to. 😮

2 hlasy

Zatím dohledáno:
Babiš, tedy agent Bureš, předal StB 15 udání, která jsou vedena v jiných spisech. O jeho aktivní spolupráci s StB se nepochybuje a udání jsou doložena v archivech.
https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/98669/babis-byl-agent-bures-predal-15-udani-zlo-jsme-nepojmenovali-a-tak-tu-zije-dal-rika-badatel-schovanek.html?

1 hlas

Kolik je jich z ODS co udavali lidi a škodili. A nejsou sami i dementní špina alias Karel sabina práskal takže o nic tak velkého nejde. A ještě z toho špina narezlá žila roky...

0 hlasů

Proč to opozice nepoužila? Dokážete to také vysvětlit za pomocí CTRL+C?

0 hlasů

Necháme, ale nenávist nestačí k demokratické změně. Chtělo by to studené čelo a vnímat fakta.

0 hlasů

Nechme to soudům. Jedna věc je nesporná, Babiš lže, agentem StB byl. A když před časem prohlásil, že se bude soudit až do smrti - ví, že nevyhraje, ale až do smrti se bude odvolávat.

0 hlasů

Tak on byl u PZO a tam šlo spíš o informace ekonomického charakteru...

0 hlasů

On se asi nebude moc lišit od modrozlodějských strak a té další smečky. Akorát že Babiš nechal trochu líznout i lopaty. Tak má prostě těch 30 % hlasů. Nedokáži vymyslet dost expresivní nálepku pro voliče ODS a HOP 09

0 hlasů

Kolik estebáků je v politice a hlavně v ODS tam jich je co byli aktivní práskali...

1 hlas

To není omluva pro Babiše! ⛓

1 hlas

I kdybyste si nechal naklikat 300 hlasů, nedodáte svému názoru hodnotu. Vůbec nevíte, kdo to byl estébák. Naprostá dutost.
Estébák byla osoba ve služebním poměru ministerstva vnitra. Prověřený komunista se správným původem a osobní historií v tzv.společenských organizacích. Tedy nikoli ten, koho estébák vydíral, že když nebude spolupracovat na udávání bližních, přijde o práci, o důstojnost, děti o budoucnost.
Něco si nechte vypravovat od rodičů a od lidí alespoň nad 50.

0 hlasů

Estébák? Kdyby se neskartovali živé svazky, mohl jste je mít klidně v rodně, pane. Aniž o něčem věděli.
Mně nevadí estébák, mně vadí to, že někdo půjčuje, má nějaká pravidla pro toho, kdo si půjčuje, ten co si půjčuje ta pravidla poruší, ten co půjčuje mu to sdělí, a ten, co to zneužívá řve, jak je to kampaň proti němu. To musíme projet! My jsme prostě podmínky poskytovatele dotací porušili, jak to vidím černě, možná že se mýlím ale zatím to tak vůbec nevypadá, a budeme vracet prachy. Těch pár šušňů, co se budou vracet by nevadilo, ale ten přístup. Babiš by měl říct: tak pokud jsem něco dohnojil, cvaknu to ze svého. Ale toto se od něj neozvalo, pokud jsem to nepřeslechl.

0 hlasů

Jo že to neuděli Ti po roce 1990 ti Bakalové či Kalouci s Hadem nebo dementní špinou jen jsi uživají miliard co ukradli to je krásné...

