Osobní iniciativa
Babiš už nepočítá s centrem pro sirotky v Sýrii, pošle půl milionu

20.01.2020 10:22

Premiér Andrej Babiš (ANO) už nepočítá s vybudováním centra pro syrské sirotky, které původně plánoval. Tamním organizacím, které se starají o děti bez jednoho nebo obou rodičů, osobně pošle půl milionu korun. Problém podle něho není v nedostatku zařízení, ale v penězích.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • cestmir beranek (5 hlasů) 20.01.2020 11:32

  "dvou set rodin, které by byly ochotny dětské uprchlíky z řeckých...

 • Dušan Hilderich (4 hlasy) 20.01.2020 11:59

  Západ už to přestal nazývat kvótami, protože tento pojem je totálně...

 • S Vrba (3 hlasy) 20.01.2020 12:31

  Proč nikdo nezveřejní o jaké rodiny, vítající příchod "syrských...

 • Karel Kostrč (2 hlasy) 20.01.2020 11:22

  Jistě, přidají se další dárci s velkým srdcem, .. paní Šojdrová dá...

 • Emanuel Bacigala (2 hlasy) 20.01.2020 10:53

  Údajné Babišovy příspěvky na facebook se ukázaly jako mýtus a jsou...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EU BY NEJRADĚJI VŠUDE STRKALA TEN SVŮJ RYPÁK

Za třicet let života pod kuratelou EU kterou ovládá Německo jsem si zvykla číst a potkávat darebáky všeho druhu. Ovšem Jourová se směle vyrovná nejhorším mrchám, může si potřepat pravicí s Langšádlovou která by nejraději použila na Rusko atomovku. Obě asi líbají prdel Merkelové. To přece stojí za ty bezva prachy co berou. Za ně se dá zradit a stát se navěky Jidášem Iškariotským.

„Evropa musí zasáhnout proti Polsku a Maďarsku, je tam ohrožena vláda práva a nezávislost justice,“ tvrdí Jourová.

„Evropská komise musí plnit svou roli hlídače smluv, musí konat,“ odmítla Jourová kritiku z Varšavy a Budapešti, že se komise vměšuje do polských a maďarských domácích záležitostí.

Zajímá mne, co tím myslí. Jak chce zasáhnout. Že by další rok 1968? Chtějí nasadit do V4 zrádné krysy? To nemusí, jsou všude. Rozlezlí jak svrab a neštovice dohromady. Naše jediné štěstí je, že jsou jen tam, kde cítí prachy. Politika a šoubyznys. Tam je hledejte. Mezi obyčejnými lidmi nenajdete nikoho, kdo nemá rád svou rodnou hroudu.

Bodou nám chtít znásilnit naše myšlení, dostat do nás pokoru a vyhnat slovanskou pýchu. Budou nám chtít vnutit jejich druh demokracie, ale zapomínají na jedno. Pokud budou hrozit V4, bude to jejich konec. Pak už lid nic nezadrží. Vynutí si referendum a odejdou jak Britové. Celá EU se sesype jak domeček z karet.

Někdy si myslím, že EU utahuje naši svobodu a demokracii skoro na nulu ze strachu, že je vymeteme jak pavučiny a mají pocit, že si zákazy a příkazy udrží moc v Evropě. Jenže utáhnou moc a šroub praskne. Vypadá to, že lidem, kteří dříve byly součástí Sovětského bloku nejde nakecat vše, co se jim zamane. Máme zkušenosti a podraz cítíme na míle daleko.

Spousta lidí to cítila i při převratu v roce 1989, ale doufali, že se mýlí. Také euforii je posedla a běda těm, kteří nepodlehli a říkali, bude zle. Západ je vyčpělá struktura s takovými problémy o kterých se nám ani nezdá a stáhnou nás sebou, vykradou a vysají i naše na srdce. Chtějí nás předělat k obrazu svému a do mozku nasadili jediné myšlenky. Prachy a moc. To má být páka lidstva. Musíš je mít, jinak jsi pro ostatní nula. Tím se řídí západ a proto je většina z nich zdenegenerovaných a neschopných bránit vlastní zemi před invazí a následnému vyhlazení.

https://pravyprostor.cz/eu-by-nejradeji-vsude-strkala-ten-svuj-rypak/
-------------------------------------------------- - ------------

MIGRANT V NĚMECKU: ZA CHVÍLI BUDE ISLÁMSKÝ SVĚT VŠUDE! BUDETE MÍT STRACH! (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/migrant-v-nemecku-za-chvili-bude-islamsky-svet-vsude-budete-mit-strach-video/
-------------------------------------------------- - ------------------

JEDNO Z PĚTI DĚTÍ NAROZENÝCH VE FRANCII MÁ ARABSKÉ ČI MUSLIMSKÉ JMÉNO

https://pravyprostor.cz/jedno-z-peti-deti-narozenych-ve-francii-ma-arabske-ci-muslimske-jmeno/
-------------------------------------------------- - --------------

