Rozhodnutí soudu
Babiš se nemusí omlouvat za výroky o Transparency International

21.02.2020 10:15 Aktualizováno 21.02. 11:46

Premiér Andrej Babiš se nemusí omlouvat za své výroky o neziskové organizaci Transparency International. Rozhodl o tom středočeský krajský soud. Podle soudu Babišova vyjádření významně nezasáhla do práv organizace. Rozhodnutí není pravomocné.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Dvořák (9 hlasů) 21.02.2020 14:34

  TI prohlásili bez důkazů o Babišovi že je tunelář, dotační podvodník...

 • Pavel Johanides (7 hlasů) 21.02.2020 14:50

  TI slouží tomu, kdo ji financuje. Pro ,,obyčejné občany,, naprosto...

 • Vlastimil Machura (6 hlasů) 21.02.2020 11:03

  Soudy už šlapou k plné spokojenosti Babiše. 🤧

 • Jan Gavroch (5 hlasů) 21.02.2020 10:51

  ".... zabývat žalobou Transparency International na ochranu dobré...

 • Bohumil Stejskal (5 hlasů) 21.02.2020 15:59

  Akorát šuline, že kdyby sa jich "nezmocnil", tak su totok dávno v...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Baiš by měl dát pokyn Schilerové aby zcela utáhla kohoutky penězovodů pro TI, ať si neziskujou za svý.

2 hlasy

AZTEK POLNÍ- krad s bráchou Babiše a měl být odsouzen a soud na pokyn ČEZu nebyl.

1 hlas

At žije dementní šulin a pomoš Havel špina zlodějská odporná fekální!

2 hlasy

AZTEK POLNÍ- krad s bráchou Babiše a měl být odsouzen a soud na pokyn ČEZu nebyl.

1 hlas

Respektujeme svobodu projevu, ale pouze tehdy, když ten projev není o nás.

0 hlasů

Ondračka špina ,která šíri nesmysly a bludy to je hezké a to jsi máme nechat libít. A když byly vykradené prachy tam u něj to držel hubu! Klidně at jsi stávkuje šulin ,ale za své a né,že to bude platit kasa a od toho dementa Pánka!

2 hlasy

Diktátor lhát může. Zas o krůček blíže ke Kimovu režimu.

youtu.be/uLEYzXjp4c4

4 hlasy

Jaký diktátor, hrabe ti? Navíc... "Chceme motýle" je slovensky, není čemu se posmívat...

1 hlas

A za šulina pomoše Havla špiny čurácké to byl zločinný režim ,který kradl a to tento není!

0 hlasů

Když to tady čtu, tak si říkám, že až bude ministerstvo zemědělství vydávat povolení k likvidaci hraboše polního, mohli by klidně připsat i aztéka polního!

3 hlasy

Na aztéka bych vyhlásil speciální akci, je naprosto otravný...

1 hlas

A spíše s těma kecama jak je výborně a jak bylo s dementním čurackou špinou fekální. Budeme chválit největší čuračkou špina Havlovu odpornou. Výborně se kradlo se špinou dutou a ponmošem dementním! Slibuji na čest čuracké špiny fekalní že vykradu všechny krámy ja pomoš s vymaštěnec a ožran!

0 hlasů

Jo budeme tady na jednoho házet vše a těch 25 let zlodějen zůstanou zapomenuty! At žije špina čurácka Havlova největší ničema 20 století srovnatelný se spartakiadním vrahem! A vrahem Roubalem! Vyšetřit zločiny špiny lidské a zlodějské a čuracké špiny fekální Havlovy! Ostuda at žje vrah a zloděj a špina!

2 hlasy

... je-li tady někdo zkorumpovaný, nebo jsou-li tady někde zkorumpovaní, tak to logicky budou všechny neziskovky, protože odjakživa platilo, platí a platit bude: "koho chleba žereš, až se z lesa ozývá!" ...
:-D :-D :-D

3 hlasy

TI su hńupi...

2 hlasy

Pro jenom trochu objektivní hodnocení Babiše doporučuji knihu Boss Babiš. Už jen třeba to, jak gangstersky se zmocnil Kosteleckých uzenin.

3 hlasy

A jak se Babiš gangstersky zmocnil Kosteleckých uzenin? Jakási kniha je objektivní hodnocení? Kde berete tu jistotu? Není v té knize pouze to, co jste chtěl slyšet...?

0 hlasů

Nelze zapomenout jak špina čurácka Havel spolu s Junkem vykradli Chemapol Grup i s českou spořitelnou a Babiš následně musel půlku koupit ,aby Fatra či Chemické zavody Pardubice mohly fungovat a lidi mohou chodit a pracovat. A Alichem vykradeny pomošem Havlema Junkem byl nucen ke krachu. Ostudajen z něj vytahli prachy a postavili jsi Stadion či koupili Lucernu z pěněz od Chemapol Grup a české spořitelny! Estébak Junek a špina čurácká křivá rezavá Havlova! Slibuji na svou čest práskače ,že budu krást jak já dementní pomoš!

3 hlasy

Akorát šuline, že kdyby sa jich "nezmocnil", tak su totok dávno v ři.ti...