2 hlasy

Výborná řeč. Opoziční retard nedokáže protiargumentovat.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Hnuti ANO volí normální průměrný občan, co už má jisté životní
zkušenosti a chce svět normální, nevyhrocený. Nenalhává si, že je
nějak výjimečný,nechce „zachraňovat“ svět za každou cenu.Nemyslí
si, že má jediný správný názor, ani nepodléhá hysterii. Je praktický,
dělný, spíše spoléhá na zdravý selský rozum. Uznává svobodné volby,
než zájmové nátlakové akce.
Preferuje politika - pokorného pracovitého věcného odborníka, co se
nevyžívá ve vzletných proslovech, co v životě už něco dokázal,
co je nejen dobrý hospodář, ale má odvahu i schopnosti věci dávat do
pořádku, je dobrý manažer s vizi, silná osobnost, co vzbuzuje naději,
že ví jak na to,jde mu o blaho státu i všech občanů (sociální program).
Voliči ANO zůstávají dále loajální i k Babišovi,trestně obviněnému,že
opozice toto účelově zneužívá k odstranění nepohodlného předsedy
hnutí, že ji nejde prvotně o právo či objektivní spravedlnost, nenabízí
lepší politický program, ani osobnost. Do pravomocného soudního
rozhodnutí hledí na Babiše jako na nevinného.Mlčky vyčkávají soudu.
Trestným považují až reálné zneužití postavení,ne samotný teoreticky
možný střet zájmu.Nelíbí se jim tedy,že jej opozice trestá preventivně
už předem, což by mělo být v právním státě nepřípustné.
Babiš nemá ani plný vliv na Agrofert, snad jen kontrolní, aby mu ji
nevytunelovali,jak se v Česku stává a opozice by mu přála.To by měli
uznat čeští i bruselští karierní politici. Auditní zpráva se jeví jako
v režii Pirátů : jimi vyvolána po zaslání udání do Bruselu, pak ji sepsali
pirátští auditoři, co teď nechtějí o své podivné zprávě dále demokraticky
diskutovat a považují ji za konečnou. To snad nejde. A tak dále.

3 hlasy

No věcně píšete nesmysly, ale to nevadí, díky za názor. Jen to nesmíte hlásat jako svatou pravdu.
Babiš je přímým beneficientem obou svěřenských fondů A PROTO je v konfliktu zájmů. On splnil lex Babiš jen na oko, stále mu jdou prachy z obou fondů.

1 hlas

Pane Šmerda, podnikáte nebo jen tak tlápete jako zaměstnanec visící komusi na krku? Víte o čem mluvíte, co to je vlastnit firmu? Ono to totiž tak vůbec nevypadá. Pak to vypadá, jako že netušíte, o čem je vůbec řeč.

0 hlasů

Hlavně nemusíme doplácet na podvody dementní špiny zlodějské a podvodné skupiny s Kocábem a Rumlem a to nás už stálo 2 biliony a takové politiky většina lidí nechce. Jako je Kalousek nebo Fiala a to ti jejich zloději...

2 hlasy

Nepřeceňujete trochu vliv pirátů v Bruselu?

1 hlas

Bravo pane premiére! Jen tak dále! Neustupovat eurosviním!

3 hlasy

? :-) Asi nevíte, že se jedná o lidi, kteří EU jen těžko rozdýchávají, pokud ji nemohou pohodlně dojit.

1 hlas

Dne 5.12.2019 se konalo jednání sněmovny k auditní zprávě EK.
Vyvolali Piráti, přes ODS, se nátlakově snažili urychlit „konečné řešení“
Babiše. Dopadlo to pro ně zase katastrofálně trapně. Veřejnost vystrašili
a lživě podsunuli, že daňoví poplatníci budou platit za Agrofert.
Dozvěděli jsme se, že je zpráva za auditory (pirátští) konečná ovšem
neuzavřená a je opravdu důvěrná. Ministryně Dostálová měla pravdu.
Nikdo ze zlostných poslanců se neomluvil (Stanjura, Fiala, Rakušan aj.).
České orgány a odborné týmy, mají možnost se ke zprávě samozřejmě
vyjádřit.Totalitní dikták z Bruselu nepanuje, jak by si tak rádi Piráti přáli.
Dále, v r. 2011 Kalousek za ministerstvo financi odpustil podvodným
firmám vrácení miliardových nezákonně čerpaných dotaci. Někteří raději
„zkrachovali“. Kalousek jim tehdy velkoryse odpustil a nyní, jak se hodí,
vyřvává - politická kultura, nechme minulost,parlament kontrolní funkce“
Dále, audit. zprávu nekorektnímu Deníku N podsunuli zlostní Piráti z Magistrátu.
Dále, v Evrop. parlamentu jsou nejednotní, dík hysterické pirátské evrop. frakci.
Od nich vyšla nepravda - zpráva je definitivní, neutajovaná ve veřejném zájmu“.
Kvalifikovaný komisař do Česka ovšem oznámil úplný opak. Zmateční počínání,
opozici glorifikované neomylné,EK i EP. Zkušený Filip správně navrhl předělání
českého zákona o střetu zájmu, spackaného nedočkavosti zatvrzelých poslanců.
Jednaní v zájmu proradných Pirátů, nejspíš v pozadí režírují udání do Bruselu
nátlak na EK, ovlivňují způsob projednávání a potrestání Babiše, přes svoji frakci.
Ve sněmovně jim to nevyšlo a bod se odkládá, až bude zpráva veřejná.
Smutný obraz, čeho všeho jsou strany v opozici schopné! Takoví by nám vládli?