ŠPANĚLSKÝ MINISTR TVRDÍ, ŽE ZEMĚ POTŘEBUJE ‚MILIONY A MILIONY‘ MIGRANTŮ

https://pravyprostor.cz/spanelsky-ministr-tvrdi-ze-zeme-potrebuje-miliony-a-miliony-migrantu/

CZEXIT

1 hlas

Proč někdo neřekl že mohou jít děti i uprchlíci na území Sýrie, kde se ani nikdy neválčilo. To se však těm xindlum nehodí k vytváření Assdova diktátorského obrazu. Opět nám média střihla pár obehraných nedatovaných spotů jak udatné Bílé přilby zachraňují zasypané statisty po útoku syrské armády proti rebelům podporovaným CIA. Ještě to chce opět zakomponovat nějaké chemické zbraně.

1 hlas

PŘÍZNIVÁ CHVÍLE PRO CZEXIT NASTÁVÁ

Příznivá chvíle pro czexit nastává. Vnější okolnosti takové orientaci stále viditelněji nahrávají. Brání jí jen nemístná ustrašenost, plynoucí z občanské, tedy politické nedospělosti.
Vedení Evropské unie je po závěrečné naprosté prohře sveřepého tříletého úsilí za každou cenu zabránit brexitu politicky v koncích. Ze své podstaty není vůbec schopno vyvodit ze svého zásadního politického selhání odpovídající důsledky. Muselo by totiž zcela principiálně přehodnotit svá prokazatelně mylná politická východiska: Muselo by přiznat neudržitelnost základních tvrzení o správnosti postupného odstraňování evropských demokratických států ve prospěch evropského superstátu. Tím by se Evropská unie vzdala své podstaty, sebe sama ve prospěch jiného stavu evropských věcí. Proto její vedení takový evropsky jedině rozumný krok nemůže dobrovolně nikdy učinit. Přiznat si dlouhodobé principiální selhání a podle toho jednat, jak se již mnohokrát ukázalo, zásadně a tradičně přesahuje jeho morální, politické a rozumové schopnosti.

Je proto na čase, aby jednali ti, kdo takovou zásadní nekompetentností nejsou postiženi, a proto se také do vedení Evropské unie nemohli nikdy dostat. Jsou to představitelé směřování těch členských států, jež ideologicko-politické vedení Evropské unie považuje za obtížné potížisty. Za ty, kdo nedrží ústa a krok. Že je to kromě většiny jiných států středovýchodní Evropy i Česká republika, je vcelku zřejmá skutečnost.

Za okolností, kdy se vedení Evropské unie očividně není schopno adekvátně vyrovnat s politickým a mravním smyslem brexitu a místo toho se zarputile uchyluje ke stupňování nedemokratické centralizace, jež likviduje nejen naši demokratickou samostatnost, logicky nezbývá než začít usilovat o vystoupení z jejího svazku.

Velká Británie ukázala, jak nelehká byla cesta k obnově státní samostatnosti pro toho, kdo se k ní statečně odhodlal jako první, a jak je důležité, aby takové odhodlání bylo pevné a vytrvalé. Její úspěšné završení a souběžně významná stálá podpora od administrativy amerického prezidenta Trumpa ale znamenají podstatnou naději i pro naši zemi. K 31. lednu Velká Británie definitivně vystupuje z Evropské unie, a může tedy po dlouhé době více než čtyř desetiletí znovu svobodně uzavírat obchodní a další dohody s jinými státy světa. Jako první přichází v úvahu velkorysá dohoda o volném obchodu s USA, rovněž Kanadou a dalšími státy. Pokud by se do konce roku neuzavřela dohoda o vztazích s Evropskou unií, budou se obchodní vztahy mezi oběma subjekty, jak potvrdil britský premiér Boris Johnson, řídit pravidly Světové obchodní organizace. To např. znamená, že EU již nebude moci vůči Británii uplatňovat četné požadavky své standardizace.

Jestliže by se britskou cestou vydala i Česká republika a další členské státy EU, mohly by takové kroky donutit Evropskou unii k opuštění jejích evropsky neúnosných základních principů. V opačném případě by EU vcelku přirozeně ztratila dohlednou existenční perspektivu.

https://pravyprostor.cz/prizniva-chvile-pro-czexit-nastava/

1 hlas

NAVRHUJI AŽ JIM DÁ FACEBOK ALESPOŇ DESET MILIARD ON NA TO MÁ !!!!!! PROTISTÁTNÍM ŽIVLŮM Z ŘAD KOMEDIANTU ZAVÉST TVRDÉ DANĚ ZRUŠIT JIM PRÁCI NA ŽIVNOST A JE POKOJ !!!!!!