5 hlasů

TI slouží tomu, kdo ji financuje. Pro ,,obyčejné občany,, naprosto nepotřebná. Zařiďme zastavení přítoku peněz k neprůhledné TI, Vyschnutím zdroje financí této neziskovky dojde automaticky k ukončení jej (ne)činnosti.

7 hlasů

Pro obyčejné bezmozky je TI samozřejmě nepochopitelná instituce, nic nevyrábí, jen rozkrývá špinavosti politiků. Bezmozci závislí na drobcích od Babiše mají jasno, ať je Babiš jakýkoliv podvraťák, je náš a my ho budeme za koblihu milovat.

3 hlasy

Hňupe.

0 hlasů

Hňupe.

0 hlasů

TI nic nevyrábí? Ale to je omyl, vyrábí kauzy podle své libosti, něco nechce vidět, jinde zase nepracuje s fakty, ale s domněnkami. Ondráčka je od pohledu křivák (můj osobní dojem) se sklony upravovat informace podle momentální potřeby...

2 hlasy

TI prohlásili bez důkazů o Babišovi že je tunelář, dotační podvodník apod., no a Babiš řekl, že TI je zkorumpovaná. Dle posledních zpráv Evropská komise dotace Agrofertu odklepla a co na to TI? Nic, ani se neomluvili. O čem tedy chcete diskutovat?

9 hlasů

Brněnské ANO je hnízdo tunelářů a údajně protikorupční Babiš mlčí a mlčí!

3 hlasy

Babiš nemlčí, akorát novináři o tom nepíší, nehodí se jim to do krámu. Mlčet bys měl spíš ty, takhle jsi akorát za hlupáka...

1 hlas

to by musel být jedině dementní pomoš a špina čuracká Havel! Král podvodu a křiváren, který vytuneloval podniky a družstva. Chemapol to patřilo jemu jako česká spořitelna!

1 hlas

Vypadá to, že soudce Vladimír Sommer je též zkorumpovaný. To se nyní může normálně říkat, i v případě, že to není pravda! Je to totiž, dle rozsudku "vyjádření svobody projevu, na kterou máme všichni právo." Jinak řečeno, můžeme lhát a pomlouvat dle libosti.
Huráááá!!!

4 hlasy

To by musel být jedině Sokol nebo jan Ruml ,který kryl špině čurácké Havlově danové uniky a král podvodů a křiváren mohl vykrádat krámy a škoda 2 biliony! A šulin narezlí křiví odpad fekalní!

1 hlas

SOUDU-PEROUTKA-4 roky Babiš- ex stb- benešová to zařídí.

1 hlas

By musel být jedině Jan Ruml a Jiři křižan co kryly špině čuracké Havlově v danových unicích a šulin mohl vykrádat kramy. Policie nekonala a dementní pomoš jsi rozdělil s Václavem Junkem ,který ted podniká v lesích na naše prachy!

1 hlas

Soudy už šlapou k plné spokojenosti Babiše. 🤧

6 hlasů

Za dementníhošulina pomoše Havla nekonaly vůbec a špina zlodějská vykrádala s krámy s kocábem a Horáčkem a dva biliony byly rozkradeny. Komerční banka byla vykradena špinou čurackou a Františkem Chvalovským a drnovickým zázrakem!

2 hlasy

".... zabývat žalobou Transparency International na ochranu dobré pověsti...."
-.-.Těch transparentních internaconálů, údajně českých, je necelá tisícovka. Podle článku je jejím úkolem potlačit výměnu informací, svobodu slova, zastrasit ty občany, které neovláda, prosadit výhružkami a s využitím justice nejen cenzuru projevu ale také AUTOCENZURU
-.-.
příjmy 10,22 milionů korun. Z toho z veřejných rozpočtů 6,32 milionů korun (62%) – jmenovitě například od Ministerstva zahraničních věcí 2,897 milionů korun, od Ministerstva vnitra 0,872 milionů korun nebo od Ministerstva práce a sociálních věcí 0,205 milionů korun. od firemních dárců celkem 1,020 milionů korun (10%) a od fyzických osob 0,999 milionů korun (10%).
Je tedy financována penězi získanými vydíráním - t.zv daněmi

peníze prý dostává od Soroza
-.--.
Centrála členů TI je v Německu tedy slouží zájmům německých velkokapitalistů proti zájmům PRACUJÍCÍCH v ČR
Její činnost směřuje ke zrušení Benešových dekretů a maďarská sekce TI se podílí na přípravě státního převratu v Maďarsku a na přípravě PRIVATIZACE celého Maďarska Sorozem

5 hlasů

To napsal Babiš pod pseudonymem?

2 hlasy

To by musel být Jan Ruml ,který kryl ementnímu šulinu havlovi záda v podvodech a špina čurácka odporná mohla vykrádat krámy. Danové uniky ropnem průmyslu jsou legendární a takto vykrádali i Chemapol Grup Junkem. A špina odporná s knírem vykladla krámy za 2 biliony! Zemědělská družstva s Kubátem a pak i Luxem!

1 hlas

Kdo je ten Soroza ? 🤣

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.