0 hlasů

Princip vyváženého zákona o střetu zájmů je nezbytný. Nesmí
se z něj ale stát jen hanebné mstivé kladivo na lepší politiky,
zvláště ze soukromé sféry, v rukou „chudých“ jen kariérních
špatných politiků, odvolávajících se jen na bývalý patologický
komunismus. Vzniklo by nebezpečí, že užvaněná politika bude
odtržena od reálného života a potřeb občanů v právní svobodné
demokratické společnosti. Tomu napomáhají svobodné volby,
objektivní konstruktivní opozice, liberální demokracie, právní
systém, moudrá nadstranická široká občanská společnost. Česko
se v tom postupně zdokonaluje, zas tak špatně na tom není.

0 hlasů

Televize vyvolává v lidech nenávist a je trapné,že neustále ukazují jednu kauzu a jeden problém. Necht ukáži i ty další a přesně jak Faltýnek ukázat na ty co kradli od roku 1990. Začněmě dementní špinou ožralou a nulou a přes Rumla a Kocába s Horáčkem...

0 hlasů

Na to zapomeňte. My si stále lžeme o historii staré několik set let, myslíte si snad naivně, že přiznáme, že to v roce 1989 nebyla ani tak rrrevoluce, jako spíše taškařice? Že to byl morální propad na dno?

0 hlasů

Kdyby se byrokratické mašinérii automaticky ustupovalo, kam by lidská společnost dospěla. Jsou to např. ty neuvěřitelné deformace společenských vztahů navozené Bruselem, které účelově v daném případě směřují k tomu, že by měl být vlastník obchodních podílů při vstupu do politiky tak či onak vyvlastněn a diskriminován. Doufám, že to je jen neznalost, ne útok na naší státnost. Všichní jsme chybující, ale nelze extenzivně chápat ono rozhraní s trestným činem a nějakou "objednávkou" trestního stíhání. Na represívních opatřeních nemůže stát společenský rozvoj, je potřeba se poučit, odstraňovat chyby apod. Jak jsem již uvedl, včera v TV odvysílaném filmu zazněla velká slova legendárního britského panovníka krále Artuše: "Ať nám Bůh dá schopnost poznat pravdu, odvahu ji příjmout a sílu ji prosadit." Je potřeba začít.

0 hlasů

Na jedné straně Babiš, který se jasně nechal slyšet, že si sem k nám migrující muslimy nenecháme nacpat, na straně druhé Evropská unie a zdejší vlastizrádci, třeba kalouskovská TOP 0009 a piráti, kteří sem k nám naopak muslimy nacpat chtějí. Věc je jasná. Volím Babiše.

7 hlasů

Dokonalý primitiv. Líp to snad ani nejde vyjádřit, jak jste prostý, asi jako ranní prdík.

Napřed sám sebe smrtelně vyděsí jinak naprosto neschopnou zaostalou línou kulturou kdesi z pískoviště světa, pak s vyvalenýma očiskama, jak když s*ere kocour do plev, věří Babišovi. Vy jste měl být původně asi bůvol ale pámbů si to v poslední chvíli rozmyslel, jak bych parafrázoval pana Labudu..

1 hlas

Věc je jasná, jsi ruský troll a vlastizrádce.

2 hlasy

Rychle zpátky do bruselské pr-de-le, eurobolševický chcípáku.

2 hlasy

Marná snaha, rusáčku, tady jsi odvařenej.

1 hlas

A ty jsi tady úde_zaražený v americké_prdeli co?? Už jsi asi 3 dny nenapsal pro admina_udavačský seznam diskutérů co ti kopají do báboviček!

1 hlas

Ten seznam je pro oči místních diskutérů, aby pochopili jaká svoloč tady na ně chrlí proruskou propagandu ze všech hlavní. To bys mohl i při své těžké tuposti chápat.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.