0 hlasů

NAVRHUJI AŽ JIM DÁ FACEBOK ALESPOŇ DESET MILIARD ON NA TO MÁ !!!!!! PROTISTÁTNÍM ŽIVLŮM Z ŘAD KOMEDIANTU ZAVÉST TVRDÉ DANĚ ZRUŠIT JIM PRÁCI NA ŽIVNOST A JE POKOJ !!!!!!

0 hlasů

Soudruhu, dejte jim vy ze svého, co? Protistátní živle!

0 hlasů

Proč nikdo nezveřejní o jaké rodiny, vítající příchod "syrských sirotků", jde?
Podle neoficielních informací jde především o muslimské rodiny. Z hlediska řešení humanitární tragédie způsobené USA a Izraelem, přijetí 50 "sirotků" nemá žádný význam. Význam má pouze pro posílení muslimské komunity v ČR.

3 hlasy

Dobrá snaha je, peníze jsou, projekt je, pozemek je, akorát nikdo nemá zájem. Nějací sirotci jsou všem naprosto ukradení...

0 hlasů

Zájem by byl, nastěhovat netáhla do Evropy, aby rozmnožila řady nezaměstnaných a obsadila místa v kriminálech. Podívejte se sv Německu, jak se netáhla bouří, že je Němci po otřesných zkušenostech s nimi nechtějí do práce.

0 hlasů

Západ už to přestal nazývat kvótami, protože tento pojem je totálně zdiskreditovaný, ale začal halucinovat o tzv. "sdílené solidaritě." Výsledek je stejný. Snaha o nacpání migrujících muslimů těm, kteří o ně ani náhodu nestojí. Německo už v rámci EU vypracovalo plán, jak nás k přijetí slimáků prostě donutí.

4 hlasy

No, u vás Brusel jak průser. Jenže kvóty byly cpaním neprověřených netáhel do jednotlivých států Evropy, byla to vždy snaha pár jednotlivých politiků ze západu, kdežto sdílená solidarita je o tom co nejrychleji pakovat všechny pryč. Západ, jestli jste si toho neráčil všimnout, se s muslimy už dost tvrdě poučil.

0 hlasů

"dvou set rodin, které by byly ochotny dětské uprchlíky z řeckých táborů přijmout" takže si jistě nadšeně vezmou ty 18 leté Afghánce a Pákistánce a budou jim platit vše potřebné ze svého :-) Už vidím, jak se taková rodina zatetelí blahem, až jí za dveřmi zazvoní úředník s policistou a zahlásí, "vy jste ti Vonáskovi co chtěli přijmout to dítě z Řecka? Tak tady ho máte, jmenuje se mustafa a je mu 18" a tam bude stát vousatý musulman od pohledu nejmíň 25 :-) A po pravdě, docela bych to takovým sluníčkářům přál, aby si je živili za své.

5 hlasů

Jenže ty rodiny jsou dost možná zdejší muslimové a osmnáctiletí militantní Achmedi by se jim tuze mohli hodit. To bych nerad rozebíral. Já jim věřím asi jako kobře v útočném postavení.

Dejte pokoj, dosud jsme se ani náhodou nezbavili bolševika, budeme si sem tahat navrch musulmana. Výpatl jak výpatl.

0 hlasů

Jistě, přidají se další dárci s velkým srdcem, .. paní Šojdrová dá alespon 1 měsíční plat na ty děti,.. to je nebývale citlivá žena..

2 hlasy

.. a jestli sa myslíte, že by měla projevit soucit více tak si uvědomte, že má i vlastního syna.

0 hlasů

U toho není moc jasné, jestli by ty "sirotci" z Pákistánu nebyli nakonec lepší :-)

0 hlasů

Údajné Babišovy příspěvky na facebook se ukázaly jako mýtus a jsou jen další z řady mediálních manipulací.

Chyba na facebooku ukázala, že koblihářovu stránku spravuje více než desítka lidí! A tak je to u toho tlučhuby se vším. Pečlivě budovaný mediální obraz moudrého, všemu rozumějícího poloboha co všechno zařídí, se pomalu rozpadá.

2 hlasy

Běž už do.prdele šašku. Premiér bude tak akorát mít čas sedět někde u facebooku a psát příspěvky, má na to samozřejmě lidi...

0 hlasů

To je každému jasné, že Bureš není schopen napsat souvětí bez chyby. Problém je v tom, že se vehementně snaží vytvářet dojem, že to píše on!

2 hlasy

projevy soudruha dementního šulina Havla to byl projev mongoloidních orrangutaních figurek. Ty nebyl schopen špina souvisle mluvit a ty jeho naše země nevskvéta odporn špina fekalní!

0 hlasů

Za dementního šulina Havla šlo všechno do kytek a špina lidská a podvodná to rozkradl! A naš země nevskvetá jelikož to šulin s knírem vymaštěnec a ničema. Chemapol grup je heslo pro řeznického primitiva šulina Havla. At žije ikona a vizionář po něm už nikdo neštěkne!Ani největší chudaci bezdomovci by šulina nevítali spiš naopak táhni špino narezlá!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.